« на головну 30.11.2023
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1232)
26
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
МАКСИМ БАЛАНЕНКО: «СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕДООЦІНЕНИМИ»

МАКСИМ БАЛАНЕНКО: «СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕДООЦІНЕНИМИ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Інтерв`ю
Інтерв`ю
  Ексклюзивне інтерв’ю з головою Профспілки праців¬ників авіабудування та ма¬шинобудування України Яремою Жугаєвичем.
Ексклюзивне інтерв’ю з головою Профспілки праців¬ників авіабудування та ма¬шинобудування України Яремою Жугаєвичем. НАПРИКІНЦІ 2020 РОКУ ГАЛУЗЬ УПЕРШЕ ЗА ЧАСИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ОТРИМАЛА ДЕРЖЗАМОВЛЕННЯ НА ВИГОТОВЛЕННЯ ТРЬОХ ЛІТАКІВ
 
Інтерв`ю
  ЖОЛТ ДУДАШ: «ПРИЙНЯТТЯ ЗАКОНІВ ПРО БЗР ТА ІНСПЕКЦІЮ ПРАЦІ, ЩО ВІДПОВІДАЮТЬ СТАНДАРТАМ МОП І ЄС, Є КІНЦЕВОЮ МЕТОЮ ПРОЄКТУ»
ЖОЛТ ДУДАШ: «ПРИЙНЯТТЯ ЗАКОНІВ ПРО БЗР ТА ІНСПЕКЦІЮ ПРАЦІ, ЩО ВІДПОВІДАЮТЬ СТАНДАРТАМ МОП І ЄС, Є КІНЦЕВОЮ МЕТОЮ ПРОЄКТУ» Ексклюзивне інтерв’ю з Жол­том Дудашем, ме­неджером проєк­ту Міжнародної організації праці «На шляху до безпечної, здорової та задекларо­ваної праці в Україні», що фінансується Євро­пейським Союзом.
 
Інтерв`ю
  ГЕОРГІЙ ТРУХАНОВ: «ОСВІТЯНИ БУЛИ ПЕРШИМИ СКРІЗЬ, ОКРІМ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ»
ГЕОРГІЙ ТРУХАНОВ: «ОСВІТЯНИ БУЛИ ПЕРШИМИ СКРІЗЬ, ОКРІМ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ» Інтерв’ю з головою Проф­спілки працівників освіти і науки України Георгієм Трухановим.
 
Інтерв`ю
  ВІКТОР ТУРМАНОВ: «НАШЕ ЗАВДАННЯ – ЗБЕРЕГТИ ГАЛУЗЬ»
ВІКТОР ТУРМАНОВ: «НАШЕ ЗАВДАННЯ – ЗБЕРЕГТИ ГАЛУЗЬ» Інтерв’ю з головою Профспілки праців­ників вугільної про­мисловості України Віктором Турмановим з нагоди Дня шахтаря.
 
Інтерв`ю
  ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ ПИЛЬНО КОНТРОЛЮЮТЬ СИТУАЦІЮ З ЦІНАМИ І ТАРИФАМИ НА ЕНЕРГОНОСІЇ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ, ЩОБ НЕ ДОПУСТИТИ ПОГІРШЕННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ЗАХИСТУ ПРАЦІВНИКІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ»
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ ПИЛЬНО КОНТРОЛЮЮТЬ СИТУАЦІЮ З ЦІНАМИ І ТАРИФАМИ НА ЕНЕРГОНОСІЇ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ, ЩОБ НЕ ДОПУСТИТИ ПОГІРШЕННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ЗАХИСТУ ПРАЦІВНИКІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ» ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ ПИЛЬНО КОНТРОЛЮЮТЬ СИТУАЦІЮ З ЦІНАМИ І ТАРИФАМИ НА ЕНЕРГОНОСІЇ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ, ЩОБ НЕ ДОПУСТИТИ ПОГІРШЕННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ЗАХИСТУ ПРАЦІВНИКІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ»
 
Інтерв`ю
  ВАСИЛЬ АНДРЕЄВ: «ПРОФСПІЛКА ЩОДНЯ ІНВЕСТУЄ СВІЙ ЧАС, ЛЮДСЬКІ РЕСУРСИ, ГРОШІ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЛЮДИ ПРАЦЮВАЛИ БЕЗПЕЧНІШЕ»
ВАСИЛЬ АНДРЕЄВ: «ПРОФСПІЛКА ЩОДНЯ ІНВЕСТУЄ СВІЙ ЧАС, ЛЮДСЬКІ РЕСУРСИ, ГРОШІ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЛЮДИ ПРАЦЮВАЛИ БЕЗПЕЧНІШЕ» ІНТЕРВ’Ю ІЗ ЗАСТУПНИКОМ ГОЛОВИ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ, ГОЛОВОЮ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ БУДІВНИЦТВА І ПРОМИСЛОВОСТІ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ УКРАЇНИ ВАСИЛЕМ АНДРЕЄВИМ
 
Інтерв`ю
  ВАСИЛЬ АНДРЕЄВ: «НУЛЬ НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ У БУДЬ-ЯКІЙ ГАЛУЗІ – ЦІЛКОМ ДОСЯЖНИЙ ПОКАЗНИК»
ВАСИЛЬ АНДРЕЄВ: «НУЛЬ НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ У БУДЬ-ЯКІЙ ГАЛУЗІ – ЦІЛКОМ ДОСЯЖНИЙ ПОКАЗНИК» ІНТЕРВ’Ю З ГОЛОВОЮ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ БУДІВНИЦТВА ТА ПРОМИСЛОВОСТІ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ УКРАЇНИ ВАСИЛЕМ АНДРЕЄВИМ
 
Інтерв`ю
  Як себе проявили в цьому кризовому році профспілки? Що вдалося у відстоюванні прав трудящих?
Як себе проявили в цьому кризовому році профспілки? Що вдалося у відстоюванні прав трудящих? Наталія Землянська, голова Всеукраїнської профспілки виробничників і підприємців
 
Інтерв`ю
  Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців
Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців На сайті Верховної Ради Украї­ни була розміщена петиція, яку подав заступник голови профкому первинної організації ПМГУ Північного гірничо-зба­гачувального комбінату Пав­ло Третьяков (м. Кривий Ріг). У тексті електронної петиції, зокрема, зазначалося: «Про­шу (вимагаю) не розглядати за­конопроєкт № 2681 як такий, що порушує та обмежує права профспілок в Україні». І хоча петиція зібрала 25 тис. голосів, парламентський Комітет з пи­тань соціальної політики та за­хисту прав ветеранів фактично її проігнорував.
 
Інтерв`ю
  Марія Яцейко: «Потреба в профспілці посилюється»
Марія Яцейко: «Потреба в профспілці посилюється» Якби не пандемія, то у Львівській обласній ор­ганізації профспілки працівників освіти і нау­ки завершувалася б звітно-виборна кампанія. Форс-мажорні обставини в країні й у світі пе­рервали її, коли етапні зібрання пройшли в по­ловині районних, міських і майже у 90% ви­шівських первинних організацій працівників. Майже у всіх побувала лідерка обласної осві­тянської профспілки, член президії ЦК галузе­вої профспілки, член робочих груп та комісій від профспілки на всеукраїнському рівні Марія Яцейко.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

01.11.2023 18:44

01.11.2023 18:38

09.10.2023 21:08

09.10.2023 21:07

09.10.2023 21:06

25.09.2023 20:30

29.08.2023 21:07

18.08.2023 22:02

18.08.2023 22:01

21.07.2023 20:38

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання