« на головну 30.11.2023
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1232)
26
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
МАКСИМ БАЛАНЕНКО: «СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕДООЦІНЕНИМИ»

МАКСИМ БАЛАНЕНКО: «СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕДООЦІНЕНИМИ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  ОБСТРІЛИ УСКЛАДНЮЮТЬ УМОВИ ПРАЦІ
ОБСТРІЛИ УСКЛАДНЮЮТЬ УМОВИ ПРАЦІ Напередодні Всесвітньо­го Дня охорони праці в Будинку профспілок в ході спільної наради було підписано Угоду про співпрацю між Дніпро­петровським обласним об’єднанням профспілок та Південно-Східним межрегіональним управлінням Державної служби з питань праці.
 
Регіональні новини
  ДО ЕКВАТОРА ПРИЙШЛИ З ВАГОМИМ БАГАЖЕМ
ДО ЕКВАТОРА ПРИЙШЛИ З ВАГОМИМ БАГАЖЕМ Львівська облорганіза­ція профспілки працівни­ків освіти і науки у своє­му профспілковому Бу­динку вчених підсумува­ла 2,5-річну працю у форс-мажорних умовах – пандемії ковіду, воєн­ного стану, частих наїз­дів на профспілки від владоможців.
 
Регіональні новини
  РОМАН САВЧИН: «ГОЛОВНЕ , ЩОБ СТУДЕНТИ БУЛИ ЗАЙНЯТІ ДОБРИМИ СПРАВАМИ»
РОМАН САВЧИН: «ГОЛОВНЕ , ЩОБ СТУДЕНТИ БУЛИ ЗАЙНЯТІ ДОБРИМИ СПРАВАМИ» Первинна студентська організація Бродівського педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкеви­ча, яку очолює молодий викладач математики Роман Олегович Сав­чин, налічує понад 600 студентів-спілчан.
 
Регіональні новини
  ДБАЮТЬ ПРО ПРЕСТИЖ ПЕДАГОГІВ
ДБАЮТЬ ПРО ПРЕСТИЖ ПЕДАГОГІВ Львівська облорганізація профспілки освіти і нау­ки, яку очолює Марія Яцейко, провела розши­рене online-засідання Президії за участі членів Секції середньої, дошкільної та позашкільної освіти.
 
Регіональні новини
  ДЕРЖАВНІЙ АУДИТСЛУЖБІ УКРАЇНИ – 30 РОКІВ
ДЕРЖАВНІЙ АУДИТСЛУЖБІ УКРАЇНИ – 30 РОКІВ В Управлінні Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області відбулося урочисте зібрання з нагоди 30-річчя створення Державної аудитслужби України.
 
Регіональні новини
  СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТОК ДЕМОКРАТИЧНИХ ПРОФСПІЛОК
СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТОК ДЕМОКРАТИЧНИХ ПРОФСПІЛОК У Національному уні- верситеті відбулась конференція «Станов- лення і розвиток демо- кратичних профспілок у Львівській політехніці».
 
Регіональні новини
  «ВИХОДЬ НА СВІТЛО!» ЗНИЖЕННЯ РІВНЯ НЕЗАДЕКЛАРОВАНОЇ ПРАЦІ – НА КОНТРОЛІ ДЕРЖПРАЦІ ТА ПРОФСПІЛОК
«ВИХОДЬ НА СВІТЛО!» ЗНИЖЕННЯ РІВНЯ НЕЗАДЕКЛАРОВАНОЇ ПРАЦІ – НА КОНТРОЛІ ДЕРЖПРАЦІ ТА ПРОФСПІЛОК В Управлінні Держпраці у Закарпатській області відбулося чергове засі- дання постійно діючої робочої групи, створеної з метою зниження рівня незадекларованої праці на території Закарпаття.
 
Регіональні новини
  ПІДПИСАНО УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ З КИЇВСЬКИМ МІСЬКИМ ЦЕНТРОМ ЗАЙНЯТОСТІ
ПІДПИСАНО УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ З КИЇВСЬКИМ МІСЬКИМ ЦЕНТРОМ ЗАЙНЯТОСТІ 22 листопада в Будинку київських профспілок у режимі відеоконференції Zoom відбулося засідан- ня президії, яке провів голова Київської міськпрофради Валентин Мельник.
 
Регіональні новини
  ПРОФСПІЛКA ДЕРЖУСТАНОВ ПРИВІТАЛА ПРАЦІВНИКІВ СЛУЖБИ ОХОРОНИ
ПРОФСПІЛКA ДЕРЖУСТАНОВ ПРИВІТАЛА ПРАЦІВНИКІВ СЛУЖБИ ОХОРОНИ Днями виповнилося 70 років від дня створення Служби охорони Украї- ни. Напередодні з про- фесійним святом пра- цівників Ужгородського районного відділу полі- ції охорони привітали голова Закарпатської обласної профспілкової організації працівників державних установ Діа- на Гондорчин, заступ- ник голови Марія Пете- чук, начальник Ужго- родського РВ УПО в За- карпатській області ма- йор поліції Василь Тимощук, голова первин- ної профспілкової орга- нізації Ганна Макаро- вич.
 
Регіональні новини
  50 РОКІВ НА ЗАХИСТІ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ЛЮДИНИ ПРАЦІ
50 РОКІВ НА ЗАХИСТІ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ЛЮДИНИ ПРАЦІ 2022 рік є ювілейним для Білоцерківської міської організації профспілки працівників житлово-ко- мунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговуван- ня населення.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

01.11.2023 18:44

01.11.2023 18:38

09.10.2023 21:08

09.10.2023 21:07

09.10.2023 21:06

25.09.2023 20:30

29.08.2023 21:07

18.08.2023 22:02

18.08.2023 22:01

21.07.2023 20:38

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання