« на головну 21.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1253)
20
Червень
 
Інтерв’ю
 
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»

СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Що відбувається?
Що відбувається?
  У Києві зупинився комунальний транспорт: люди вимагають зарплату
У Києві зупинився комунальний транспорт: люди вимагають зарплату Терпець працівників столичного кому­нального транспорту таки увірвався. Вони розпочали безстроковий страйк, вимагаю­чи виплатити заробітну плату, яку не отри­мують вже декілька місяців.
 
Що відбувається?
  Реакція профспілок у зв’язку з наступом на соціальні права громадян
Реакція профспілок у зв’язку з наступом на соціальні права громадян У листі ЦК профспілки керів­никам територіальних організа­цій зазначається: «Як стало відо­мо, в процесі підготовки Програ­ми дій Уряду на 2015–2017 роки її розробники пропонують внести зміни до законів та провести низ­ку реформ, реалізація яких значно обмежить соціальні права, гаран­товані Конституцією України, зо­крема на гідну оплату праці, осві­ту, пенсійне забезпечення. За останній час доходи населення України, в тому числі наших спіл­чан, скоротилися втричі, зростає заборгованість із заробітної пла­ти. Урядом проігноровані вимоги профспілок, висунуті на Всеукра­їнській попереджувальній акції, що відбулася в жовтні 2014 року».
 
Що відбувається?
  Громадськість захищає майно трудящих
Громадськість захищає майно трудящих Спробам захоплення чергових санаторно-курортних об’єктів, які належать профспілкам і в яких щорічно ліку¬ються трудящі, члени їх сімей та постражда¬лі на виробництві, стали на заваді сотні громад¬ських активістів.
 
Що відбувається?
  Зупиніть інфекційний геноцид нації!
Зупиніть інфекційний геноцид нації! 12 листопада працівники закладу охорони здоров’я – державної установи «Ки­ївський міський лабора­торний центр Держсане­підслужби України», серед яких лікарі-епідеміологи, санітарні фельдшери, ін­женери та лаборанти, при­йшли під стіни Кабміну на маніфестацію проти реорга­нізації Державної санепід­служби України.
 
Що відбувається?
  Григорій Осовий: «В Азербайджані діє цільова програма для оздоровлення та відпочинку трудящих»
Григорій Осовий: «В Азербайджані діє цільова програма для оздоровлення та відпочинку трудящих» Актуальні питання розвитку профспілкового руху та ролі соціального діа­логу у вирішенні проблем соціально-економічного захисту людини праці обговорили учасники виїзного засідання Виконкому Загальної конфеде­рації профспілок (ЗКП), яке відбулось у столиці Азербайджану. Профспіл­ки України у Баку представляв Голова ФПУ Григорій Осовий.
 
Що відбувається?
  Представники профспілок закликають владу повернутися обличчям до людей
Представники профспілок закликають владу повернутися обличчям до людей З виступів представників профспілкових організацій під час мітингу в рамках Всеукраїнської поперед­жувальної акції протесту профспілок, що відбула­ся 15 жовтня біля Кабінету Міністрів України.
 
Що відбувається?
  Якщо уряд не йде до профспілок, то ми йдемо на уряд
Якщо уряд не йде до профспілок, то ми йдемо на уряд «Ні бідності в Україні!!!», «Зупинити антисоціаль­ну агресію!!!», «STOP наступу на трудові права!!!», «Реформи на користь людей, а не олігархів!!!», «За гідну працю і справедливу зарплату!!!», «Лю­дина праці – найвища цінність країни!!!», «Ми – не німа робоча сила, ми – громадяни України», «Нам зарплату не копійки, ми трудящі – не жебра­ки» – під такими гаслами 15 жовтня профспілки провели попереджувальну акцію протесту під сті­нами Кабінету Міністрів України в рамках дій за гідну працю та боротьби з бідністю, у якій взяли участь понад 3 тисячі активістів.
 
Що відбувається?
  За гідну працю і добробут людини
За гідну працю і добробут людини «Невідкладно розпочати діалог Уряду із соціаль­ними партнерами для визначення практичних завдань, строків, індикаторів та механізмів реа­лізації основної мети реформ – досягнення євро­пейських стандартів життя, передусім у сферах зайнятості, оплати, безпеки праці, оподаткуван­ня, соціального розвитку, ефективного виробни­чого та трудового потенціалу країни, для успіш­ної конкуренції на світових ринках», – закликали учасники Всеукраїнського форуму профспілок «За гідну працю і добробут людини», що відбувся 7 жовтня у Київському міському Будинку вчителя з нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю.
 
Що відбувається?
  Асоціація з ЄС має враховувати права та інтереси українських працівників
Асоціація з ЄС має враховувати права та інтереси українських працівників Соціальні аспекти євроінтеграції, наслідки підписання Угоди про асоці­ацію з ЄС для економіки та громадян України, чому Уряд ігнорує трудо­ві права при формуванні дорожньої карти імплементації цієї Угоди – ці та інші актуальні питання обговорено під час конструктивної та жвавої фа­хової дискусії, яку нещодавно провела ФПУ за участі спеціалістів Націо­нального інституту стратегічних досліджень.
 
Що відбувається?
  Вихід – у відновленні та розвитку вітчизняних підприємств
Вихід – у відновленні та розвитку вітчизняних підприємств 8 вересня Сумщину з робочим візитом відвідав Голова ФПУ Григорій Осо­вий. У залі засідань облпрофради відбулася його зустріч з профспілко­вим активом області, представниками влади й об’єднання роботодавців «Сумський регіон», повідомляє Інформаційно-аналітичний центр ФПУ.
 

Сторінки: « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання