« на головну 23.10.2021
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1125)
23
Вересень
 
Інтерв’ю
 
ВІКТОР ТУРМАНОВ: «НАШЕ ЗАВДАННЯ – ЗБЕРЕГТИ ГАЛУЗЬ»

ВІКТОР ТУРМАНОВ: «НАШЕ ЗАВДАННЯ – ЗБЕРЕГТИ ГАЛУЗЬ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Резонанс
Резонанс
  ЧЕРГОВИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ
ЧЕРГОВИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ Уряд припиняє контролювати ціни на основні соціальні продукти. За задумом Мінекономрозвитку, це перший крок на шляху до повного скасування держав- ного регулювання цін. Адже якщо держава припинить втручатися в ціноутво- рення, це сприятиме зростанню прибутковості підприємств, збільшить інвес- тиції та знизить адміністративний тиск на бізнес. Така відмова є тимчасовою. Розрахований експеримент на 3 місяці. Вже в грудні експерти проведуть спе- ціальний моніторинг, який продемонструє ефективність такої новації.
 
Резонанс
  СЕЗОННЕ ЗАГОСТРЕННЯ
СЕЗОННЕ ЗАГОСТРЕННЯ Упродовж цілого літа гривня трималась стабільно і навіть де­монструвала зміц­нення в порівнянні з весною, а тим більше із січнем-лютим по­точного року.
 
Резонанс
  ЯКЩО ВІРИТИ РОЗРАХУНКАМ
ЯКЩО ВІРИТИ РОЗРАХУНКАМ На сайті Верховної Ради з’явився проект постанови про основні напрямки бюджетної політики. Є надія, кажуть екс­перти, що цього року головний кошторис країни ухвалювати­муть не як завжди, у новорічну ніч, а значно раніше. Бо доку­мент має стати дорожньою картою при розробці держав­ного бюджету. Часу на його формування має вистачити, стверджують аналітики. Вони вже детально вивчили проект постанови і зробили свої ви­сновки. Серед основних – до­лар подорожчає, зарплати і пенсії зростуть, а рівень без­робіття зупиниться на познач­ці 8,1%. Зросте ВВП і дещо скоротиться державний борг. У всякому разі, так запевняють автори документа.
 
Резонанс
  РЕЙДЕРСЬКА АТАКА НА «ЛЕРМОНТОВСЬКИЙ»
РЕЙДЕРСЬКА АТАКА НА «ЛЕРМОНТОВСЬКИЙ» Ситуація навколо профспіл­кового санаторію «Лермон­товський» в м. Одесі знову до­сягла точки кипіння. 3 серпня біля народної оздоровниці сталися сутички її захисників з тими, хто прийшов фактично захопити санаторій. Конфлікт виник під час спроби співро­бітників виконавчої служби зайти до санаторію «Лермон­товський», територія та майно якого є предметом судового спору, в якому бере участь Міністерство юстиції України.
 
Резонанс
  РИНОК ПРАЦІ: ПОПИТ І ПРОПОЗИЦІЯ
РИНОК ПРАЦІ: ПОПИТ І ПРОПОЗИЦІЯ Нарешті статистика опри­люднила втішні результати: ринок праці в Україні пожва­вився. Така інформація вкрай важлива, адже один з найбільших жахів сучасного українця – втрата роботи. Надто зараз, коли тарифи на комунальні послуги злетіли до небес, і більшість грома­дян не проти знайти бодай якийсь підробіток.
 
Резонанс
  КРОК ДО ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ
КРОК ДО ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ Два тижні тому в Києві від­бувся форум з енергетичної ефективності. Він започат­кував створення Фонду енергоефективності. На пе­реконання віце-прем’єр- міністра – міністра регіо­нального розвитку, будівни­цтва та ЖКГ України Генна­дія Зубка, саме цей фонд буде кроком до європей­ських стандартів виробни­цтва, постачання та спожи­вання енергії у державі.
 
Резонанс
  ПРЕМ’ЄР ОСОБИСТО СУПРОВОДЖУВАТИМЕ ІНВЕСТИЦІЇ
ПРЕМ’ЄР ОСОБИСТО СУПРОВОДЖУВАТИМЕ ІНВЕСТИЦІЇ Уряд докладатиме зу­силь для створення сприятливих умов для ведення бізнесу в Україні та буде підтриму­вати всіх, хто готовий ін­вестувати в Україну. Про це заявив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час візиту до США. «Ми бу­демо змінювати систему, яка створить сприятливий бізнес-клімат. Ми і зараз її змінюємо, й оперативно бу­демо супроводжувати всіх, хто готовий вже сьогодні інвестувати в Україну», – уточнив він.
 
Резонанс
  ДО КОНСЕНСУСУ – ДАЛЕКО
ДО КОНСЕНСУСУ – ДАЛЕКО Уряд зіткнувся з ди­лемою на 80 млрд грн. Це дуже великі кошти. Цифра скла­дає майже 4% ВВП. Саме стільки, за словами міні­стра фінансів Олександра Данилюка, держава витра­тить на субсидії для насе­лення в наступному році, якщо не вдасться до ре­форм. Джерел для покрит­тя такої суми в бюджеті на­ступного року, може, й не буде, відтак у Кабінеті Мі­ністрів вже зараз шукають додаткові компенсатори. Те, що реформувати систе­му субсидій потрібно, у чи­новників сумніву не викли­кає. Залишається питання, в який спосіб це зробити.
 
Резонанс
  «МІНІМАЛКА» МОЖЕ ЗРОСТИ
«МІНІМАЛКА» МОЖЕ ЗРОСТИ Мінсоцполітики під­готувало законопро­ект «Про внесення змін до деяких зако­нодавчих актів Украї­ни щодо мінімальних розмірів оплати пра­ці». Головна його мета – створення правових умов для встановлен­ня розмірів мінімаль­ної заробітної плати на рівні вище про­житкового мінімуму для працездатних осіб і приведення по­няття мінімальної за­робітної плати у від­повідність до міжна­родних норм та євро­пейської практики.
 
Резонанс
  АБИ НЕ ЗАВЕРШИЛОСЯ ЯК ЗАВЖДИ
АБИ НЕ ЗАВЕРШИЛОСЯ ЯК ЗАВЖДИ ЗАВЕРШИЛОСЯРЕФОРМУВАННЯ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА НЕ МАЄ ПОГІРШИТИ СТАНОВИЩЕ ПРАЦІВНИКІВ
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

08.10.2021 21:16

08.10.2021 21:15

05.09.2021 22:03

05.09.2021 22:02

05.09.2021 22:01

29.08.2021 22:46

15.08.2021 22:50

15.08.2021 22:49

15.08.2021 22:48

15.08.2021 22:47

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання