« на головну 12.04.2021
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1098)
18
Березень
 
Інтерв’ю
 
Як себе проявили в цьому кризовому році профспілки? Що вдалося у відстоюванні прав трудящих?

Як себе проявили в цьому кризовому році профспілки? Що вдалося у відстоюванні прав трудящих?


РУБРИКИ


Передплата

Статті Резонанс
Резонанс
  РІВЕНЬ ІНФЛЯЦІЇ У ВИМІРІ «КИЇВСЬКОГО ТОРТУ»
РІВЕНЬ ІНФЛЯЦІЇ У ВИМІРІ «КИЇВСЬКОГО ТОРТУ» Експерти переконують, що рівень інфляції вимірюється не статистичними даними Мініс­терства фінансів, а цінами на славетний «Київський торт». Солодкий сувенір додав у ціні 78%. Нині його вартість зросла із 137 до 224 грн. Причини подорожчання цього кулінарно­го бренду столиці варто пошукати у відсутності цінового регулювання та політиці вироб­ника. А що ж до інших лідерів подорожчання, доцільно проаналізувати урядову політику.
 
Резонанс
  НОВА СТАРА ВИМОГА ВІД МВФ
НОВА СТАРА ВИМОГА ВІД МВФ У тексті документа про співпрацю між МВФ і Україною з’явилася нова вимога, що полягає в необхідності підвищити для українських громадян вік виходу на пенсію до 63 років.
 
Резонанс
  ГІРКОМОЛОЧНІ ЦІНИ
ГІРКОМОЛОЧНІ ЦІНИ Нинішнього року любителів молочної продукції чекає неприємний сюрприз – зрос­тання цін на молокопродукти. Експерти пов’язують це з тим, що світові ціни будуть зростати, а виробництво молока-сировини в Україні скорочуватиметься.
 
Резонанс
  «ЧЕТВІРКА» НЕ ГАРАНТУЄ ОТРИМАННЯ СТИПЕНДІЇ
«ЧЕТВІРКА» НЕ ГАРАНТУЄ ОТРИМАННЯ СТИПЕНДІЇ Уже цього року зміниться виплата стипендій. Хто і на яких умовах отримуватиме гро­шову допомогу від держави? Це питання постало досить гостро після оприлюднення урядової постанови «Про внесення змін до стипендіального забезпечення», яка пе­редбачає скорочення кількості стипендіатів майже наполовину. Між тим, новий поря­док виплати стипендій набрав чинності уже з 1 січня нинішнього року. Тішить, що сти­пендії підвищаться, хоча до рівня прожиткового мінімуму і не дотягнуть.
 
Резонанс
  ІНДЕКС НОВОРІЧНОГО СТОЛУ
ІНДЕКС НОВОРІЧНОГО СТОЛУ Зустріч Нового 2017 року лишилась позаду. Тепер українські громадяни підрахову­ють витрати на святкування та свої борги. А експерти проаналізували, скільки кошту­вав стандартний набір для новорічних частувань впродовж 10 років. Тобто з 2007-го. Читачам також буде цікаво згадати, у скільки обійшовся стіл десятиліття тому.
 
Резонанс
  ЩОБ ТЕПЛО НЕ ТІКАЛО З ОСЕЛІ
ЩОБ ТЕПЛО НЕ ТІКАЛО З ОСЕЛІ Останнє підвищення тарифів на енергоносії, житлово-комунальні послуги та їх по- дальше зростання у 2015–2017 роках спонукає всіх нас до пошуку рішень економії. Спершу треба уважно і навіть прискіпливо проаналізувати проблему. Де ми втрачає- мо тепло і де його додатковий ресурс? Не в глобальному масштабі, а на прикладі на- ших з вами осель. Експерти стверджують, що варіантів економії тепла в помешканнях не менше десятка.
 
Резонанс
  ДЕНЬ БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ: ЧИ Є ЩО СВЯТКУВАТИ?
ДЕНЬ БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ: ЧИ Є ЩО СВЯТКУВАТИ? 9 грудня світ відзначав День боротьби з корупцією. У цивілізованих країнах давно по­годилися, що явище корупції, як ракова пухлина на тілі здорового організму, є голов­ною перешкодою для позитивних зрушень та реформ.
 
Резонанс
  ПРИДИВЛЯЮЧИСЬ ДО СУСІДІВ
ПРИДИВЛЯЮЧИСЬ ДО СУСІДІВ Уряд ухвалив рішення про введення референтних цін на ліки з 1 січня 2017 року. Це означає, що з першого дня нового року максимальна ціна на ліки не може перевищу­вати ціни на ті самі препарати в сусідніх державах.
 
Резонанс
  ПАЛЬМА ПЕРШОСТІ ЗА РІВНЕМ КОРУПЦІЇ
ПАЛЬМА ПЕРШОСТІ ЗА РІВНЕМ КОРУПЦІЇ Понад 70% українців переконані, що рівень корупції в країні не знизився, а влада не хоче викривати хабарників. Про це свідчать дані з «Барометра світової корупції» за 2016 рік, підготовлені міжнародною антикорупційною організацією Transparency International та оприлюднені всередині листопада.
 
Резонанс
  ПОСТАВИТИ НА ЛІЧИЛЬНИК!
ПОСТАВИТИ НА ЛІЧИЛЬНИК! На недавньому засіданні Верховної Ради прийнято за основу законопроект «Про комер­ційний облік комунальних послуг». Мета – створити в Україні правові умови для забезпе­чення 100% комерційного обліку споживання тепла і води. Законопроект передбачає за­провадження обов’язкового комерційного приладного обліку на вході до будинку, що виявить реальне споживання теплової енергії, гарячої та холодної води. Крім того, обов’язковим має стати і розподільчий приладний облік між споживачами багатоквар­тирних будинків. Також встановлюються граничні терміни запровадження обліку: для нежитлових будівель – до 1 жовтня 2017 року, а для житлових – до 1 жовтня 2018 року.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.03.2021 19:41

21.03.2021 19:40

09.03.2021 00:35

09.03.2021 00:34

09.03.2021 00:34

09.03.2021 00:33

09.03.2021 00:22

24.01.2021 21:07

24.01.2021 21:06

02.01.2021 15:47

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання