« на головну 05.06.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1055)
28
Травень
 
Інтерв’ю
 
Марія Яцейко: «Потреба в профспілці посилюється»

Марія Яцейко: «Потреба в профспілці посилюється»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  СПІЛЬНО ШУКАТИ ШЛЯХИ ЗАХИСТУ ТРУДЯЩИХ
СПІЛЬНО ШУКАТИ ШЛЯХИ ЗАХИСТУ ТРУДЯЩИХ Новий тарифний «постріл» по громадянах у ви­гляді нещодавнього підвищення вартості води та електроенергії (на додачу до «газового за­шморгу») викликав велику стурбованість тру­дящих, членів профспілок. Про це свідчать численні звернення до профорганів усіх рівнів.
 
Регіональні новини
  З РЕАЛЬНИМ КОЛДОГОВОРОМ - ЧЛЕНСТВО СТОВІДСОТКОВЕ
З РЕАЛЬНИМ КОЛДОГОВОРОМ - ЧЛЕНСТВО СТОВІДСОТКОВЕ Колективний договір ДП «Кіро- воградстандартметрологія», без перебільшення, зразковий. Не тому, що в ньому передбачені за- хмарні гарантії. Головне, він ре- альний і діючий. Саме тому не- одноразово перемагав в облас- ному та всеукраїнському кон- курсах на кращий колдоговір. Вагу і значимість цього доку- мента, звісно, забезпечує проф- ком, який очолює головний ме- тролог – начальник відділу електрорадіотехнічних вимірю- вань Тетяна Солом’янчук, відпо- відальна, небайдужа та захо- плена професійною і громад- ською справою людина. Проф- ком привчив і керівництво бути з колдоговором на «ви».
 
Регіональні новини
  СПІЛЬНИЙ ДІАЛОГ ДОЗВОЛИТЬ ВИРІШУВАТИ ПРОБЛЕМИ СЬОГОДЕННЯ
СПІЛЬНИЙ ДІАЛОГ ДОЗВОЛИТЬ ВИРІШУВАТИ ПРОБЛЕМИ СЬОГОДЕННЯ 7 вересня у Черкаському міськвиконкомі відбулося засідання ради соціально­го діалогу, на якому обго­ворювались стан зайня­тості населення працездатного віку, рівень заро­бітної плати працівників та легалізація трудових від­носин на підприємствах м. Черкаси, посилення со­ціального захисту працю­ючих в умовах підвищення вартості комунальних по­слуг, товарів, продуктів харчування, забезпече­ність видатків на виплату зарплати працівників бю­джетної сфери міста.
 
Регіональні новини
  ЗАХИСТ ЛЮДИНИ ПРАЦІ ЗАКАРПАТТЯ МАЄ БУТИ В ПРІОРИТЕТІ
ЗАХИСТ ЛЮДИНИ ПРАЦІ ЗАКАРПАТТЯ МАЄ БУТИ В ПРІОРИТЕТІ Таку думку вислови­ли члени соціально-економічної тристо­ронньої ради, засі­дання якої відбулося в приміщенні Феде­рації профспілок Рів­ненщини. На ньому були присутні члени ради, голови облас­них профоб’єднань та первинних проф­спілкових організа­цій, представники влади, роботодавців та ЗМІ.
 
Регіональні новини
  МАЙЖЕ 1600 ОСВІТЯН МОЖУТЬ ЗАЛИШИТИСЯ БЕЗ РОБОТИ
МАЙЖЕ 1600 ОСВІТЯН МОЖУТЬ ЗАЛИШИТИСЯ БЕЗ РОБОТИ У Федерації проф­спілок Кіровоград­ської області відбу­лася прес-конференція на тему «Ре­формування освіт­ньої галузі по-українськи», яку провели голова обкому Профспілки освіти і науки України Світ­лана Скалько та за­ступник голови об­кому Сергій Петров.
 
Регіональні новини
  ОБЛАСНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ УТОГ – 70
ОБЛАСНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ УТОГ – 70 НА УРОЧИСТОСТЯХ ВРУЧЕНО НАГОРОДИ ГАЛУЗЕВОЇ ПРОФСПІЛКИ
 
Регіональні новини
  ПРО ПОРУШЕННЯ, САНКЦІЇ І НАСТУПАЛЬНІ ДІЇ ПРОФСПІЛОК
ПРО ПОРУШЕННЯ, САНКЦІЇ І НАСТУПАЛЬНІ ДІЇ ПРОФСПІЛОК Як побороти тіньову зайнятість і зарплату в конвертах? Які фінансові санкції передба­чені за порушення трудового законодав­ства? Як домогтися зниження шокуючих цін на газ, комунальні послуги і підвищення зарплати? Відповіді на ці болючі питання шукали учасники спільного семінару Феде­рації профспілок Кіровоградської області та управління Держпраці в області, який ор­ганізувала голова обкому профспілки пра­цівників енергетики та електротехнічної промисловості Любов Липко для профспіл­кового активу м. Світловодська.
 
Регіональні новини
  ОБЛАСНА ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА ПРОВЕЛА ЗВІТНО-ВИБОРНУ КОНФЕРЕНЦІЮ
ОБЛАСНА ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА ПРОВЕЛА ЗВІТНО-ВИБОРНУ КОНФЕРЕНЦІЮ Про роботу Рівнен­ської обласної орга­нізації профспілки працівників лісового господарства за п’ять років роботи відзвітував на V звіт­но-виборній конфе­ренції її голова Олек­сандр Сідлецький.
 
Регіональні новини
  ЧИ ВІДБУДЕТЬСЯ ОСІННЯ АКЦІЯ ПРОТЕСТУ ПРОФСПІЛОК?
ЧИ ВІДБУДЕТЬСЯ ОСІННЯ АКЦІЯ ПРОТЕСТУ ПРОФСПІЛОК? У Закарпатській обласній раді профспілок відбулася прес-конференція голови облпрофради Володимира Фленька для журналістів обласних і всеукраїнських засобів масової інформації з питань проведення Всеукраїнської акції протесту профспілок у зв’язку з шоковим підвищенням ціни на газ і комунальних тарифів, яка відбулася в м. Києві.
 
Регіональні новини
  ЛІСІВНИКИ ОБРАЛИ ПРОФСПІЛКОВОГО ЛІДЕРА
ЛІСІВНИКИ ОБРАЛИ ПРОФСПІЛКОВОГО ЛІДЕРА Відбулася ХХІІ конференція Чернівецької обласної організації профспілки працівни­ків лісового господарства, учасники якої заслухали звіт голови обласного комітету профспілки Володимира Барабаха про роботу в 2011–2016 роках.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

01.06.2020 17:50

16.05.2020 23:47

20.04.2020 01:07

20.04.2020 00:19

06.04.2020 03:13

06.04.2020 03:12

09.03.2020 02:27

09.03.2020 02:27

29.12.2019 00:52

29.12.2019 00:48

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання