« на головну 23.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1254)
04
Липень
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Що відбувається?
Що відбувається?
  Федерація професійних спілок України звернулася до Кабінету міністрів України з проханням узяти Будинок профспілок під державну охорону
Федерація професійних спілок України звернулася до Кабінету міністрів України з проханням узяти Будинок профспілок під державну охорону У зверненні до Уряду йдеть­ся про те, що під час подій на Майдані Незалежності у місті Києві 18–19 лютого повністю згоріла і стала непридатною до використання бу­дівля Федерації профспілок Укра­їни. Втратили свої робочі місця апарат ФПУ, центральні органи всеукраїнських профспілок, Київ­ської міської та Київської облас­ної рад профспілок – усього понад одна тисяча працівників.
 
Що відбувається?
  Делегація ФПУ взяла участь у форумі громадянського суспільства
Делегація ФПУ взяла участь у форумі громадянського суспільства 10 лютого делегація ФПУ на чолі з в. о. пер­шого заступника Голо­ви ФПУ Григорієм Осо­вим взяла участь у Форумі громадянсько­го суспільства, що від­бувся у штаб-квартирі ООН у місті Нью-Йорку за сприяння Фонду ім. Фрідріха Еберта, по­відомляє Департамент міжнародної роботи апарату ФПУ
 
Що відбувається?
  У Києві зустрілися керівники Національної ради, Громадської палати РФ та ЄЕСК
У Києві зустрілися керівники Національної ради, Громадської палати РФ та ЄЕСК 30 січня у приміщенні Федерації роботодавців України відбулася зу­стріч керівництва Національної тристоронньої соціально-економічної ради, Громадської палати Російської Федерації та Європей­ського економічного та соціального комітету (ЄЕСК), повідомляє прес-центр НТСЕР.
 
Що відбувається?
  Перспектива належить молодим
Перспектива належить молодим 17 січня в столичному Будин­ку спілок відбулось навчан­ня молодіжного активу Проф­спілки авіабудівників України. Участь в заході взяли представ­ники молоді ДП «Антонов», СЗ «Антонов», ДАХК «Артем», ДП «МФ «Артем», ДП «Завод 410 ЦА», ДП «ЖМЗ «Візар», ДП «ДержККБ «Луч», ПАТ «НТК «Електронприлад», а також го­лови та заступники голів ПО ПАУ на вказаних підприємствах.
 
Що відбувається?
  Соціальний захист ветеранів
Соціальний захист ветеранів З метою вирішення нагаль­них проблем соціального за­хисту учасників бойових дій на території інших держав, ветеранів війни та членів їх­ніх сімей 17 січня в Будинку профспілок відбувся круглий стіл, на якому обговорював­ся проект Закону України «Про внесення змін до зако­нодавства України щодо під­вищення рівня соціального захисту ветеранів війни».
 
Що відбувається?
  Парламент ухвалив Держбюджет–2014
Парламент ухвалив Держбюджет–2014 Як і було визначено постановою Верховної Ради України «Про особли­вості процедури розгляду і прийняття проекту Закону України про Дер­жавний бюджет України на 2014 рік» (від 19.12.2013 № 717-VII), Пар­ламент на пленарному засіданні 16 січня ухвалив Державний бюджет України на 2014 рік (без обговорення). За його ухвалення проголосува­ло 249 народних депутатів із 261 зареєстрованого в сесійній залі, пові­домляє департамент бюджетної політики та соціального захисту апа­рату ФПУ.
 
Що відбувається?
  ФПУ підтримує створення молодіжних житлових кооперативів
ФПУ підтримує створення молодіжних житлових кооперативів В Україні буде створено робочу групу з підтримки створення пілот­них проектів молодіжних житлових комплексів, молодіжних житлово-будівельних кооперативів і соціотехнополісів у всіх регіонах країни. Таке рішення прийняли представники ініціативних груп зі створення МЖК, МЖБК і соціотехнополісів в Україні під час спільної зустрічі з ке­рівництвом Державного фонду сприяння молодіжному житловому бу­дівництву та Федерації профспілок України, яка відбулася 25 грудня минулого року, повідомляє департамент розвитку профспілкового руху апарату ФПУ.
 
Що відбувається?
  ЄКП оголосила про проведення загальноєвропейської демонстрації
ЄКП оголосила про проведення загальноєвропейської демонстрації Європейський Союз не ви­йде з кризи доти, доки буде продовжувати ігнору­вати реальні потреби своїх громадян, – застерігає Єв­ропейська конфедерація профспілок (ЄКП).
 
Що відбувається?
  Мінсоцполітики: триває робота щодо забезпечення соцгарантій
Мінсоцполітики: триває робота щодо забезпечення соцгарантій У Будинку вчителя 17 грудня відбулося засі­дання Народної колегії, на якому учасники зібрання, представники громадськості і вла­ди обговорили гострі питання соціального та економічного розвитку країни, а також роз­робили механізми забезпечення участі гро­мадськості у питанні ухвалення рішень ор­ганами державної влади та контролю за їх діяльністю.
 
Що відбувається?
  Профспілки не допустили зниження соціальних гарантій застрахованим особам, які зареєстровані безробітними
Профспілки не допустили зниження соціальних гарантій застрахованим особам, які зареєстровані безробітними 9 грудня відбулося засідання правління Фонду загальнообов’язкового держав­ного соціального страхування України на випадок безробіття, на якому було роз­глянуто 19 питань, повідомляє Управлін­ня з питань соціального страхування та пенсійного забезпечення.
 

Сторінки: « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання