« на головну 21.04.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (996)
04
Квітень
 
Інтерв’ю
 
Програма лояльності від мережі АЗК Glusco ТОВ «Глуско Рітейл»: якісне пальне зі знижками до 1,50 грн/л для членів профспілок

Програма лояльності від мережі АЗК Glusco ТОВ «Глуско Рітейл»: якісне пальне зі знижками до 1,50 грн/л для членів профспілок


РУБРИКИ


Передплата

Статті Резонанс
Резонанс
  ГАЗУВАТИ, ТАК НА ПОВНУ
ГАЗУВАТИ, ТАК НА ПОВНУ У проекті бюджету на наступний рік чорним по білому записано, що газ для України по­дорожчає до 245 доларів. Тож у зв’язку з подорожчанням імпортного газу можуть пере­глянути тарифи не тільки на блакитне паливо, а й на гарячу воду та опалення. У чинно­му тарифі закладена вартість імпортного газу у 185 доларів за тисячу кубометрів. Од­нак переважна більшість українців вважає й таку вартість непідйомною. Не дуже споді­ваючись на субсидії, переходить на так звані альтернативні види опалення.
 
Резонанс
  ДЕРЕГУЛЯЦІЯ ПО-ЄВРОПЕЙСЬКИ?
ДЕРЕГУЛЯЦІЯ ПО-ЄВРОПЕЙСЬКИ? «Профспілкові вісті» повідомляли про експеримент, запропонований Кабінетом Міні­стрів, що скасував регулювання цін на соціально значущі товари. Не минуло й 2 тиж­нів від початку «дерегуляції», як люди відчули її наслідки.
 
Резонанс
  МІЖ НАМІБІЄЮ ТА ГРЕЦІЄЮ
МІЖ НАМІБІЄЮ ТА ГРЕЦІЄЮ У кінці вересня опубліковано індекс конкурентоспроможності України. Його щорічно визначають представники Всесвітнього економічного форуму. Згідно з рейтингом інвестиційної привабливості, наша країна опустилася на 85-ту із 140 позицій. Віднині нашими сусідами є Намібія, яку ми пропустили вперед, і Греція, економічна ситуація якої далека від стабільності.
 
Резонанс
  ДОЖИТИ Б ДО ПІДВИЩЕННЯ СТАНДАРТІВ…
ДОЖИТИ Б ДО ПІДВИЩЕННЯ СТАНДАРТІВ… Державний бюджет може «зависнути» у Верховній Раді до Нового року. Такі прогнози роблять аналітики. Закладені до державного кошторису показники фінансисти нази­вають доволі оптимістичними і сумніваються в їх реалізації. Є питання і до запевнення урядовців, що бюджет соціально орієнтований, бо збільшуються мінімальна заробіт­на плата, стипендії, компенсації по субсидіях.
 
Резонанс
  ЧЕРГОВИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ
ЧЕРГОВИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ Уряд припиняє контролювати ціни на основні соціальні продукти. За задумом Мінекономрозвитку, це перший крок на шляху до повного скасування держав- ного регулювання цін. Адже якщо держава припинить втручатися в ціноутво- рення, це сприятиме зростанню прибутковості підприємств, збільшить інвес- тиції та знизить адміністративний тиск на бізнес. Така відмова є тимчасовою. Розрахований експеримент на 3 місяці. Вже в грудні експерти проведуть спе- ціальний моніторинг, який продемонструє ефективність такої новації.
 
Резонанс
  СЕЗОННЕ ЗАГОСТРЕННЯ
СЕЗОННЕ ЗАГОСТРЕННЯ Упродовж цілого літа гривня трималась стабільно і навіть де­монструвала зміц­нення в порівнянні з весною, а тим більше із січнем-лютим по­точного року.
 
Резонанс
  ЯКЩО ВІРИТИ РОЗРАХУНКАМ
ЯКЩО ВІРИТИ РОЗРАХУНКАМ На сайті Верховної Ради з’явився проект постанови про основні напрямки бюджетної політики. Є надія, кажуть екс­перти, що цього року головний кошторис країни ухвалювати­муть не як завжди, у новорічну ніч, а значно раніше. Бо доку­мент має стати дорожньою картою при розробці держав­ного бюджету. Часу на його формування має вистачити, стверджують аналітики. Вони вже детально вивчили проект постанови і зробили свої ви­сновки. Серед основних – до­лар подорожчає, зарплати і пенсії зростуть, а рівень без­робіття зупиниться на познач­ці 8,1%. Зросте ВВП і дещо скоротиться державний борг. У всякому разі, так запевняють автори документа.
 
Резонанс
  РЕЙДЕРСЬКА АТАКА НА «ЛЕРМОНТОВСЬКИЙ»
РЕЙДЕРСЬКА АТАКА НА «ЛЕРМОНТОВСЬКИЙ» Ситуація навколо профспіл­кового санаторію «Лермон­товський» в м. Одесі знову до­сягла точки кипіння. 3 серпня біля народної оздоровниці сталися сутички її захисників з тими, хто прийшов фактично захопити санаторій. Конфлікт виник під час спроби співро­бітників виконавчої служби зайти до санаторію «Лермон­товський», територія та майно якого є предметом судового спору, в якому бере участь Міністерство юстиції України.
 
Резонанс
  РИНОК ПРАЦІ: ПОПИТ І ПРОПОЗИЦІЯ
РИНОК ПРАЦІ: ПОПИТ І ПРОПОЗИЦІЯ Нарешті статистика опри­люднила втішні результати: ринок праці в Україні пожва­вився. Така інформація вкрай важлива, адже один з найбільших жахів сучасного українця – втрата роботи. Надто зараз, коли тарифи на комунальні послуги злетіли до небес, і більшість грома­дян не проти знайти бодай якийсь підробіток.
 
Резонанс
  КРОК ДО ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ
КРОК ДО ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ Два тижні тому в Києві від­бувся форум з енергетичної ефективності. Він започат­кував створення Фонду енергоефективності. На пе­реконання віце-прем’єр- міністра – міністра регіо­нального розвитку, будівни­цтва та ЖКГ України Генна­дія Зубка, саме цей фонд буде кроком до європей­ських стандартів виробни­цтва, постачання та спожи­вання енергії у державі.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

11.04.2019 23:47

11.04.2019 23:46

24.03.2019 23:44

24.03.2019 23:43

24.03.2019 23:27

16.03.2019 23:59

16.03.2019 23:41

03.03.2019 00:13

28.02.2019 20:11

28.02.2019 20:10

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання