« на головну 23.03.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (993)
14
Березень
 
Інтерв’ю
 
Олексій Романюк: «Процесам нехтування трудовими правами найманих працівників можуть протистояти лише профспілки. І це зобов’язує нас бути більш активними, послідовними та наполегливими»

Олексій Романюк: «Процесам нехтування трудовими правами найманих працівників можуть протистояти лише профспілки. І це зобов’язує нас бути більш активними, послідовними та наполегливими»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Внутрішнє життя
Внутрішнє життя
  ЄВГЕН ГОЛОВАХА: «УКРАЇНІ ПОТРІБЕН ПРОФСПІЛКОВИЙ РУХ НА ЗАСАДАХ СОЦІАЛ- ДЕМОКРАТИЧНОЇ ІДЕОЛОГІЇ»
ЄВГЕН ГОЛОВАХА: «УКРАЇНІ ПОТРІБЕН ПРОФСПІЛКОВИЙ РУХ НА ЗАСАДАХ СОЦІАЛ- ДЕМОКРАТИЧНОЇ ІДЕОЛОГІЇ» Якими є перспективи профспілкового руху в Україні? Що потрібно зробити, аби його вплив на рі­шення найбільш гострих та актуальних питань соціально-економічного життя країни, захисту прав та інтересів людини праці був більш вагомим та ефективним? На ці та інші запитання ми попросили відповісти заступника директора Інституту соціології НАН України, професора Євгена Головаху.
 
Внутрішнє життя
  МАРАФОН ЗНАНЬ ДЛЯ ПРОФСПІЛКОВИХ ЛІДЕРІВ
МАРАФОН ЗНАНЬ ДЛЯ ПРОФСПІЛКОВИХ ЛІДЕРІВ У Зональному навчально-ме- тодичному центрі профспі- лок у славетному місті Дніпрі черговим п’ятиденним семі- наром завершився осінній навчальний семестр другої групи дансько-українського профспілкового проекту.
 
Внутрішнє життя
  НОВІ ЗНАННЯ У НОВОМУ НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ
НОВІ ЗНАННЯ У НОВОМУ НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ Для учасників третьої групи дансько-укра­їнського проекту но­вий навчальний рік розпочався у соняч­ній та привітній Одесі.
 
Внутрішнє життя
  ЧЕТВЕРТИЙ СЕМЕСТР ДАНСЬКО- УКРАЇНСЬКОГО ПРОЕКТУ: МОТИВАЦІЯ ДО АКТИВНОСТІ ЗАШКАЛЮЄ
ЧЕТВЕРТИЙ СЕМЕСТР ДАНСЬКО- УКРАЇНСЬКОГО ПРОЕКТУ: МОТИВАЦІЯ ДО АКТИВНОСТІ ЗАШКАЛЮЄ У готельно-навчальному комплексі «Гетьман» Об’єднання профспілок Львівщини з 5 по 9 вересня тривав черговий п’ятиденний навчальний семінар для учасників пер- шої молодіжної групи дан- сько-українського проекту. Молоді профспілкові лідери від- крили новий 4-й семестр на- вчальної підготовки, який проводили українські проф- спілкові тренери.
 
Внутрішнє життя
  ВІВАТ АКАДЕМІЯ! ВІВАТ ЛЮДИНА ПРАЦІ!
ВІВАТ АКАДЕМІЯ! ВІВАТ ЛЮДИНА ПРАЦІ! Світле й радісне свято – День знань 1 вересня минув в Україні. Батьки й вчителі сподіваються, що цей день стане для учнів шкіл і студентів вищих навчальних закладів вдалим стартом у велике життя та безкрайній світ но­вих знань і цікавих відкриттів. Яскра­вою та барвистою стала цього року першовереснева зустріч в Академії праці, соціальних відносин і туризму.
 
Внутрішнє життя
  МОТИВАЦІЯ ПРОФЧЛЕНСТВА – МІРИЛО МАКСИМАЛЬНОЇ ВІДДАЧІ ТА КОРИСТІ ПРОФСПІЛКИ
МОТИВАЦІЯ ПРОФЧЛЕНСТВА – МІРИЛО МАКСИМАЛЬНОЇ ВІДДАЧІ ТА КОРИСТІ ПРОФСПІЛКИ Здійснюючи заходи із мотивації профспілкового членства, профоргани мають подбати про зростання чисельності профспілкових організацій, їх сили та фінансової стійкості. При цьому необхідно врахову­вати зовнішні й внутрішні умови мотивації.
 
Внутрішнє життя
  МОТИВАЦІЯ ПРОФЧЛЕНСТВА – МІРИЛО МАКСИМАЛЬНОЇ ВІДДАЧІ ТА КОРИСТІ ПРОФСПІЛКИ
МОТИВАЦІЯ ПРОФЧЛЕНСТВА – МІРИЛО МАКСИМАЛЬНОЇ ВІДДАЧІ ТА КОРИСТІ ПРОФСПІЛКИ В умовах державної кризи значно зростає роль профспілок. Працівник само­стійно не може захистити себе від незаконних дій роботодавця, домогтися по­ліпшення умов праці чи ухвалення потрібних для нього законів. При цьому він відчуває тиск із боку роботодавця, влади й капіталу. Проте, об’єднавшись, зро­бивши свій вибір на користь профспілки, працівники можуть разом впливати на роботодавця, контролювати умови своєї праці, своє життя.
 
Внутрішнє життя
  ПРОЕКТ В ДІЇ: «НОВЕ БАЧЕННЯ» КРОКУЄ УКРАЇНОЮ
ПРОЕКТ В ДІЇ: «НОВЕ БАЧЕННЯ» КРОКУЄ УКРАЇНОЮ Два насичені знаннями та ідеями дні провели учасни­ки засідання Профспілко­вого клубу «New Vision» в Івано-Франківську.
 
Внутрішнє життя
  ЩО МОЖЕ УЧНІВСЬКА ПЕРВИНКА
ЩО МОЖЕ УЧНІВСЬКА ПЕРВИНКА В ужгородському Вищому профе­сійному училищі торгівлі та техно­логій харчування для представни­цтва й захисту прав та інтересів учнів створена і діє первинна проф­спілкова організація учнів училища. Кожен першокурсник на підставі заяви стає членом учнівської профорганізації й отримує профспілко­вий квиток, який засвідчує його членство у профспілці. Профорги груп становлять профком учнів­ського колективу. Бюджет профор­ганізації використовують для на­дання матеріальної допомоги та на культурно-масову роботу.
 
Внутрішнє життя
  ДО ПРОФСПІЛКОВОГО АДВОКАТА
ДО ПРОФСПІЛКОВОГО АДВОКАТА Ще не так давно довіра громадян до профспілок була на рівні довіри до церкви. Багато що змінилося в останні роки. Йдеться, зокрема, про об’єктивні чинники – ситуа­цію в суспільстві у площині правового поля і зацікавле­ність влади у залученні громадськості до розбудови гро­мадянського суспільства, і абсолютно суб’єктивний чин­ник – фаховість і доброзичливість тих, хто працює на чут­ливих для спілчан ділянках у профспілках. Йдеться не лише про профлідерів різних рівнів, а й орговиків, юрис­тів. На жаль, за останніми досі не закріпився справедли­вий і заслужений ними термін – профспілковий адвокат, з усіма відповідними повноваженнями.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

16.03.2019 23:59

16.03.2019 23:41

03.03.2019 00:13

28.02.2019 20:11

28.02.2019 20:10

28.02.2019 20:10

28.02.2019 19:02

28.02.2019 19:01

06.02.2019 00:58

06.02.2019 00:58

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання