« на головну 23.05.2018
Архів номерів  •  Актуальний номер » (950)
17
Травень
 
Інтерв’ю
 
ГОЛОВНА МЕТА – ЗАХИСТ НАЙМАНОГО ПРАЦІВНИКА

ГОЛОВНА МЕТА – ЗАХИСТ НАЙМАНОГО ПРАЦІВНИКА


РУБРИКИ


Передплата

Статті Резонанс
Резонанс
  ПОПИТ НА «ТЕПЛІ» КРЕДИТИ ЗРОСТАЄ
ПОПИТ НА «ТЕПЛІ» КРЕДИТИ ЗРОСТАЄ У першій половині жовтня відновлено дію популярного серед населення напрямку Урядової програми з енергоефективності – придбання енергоефективних матеріалів та обладнання з частковим відшкодуванням залучених кредитних коштів. Державні банки – Ощадбанк та Укргазбанк – знову почали видачу фізичним особам «теплих» кредитів у рамках програми. У кінці липня Уряд ухвалив рішення про спрямування додаткових 100 млн грн на допомогу українцям для утеплення індивідуального житла. Віднині гро­мадяни, котрі беруть участь у програмі, отримають від держави безповоротну фінансо­ву допомогу в розмірі 35% від суми залучених кредитних коштів. Така компенсація на­даватиметься і тим, хто отримує субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.
 
Резонанс
  ФПУ ПРОТИ РОЗДУВАННЯ ДЕПУТАТСЬКИХ ЗАРПЛАТ
ФПУ ПРОТИ РОЗДУВАННЯ ДЕПУТАТСЬКИХ ЗАРПЛАТ Федерація профспілок України висловлює обурен­ня у зв’язку з підвищенням посадових окладів керівни­цтву Верховної Ради, керів­никам та членам комітетів парламенту від 40 тис. грн і вище (без урахування до­плат і надбавок) тоді, коли розмір мінімальної зарплати в країні 1450 гривень.
 
Резонанс
  ГАЗУВАТИ, ТАК НА ПОВНУ
ГАЗУВАТИ, ТАК НА ПОВНУ У проекті бюджету на наступний рік чорним по білому записано, що газ для України по­дорожчає до 245 доларів. Тож у зв’язку з подорожчанням імпортного газу можуть пере­глянути тарифи не тільки на блакитне паливо, а й на гарячу воду та опалення. У чинно­му тарифі закладена вартість імпортного газу у 185 доларів за тисячу кубометрів. Од­нак переважна більшість українців вважає й таку вартість непідйомною. Не дуже споді­ваючись на субсидії, переходить на так звані альтернативні види опалення.
 
Резонанс
  ДЕРЕГУЛЯЦІЯ ПО-ЄВРОПЕЙСЬКИ?
ДЕРЕГУЛЯЦІЯ ПО-ЄВРОПЕЙСЬКИ? «Профспілкові вісті» повідомляли про експеримент, запропонований Кабінетом Міні­стрів, що скасував регулювання цін на соціально значущі товари. Не минуло й 2 тиж­нів від початку «дерегуляції», як люди відчули її наслідки.
 
Резонанс
  МІЖ НАМІБІЄЮ ТА ГРЕЦІЄЮ
МІЖ НАМІБІЄЮ ТА ГРЕЦІЄЮ У кінці вересня опубліковано індекс конкурентоспроможності України. Його щорічно визначають представники Всесвітнього економічного форуму. Згідно з рейтингом інвестиційної привабливості, наша країна опустилася на 85-ту із 140 позицій. Віднині нашими сусідами є Намібія, яку ми пропустили вперед, і Греція, економічна ситуація якої далека від стабільності.
 
Резонанс
  ДОЖИТИ Б ДО ПІДВИЩЕННЯ СТАНДАРТІВ…
ДОЖИТИ Б ДО ПІДВИЩЕННЯ СТАНДАРТІВ… Державний бюджет може «зависнути» у Верховній Раді до Нового року. Такі прогнози роблять аналітики. Закладені до державного кошторису показники фінансисти нази­вають доволі оптимістичними і сумніваються в їх реалізації. Є питання і до запевнення урядовців, що бюджет соціально орієнтований, бо збільшуються мінімальна заробіт­на плата, стипендії, компенсації по субсидіях.
 
Резонанс
  ЧЕРГОВИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ
ЧЕРГОВИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ Уряд припиняє контролювати ціни на основні соціальні продукти. За задумом Мінекономрозвитку, це перший крок на шляху до повного скасування держав- ного регулювання цін. Адже якщо держава припинить втручатися в ціноутво- рення, це сприятиме зростанню прибутковості підприємств, збільшить інвес- тиції та знизить адміністративний тиск на бізнес. Така відмова є тимчасовою. Розрахований експеримент на 3 місяці. Вже в грудні експерти проведуть спе- ціальний моніторинг, який продемонструє ефективність такої новації.
 
Резонанс
  СЕЗОННЕ ЗАГОСТРЕННЯ
СЕЗОННЕ ЗАГОСТРЕННЯ Упродовж цілого літа гривня трималась стабільно і навіть де­монструвала зміц­нення в порівнянні з весною, а тим більше із січнем-лютим по­точного року.
 
Резонанс
  ЯКЩО ВІРИТИ РОЗРАХУНКАМ
ЯКЩО ВІРИТИ РОЗРАХУНКАМ На сайті Верховної Ради з’явився проект постанови про основні напрямки бюджетної політики. Є надія, кажуть екс­перти, що цього року головний кошторис країни ухвалювати­муть не як завжди, у новорічну ніч, а значно раніше. Бо доку­мент має стати дорожньою картою при розробці держав­ного бюджету. Часу на його формування має вистачити, стверджують аналітики. Вони вже детально вивчили проект постанови і зробили свої ви­сновки. Серед основних – до­лар подорожчає, зарплати і пенсії зростуть, а рівень без­робіття зупиниться на познач­ці 8,1%. Зросте ВВП і дещо скоротиться державний борг. У всякому разі, так запевняють автори документа.
 
Резонанс
  РЕЙДЕРСЬКА АТАКА НА «ЛЕРМОНТОВСЬКИЙ»
РЕЙДЕРСЬКА АТАКА НА «ЛЕРМОНТОВСЬКИЙ» Ситуація навколо профспіл­кового санаторію «Лермон­товський» в м. Одесі знову до­сягла точки кипіння. 3 серпня біля народної оздоровниці сталися сутички її захисників з тими, хто прийшов фактично захопити санаторій. Конфлікт виник під час спроби співро­бітників виконавчої служби зайти до санаторію «Лермон­товський», територія та майно якого є предметом судового спору, в якому бере участь Міністерство юстиції України.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.05.2018 00:38

21.05.2018 00:37

14.05.2018 02:40

14.05.2018 02:40

14.05.2018 02:39

14.05.2018 02:20

27.04.2018 21:28

27.04.2018 21:27

06.04.2018 12:52

06.04.2018 12:51

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання