« на головну 09.12.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1030)
21
Листопад
 
Інтерв’ю
 
Шість переваг платіжної картки «Профспілковий квиток»

Шість переваг платіжної картки «Профспілковий квиток»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Внутрішнє життя
Внутрішнє життя
  ЧЕТВЕРТИЙ СЕМЕСТР ДАНСЬКО- УКРАЇНСЬКОГО ПРОЕКТУ: МОТИВАЦІЯ ДО АКТИВНОСТІ ЗАШКАЛЮЄ
ЧЕТВЕРТИЙ СЕМЕСТР ДАНСЬКО- УКРАЇНСЬКОГО ПРОЕКТУ: МОТИВАЦІЯ ДО АКТИВНОСТІ ЗАШКАЛЮЄ У готельно-навчальному комплексі «Гетьман» Об’єднання профспілок Львівщини з 5 по 9 вересня тривав черговий п’ятиденний навчальний семінар для учасників пер- шої молодіжної групи дан- сько-українського проекту. Молоді профспілкові лідери від- крили новий 4-й семестр на- вчальної підготовки, який проводили українські проф- спілкові тренери.
 
Внутрішнє життя
  ВІВАТ АКАДЕМІЯ! ВІВАТ ЛЮДИНА ПРАЦІ!
ВІВАТ АКАДЕМІЯ! ВІВАТ ЛЮДИНА ПРАЦІ! Світле й радісне свято – День знань 1 вересня минув в Україні. Батьки й вчителі сподіваються, що цей день стане для учнів шкіл і студентів вищих навчальних закладів вдалим стартом у велике життя та безкрайній світ но­вих знань і цікавих відкриттів. Яскра­вою та барвистою стала цього року першовереснева зустріч в Академії праці, соціальних відносин і туризму.
 
Внутрішнє життя
  МОТИВАЦІЯ ПРОФЧЛЕНСТВА – МІРИЛО МАКСИМАЛЬНОЇ ВІДДАЧІ ТА КОРИСТІ ПРОФСПІЛКИ
МОТИВАЦІЯ ПРОФЧЛЕНСТВА – МІРИЛО МАКСИМАЛЬНОЇ ВІДДАЧІ ТА КОРИСТІ ПРОФСПІЛКИ Здійснюючи заходи із мотивації профспілкового членства, профоргани мають подбати про зростання чисельності профспілкових організацій, їх сили та фінансової стійкості. При цьому необхідно врахову­вати зовнішні й внутрішні умови мотивації.
 
Внутрішнє життя
  МОТИВАЦІЯ ПРОФЧЛЕНСТВА – МІРИЛО МАКСИМАЛЬНОЇ ВІДДАЧІ ТА КОРИСТІ ПРОФСПІЛКИ
МОТИВАЦІЯ ПРОФЧЛЕНСТВА – МІРИЛО МАКСИМАЛЬНОЇ ВІДДАЧІ ТА КОРИСТІ ПРОФСПІЛКИ В умовах державної кризи значно зростає роль профспілок. Працівник само­стійно не може захистити себе від незаконних дій роботодавця, домогтися по­ліпшення умов праці чи ухвалення потрібних для нього законів. При цьому він відчуває тиск із боку роботодавця, влади й капіталу. Проте, об’єднавшись, зро­бивши свій вибір на користь профспілки, працівники можуть разом впливати на роботодавця, контролювати умови своєї праці, своє життя.
 
Внутрішнє життя
  ПРОЕКТ В ДІЇ: «НОВЕ БАЧЕННЯ» КРОКУЄ УКРАЇНОЮ
ПРОЕКТ В ДІЇ: «НОВЕ БАЧЕННЯ» КРОКУЄ УКРАЇНОЮ Два насичені знаннями та ідеями дні провели учасни­ки засідання Профспілко­вого клубу «New Vision» в Івано-Франківську.
 
Внутрішнє життя
  ЩО МОЖЕ УЧНІВСЬКА ПЕРВИНКА
ЩО МОЖЕ УЧНІВСЬКА ПЕРВИНКА В ужгородському Вищому профе­сійному училищі торгівлі та техно­логій харчування для представни­цтва й захисту прав та інтересів учнів створена і діє первинна проф­спілкова організація учнів училища. Кожен першокурсник на підставі заяви стає членом учнівської профорганізації й отримує профспілко­вий квиток, який засвідчує його членство у профспілці. Профорги груп становлять профком учнів­ського колективу. Бюджет профор­ганізації використовують для на­дання матеріальної допомоги та на культурно-масову роботу.
 
Внутрішнє життя
  ДО ПРОФСПІЛКОВОГО АДВОКАТА
ДО ПРОФСПІЛКОВОГО АДВОКАТА Ще не так давно довіра громадян до профспілок була на рівні довіри до церкви. Багато що змінилося в останні роки. Йдеться, зокрема, про об’єктивні чинники – ситуа­цію в суспільстві у площині правового поля і зацікавле­ність влади у залученні громадськості до розбудови гро­мадянського суспільства, і абсолютно суб’єктивний чин­ник – фаховість і доброзичливість тих, хто працює на чут­ливих для спілчан ділянках у профспілках. Йдеться не лише про профлідерів різних рівнів, а й орговиків, юрис­тів. На жаль, за останніми досі не закріпився справедли­вий і заслужений ними термін – профспілковий адвокат, з усіма відповідними повноваженнями.
 
Внутрішнє життя
  ОТРИМАНІ ЗНАННЯ – У ПЕРВИНКУ
ОТРИМАНІ ЗНАННЯ – У ПЕРВИНКУ От і завершився черговий, третій, навчальний семінар для учасників пер­шої (молодіжної) групи дансько- українського про­екту, який прохо­див на базі Зональ­ного учбово-мето­дичного центру в м. Дніпрі.
 
Внутрішнє життя
  ГЕНЕРАЛЬНА УГОДА ГОТОВА ДО ПІДПИСАННЯ
ГЕНЕРАЛЬНА УГОДА ГОТОВА ДО ПІДПИСАННЯ 21 липня відбулося засідання Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національно­му рівні, одним з основних питань порядку денного яко­го було питання «Про укла­дення Генеральної угоди на 2016–2017 роки».
 
Внутрішнє життя
  НОВІ ЗНАЙОМСТВА, НОВІ ЗНАННЯ
НОВІ ЗНАЙОМСТВА, НОВІ ЗНАННЯ От і завершився черго­вий, третій, навчальний семінар для учасників першої (молодіжної) гру­пи дансько-українського проекту, який проходив на базі Зонального учбо­во-методичного центру в м. Дніпрі.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

15.11.2019 21:42

15.11.2019 21:41

15.11.2019 21:38

31.10.2019 20:26

31.10.2019 20:25

31.10.2019 20:24

31.10.2019 18:40

18.10.2019 15:09

18.10.2019 15:08

18.10.2019 15:07

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання