« на головну 21.04.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (996)
04
Квітень
 
Інтерв’ю
 
Програма лояльності від мережі АЗК Glusco ТОВ «Глуско Рітейл»: якісне пальне зі знижками до 1,50 грн/л для членів профспілок

Програма лояльності від мережі АЗК Glusco ТОВ «Глуско Рітейл»: якісне пальне зі знижками до 1,50 грн/л для членів профспілок


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  ДІЯТИ В УМОВАХ ВІДСУТНОСТІ ОЗДОРОВЧИХ СОЦСТРАХУ
ДІЯТИ В УМОВАХ ВІДСУТНОСТІ ОЗДОРОВЧИХ СОЦСТРАХУ Виконком Об’єднання профспілок Львівщини на запрошення голови обласної організації профспілки працівників освіти і науки Марії Яцейко провів на оздоровчій базі Львівської політехніки в Славську (її директор Володимир Білодід на­городжений нещодавно Грамотою ФПУ як кращий в Україні у своїй но­мінації) підсумкове виїзне засідання з підбиття підсумків та аналізу літ­нього оздоровлення дітей в області.
 
Регіональні новини
  АКТИВНО ПРАЦЮВАТИ В УМОВАХ НАСТУПУ НА ПРАВА ТРУДЯЩИХ
АКТИВНО ПРАЦЮВАТИ В УМОВАХ НАСТУПУ НА ПРАВА ТРУДЯЩИХ 27 жовтня відбулося засідання ради Федера­ції профспілок області, на якому обговорю­валося питання «Про організаційне і фінан­сове зміцнення ФПО та її членських органі­зацій». У зібранні взяли участь заступник Голови Федерації профспілок України Воло­димир Саєнко, голова Центрального коміте­ту Профспілки працівників агропромислово­го комплексу України Ігор Сопелкін.
 
Регіональні новини
  У СИСТЕМІ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОСВІТИ РОЗПОЧАВСЯ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК
У СИСТЕМІ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОСВІТИ РОЗПОЧАВСЯ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК У Навчально-методичному центрі профспілок відбули­ся збори профактиву об­ласті, присвячені Всесвіт­ньому дню дій за гідну пра­цю та початку нового на­вчального року. В рамках заходу відбулася зустріч із заступником Голови Феде­рації профспілок України Олександром Шубіним.
 
Регіональні новини
  ОЛЕКСАНДР СПІВАКОВСЬКИЙ: «ОСВІТА – ДРУГИЙ ФРОНТ ДЛЯ УКРАЇНИ»
ОЛЕКСАНДР СПІВАКОВСЬКИЙ: «ОСВІТА – ДРУГИЙ ФРОНТ ДЛЯ УКРАЇНИ» У м. Львові вперше за часів неза­лежності України відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки щодо стану законодавчого врегу­лювання організації навчально-ви­ховного процесу з учнівською та студентською молоддю і заходів її вдосконалення на прикладі нашої області, під головуванням першого заступника голови профільного ко­мітету Олександра Співаковського.
 
Регіональні новини
  У БОРОТЬБІ З НЕУГОДНИМ ВСІ МЕТОДИ ПРИЙНЯТНІ?
У БОРОТЬБІ З НЕУГОДНИМ ВСІ МЕТОДИ ПРИЙНЯТНІ? Чому голова Олександрійського місь­кого комітету профспілки Андрій Ан­дрієнко потрапив у немилість до місь­кої влади, можна лише здогадуватися. Очевидно, посада у тому винна. Він – начальник відділу ведення Державно­го реєстру виборців Олександрійської міської ради, а в країні «запахло» ви­борами. І, швидше за все, принципо­вий та незговірливий Андрієнко не вписується у потрібне коло. От і поча­лися «підкопи» під його посаду.
 
Регіональні новини
  ПРОФСПІЛКИ – ОБСЄ: КОНСТРУКТИВНИЙ ДІАЛОГ
ПРОФСПІЛКИ – ОБСЄ: КОНСТРУКТИВНИЙ ДІАЛОГ 15 вересня в приміщенні облпрофради відбулася зустріч керівництва ради з представниками моні­торингової місії ОБСЄ Джеймсом Хантом і Ан­дреасом Сампсоном, які вивчають думку громад­ськості щодо стану оплати праці в регіоні.
 
Регіональні новини
  СПІЛЬНО ШУКАТИ ШЛЯХИ ЗАХИСТУ ТРУДЯЩИХ
СПІЛЬНО ШУКАТИ ШЛЯХИ ЗАХИСТУ ТРУДЯЩИХ Новий тарифний «постріл» по громадянах у ви­гляді нещодавнього підвищення вартості води та електроенергії (на додачу до «газового за­шморгу») викликав велику стурбованість тру­дящих, членів профспілок. Про це свідчать численні звернення до профорганів усіх рівнів.
 
Регіональні новини
  З РЕАЛЬНИМ КОЛДОГОВОРОМ - ЧЛЕНСТВО СТОВІДСОТКОВЕ
З РЕАЛЬНИМ КОЛДОГОВОРОМ - ЧЛЕНСТВО СТОВІДСОТКОВЕ Колективний договір ДП «Кіро- воградстандартметрологія», без перебільшення, зразковий. Не тому, що в ньому передбачені за- хмарні гарантії. Головне, він ре- альний і діючий. Саме тому не- одноразово перемагав в облас- ному та всеукраїнському кон- курсах на кращий колдоговір. Вагу і значимість цього доку- мента, звісно, забезпечує проф- ком, який очолює головний ме- тролог – начальник відділу електрорадіотехнічних вимірю- вань Тетяна Солом’янчук, відпо- відальна, небайдужа та захо- плена професійною і громад- ською справою людина. Проф- ком привчив і керівництво бути з колдоговором на «ви».
 
Регіональні новини
  СПІЛЬНИЙ ДІАЛОГ ДОЗВОЛИТЬ ВИРІШУВАТИ ПРОБЛЕМИ СЬОГОДЕННЯ
СПІЛЬНИЙ ДІАЛОГ ДОЗВОЛИТЬ ВИРІШУВАТИ ПРОБЛЕМИ СЬОГОДЕННЯ 7 вересня у Черкаському міськвиконкомі відбулося засідання ради соціально­го діалогу, на якому обго­ворювались стан зайня­тості населення працездатного віку, рівень заро­бітної плати працівників та легалізація трудових від­носин на підприємствах м. Черкаси, посилення со­ціального захисту працю­ючих в умовах підвищення вартості комунальних по­слуг, товарів, продуктів харчування, забезпече­ність видатків на виплату зарплати працівників бю­джетної сфери міста.
 
Регіональні новини
  ЗАХИСТ ЛЮДИНИ ПРАЦІ ЗАКАРПАТТЯ МАЄ БУТИ В ПРІОРИТЕТІ
ЗАХИСТ ЛЮДИНИ ПРАЦІ ЗАКАРПАТТЯ МАЄ БУТИ В ПРІОРИТЕТІ Таку думку вислови­ли члени соціально-економічної тристо­ронньої ради, засі­дання якої відбулося в приміщенні Феде­рації профспілок Рів­ненщини. На ньому були присутні члени ради, голови облас­них профоб’єднань та первинних проф­спілкових організа­цій, представники влади, роботодавців та ЗМІ.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

11.04.2019 23:47

11.04.2019 23:46

24.03.2019 23:44

24.03.2019 23:43

24.03.2019 23:27

16.03.2019 23:59

16.03.2019 23:41

03.03.2019 00:13

28.02.2019 20:11

28.02.2019 20:10

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання