« на головну 23.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1254)
04
Липень
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Що відбувається?
Що відбувається?
  Профспілки та уряд : перспективи співпраці
Профспілки та уряд : перспективи співпраці На засіданні Кабінету Міністрів 22 липня затверджено орієнтовний план зако- нопроектних робіт Уряду до кінця 2015 року, повідомляє прес-центр ФПУ.
 
Що відбувається?
  Сергій Українець: «Угода про асоціацію між Україною та ЄС – це Великий шанс, але й велика відповідальність»
Сергій Українець: «Угода про асоціацію між Україною та ЄС – це Великий шанс, але й велика відповідальність» Для ефективної і результативної роботи над реалізацією Угоди вкрай потрібно розвивати ефективний соціальний діалог. Про це заявив заступник Голови ФПУ Сергій Українець під час дискусії у форматі круглого столу на тему «Можливості та виклики Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом» 7 липня у Київ­ському будинку вчителя.
 
Що відбувається?
  Профспілки вийшли на підтримку прийняття «соціального пакета» законів
Профспілки вийшли на підтримку прийняття «соціального пакета» законів 2 липня профспілки України продовжили пікетування Верховної Ради та парламент­ських комітетів на під­тримку прийняття на­родних законів.
 
Що відбувається?
  Трудовий ультиматум професійних спілок
Трудовий ультиматум професійних спілок Громадянське суспільство, трудовий люд України після повалення корупційного режиму очікували на позитивні зміни в усіх сферах життя і просування країни курсом євроінтеграції. Минуло півтора року, однак покращення не відбулося. Навпаки, колиш­ні та нові проблеми усе більше затягують людей у бідність та злидні, віддаляють Україну від цивілізо­ваного розвитку. Висловити своє ставлення до уря­дової політики «затягування пасків», свою солідар­ність з тими, хто щоденно відстоює законні права та інтереси людини праці, 27 травня, 3 та 10 черв­ня під стіни будівлі Уряду приходили понад 1 тис. представників профспілкових організацій, трудо­вих колективів (читайте попередні випуски «ПВ»). А оскільки переговорний процес між профспілками та представниками Уряду, як стороною соціально­го діалогу, не приніс очікуваного результату, проф­спілки вимушені звернутися до народних депутатів, як представників обраної народом влади.
 
Що відбувається?
  Володимир Гройсман – за залучення профспілок до процесу напрацювання законопроектів
Володимир Гройсман – за залучення профспілок до процесу напрацювання законопроектів Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман висловлюється за залу­чення профспілок до процесу напрацювання законопроектів, які необхідно прийняти для врегулювання ситуації у сфері соціального захисту населення в умовах підвищення тарифів та цін. Про це Голова Парламенту сказав під час зустрічі з керівниками всеукраїнських профоб’єднань і профспілок 15 червня, які, у свою чергу, озвучили пропозиції, сформульовані у листі до Уряду, пові­домляє офіційний веб-портал ВРУ.
 
Що відбувається?
  У небо піднявся АН-178
У небо піднявся АН-178 7 травня з аеродрому Державного підприємства «Антонов», що у Гостоме­лі, піднявся в небо новий транспортний літак Ан-178. Перший політ, який три­вав годину, виконав екіпаж пілотів-випробувачів ДП «Антонов», у складі якого командир екіпажу льотчик-випробувач 1-го класу Андрій Спасибо, другий пі­лот – льотчик-випробувач 1-го класу, Герой України Сергій Трошин і провідний інженер-випробувач Микола Сидоренко.
 
Що відбувається?
  ФПУ проведе пікетування КМУ на підтримку вимог колективного трудового спору з урядом і роботодавцями
ФПУ проведе пікетування КМУ на підтримку вимог колективного трудового спору з урядом і роботодавцями 15 травня відбулося засідання антикризового проф­спілкового штабу, на якому були присутні члени штабу – керівники галузевих та територіальних організацій.
 
Що відбувається?
  Євроінтеграція – завдання для усього суспільства
Євроінтеграція – завдання для усього суспільства 16–17 квітня у Києві трива­ла Установча зустріч Плат­форми громадянського сус­пільства Україна–ЄС, на якій було започатковано гро­мадську платформу, що об’єднала роботодавців, профспілки та інші некомер­ційні організації з України та Європейського Союзу. Ра­зом вони здійснюватимуть моніторинг та робитимуть свій внесок у виконання умов євроінтеграції України.
 
Що відбувається?
  Дії профспілок в умовах катастрофічного падіння рівня життя населення
Дії профспілок в умовах катастрофічного падіння рівня життя населення Члени Президії ФПУ визнали неприпусти­мим та антисоціальним підвищення цін і тарифів в умовах замороження розмі­рів основних державних соціальних стан­дартів і гарантій, значного обмеження со­ціальних прав громадян, гарантованих Конституцією України, падіння реальної за­робітної плати, скорочення робочих місць тощо. На цьому наголошували учасники засідання Президії Федерації профспілок України, що відбулося 2 квітня у Києві.
 
Що відбувається?
  Продовжуємо правозахисну співпрацю в оновленому форматі
Продовжуємо правозахисну співпрацю в оновленому форматі У рамках реорганізації системи державного управління Постановою Кабіне­ту Міністрів України від 8 квітня 2014 року № 442 об’єднано Державну службу праці й Державну службу гірничого нагляду та промислової безпеки України.
 

Сторінки: « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання