« на головну 22.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1254)
04
Липень
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  «ВТІЛЮЄ В ЖИТТЯ НАЙСМІЛИВІШІ ЗАДУМИ…»
«ВТІЛЮЄ В ЖИТТЯ НАЙСМІЛИВІШІ ЗАДУМИ…» Ректорка Дрогобицького державного педагогіч­ного університету імені Івана Франка Валентина Анатоліївна Бодак у пер­ший місяць літа цього року відзначила круглу дату.
 
Регіональні новини
  ДІТИ – НАШЕ МАЙБУТНЄ, А ЗНАЧИТЬ – МАЙБУТНЄ ВІЛЬНОЇ УКРАЇНИ!
ДІТИ – НАШЕ МАЙБУТНЄ, А ЗНАЧИТЬ – МАЙБУТНЄ ВІЛЬНОЇ УКРАЇНИ! Актуальним як ніколи для профспілок міста є реалізація прав членів профспілок та їх дітей на оздоровлення та відпо­чинок.
 
Регіональні новини
  ЗВОРУШЛИВА ЗУСТРІЧ З СІМ’ЯМИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ
ЗВОРУШЛИВА ЗУСТРІЧ З СІМ’ЯМИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ Нещодавно в Україні від­значали День матері. Вони, мабуть, як ніхто ін­шій, переживають най­страшніші часи жорсто­кої війни. Їх материнське серце, вистраждане, зранене, сповнене не­впинною тривогою, – ра­зом з воїнами на фронті, з пораненими у шпита­лях. В ньому ні на мить не згасає вогник надії, віри та любові.
 
Регіональні новини
  ОБСТРІЛИ УСКЛАДНЮЮТЬ УМОВИ ПРАЦІ
ОБСТРІЛИ УСКЛАДНЮЮТЬ УМОВИ ПРАЦІ Напередодні Всесвітньо­го Дня охорони праці в Будинку профспілок в ході спільної наради було підписано Угоду про співпрацю між Дніпро­петровським обласним об’єднанням профспілок та Південно-Східним межрегіональним управлінням Державної служби з питань праці.
 
Регіональні новини
  ДО ЕКВАТОРА ПРИЙШЛИ З ВАГОМИМ БАГАЖЕМ
ДО ЕКВАТОРА ПРИЙШЛИ З ВАГОМИМ БАГАЖЕМ Львівська облорганіза­ція профспілки працівни­ків освіти і науки у своє­му профспілковому Бу­динку вчених підсумува­ла 2,5-річну працю у форс-мажорних умовах – пандемії ковіду, воєн­ного стану, частих наїз­дів на профспілки від владоможців.
 
Регіональні новини
  РОМАН САВЧИН: «ГОЛОВНЕ , ЩОБ СТУДЕНТИ БУЛИ ЗАЙНЯТІ ДОБРИМИ СПРАВАМИ»
РОМАН САВЧИН: «ГОЛОВНЕ , ЩОБ СТУДЕНТИ БУЛИ ЗАЙНЯТІ ДОБРИМИ СПРАВАМИ» Первинна студентська організація Бродівського педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкеви­ча, яку очолює молодий викладач математики Роман Олегович Сав­чин, налічує понад 600 студентів-спілчан.
 
Регіональні новини
  ДБАЮТЬ ПРО ПРЕСТИЖ ПЕДАГОГІВ
ДБАЮТЬ ПРО ПРЕСТИЖ ПЕДАГОГІВ Львівська облорганізація профспілки освіти і нау­ки, яку очолює Марія Яцейко, провела розши­рене online-засідання Президії за участі членів Секції середньої, дошкільної та позашкільної освіти.
 
Регіональні новини
  ДЕРЖАВНІЙ АУДИТСЛУЖБІ УКРАЇНИ – 30 РОКІВ
ДЕРЖАВНІЙ АУДИТСЛУЖБІ УКРАЇНИ – 30 РОКІВ В Управлінні Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області відбулося урочисте зібрання з нагоди 30-річчя створення Державної аудитслужби України.
 
Регіональні новини
  СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТОК ДЕМОКРАТИЧНИХ ПРОФСПІЛОК
СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТОК ДЕМОКРАТИЧНИХ ПРОФСПІЛОК У Національному уні- верситеті відбулась конференція «Станов- лення і розвиток демо- кратичних профспілок у Львівській політехніці».
 
Регіональні новини
  «ВИХОДЬ НА СВІТЛО!» ЗНИЖЕННЯ РІВНЯ НЕЗАДЕКЛАРОВАНОЇ ПРАЦІ – НА КОНТРОЛІ ДЕРЖПРАЦІ ТА ПРОФСПІЛОК
«ВИХОДЬ НА СВІТЛО!» ЗНИЖЕННЯ РІВНЯ НЕЗАДЕКЛАРОВАНОЇ ПРАЦІ – НА КОНТРОЛІ ДЕРЖПРАЦІ ТА ПРОФСПІЛОК В Управлінні Держпраці у Закарпатській області відбулося чергове засі- дання постійно діючої робочої групи, створеної з метою зниження рівня незадекларованої праці на території Закарпаття.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання