« на головну 25.08.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1008)
20
Червень
 
Інтерв’ю
 
Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка

Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  СПІЛЬНО ШУКАТИ ШЛЯХИ ЗАХИСТУ ТРУДЯЩИХ
СПІЛЬНО ШУКАТИ ШЛЯХИ ЗАХИСТУ ТРУДЯЩИХ Новий тарифний «постріл» по громадянах у ви­гляді нещодавнього підвищення вартості води та електроенергії (на додачу до «газового за­шморгу») викликав велику стурбованість тру­дящих, членів профспілок. Про це свідчать численні звернення до профорганів усіх рівнів.
 
Регіональні новини
  З РЕАЛЬНИМ КОЛДОГОВОРОМ - ЧЛЕНСТВО СТОВІДСОТКОВЕ
З РЕАЛЬНИМ КОЛДОГОВОРОМ - ЧЛЕНСТВО СТОВІДСОТКОВЕ Колективний договір ДП «Кіро- воградстандартметрологія», без перебільшення, зразковий. Не тому, що в ньому передбачені за- хмарні гарантії. Головне, він ре- альний і діючий. Саме тому не- одноразово перемагав в облас- ному та всеукраїнському кон- курсах на кращий колдоговір. Вагу і значимість цього доку- мента, звісно, забезпечує проф- ком, який очолює головний ме- тролог – начальник відділу електрорадіотехнічних вимірю- вань Тетяна Солом’янчук, відпо- відальна, небайдужа та захо- плена професійною і громад- ською справою людина. Проф- ком привчив і керівництво бути з колдоговором на «ви».
 
Регіональні новини
  СПІЛЬНИЙ ДІАЛОГ ДОЗВОЛИТЬ ВИРІШУВАТИ ПРОБЛЕМИ СЬОГОДЕННЯ
СПІЛЬНИЙ ДІАЛОГ ДОЗВОЛИТЬ ВИРІШУВАТИ ПРОБЛЕМИ СЬОГОДЕННЯ 7 вересня у Черкаському міськвиконкомі відбулося засідання ради соціально­го діалогу, на якому обго­ворювались стан зайня­тості населення працездатного віку, рівень заро­бітної плати працівників та легалізація трудових від­носин на підприємствах м. Черкаси, посилення со­ціального захисту працю­ючих в умовах підвищення вартості комунальних по­слуг, товарів, продуктів харчування, забезпече­ність видатків на виплату зарплати працівників бю­джетної сфери міста.
 
Регіональні новини
  ЗАХИСТ ЛЮДИНИ ПРАЦІ ЗАКАРПАТТЯ МАЄ БУТИ В ПРІОРИТЕТІ
ЗАХИСТ ЛЮДИНИ ПРАЦІ ЗАКАРПАТТЯ МАЄ БУТИ В ПРІОРИТЕТІ Таку думку вислови­ли члени соціально-економічної тристо­ронньої ради, засі­дання якої відбулося в приміщенні Феде­рації профспілок Рів­ненщини. На ньому були присутні члени ради, голови облас­них профоб’єднань та первинних проф­спілкових організа­цій, представники влади, роботодавців та ЗМІ.
 
Регіональні новини
  МАЙЖЕ 1600 ОСВІТЯН МОЖУТЬ ЗАЛИШИТИСЯ БЕЗ РОБОТИ
МАЙЖЕ 1600 ОСВІТЯН МОЖУТЬ ЗАЛИШИТИСЯ БЕЗ РОБОТИ У Федерації проф­спілок Кіровоград­ської області відбу­лася прес-конференція на тему «Ре­формування освіт­ньої галузі по-українськи», яку провели голова обкому Профспілки освіти і науки України Світ­лана Скалько та за­ступник голови об­кому Сергій Петров.
 
Регіональні новини
  ОБЛАСНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ УТОГ – 70
ОБЛАСНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ УТОГ – 70 НА УРОЧИСТОСТЯХ ВРУЧЕНО НАГОРОДИ ГАЛУЗЕВОЇ ПРОФСПІЛКИ
 
Регіональні новини
  ПРО ПОРУШЕННЯ, САНКЦІЇ І НАСТУПАЛЬНІ ДІЇ ПРОФСПІЛОК
ПРО ПОРУШЕННЯ, САНКЦІЇ І НАСТУПАЛЬНІ ДІЇ ПРОФСПІЛОК Як побороти тіньову зайнятість і зарплату в конвертах? Які фінансові санкції передба­чені за порушення трудового законодав­ства? Як домогтися зниження шокуючих цін на газ, комунальні послуги і підвищення зарплати? Відповіді на ці болючі питання шукали учасники спільного семінару Феде­рації профспілок Кіровоградської області та управління Держпраці в області, який ор­ганізувала голова обкому профспілки пра­цівників енергетики та електротехнічної промисловості Любов Липко для профспіл­кового активу м. Світловодська.
 
Регіональні новини
  ОБЛАСНА ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА ПРОВЕЛА ЗВІТНО-ВИБОРНУ КОНФЕРЕНЦІЮ
ОБЛАСНА ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА ПРОВЕЛА ЗВІТНО-ВИБОРНУ КОНФЕРЕНЦІЮ Про роботу Рівнен­ської обласної орга­нізації профспілки працівників лісового господарства за п’ять років роботи відзвітував на V звіт­но-виборній конфе­ренції її голова Олек­сандр Сідлецький.
 
Регіональні новини
  ЧИ ВІДБУДЕТЬСЯ ОСІННЯ АКЦІЯ ПРОТЕСТУ ПРОФСПІЛОК?
ЧИ ВІДБУДЕТЬСЯ ОСІННЯ АКЦІЯ ПРОТЕСТУ ПРОФСПІЛОК? У Закарпатській обласній раді профспілок відбулася прес-конференція голови облпрофради Володимира Фленька для журналістів обласних і всеукраїнських засобів масової інформації з питань проведення Всеукраїнської акції протесту профспілок у зв’язку з шоковим підвищенням ціни на газ і комунальних тарифів, яка відбулася в м. Києві.
 
Регіональні новини
  ЛІСІВНИКИ ОБРАЛИ ПРОФСПІЛКОВОГО ЛІДЕРА
ЛІСІВНИКИ ОБРАЛИ ПРОФСПІЛКОВОГО ЛІДЕРА Відбулася ХХІІ конференція Чернівецької обласної організації профспілки працівни­ків лісового господарства, учасники якої заслухали звіт голови обласного комітету профспілки Володимира Барабаха про роботу в 2011–2016 роках.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.06.2019 23:41

21.06.2019 23:38

21.06.2019 23:07

21.06.2019 23:07

10.06.2019 00:21

10.06.2019 00:20

27.05.2019 00:32

27.05.2019 00:20

27.05.2019 00:16

21.05.2019 21:43

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання