« на головну 23.09.2023
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1222)
10
Серпень
 
Інтерв’ю
 
ГОЛОВА ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК РІВНЕНЩИНИ МИКОЛА ШЕРШУН: «ЛЮДСЬКИЙ ФАКТОР – ВИЗНАЧАЛЬНА СКЛАДОВА ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ»

ГОЛОВА ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК РІВНЕНЩИНИ МИКОЛА ШЕРШУН: «ЛЮДСЬКИЙ ФАКТОР – ВИЗНАЧАЛЬНА СКЛАДОВА ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Інтерв`ю
Інтерв`ю
  ГОЛОВА ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК РІВНЕНЩИНИ МИКОЛА ШЕРШУН: «ЛЮДСЬКИЙ ФАКТОР – ВИЗНАЧАЛЬНА СКЛАДОВА ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ»
ГОЛОВА ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК РІВНЕНЩИНИ МИКОЛА ШЕРШУН: «ЛЮДСЬКИЙ ФАКТОР – ВИЗНАЧАЛЬНА СКЛАДОВА ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ» Як на непростому шляху України до ЄС не допустити звужен­ня трудових прав та соціальних гарантій для людини праці, – навіть за умов воєн­ного стану? Відповіді на це непросте питан­ня спільно шукають профспілки, місцева влада та роботодавці Рівненщини. Адже по­переду – велика від­будова зруйнованої ворогом країни: тож наш людський капітал нині на вагу золота, – переконаний голова Федерації профспілок Рівненської області Микола ШЕРШУН.
 
Інтерв`ю
  ВАСИЛЬ АНДРЕЄВ: «БЕЗПЕЧНІ УМОВИ ПРАЦІ – ЦЕ ПРЯМЕ СПРИЯННЯ ПЕРЕМОЗІ УКРАЇНИ!»
ВАСИЛЬ АНДРЕЄВ: «БЕЗПЕЧНІ УМОВИ ПРАЦІ – ЦЕ ПРЯМЕ СПРИЯННЯ ПЕРЕМОЗІ УКРАЇНИ!» Щорічно 28 квітня у світі відзначають Всесвітній день охоро­ни праці. Якщо вже доволі мирні країни усвідомлюють важ­ливість цього аспекту діяльності людини, то що вже говорити про таку діяльність в умо­вах війни, як маємо зараз на вітчизняних теренах?! З цього важливого для люди­ни праці питання ми розмовляємо із за­ступником Голови ФПУ, головою Проф­спілки будівельників України Василем АНДРЕЄВИМ.
 
Інтерв`ю
  ЦЯ МОТИВАЦІЯ НЕПІДВЛАДНА ЧАСУ
ЦЯ МОТИВАЦІЯ НЕПІДВЛАДНА ЧАСУ Мені часто доводилось ставити питання про­флідерам і спілчанам, що для них важливе в перебуванні в проф­спілкових рядах? Га­даю одразу здогадає­тесь, яка була відпо­відь, бо і Вам це, насам­перед, сплине на думку: поїздки рідним краєм, відпочинок гуртом, по­ходи в театр. Ніхто не заперечить про бороть­бу профспілок за робочі місця, оплату і умови праці. Але культ- масова діяльність, ма­буть, витікає з менталі­тету українців як наро­ду емоційного. Отже, поговоримо про те, що нам до душі. Наш діа­лог – з головним ін­спектором з питань культпросвітньої робо­ти Об’єднання профспі­лок Львівщини Лари­сою Миколаївною Акі­мовою.
 
Інтерв`ю
  РАНО ЗАСПОКОЇЛИСЬ?..
РАНО ЗАСПОКОЇЛИСЬ?.. Пандемію коронавірусу відсунула на задвірки повно- масштабна війна в Україні. Люди хворіють. Моя коле- га повторно втратила нюх, дошкуляє кашель, кілька днів – висока температура. До лікарів не зверталася, минулося без стаціонарного лікування, в лікарні була у першу хвилю коронавірусу. Подібна інформація над- ходить від інших людей. Про поточну ситуацію в цій сфері розповіла інспекторка з питань охорони здоров’я Об’єднання профспілок Львівщини Галина Бистрова.
 
Інтерв`ю
  «ЛИШЕ КРОПІТКОЮ ПРАЦЕЮ У НАВЧАННІ МОЖЛИВО ДОСЯГТИ УСПІХУ. І МИ ЙОГО ДОСЯГНЕМО»
«ЛИШЕ КРОПІТКОЮ ПРАЦЕЮ У НАВЧАННІ МОЖЛИВО ДОСЯГТИ УСПІХУ. І МИ ЙОГО ДОСЯГНЕМО» Про діяльність на посаді в.о. ректора, набір студентів, організацію навчального та наукових процесів – інтерв’ю «ПВ» в.о. ректора Академії праці, соціальних відносин і туризму Віктора Сухомлина.
 
Інтерв`ю
  ДОСВІД КОЗАКІВ-ХАРАКТЕРНИКІВ – СУЧАСНИМ УКРАЇНСЬКИМ ВОЇНАМ
ДОСВІД КОЗАКІВ-ХАРАКТЕРНИКІВ – СУЧАСНИМ УКРАЇНСЬКИМ ВОЇНАМ Інтерв’ю з Олексієм Рижковим, ветераном-миротворцем Збройних Сил України «Блакит­ні берети ООН», ветераном во­єнної розвідки, співавтором Закону України «Про Сили спе­ціальних операцій» на основі досвіду країн-членів НАТО, полковником запасу, правовим партнером Федерації профспі­лок України.
 
Інтерв`ю
  КУН ВАН ДЕР ВІР: «СТІЙКІСТЬ ЛЮДЕЙ В УКРАЇНІ ВРАЖАЄ»
КУН ВАН ДЕР ВІР: «СТІЙКІСТЬ ЛЮДЕЙ В УКРАЇНІ ВРАЖАЄ» Цього літа Україну з гуманітарною місією відвідав Регіональний представник Інтернаціоналу будівельників та деревообробників (BWI) в Європі Кун ван дер Вір. Він провів кілька днів на Хмельниччині разом із членською організацією BWI – Профспілкою будівельників України та мав нагоду на власні очі побачити вплив невиправданої та жорстокої агресії Росії на Україну й український народ. Про свої враження та результати поїздки пан ван дер Вір розповів у інтерв’ю «ПВ».
 
Інтерв`ю
  ООН УПЕРШЕ ВШАНУВАЛА ВИСОКИМИ МІЖНАРОДНИМИ НАГОРОДАМИ МЕДПРАЦІВНИКІВ-ЛІКВІДАТОРІВ ЧАЕС
ООН УПЕРШЕ ВШАНУВАЛА ВИСОКИМИ МІЖНАРОДНИМИ НАГОРОДАМИ МЕДПРАЦІВНИКІВ-ЛІКВІДАТОРІВ ЧАЕС Днями урочисті заходи нагород­ження відзначених пройшли у столиці в Будинку спілок за участі голови ЦК профспілки атомників Валерія Матова. Сьогодні гість нашої редакції – Олексій Рижков, координатор міжнародної Чорнобильської програми ООН, військовий учасник ЛНА на ЧАЕС, ветеран-миротворець ЗСУ «Блакитні шоломи ООН», який безпосередньо був долучений до організації цієї події.
 
Інтерв`ю
  БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ
БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ Нещодавно у Женеві завер­шила роботу 110-та сесія Міжнародної конференції праці – загальне зібрання представників урядів, профспілок і роботодавців на глобальному рівні в рамках Міжнародної організації праці. Підсумки її роботи за напрямом безпеки праці прокоментував заступник Голови ФПУ Василь Андреєв.
 
Інтерв`ю
  Ексклюзивне інтерв’ю з головою Профспілки праців¬ників авіабудування та ма¬шинобудування України Яремою Жугаєвичем.
Ексклюзивне інтерв’ю з головою Профспілки праців¬ників авіабудування та ма¬шинобудування України Яремою Жугаєвичем. НАПРИКІНЦІ 2020 РОКУ ГАЛУЗЬ УПЕРШЕ ЗА ЧАСИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ОТРИМАЛА ДЕРЖЗАМОВЛЕННЯ НА ВИГОТОВЛЕННЯ ТРЬОХ ЛІТАКІВ
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

29.08.2023 21:07

18.08.2023 22:02

18.08.2023 22:01

21.07.2023 20:38

10.07.2023 23:08

10.07.2023 23:07

27.06.2023 21:16

27.06.2023 21:16

27.06.2023 20:54

16.06.2023 19:09

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання