« на головну 24.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1254)
04
Липень
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Що відбувається?
Що відбувається?
  Ціна на газ: чи відкритий уряд до соціального діалогу?
Ціна на газ: чи відкритий уряд до соціального діалогу? Федерація профспілок України усвідомлює, що в ситу­ації, в якій перебуває економіка і соціальна сфера кра­їни, міжнародна фінансова допомога є дуже важли­вою. Однак громадяни України мають зрозуміти, чому за таку допомогу їм слід більше платити за газ україн­ського видобутку, обсяги якого перевищують потреби населення в ньому?
 
Що відбувається?
  60 років світового лідерства
60 років світового лідерства ДП Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря-Машпроект» – один з провідних у світі розробників і виробників газотурбінної техніки. Проектує і серійно ви­пускає силові установки для морських кораблів і суден, приводи газоперекачувальних агрегатів магістральних газопроводів і газотурбогенератори для потреб енергетики. По­над 95% продукції підприємства поставляється на експорт. Газотурбінні установки «Зо­ря-Машпроект» експлуатуються більш ніж у 20 країнах світу. Підприємство успішно конкурує з такими світовими брендами, як Rolls-Royce та General Electric.
 
Що відбувається?
  Об’єднала спільна мета
Об’єднала спільна мета Новий етап утвердження демокра­тії в Україні, суспільно-політичні змі­ни, зростання громадської активнос­ті, трансформаційні процеси у владних структурах поставили перед профспіл­ками нові завдання щодо захисту прав та інтересів спілчан, вирішення склад­них трудових та соціально-економіч­них проблем у суспільстві. Саме це спонукало працівників установ, орга­нізацій та підприємств соціальної сфе­ри до об’єднання й обстоювання своїх прав та інтересів. 14 травня 2004 року вони зібралися на установчий з’їзд і одноголосно підтримали ідею ство­рення Профспілки працівників соці­альної сфери України.
 
Що відбувається?
  Профспілки за єдину Україну
Профспілки за єдину Україну Традиційно відзначаючи День міжнародної солідарності трудящих – 1 Травня, член­ські організації Федерації профспілок України провели низку заходів, спрямованих на єднання трудящих навколо профспілок у боротьбі за трудові та соціальні права, за гід­не життя. Цього року першотравневі заходи проводилися під гаслом «Профспілки – за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей». У ці святкові дні на Полтавщині, у Кіровограді, Вінниці, Харкові, Луганську та інших регі­онах проводилися демонстрації, відбувалися маївки, народні гуляння, святкові концер­ти, спортивні змагання, урочисті вшанування трудових колективів, передовиків вироб­ництва і ветеранів праці.
 
Що відбувається?
  Схвалено план спільних дій ФПУ та Держмолодьжитла на 2014 рік
Схвалено план спільних дій ФПУ та Держмолодьжитла на 2014 рік Орієнтовний план спільних заходів з реалізації Угоди про співпрацю між Федерацією проф­спілок України та Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву на 2014 рік підписали 3 квітня в. о. Голови ФПУ Григорій Осовий і Голова правління Держ­молодьжитло Леонід Рисухін. У зустрічі також взяли участь заступник Голови ФПУ Євген Драп’ятий і заступник Голови правління Держмолодьжитло Іван Парух.
 
Що відбувається?
  Уряд має намір активно співпрацювати з профспілками
Уряд має намір активно співпрацювати з профспілками В. о. Голови ФПУ Григорій Осовий звернув­ся до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з пропозицією внести до проекту розпорядження КМУ «Про стан підготов­ки проекту Плану заходів «100 днів – 100 кроків Уряду» доручення центральним органам виконавчої влади – розробникам проектів нормативно-правових актів за­безпечити обговорення з профспілками актів, що стосуються трудових і соціально- економічних питань, до їх подання на роз­гляд Уряду. Така норма визначена чинною Генеральною угодою між КМУ, всеукраїн­ськими об’єднаннями профспілок і робо­тодавців, йдеться у листі.
 
Що відбувається?
  Рішення уряду: позиція профспілок
Рішення уряду: позиція профспілок Актуальні питання вжиття антикризових за­ходів та забезпечення стабільності у держа­ві було розглянуто на засіданнях Кабміну 19 та 25 березня, повідомляє Інформаційно-аналітичний центр ФПУ.
 
Що відбувається?
  В.о. Голови ФПУ Григорій ОСОВИЙ закликав європейські профспілки допомогти в нормалізації та модернізації діяльності ФПУ та її членських організацій
В.о. Голови ФПУ Григорій ОСОВИЙ закликав європейські профспілки допомогти в нормалізації та модернізації діяльності ФПУ та її членських організацій 10 березня в Брюсселі відбулося засі­дання Виконавчого комітету Всеєвро­пейської регіональної ради, що об’єднує членські організації Міжнародної конфе­дерації профспілок усієї Європи, а також членів Європейської конфедерації проф­спілок, що об’єднує профспілки країн Євросоюзу та країн-кандидатів до всту­пу в ЄС.
 
Що відбувається?
  Щодо «затягування пасків»
Щодо «затягування пасків» Профспілки очіку­ють від нового Уря­ду якісних позитивних зрушень, а не «затя­гування пасків» бю­джетникам.
 
Що відбувається?
  Подяка від Євромайдану
Подяка від Євромайдану Від імені комендантів штабу Майдану та народних депутатів членам Президії ФПУ, її членським організаціям, апарату та працівникам господарського управлін­ня ФПУ висловлено подяку за сприяння та надання приміщень Будинку спілок і Жовтневого палацу для забезпечення умов перебування активістів Майдану.
 

Сторінки: « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання