« на головну 23.11.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1261)
24
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата





Статті Внутрішнє життя
Внутрішнє життя
  ДНІ ФПУ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАС
ДНІ ФПУ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАС Напередодні Дня соціальної справедливості у Федерації профспілок Житомирської області відбулися Дні Феде­рації профспілок України в регіоні.
 
Внутрішнє життя
  ШКОЛА АГЕНТІВ ЗМІН
ШКОЛА АГЕНТІВ ЗМІН Сучасній молоді необхідна згуртованість у вирішенні своїх проблем, які, звичайно, тісно пов’язані з проблемами суспільства. Але й проблем суспільства не вирішити без активної участі молоді.
 
Внутрішнє життя
  ЕЛЕКТРОННИЙ ОБЛІК ЧЛЕНІВ ПРОФСПІЛКИ: ВАРТО ЧИ НІ?
ЕЛЕКТРОННИЙ ОБЛІК ЧЛЕНІВ ПРОФСПІЛКИ: ВАРТО ЧИ НІ? Данська профспілка 3F працює із своїми членами напряму, осо­бисто з кожним, безпосередньо через свої регіональні осеред­ки, й цьому сприяє електронний облік членів профспілки.
 
Внутрішнє життя
  ГЛОБАЛІЗАЦІЯ – РИСА МОЛОДІЖНОГО ПРОФРУХУ
ГЛОБАЛІЗАЦІЯ – РИСА МОЛОДІЖНОГО ПРОФРУХУ Нещодавно відомий вищий навчальний заклад Львівщини й один з найпомітніших в Україні – Національний університет «Львівська політехніка» відзначив своє 200-ліття. Молодіж­ному студентському руху на Галичині – понад 180 років. Пройшов етапи від культурологічного до соціально-політич­ного. У молодіжне крило профспілкового руху організувався десь у 50-х роках минулого століття.
 
Внутрішнє життя
  «ПІД ВПЛИВОМ ПРОФСПІЛОК ПРАЦЯ ПОВИННА СТАТИ ТОВАРОМ НАРІВНІ З ІНШИМИ ТОВАРАМИ, А РОБІТНИК – ЙОГО ВЛАСНИКОМ»
«ПІД ВПЛИВОМ ПРОФСПІЛОК ПРАЦЯ ПОВИННА СТАТИ ТОВАРОМ НАРІВНІ З ІНШИМИ ТОВАРАМИ, А РОБІТНИК – ЙОГО ВЛАСНИКОМ» Під таким гаслом у рамках реалізації дансько-українсько­го навчального про­екту пройшов триден­ний семінар-тренінг активу Профспілки працівників культури України, в якому взя­ла участь її голова Людмила Перелигіна.
 
Внутрішнє життя
  КВАЛІФІКОВАНІ РОБІТНИЧІ КАДРИ – ЗАПОРУКА УСПІШНОЇ ПЕРЕБУДОВИ КРАЇНИ
КВАЛІФІКОВАНІ РОБІТНИЧІ КАДРИ – ЗАПОРУКА УСПІШНОЇ ПЕРЕБУДОВИ КРАЇНИ Наприкінці 2016 року Уряд України визначив перелік із 19 професій загальнодержавного значення, підготовка за якими здійснюватиметься в професійно-технічних навчальних закладах за кошти державного бюджету. Список «пріоритетних для розвитку економіки країни» кадрів вражає. У ньому ви не знайдете ні будівельника, ні електромонтера, ні сантехніка. Не дуже віриться в те, що в Україні сьогодні вистачає кваліфікованих кадрів за перерахованими робітничими спеціальностями.
 
Внутрішнє життя
  ПРОФСПІЛКОВИЙ РУХ І ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ
ПРОФСПІЛКОВИЙ РУХ І ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ Наприкінці минулого року в рамках дансько-українського проекту для пред­ставників Профспілки працівників оборонної промисловості України було про­ведено триденний семінар-тренінг, організований учасником проекту Лілією Гусечко. У роботі семінару взяв участь голова Профспілки Олександр Черниш.
 
Внутрішнє життя
  ЗАХИСТ ПРАВ ПРАЦІВНИКІВ – СПРАВА РУК САМИХ ПРАЦІВНИКІВ
ЗАХИСТ ПРАВ ПРАЦІВНИКІВ – СПРАВА РУК САМИХ ПРАЦІВНИКІВ Однією з характеристик Європи, ЄС та окремих країн – членів цієї органі­зації у масовій свідомості завжди був (і досі лиша­ється) високий рівень життя. А отже, як необ­хідний елемент – ефек­тивна система захисту трудових прав.
 
Внутрішнє життя
  ПЕРЕГЛЯД ПРОЕКТУ: ВІД ДОСЯГНЕНЬ ДО РЕКОМЕНДАЦІЙ
ПЕРЕГЛЯД ПРОЕКТУ: ВІД ДОСЯГНЕНЬ ДО РЕКОМЕНДАЦІЙ У ході реалізації дансько-українського проекту, відповідно до його вимог, через півто­ра року після початку заплановане проведення зовнішнього проміжного перегляду. За його результатами проектний документ при потребі буде скорегований з урахуванням отриманих уроків, досягнень, складнощів та відповідних рекомендацій.
 
Внутрішнє життя
  ПРОФСПІЛКАМ УКРАЇНИ ПОТРІБНО ПЕРЕЙМАТИ ДОСВІД ЄВРОПЕЙСЬКИХ КОЛЕГ
ПРОФСПІЛКАМ УКРАЇНИ ПОТРІБНО ПЕРЕЙМАТИ ДОСВІД ЄВРОПЕЙСЬКИХ КОЛЕГ Дансько-українська співпраця дає можливість окреслити контури профспілки нового покоління. Зважаючи на вектор євроінтеграції України, а також резолюцію Федерації профспілок України «Профспілки – за європей­ський вибір України», стає очевидним, що найближчим часом будуть змінюватись вимоги до роботи профспі­лок. Для порівняння в статті розглянуто досвід профспілок Данії, які стали взірцем для побудови європейської профспілки, та Грузії, де вже розпочався перехідний період, а також проведено аналіз та вивчення досягнень Атомпрофспілки як першої профорганізації в Україні, що реалізовує позитивну практику європейських колег.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

11.11.2024 21:24

11.11.2024 21:23

25.10.2024 21:44

11.10.2024 22:50

10.10.2024 22:03

08.09.2024 21:09

23.08.2024 22:29

23.08.2024 22:00

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів






 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання