« на головну 23.03.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (993)
14
Березень
 
Інтерв’ю
 
Олексій Романюк: «Процесам нехтування трудовими правами найманих працівників можуть протистояти лише профспілки. І це зобов’язує нас бути більш активними, послідовними та наполегливими»

Олексій Романюк: «Процесам нехтування трудовими правами найманих працівників можуть протистояти лише профспілки. І це зобов’язує нас бути більш активними, послідовними та наполегливими»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Внутрішнє життя
Внутрішнє життя
  СВІЖИЙ ПОГЛЯД НА ПРОФСПІЛКИ
СВІЖИЙ ПОГЛЯД НА ПРОФСПІЛКИ З 20 по 22 травня в рамках реалізації дансько-українського навчального проекту «Посилення внеску профспілок у забезпечення гідної праці, захисту прав працівни­ків та демократизацію в Україні» тривав регіональний навчальний захід для молодіж­ної групи Харківської Укрелектропрофспілки.
 
Внутрішнє життя
  МОЛОДЬ – ЦЕ СТРАТЕГІЧНИЙ РЕСУРС
МОЛОДЬ – ЦЕ СТРАТЕГІЧНИЙ РЕСУРС Молодь – стратегічний ре­сурс кожної організації і держави загалом, це наше майбутнє. За тим, якою є молодь сьогодні, можна зробити висновок, якими будуть організація, держа­ва завтра. Проте істина, що молодь – це майбутнє, не означає, що проблемами молоді не потрібно займа­тися сьогодні. Навпаки, саме зараз ми маємо приді­лити розвиткові молодіж­ного профспілкового руху особливу увагу, сконцен­трувати для цього усі свої організаційні, фінансові та правові ресурси.
 
Внутрішнє життя
  ЯКЩО ВИ НЕ ПЛАНУЄТЕ СВІЙ ЧАС – МОЖЕТЕ ПЛАНУВАТИ СТРЕС
ЯКЩО ВИ НЕ ПЛАНУЄТЕ СВІЙ ЧАС – МОЖЕТЕ ПЛАНУВАТИ СТРЕС Цьогоріч Всесвітній день охорони праці, за рекоменда­цією МОП, відзначався під гаслом «Стрес на робочому місці: колективний виклик». Неможливо оминути цю тему, реалізуючи дансько-український проект «Поси­лення внеску профспілок у забезпечення гідної праці, захисту прав працівників і демократизацію в Україні», адже умови праці, за визначенням МОП, є складовою гідної праці.
 
Внутрішнє життя
  МІЖНАРОДНІ ЗВ’ЯЗКИ: РОЗВИВАЮЧИ ЕФЕКТИВНЕ ТА РЕЗУЛЬТАТИВНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО
МІЖНАРОДНІ ЗВ’ЯЗКИ: РОЗВИВАЮЧИ ЕФЕКТИВНЕ ТА РЕЗУЛЬТАТИВНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО Федерація проф­спілок України високо цінує на­міри профспілок Данії розвивати співробітництво з українськими колегами. Про це заявив Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий під час зустрічі з делегацією Об’єднаної фе­дерації профспі­лок Данії – 3F, що відбулась 4 трав­ня у Києві.
 
Внутрішнє життя
  ДІЇ ПРОФСПІЛОК В УМОВАХ СИСТЕМНОЇ КРИЗИ
ДІЇ ПРОФСПІЛОК В УМОВАХ СИСТЕМНОЇ КРИЗИ Питання «Про поточну ситуацію та дії профспілок області із захисту соціально- економічних та трудових прав членів профспілок в умовах різкого погіршення рівня життя членів профспілок» розгля­нуто на ІІ засіданні Ради Об’єднання профспілок Харківської області. У її робо­ті взяв участь Голова Федерації профспі­лок України Григорій Осовий.
 
Внутрішнє життя
  ШЛЯХ ДО ВІДРОДЖЕННЯ СТВОРЕНО ФЕДЕРАЦІЮ ПРОФСПІЛОК ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШЛЯХ ДО ВІДРОДЖЕННЯ СТВОРЕНО ФЕДЕРАЦІЮ ПРОФСПІЛОК ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ 15 квітня у м. Сєвєро­донецьку відбулась установча конферен­ція Федерації проф­спілок Луганської об­ласті, з трибуни якої виступив Голова ФПУ Григорій Осовий.
 
Внутрішнє життя
  СПОЧАТКУ – АКТИВНЕ НАВЧАННЯ, ПОТІМ – РЕЗУЛЬТАТИВНА РОБОТА
СПОЧАТКУ – АКТИВНЕ НАВЧАННЯ, ПОТІМ – РЕЗУЛЬТАТИВНА РОБОТА У рамках дансько-українського проекту з 14 по 18 березня тривав навчальний семінар для першої групи учасників. Нас гостинно прийняли у Зональному навчально-методичному центрі профспілок Дніпропетровської області. Це добре, що навчання проходить у профспілкових навчальних закла­дах. Адже їх підтримка дозволяє не тільки зберегти систему підготовки профспілкових кадрів, а й спонукає до інновацій у профспілковій освіті та подальшого її розвитку.
 
Внутрішнє життя
  МОТИВАЦІЯ – РУШІЙНА СИЛА ПРОФСПІЛЧАНИНА
МОТИВАЦІЯ – РУШІЙНА СИЛА ПРОФСПІЛЧАНИНА Профспілки в умовах су- часності реагують на зміни так само, як і живий орга- нізм: змінюються, транс- формуються, удосконалю- ються. Одним із найважли- віших завдань успішних профспілкових лідерів є чітке розуміння внутрішніх рушійних сил людини, що приводять її до профспіл- ки, особливо у такий не- простий тенденційний час. Бо кожен із нас розуміє, що працівник доти буде чле- ном профспілки, доки буде мотивованим.
 
Внутрішнє життя
  СИСТЕМА І МЕТОДИ ПРОФСПІЛКОВОГО НАВЧАННЯ 3F
СИСТЕМА І МЕТОДИ ПРОФСПІЛКОВОГО НАВЧАННЯ 3F Довгі тижні очікування, тренінги для учасни­ків першої та другої груп викликали неабияку інтригу та зацікавленість напередодні нових занять. Сам факт реалізації спільного міжна­родного профспілкового проекту – вагомий внесок у розкриття потенціалу ФПУ. Справді, цікаво послухати і перейняти досвід країни, у якій профспілки вибороли своє місце у дер­жаві та відіграють важливу роль практично в усіх процесах розвитку суспільства.
 
Внутрішнє життя
  СЬОГОДЕННЯ ВИМАГАЄ ОНОВЛЕННЯ І ЗМІН, РЕФОРМ І ДІЇ
СЬОГОДЕННЯ ВИМАГАЄ ОНОВЛЕННЯ І ЗМІН, РЕФОРМ І ДІЇ Досвід закордонних ко­лег-профспілковців, які пройшли довгий шлях демократії перш ніж ста­ли потужною силою, здатною впливати на со­ціально-економічні про­цеси у державі, для все­українських профспілок надзвичайно корисний.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

16.03.2019 23:59

16.03.2019 23:41

03.03.2019 00:13

28.02.2019 20:11

28.02.2019 20:10

28.02.2019 20:10

28.02.2019 19:02

28.02.2019 19:01

06.02.2019 00:58

06.02.2019 00:58

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання