« на головну 10.07.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1061)
02
Липень
 
Інтерв’ю
 
Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців

Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців


РУБРИКИ


Передплата

Статті Інтерв`ю
Інтерв`ю
  Олексій Романюк: «Процесам нехтування трудовими правами найманих працівників можуть протистояти лише профспілки. І це зобов’язує нас бути більш активними, послідовними та наполегливими»
Олексій Романюк: «Процесам нехтування трудовими правами найманих працівників можуть протистояти лише профспілки. І це зобов’язує нас бути більш активними, послідовними та наполегливими» Напередодні галузевого професійного свята – Дня працівників житлово-ко­мунального господарства і побутового обслугову­вання населення «ПВ» по­спілкувалися з головою Профспілки працівни­ків житлово-комунально­го господарства, місцевої промисловості, побутово­го обслуговування насе­лення України Олексієм Романюком про ситуацію в галузі й те, що можна зробити для її поліпшення.
 
Інтерв`ю
  «Наш успіх – це стабільна робота і вигідні пропозиції для клієнтів»
«Наш успіх – це стабільна робота і вигідні пропозиції для клієнтів» Страхова компанія «АСКО ДС» – новий партнер Центру соці­альних послуг. У лю­тому Центр підписав угоду з «АСКО ДС», за якою власникам Соціального проф­спілкового квитка пропонуються спе­ціальні пільгові умо­ви страхування. Про спектр страхових послуг та дисконтні програми для членів профспілок ідеться в інтерв’ю з генераль­ним директором СК «АСКО ДС» Євге­ном Леонідовичем Матушевським.
 
Інтерв`ю
  Степан Кубів: «Будинок профспілок – це пам’ять, це новітня історія нашої державності, незалежності, свободи та незламного духу»
Степан Кубів: «Будинок профспілок – це пам’ять, це новітня історія нашої державності, незалежності, свободи та незламного духу» 18–20 лютого в українській столи­ці та інших містах проходять захо­ди з відзначення Днів ушанування пам’яті Героїв Небесної сотні. У ці важливі для всіх нас дні ми з вдячністю і повагою віддаємо на­лежне пам’яті людей, які віддали своє життя під час Революції гіднос­ті (листопад 2013 – лютий 2014 рр.), захищаючи ідеали демократії, від­стоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. У революційну добу в полум’ї по­жежі було знищено й будівлю, що десятиліттями прикрашала центр столиці, – Будинок Федерації проф­спілок України. Сьогодні немож­ливо уявити майдан Незалежності без головного її символу – бу­дівлі профспілок, що є не тільки пам’яткою архітектури своєї епо­хи, а й була центром національно­го спротиву, де розташовувався Штаб Революції. Образ нескорено­го Майдану постійно асоціювався з Будинком профспілок під час тран­сляцій на провідних телевізійних ві­тчизняних каналах та за кордоном, демонструючи велич і незламність національного духу. Будинок проф­спілок, як і
 
Інтерв`ю
  Все про медичне страхування для спілчан
Все про медичне страхування для спілчан СК «Нафтагазстрах» стала учасником програми Соціальний профспілковий квиток і надає його власникам спеціальні умови
 
Інтерв`ю
  Це особливе явище – театр малого міста
Це особливе явище – театр малого міста У 2019 році Львівський академічний обласний музично-драматичний те­атр ім. Юрія Дрогобича, який функ­ціонує в м. Дрогобичі, відзначає 80-річчя від часу свого заснування. Театр у малому місті, де кожен один одного знає, явище особливе, із своїми труднощами і своїми по­дячностями. Він став рисою арис­тократичного обличчя колишньо­го обласного центру, який налічує близько 70 тис. населення. Коли приїхала до нас молода гостя з Іс­панії, і ми завітали в цей театр, вона захоплено сказала: «Такого театру немає у малих містечках Європи...». Про це та про особливості твор­чого життя академічного театру в м. Дрогобичі розмовляємо із за­служеним працівником культури, багаторічним головою профкому, за­ступником директора цієї мистецької устано­ви Олегом Борисови­чем Загорульком.
 
Інтерв`ю
  Степан Кривов’язий: «Кабмін уже четвертий рік не передбачає в бюджеті жодної копійки на лісо- господарські заходи»
Степан Кривов’язий: «Кабмін уже четвертий рік не передбачає в бюджеті жодної копійки на лісо- господарські заходи» Голова Професійної спілки працівників лісового господарства України Степан Кривов’язий роз­повідає «ПВ» про стан лісогосподарської галу­зі, її прибутковість та мораторій на експорт лісу- кругляку.
 
Інтерв`ю
  Юрій Піжук: «Ключовим при проведенні реформ має бути принцип справедливості»
Юрій Піжук: «Ключовим при проведенні реформ має бути принцип справедливості» Сьогодні в суспільстві багато говорять про те, чи по­трібні профспілки, чи реально захищають вони пра­ва трудящої людини, і чи є у них майбутнє? На ці та інші запитання «ПВ» відповів голова Профспілки працівників державних установ України Юрій Піжук.
 
Інтерв`ю
  ГОЛОВНА МЕТА – ЗАХИСТ НАЙМАНОГО ПРАЦІВНИКА
ГОЛОВНА МЕТА – ЗАХИСТ НАЙМАНОГО ПРАЦІВНИКА У березні Київська обласна рада профспілок відзначає своє 100-річчя. За цей час проф­спілками Київщини було зроблено велику роботу щодо соціально-економічного і правового захисту членів профспілок, обстоювання їхніх конституційних прав і свобод. Про досягнення та завдання, які ще належить вирішувати профспілкам столичного регіону, розповідає голова Київської обласної ради профспілок Валентин КОНОНЕНКО.
 
Інтерв`ю
  МІСІЯ – ЗАХИЩАТИ ТА РЯТУВАТИ ДІТЕЙ
МІСІЯ – ЗАХИЩАТИ ТА РЯТУВАТИ ДІТЕЙ У лютому 2019 року Київська міська дитяча клінічна лікарня № 1 відзначатиме своє 30-річчя. Роки діяль­ності були наповнені розвитком, боротьбою за дитя­че здоров’я. Сьогодні цей провідний медичний за­клад столиці відомий своїми висококваліфікованими лікарями, чуйним і уважним середнім і молодшим медперсоналом, сучасним діагностичним і лікуваль­ним обладнанням, ефективними технологіями.
 
Інтерв`ю
  ІРИНА ПАХУЛЬСЬКА: «ПРОФСПІЛКА – ЦЕ ВМІННЯ БУТИ ЗГУРТОВАНИМИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНИМИ…»
ІРИНА ПАХУЛЬСЬКА: «ПРОФСПІЛКА – ЦЕ ВМІННЯ БУТИ ЗГУРТОВАНИМИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНИМИ…» Центр технічної освіти №1 у м. Івано-Франківську – один з кращих професійних закладів в Україні, з багатою навчальною та практичною базою. На доброму рахунку й тутешня первинна профспілкова орга­нізація, яку понад 15 років поспіль очолює викладач професійної під­готовки Ірина Пахульська. Попри те, що первинка Центру нараховує понад 600 членів, голова профспілки виконує цю роботу на громад­ських засадах. Але це аж ніяк не применшує зроблених справ.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

06.07.2020 00:14

06.07.2020 00:06

28.06.2020 01:18

28.06.2020 01:17

28.06.2020 01:08

28.06.2020 01:07

15.06.2020 00:14

01.06.2020 17:50

16.05.2020 23:47

20.04.2020 01:07

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання