« на головну 22.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1254)
04
Липень
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКПРОФРАДИ
ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКПРОФРАДИ На порядку денно­му були розглянуті, обговорені та при­йняті Постанови з наступних питань:
 
Регіональні новини
  ОБЛПРОФРАДА ОТРИМАЛА ВІДПОВІДЬ МІНЕКОНОМІКИ
ОБЛПРОФРАДА ОТРИМАЛА ВІДПОВІДЬ МІНЕКОНОМІКИ До Всесвітнього Дня дій за гідну працю в Закар­патті провели публічну дискусію «Гідна праця в умовах війни: роль соці­альних партнерів у за­безпеченні спільних дій» за участі керівників об­ласних організацій галу­зевих профспілок та со­ціальних партнерів.
 
Регіональні новини
  МОЛОДЬ ОБГОВОРИЛА МАЙБУТНЄ ПРОФСПІЛКОВОГО РУХУ
МОЛОДЬ ОБГОВОРИЛА МАЙБУТНЄ ПРОФСПІЛКОВОГО РУХУ «Молодь – майбутнє профспілкового руху» – саме за такою темою у Тернополі відбулася вступна сесія з кандида­тами до молодіжної ради Тернопільської облоргані­зації профспілки освітян.
 
Регіональні новини
  ДІАЛОГИ З НАРДЕПАМИ
ДІАЛОГИ З НАРДЕПАМИ У Львівському профспіл­ковому Будинку вчених з ініціативи обласної орга­нізації освітянської профспілки, яку очолює Марія Яцейко, та за під­тримки профільного де­партаменту облдержад­міністрації і її керівника Олега Паски, відбулася зустріч профактиву, ке­рівників освітніх закла­дів з народними депута­тами від Львівщини На­талею Піпою, Олегом Си­нюткою, помічником на­родного депутата Ми­хайла Цимбалюка про­фесором «Львівської по­літехніки» Уляною Пар­пан.
 
Регіональні новини
  ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ЛЮДЕЙ ЛІТНЬОГО ВІКУ
ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ЛЮДЕЙ ЛІТНЬОГО ВІКУ Цього дня у ФП Кірово­градської обл. зібрали ветеранів різних років і галузей з нагоди Дня людей літнього віку. Посмішки, радість від зустрічі зі знайомими, обійми, щемкі спогади – це саме те, що потріб­но ветеранам на схилі літ. І такий подарунок їм зробили організатори свята – ГО «Громадські ініціативи Марії Чор­ної», обласна організа­ція ветеранів та ФПО.
 
Регіональні новини
  СВЯТО В С МІЛЯНСЬКОМУ ДИТЯЧОМУ БУДИНКУ-ІНТЕРНАТІ
СВЯТО В С МІЛЯНСЬКОМУ ДИТЯЧОМУ БУДИНКУ-ІНТЕРНАТІ Смілянський дитячий будинок-інтернат для ді­тей з особливими потре­бами відзначив своє 55 річчя.
 
Регіональні новини
  НАГОЛОС – НА ПОЗАШКІЛЬНІ ЗАКЛАДИ
НАГОЛОС – НА ПОЗАШКІЛЬНІ ЗАКЛАДИ У Львові відбулася об­ласна освітянська кон­ференція. У заході взяли участь декілька сотень учасників, серед яких ке­рівництво області, осві­тяни, керівники та пред­ставники органів управ­ління освітою РДА та те­риторіальних громад об­ласті, голови територі­альних організацій проф­спілки працівників осві­ти і науки України, керів­ники закладів освіти; кращі вчителі області, представлені до нагород за трудові і творчі здо­бутки на ниві навчання і виховання учнів.
 
Регіональні новини
  БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА СПІЛЧАНАМ
БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА СПІЛЧАНАМ Закарпатська облпроф­рада (голова Іван Зелін­ський), обласні органі­зації галузевих профспі­лок краю надали по­сильну благодійну до­помогу спілчанам Хер­сонщини, які постраж­дали внаслідок підриву російськими агресора­ми Каховської ГЕС зага­лом на суму 300 тис. гривень.
 
Регіональні новини
  У ПОЛІ ЗОРУ – ІНФОРМАЦІЯ ТА ЗНАННЯ
У ПОЛІ ЗОРУ – ІНФОРМАЦІЯ ТА ЗНАННЯ Як правило, найбільшого успіху досягає той, хто має в своєму розпоря­дженні кращу інформа­цію. З відповідною ме­тою Закарпатська об­лорганізація профспілки працівників освіти і нау­ки в онлайн форматі про­вела семінар для голів районних, об’єднаних, міських організацій Профспілки, профкомів закладів вищої освіти.
 
Регіональні новини
  ТАРИФ ПІДВИЩИЛИ, А ПРО ДИФЕРЕНЦІАЦІЮ ЗАБУЛИ
ТАРИФ ПІДВИЩИЛИ, А ПРО ДИФЕРЕНЦІАЦІЮ ЗАБУЛИ Президія Федерації про­фесійних спілок Кірово­градської області, усві­домлюючи невідворот­ність підвищення цін на електроенергію з причини завдання надзвичайно великих втрат енергопос­тачальним компаніям в результаті ворожих об­стрілів енергетичних об’єктів на початку року, вважає неприпустимою відміну їх диференціації. Свою точку зору з цього приводу Президія ФПО висловила у листі до Прем’єр-міністра України.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання