« на головну 20.01.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (983)
10
Січень
 
Інтерв’ю
 
Степан Кривов’язий: «Кабмін уже четвертий рік не передбачає в бюджеті жодної копійки на лісо- господарські заходи»

Степан Кривов’язий: «Кабмін уже четвертий рік не передбачає в бюджеті жодної копійки на лісо- господарські заходи»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Внутрішнє життя
Внутрішнє життя
  ДІЇ ПРОФСПІЛОК В УМОВАХ СИСТЕМНОЇ КРИЗИ
ДІЇ ПРОФСПІЛОК В УМОВАХ СИСТЕМНОЇ КРИЗИ Питання «Про поточну ситуацію та дії профспілок області із захисту соціально- економічних та трудових прав членів профспілок в умовах різкого погіршення рівня життя членів профспілок» розгля­нуто на ІІ засіданні Ради Об’єднання профспілок Харківської області. У її робо­ті взяв участь Голова Федерації профспі­лок України Григорій Осовий.
 
Внутрішнє життя
  ШЛЯХ ДО ВІДРОДЖЕННЯ СТВОРЕНО ФЕДЕРАЦІЮ ПРОФСПІЛОК ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШЛЯХ ДО ВІДРОДЖЕННЯ СТВОРЕНО ФЕДЕРАЦІЮ ПРОФСПІЛОК ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ 15 квітня у м. Сєвєро­донецьку відбулась установча конферен­ція Федерації проф­спілок Луганської об­ласті, з трибуни якої виступив Голова ФПУ Григорій Осовий.
 
Внутрішнє життя
  СПОЧАТКУ – АКТИВНЕ НАВЧАННЯ, ПОТІМ – РЕЗУЛЬТАТИВНА РОБОТА
СПОЧАТКУ – АКТИВНЕ НАВЧАННЯ, ПОТІМ – РЕЗУЛЬТАТИВНА РОБОТА У рамках дансько-українського проекту з 14 по 18 березня тривав навчальний семінар для першої групи учасників. Нас гостинно прийняли у Зональному навчально-методичному центрі профспілок Дніпропетровської області. Це добре, що навчання проходить у профспілкових навчальних закла­дах. Адже їх підтримка дозволяє не тільки зберегти систему підготовки профспілкових кадрів, а й спонукає до інновацій у профспілковій освіті та подальшого її розвитку.
 
Внутрішнє життя
  МОТИВАЦІЯ – РУШІЙНА СИЛА ПРОФСПІЛЧАНИНА
МОТИВАЦІЯ – РУШІЙНА СИЛА ПРОФСПІЛЧАНИНА Профспілки в умовах су- часності реагують на зміни так само, як і живий орга- нізм: змінюються, транс- формуються, удосконалю- ються. Одним із найважли- віших завдань успішних профспілкових лідерів є чітке розуміння внутрішніх рушійних сил людини, що приводять її до профспіл- ки, особливо у такий не- простий тенденційний час. Бо кожен із нас розуміє, що працівник доти буде чле- ном профспілки, доки буде мотивованим.
 
Внутрішнє життя
  СИСТЕМА І МЕТОДИ ПРОФСПІЛКОВОГО НАВЧАННЯ 3F
СИСТЕМА І МЕТОДИ ПРОФСПІЛКОВОГО НАВЧАННЯ 3F Довгі тижні очікування, тренінги для учасни­ків першої та другої груп викликали неабияку інтригу та зацікавленість напередодні нових занять. Сам факт реалізації спільного міжна­родного профспілкового проекту – вагомий внесок у розкриття потенціалу ФПУ. Справді, цікаво послухати і перейняти досвід країни, у якій профспілки вибороли своє місце у дер­жаві та відіграють важливу роль практично в усіх процесах розвитку суспільства.
 
Внутрішнє життя
  СЬОГОДЕННЯ ВИМАГАЄ ОНОВЛЕННЯ І ЗМІН, РЕФОРМ І ДІЇ
СЬОГОДЕННЯ ВИМАГАЄ ОНОВЛЕННЯ І ЗМІН, РЕФОРМ І ДІЇ Досвід закордонних ко­лег-профспілковців, які пройшли довгий шлях демократії перш ніж ста­ли потужною силою, здатною впливати на со­ціально-економічні про­цеси у державі, для все­українських профспілок надзвичайно корисний.
 
Внутрішнє життя
  ГОЛОС СТУДЕНТІВ: «ПИСАТИ ПРОФСПІЛКОВУ ІСТОРІЮ ТА МОДЕРНІЗУВАТИ ПРОФСПІЛКОВИЙ РУХ МАЮТЬ ПРОФЕСІОНАЛИ, ТІ, ХТО ЗНАЄ СПЕЦИФІКУ ПРОФСПІЛКОВОЇ СПРАВИ, ЧІТКО ОРІЄНТУЄТЬСЯ У ПИТАННЯХ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ»
ГОЛОС СТУДЕНТІВ: «ПИСАТИ ПРОФСПІЛКОВУ ІСТОРІЮ ТА МОДЕРНІЗУВАТИ ПРОФСПІЛКОВИЙ РУХ МАЮТЬ ПРОФЕСІОНАЛИ, ТІ, ХТО ЗНАЄ СПЕЦИФІКУ ПРОФСПІЛКОВОЇ СПРАВИ, ЧІТКО ОРІЄНТУЄТЬСЯ У ПИТАННЯХ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ» Молодь завжди була, є і буде ру­шійною силою будь-якого прогре­су. У профспілках молодь складає більше третини всіх членів ФПУ. А отже, якщо справа стосується майбутнього або перспектив – го­лос молоді не почути неможливо! У профспілковому середовищі сьогодні цей голос звучить в на­прямі солідарної підтримки і про­ведення інформаційної кампанії та збору підписів у рамках Всеукра­їнської акції «Профспілки. Бороть­ба за Україну».
 
Внутрішнє життя
  НОВІ ПІДХОДИ ДО ПІДГОТОВКИ ПРОФСПІЛКОВИХ ЛІДЕРІВ
НОВІ ПІДХОДИ ДО ПІДГОТОВКИ ПРОФСПІЛКОВИХ ЛІДЕРІВ У Зональному на­вчально-методич­ному центрі Дні­пропетровського обласного об’єднання профспілок 14 березня розпо­чав свою роботу п’ятиденний семі­нар для учасників першої молодіжної групи дансько- українського проекту.
 
Внутрішнє життя
  ВАСИЛЬ ДУДНИК, ГОЛОВА ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ АВТОМОБІЛЬНОГО ТА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО МАШИНОБУДУВАННЯ УКРАЇНИ, ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КОМІСІЇ З ПІДГОТОВКИ ПРОПОЗИЦІЙ ЩОДО ЗМІН ДО СТАТУТУ ФПУ:
ВАСИЛЬ ДУДНИК, ГОЛОВА ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ АВТОМОБІЛЬНОГО ТА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО МАШИНОБУДУВАННЯ УКРАЇНИ, ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КОМІСІЇ З ПІДГОТОВКИ ПРОПОЗИЦІЙ ЩОДО ЗМІН ДО СТАТУТУ ФПУ: «СТАТУТ ФПУ МАЄ БУТИ ДЕЯКОЮ МІРОЮ КОНСЕРВАТИВНИМ, АЛЕ НЕ ЗАКОСТЕНІЛИМ»
 
Внутрішнє життя
  КОСТЯНТИН НАВРОДСЬКИЙ: «ВІДРОДЖЕННЯ ПРОФСПІЛКОВОГО РУХУ»
КОСТЯНТИН НАВРОДСЬКИЙ: «ВІДРОДЖЕННЯ ПРОФСПІЛКОВОГО РУХУ» – Костянтине, соціальною карткою здебільшого корис­туються дорослі профспілча­ни, а як щодо активного залу­чення молоді?
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

16.01.2019 17:40

16.01.2019 17:40

16.12.2018 03:28

02.12.2018 23:51

02.12.2018 23:51

19.11.2018 17:37

19.11.2018 17:36

19.11.2018 17:35

26.10.2018 20:54

26.10.2018 20:54

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання