« на головну 20.07.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1008)
20
Червень
 
Інтерв’ю
 
Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка

Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка


РУБРИКИ


Передплата

Статті Людина і праця
Людина і праця
  Профспілкова позиція щодо рівня мінімальної заробітної плати
Профспілкова позиція щодо рівня мінімальної заробітної плати Замороження номінального розміру мінімальної заробітної плати на рівні 1218 грн (станом на грудень 2013 року) відбувається на тлі зрос­тання цін на товари та послуги, підвищення комунальних тарифів, де­вальвації гривні.
 
Людина і праця
  Атомники вимагають виплатити борги із заробітної плати
Атомники вимагають виплатити борги із заробітної плати Чорнобильська об’єднана органі­зація Профспілки працівників атом­ної енергетики та промисловос­ті 21 січня прове­ла акцію протесту під стінами Будин­ку Уряду. Праців­ники підприємств зони відчужен­ня протестували проти боргів із фі­нансування чор­нобильських під­приємств.
 
Людина і праця
  Трудовий кодекс України: базові принципи від профспілок
Трудовий кодекс України: базові принципи від профспілок Голова Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні Григо­рій Осовий надіслав Прем’єр-міністру Украї­ни Арсенію Яценюку листа, в якому визначено позицію профспілок щодо урядового проек­ту Трудового кодексу. Такі ж листи надіслано на адресу Міністерства соціальної політики та СПО роботодавців України.
 
Людина і праця
  Що таке надомна праця і які права мають громадяни, що нею займаються?
Що таке надомна праця і які права мають громадяни, що нею займаються? У сучасних економічних умовах надомна праця є досить актуальною. Нею можуть займатися не тіль­ки громадяни, що мають інвалідність, працівники, які перебувають у відпустках по догляду за дітьми, а й усі ті, хто бажає отримати додатковий дохід.
 
Людина і праця
  Правам людини праці – ефективний захист
Правам людини праці – ефективний захист В умовах тотального наступу на конституцій­ні, соціальні та трудові права працівників роль профспілок набуває особливого значення. Тому й зрозуміло: пе­ред ФПУ та її членськи­ми організаціями нині постають відповідальні завдання, від реаліза­ції яких багато в чому залежить рівень ефек­тивності соціально-економічного захис­ту людини праці. Про це йшлося на засіданні Президії ФПУ, що від­булося 6 листопада.
 
Людина і праця
  Профспілки в боротьбі за гідний рівень життя
Профспілки в боротьбі за гідний рівень життя 7 серпня у Міністерстві соціальної політики відбулося чергове засідання Спільної робочої комісії сторін соціального діалогу з ведення переговорів і підготовки пропозицій щодо встановлення розміру мінімальної заробітної плати на 2015 рік та переговорів щодо розміру посадового окладу праців­ника І тарифного розряду ЄТС на 2015 рік за участі представників профспі­лок виробничої і бюджетної сфер.
 
Людина і праця
  Як зберегти трудовий потенціал?
Як зберегти трудовий потенціал? Забезпечення мож­ливості запрова­дження додаткових заходів для створен­ня нових робочих місць та збережен­ня трудових колекти­вів стали темою об­говорення фахового круглого столу, що відбувся 16 липня в Інституті підготов­ки кадрів держав­ної служби зайнятос­ті. Вітальним словом учасників заходу привітав заступник Голови Федерації профспілок Украї­ни, голови правління Фонду соціального страхування України на випадок безробіт­тя Сергій Кондрюк.
 
Людина і праця
  Забезпечення зайнятості – головне завдання соціальних партнерів
Забезпечення зайнятості – головне завдання соціальних партнерів 17 липня в Інституті під­готовки кадрів Державної служби зайнятості України відбулося засідання Пре­зидії та Національної тристоронньої соціально-еко­номічної ради, основним питанням на якому розгля­далося забезпечення за­йнятості, особливо в умо­вах загострення політичної та економічної ситуації в Україні.
 
Людина і праця
  Праця сільських жінок в умовах ринкової економіки
Праця сільських жінок в умовах ринкової економіки У місті Яремчі Івано-Франківської області 10–12 червня за сприяння Між­народного фонду Фрідріха Еберта, Міжнародної спілки працівників хар­чової і тютюнової промисловості, сільського господарства, ресторанного і готельного обслуговування, громадського харчування і суміжних галузей (IUF) відбулося засідання Жіночого комітету профспілки працівників агро­промислового комплексу України на тему: «Гідна праця, соціально-еконо­мічні права жінок – працівниць сільського господарства, харчової та пере­робної промисловості України. Продовольча безпека держави».
 
Людина і праця
  Щодо необхідності дотримання законодавства про державну службу
Щодо необхідності дотримання законодавства про державну службу Державні службовці занепокоєні тим, що Закон України «Про державну службу» від 20 листопада 2012 року № 5483-VI, який мав вступити в дію з початку 2014 року, так і не набув чинності.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.06.2019 23:41

21.06.2019 23:38

21.06.2019 23:07

21.06.2019 23:07

10.06.2019 00:21

10.06.2019 00:20

27.05.2019 00:32

27.05.2019 00:20

27.05.2019 00:16

21.05.2019 21:43

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання