« на головну 12.04.2021
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1098)
18
Березень
 
Інтерв’ю
 
Як себе проявили в цьому кризовому році профспілки? Що вдалося у відстоюванні прав трудящих?

Як себе проявили в цьому кризовому році профспілки? Що вдалося у відстоюванні прав трудящих?


РУБРИКИ


Передплата

Статті Резонанс
Резонанс
  ВЧАСНО НАТИСНУТИ «СТОП»
ВЧАСНО НАТИСНУТИ «СТОП» В Україні продовжує роботу місія Міжнародного валютного фонду, яка прибула до Києва 3 листопада. Зарубіжні контролери проводять дискусії у рамках третього пе­регляду програми МВФ та консультації для оцінки економічного і фінансового розви­тку, обговорюють економічну і фінансову політику країни на майбутнє. За словами представника фонду Джеррі Райса, місія оцінить виконання програми кредитування країни та «подальшу політику влади».
 
Резонанс
  ЗБОКУ ВИДНІШЕ
ЗБОКУ ВИДНІШЕ 25 жовтня Світовий банк опублікував рейтинг Doing Business на 2017 рік. Україна посіла 80-те місце серед 190 країн світу. Це на три позиції вище минулорічних показників. Зрештою, не такий уже й вагомий здобуток. Однак у 2011–2013 роках Украї­на була на 149–152-му місці.
 
Резонанс
  ПОПИТ НА «ТЕПЛІ» КРЕДИТИ ЗРОСТАЄ
ПОПИТ НА «ТЕПЛІ» КРЕДИТИ ЗРОСТАЄ У першій половині жовтня відновлено дію популярного серед населення напрямку Урядової програми з енергоефективності – придбання енергоефективних матеріалів та обладнання з частковим відшкодуванням залучених кредитних коштів. Державні банки – Ощадбанк та Укргазбанк – знову почали видачу фізичним особам «теплих» кредитів у рамках програми. У кінці липня Уряд ухвалив рішення про спрямування додаткових 100 млн грн на допомогу українцям для утеплення індивідуального житла. Віднині гро­мадяни, котрі беруть участь у програмі, отримають від держави безповоротну фінансо­ву допомогу в розмірі 35% від суми залучених кредитних коштів. Така компенсація на­даватиметься і тим, хто отримує субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.
 
Резонанс
  ФПУ ПРОТИ РОЗДУВАННЯ ДЕПУТАТСЬКИХ ЗАРПЛАТ
ФПУ ПРОТИ РОЗДУВАННЯ ДЕПУТАТСЬКИХ ЗАРПЛАТ Федерація профспілок України висловлює обурен­ня у зв’язку з підвищенням посадових окладів керівни­цтву Верховної Ради, керів­никам та членам комітетів парламенту від 40 тис. грн і вище (без урахування до­плат і надбавок) тоді, коли розмір мінімальної зарплати в країні 1450 гривень.
 
Резонанс
  ГАЗУВАТИ, ТАК НА ПОВНУ
ГАЗУВАТИ, ТАК НА ПОВНУ У проекті бюджету на наступний рік чорним по білому записано, що газ для України по­дорожчає до 245 доларів. Тож у зв’язку з подорожчанням імпортного газу можуть пере­глянути тарифи не тільки на блакитне паливо, а й на гарячу воду та опалення. У чинно­му тарифі закладена вартість імпортного газу у 185 доларів за тисячу кубометрів. Од­нак переважна більшість українців вважає й таку вартість непідйомною. Не дуже споді­ваючись на субсидії, переходить на так звані альтернативні види опалення.
 
Резонанс
  ДЕРЕГУЛЯЦІЯ ПО-ЄВРОПЕЙСЬКИ?
ДЕРЕГУЛЯЦІЯ ПО-ЄВРОПЕЙСЬКИ? «Профспілкові вісті» повідомляли про експеримент, запропонований Кабінетом Міні­стрів, що скасував регулювання цін на соціально значущі товари. Не минуло й 2 тиж­нів від початку «дерегуляції», як люди відчули її наслідки.
 
Резонанс
  МІЖ НАМІБІЄЮ ТА ГРЕЦІЄЮ
МІЖ НАМІБІЄЮ ТА ГРЕЦІЄЮ У кінці вересня опубліковано індекс конкурентоспроможності України. Його щорічно визначають представники Всесвітнього економічного форуму. Згідно з рейтингом інвестиційної привабливості, наша країна опустилася на 85-ту із 140 позицій. Віднині нашими сусідами є Намібія, яку ми пропустили вперед, і Греція, економічна ситуація якої далека від стабільності.
 
Резонанс
  ДОЖИТИ Б ДО ПІДВИЩЕННЯ СТАНДАРТІВ…
ДОЖИТИ Б ДО ПІДВИЩЕННЯ СТАНДАРТІВ… Державний бюджет може «зависнути» у Верховній Раді до Нового року. Такі прогнози роблять аналітики. Закладені до державного кошторису показники фінансисти нази­вають доволі оптимістичними і сумніваються в їх реалізації. Є питання і до запевнення урядовців, що бюджет соціально орієнтований, бо збільшуються мінімальна заробіт­на плата, стипендії, компенсації по субсидіях.
 
Резонанс
  ЧЕРГОВИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ
ЧЕРГОВИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ Уряд припиняє контролювати ціни на основні соціальні продукти. За задумом Мінекономрозвитку, це перший крок на шляху до повного скасування держав- ного регулювання цін. Адже якщо держава припинить втручатися в ціноутво- рення, це сприятиме зростанню прибутковості підприємств, збільшить інвес- тиції та знизить адміністративний тиск на бізнес. Така відмова є тимчасовою. Розрахований експеримент на 3 місяці. Вже в грудні експерти проведуть спе- ціальний моніторинг, який продемонструє ефективність такої новації.
 
Резонанс
  СЕЗОННЕ ЗАГОСТРЕННЯ
СЕЗОННЕ ЗАГОСТРЕННЯ Упродовж цілого літа гривня трималась стабільно і навіть де­монструвала зміц­нення в порівнянні з весною, а тим більше із січнем-лютим по­точного року.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.03.2021 19:41

21.03.2021 19:40

09.03.2021 00:35

09.03.2021 00:34

09.03.2021 00:34

09.03.2021 00:33

09.03.2021 00:22

24.01.2021 21:07

24.01.2021 21:06

02.01.2021 15:47

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання