« на головну 21.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1253)
20
Червень
 
Інтерв’ю
 
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»

СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Що відбувається?
Що відбувається?
  Сергій КОНДРЮК: «Профспілки вимагають припинити антисоціальний наступ на права трудівників»
Сергій КОНДРЮК: «Профспілки вимагають припинити антисоціальний наступ на права трудівників» Через Верховну Раду України останнім часом проходять чима­ло документів, що суттєво знижують соціальні стандарти й об­межують законні права та інтереси працівників. Ситуацію коментує заступник Голови ФПУ Сергій Кондрюк:
 
Що відбувається?
  Соціальні питання поза увагою держави?
Соціальні питання поза увагою держави? 8 серпня відбулася четвер­та спроба провести засідан­ня Правління Фонду соціаль­ного страхування з тимчасової втрати працездатності. Од­нак і цього разу, незважаючи на попередні домовленості та постійний соціальний діалог із профільним міністерством, урядова сторона не в повному складі з’явилася на засідання і, власне, зірвала вирішення нагальних питань, винесених на порядок денний.
 
Що відбувається?
  Чого чекати від комплексного плану змін у податковій системі?
Чого чекати від комплексного плану змін у податковій системі? 12 серпня у прес-центрі «ЛIГАБiзнесIнформ» відбулося засідан­ня круглого столу на тему «Урядовий пакет комплексних змін у податковій системі України», на якому голова Державної фіс­кальної служби України Ігор Білоус, представники бізнесу, гро­мадськості, провідні експерти та фахівці ДФС обговорили Кон­цепцію реформування податкової системи України. Позицію Федерації профспілок України на круглому столі представляв та обстоював в.о. Голови ФПУ Сергій Кондрюк.
 
Що відбувається?
  Українському народу – гідне життя!
Українському народу – гідне життя! Вперше в історії профспіл­кового руху нашої краї­ни Федерація профспілок України ініціювала прове­дення всеукраїнського ре­ферендуму із зверненням до Президента України Пе­тра Порошенка та Кабінету Міністрів України під гас­лом: «Ми закликаємо до гідного життя для україн­ського народу!», повідо­мляє Інформаційно-аналі­тичний центр ФПУ.
 
Що відбувається?
  Зміни до бюджету: наступ на права трудящих триває
Зміни до бюджету: наступ на права трудящих триває 21 липня Уряд вніс на розгляд Верховної Ради України проект Закону про внесення змін до ЗУ «Про Державний бю­джет України на 2014 рік», яким, на думку профспілок, передбача­ється наступ на трудові права та гарантії праців­ників. Федерація проф­спілок України заклика­ла депутатів Верховної Ради не голосувати за законопроект, оскільки внесення передбачених правок погіршує рівень життя трудящих.
 
Що відбувається?
  Хто і чому атакує ФПУ?
Хто і чому атакує ФПУ? Останнім часом деструк­тивні сили розпочали кампанію проти Федера­ції профспілок України. Найчисленніше проф­спілкове об’єднання України без жодних підстав звинувачують у нібито «співпраці зі злочинним режимом Януковича», «саботажі захисту прав профспілок» і навіть «у підтримці результатів референ­думу в Донецьку».
 
Що відбувається?
  Діти з обмеженими можливостями потребують законодавчого удосконалення норм, що регулюють їхній особливий статус
Діти з обмеженими можливостями потребують законодавчого удосконалення норм, що регулюють їхній особливий статус 4 червня у сесійній залі Верховної Ради України відбулися пар­ламентські слухання на тему: «Освіта, охо­рона здоров’я та со­ціальне забезпечення дітей з порушеннями психофізичного розви­тку: проблеми та шля­хи їх вирішення».
 
Що відбувається?
  103-тя сесія Міжнародної конференції праці
103-тя сесія Міжнародної конференції праці Днями у Женеві відбулася 103-тя сесія вищого керівного форуму Міжнарод­ної організації праці (МОП) – Міжнародної конференції праці (МКП).
 
Що відбувається?
  Процес затягування пасків для населення триває
Процес затягування пасків для населення триває 26 травня на засіданні СПО репрезентатив­них профспілок та профоб’єднань було дове­дено позицію профспілок щодо намірів КМУ підвищити тарифи на електроенергію для на­селення з метою приведення діючих тарифів до економічно обґрунтованого рівня.
 
Що відбувається?
  Ціна на газ: чи відкритий уряд до соціального діалогу?
Ціна на газ: чи відкритий уряд до соціального діалогу? Федерація профспілок України усвідомлює, що в ситу­ації, в якій перебуває економіка і соціальна сфера кра­їни, міжнародна фінансова допомога є дуже важли­вою. Однак громадяни України мають зрозуміти, чому за таку допомогу їм слід більше платити за газ україн­ського видобутку, обсяги якого перевищують потреби населення в ньому?
 

Сторінки: « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання