« на головну 23.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1254)
04
Липень
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Що відбувається?
Що відбувається?
  Наталія Королевська: Зменшилися борги на 5,4%
Наталія Королевська:  Зменшилися борги на 5,4% У вересні заборгованість із заробіт­ної плати зменшилася на 53,3 млн грн, або на 5,4%. Такі цифри оприлюдни­ла міністр соціальної політики Украї­ни Наталія Королевська під час зустрі­чі з журналістами регіональних видань у Будинку профспілок, де підбивалися підсумки діяльності Мінсоцполітики за дев’ять місяців.
 
Що відбувається?
  «Запоріжсталь»: в основі взаєморозуміння – спільні цілі
«Запоріжсталь»: в основі взаєморозуміння – спільні цілі 19 серпня у ВАТ «Запо­ріжсталь» відбулася прес-конференція за участю генерального директо­ра комбінату Ростислава Шурми, голови ЦК Проф­спілки металургів і гірни­ків України Володимира Казаченка, голови Запо­різької обласної ради Ві­ктора Межейка та в. о. ге­нерального директора «Бюро Верітас Україна» Івана Соколова.
 
Що відбувається?
  Держслужбовцям збільшать зарплати
Держслужбовцям збільшать зарплати Новий Закон України «Про державну службу», який набуде чинності з 1 січня 2014 року, пе­редбачає підвищення розміру заробітних плат і посадових окладів для держслужбовців. Про це повідомив голова Національного агентства України з питань державної служби В’ячеслав Толкованов під час прес-конференції «Модерні­зація державної служби», що відбулася 27 серп­ня в Укрінформі.
 
Що відбувається?
  Молодіжна зайнятість
Молодіжна зайнятість Днями в Будинку про­фесійних спілок Украї­ни за сприяння Фонду ім. Ф. Еберта відбула­ся зустріч експертів на тему «Виклики мо­лодіжної зайнятості в Україні: відповідь проф­спілок».
 
Що відбувається?
  Завод «Фіолент» відзначив 100-річний ювілей
Завод «Фіолент» відзначив 100-річний ювілей Відзначати 100-річний ювілей на кримському ПАТ «Завод «Фіолент» почали з урочис­того мітингу, в якому взяли участь заводчани, ветерани підприємства, а також гості заво­ду: Голова ФПУ Юрій Кулик, голо­ва ФНПС Криму Надія Казьміна, голова Профспілки працівників суднобудування України Микола Бутенко та ін.
 
Що відбувається?
  Досягнення соціальної справедливості – пріоритет для профспілок
Досягнення соціальної справедливості – пріоритет для профспілок Про актуальні питання діяльності Феде­рації профспілок України із соціально-економічного захисту людини праці, сприян­ня досягненню соціальної справедливості в різних сферах суспільного життя розповів Го­лова ФПУ, голова СПО об’єднань профспілок Юрій Кулик під час зустрічі з представниками регіональних ЗМІ, яка відбулася 8 серпня у прес-центрі ФПУ.
 
Що відбувається?
  ПАТ «Київхліб»: ситуація навколо підприємства загострюється
ПАТ «Київхліб»: ситуація навколо підприємства загострюється Публічне акціонерне товари­ство «Київхліб» завжди було найбільшим і найпотужні­шим хлібопекарним підпри­ємством Київщини. Понад 80 років столичні хлібокомбіна­ти випікають смачну й шано­вану покупцями продукцію, якість якої підтверджена між­народними сертифікатами ІSO та НАССР. Нині до складу акціонерного товариства вхо­дить дев’ять дочірніх підпри­ємств у Києві та області, на яких трудиться 4700 праців­ників.
 
Що відбувається?
  Голова ФПУ Юрій Кулик відвідав з робочою поїздкою Волинь
Голова ФПУ Юрій Кулик відвідав з робочою поїздкою Волинь 17–18 липня Голова ФПУ Юрій Кулик пе­ребував з робочою поїздкою на Воли­ні. Під час поїздки разом із в. о. заступ­ника Голови ФПУ Володимиром Саєнком він оглянув низку профспілкових об’єктів оздоровлення дітей, зокрема побував у дитячому оздоровчому таборі «Супутник» Волинської обласної організації Проф­спілки працівників освіти і науки України, повідомляє Інформаційно-аналітичний центр ФПУ.
 
Що відбувається?
  Страховий внесок – несоціальний податок!
Страховий внесок –  несоціальний податок! 3 липня відбулося засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради, на якому сторони соцдіалогу розглянули стан і подальше реформування податкової систе­ми та системи пенсійного забезпечення, а та­кож питання щодо ратифікації в 2013 році Конвенції МОП 2006 року «Про працю в мор­ському судноплавстві». У заході взяли участь міністр соціальної політики Наталія Королев­ська, заступник співголови НТСЕР від сторони роботодавців Олексій Мірошниченко.
 
Що відбувається?
  «Віддайте нашу зарплату! Ми теж живі люди»
«Віддайте нашу зарплату! Ми теж живі люди» Під таким гаслом 9 лип­ня біля Кабміну відбула­ся мирна акція протесту звільнених працівни­ків ВАТ «Херсонський бавовняний комбінат». Вони намагалися при­вернути увагу до кри­чущих проблем підпри­ємства – ліквідації ВАТ «Херсонський бавовня­ний комбінат», заборго­ваності із зарплати, а та­кож відсутності роботи, а отже, і можливості про­годувати свої родини.
 

Сторінки: « 31 32 33 34 35 36 37 38

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання