« на головну 30.11.2023
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1232)
26
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
МАКСИМ БАЛАНЕНКО: «СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕДООЦІНЕНИМИ»

МАКСИМ БАЛАНЕНКО: «СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕДООЦІНЕНИМИ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Людина і праця
Людина і праця
  ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ПРАВА ТА ГІДНА ПРАЦЯ
ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ПРАВА ТА ГІДНА ПРАЦЯ 29 березня в інформаційному агентстві «УНІАН» відбулась прес-конференція «Гід­ність для українських працівників – фунда­ментальні права та гідна праця», присвяче­на питанням захисту прав найманих праців­ників, оплати та безпеки праці у світлі зни­ження соціальних стандартів та рівня життя українців. Прес-конференції передувала місія Міжнародної конфедерації профспі­лок і Глобальної профспілки IndustriALL в Україні, протягом якої представники цих організацій зустрічалися з керівниками українських профспілок, а також чиновни­ками Міністерства економіки, Міністерства соціальної політики та Міністерства енерге­тики та вугільної промисловості.
 
Людина і праця
  ГОЛОВНИЙ ПРІОРИТЕТ – ЕФЕКТИВНИЙ ЗАХИСТ ЛЮДИНИ ПРАЦІ
ГОЛОВНИЙ ПРІОРИТЕТ – ЕФЕКТИВНИЙ ЗАХИСТ ЛЮДИНИ ПРАЦІ 16 березня відбулося засі­дання Президії Федерації профспілок України, на яко­му було прийнято низку рі­шень з актуальних питань, зокрема щодо захисту закон­них прав та інтересів людини праці, поглиблення соціаль­ного діалогу, а також розви­тку профспілкового руху.
 
Людина і праця
  ПРОЕКТ ТРУДОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ ВИЙШОВ НА ФІНІШНУ ПРЯМУ
ПРОЕКТ ТРУДОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ ВИЙШОВ НА ФІНІШНУ ПРЯМУ 15 березня профільний Комі­тет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного за­безпечення розглянув про­позиції тристоронньої робо­чої групи щодо врахування поправок народних депутатів до проекту Трудового кодек­су № 1658 під час підготовки його до другого читання.
 
Людина і праця
  ПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ПІДБИЛО ПІДСУМКИ РОБОТИ
ПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ПІДБИЛО ПІДСУМКИ РОБОТИ 24 лютого відбулося засідання прав­ління Пенсійного фонду України, на якому розглядалися питання діяль­ності фонду у 2016 році, легалізації зайнятості та заробітної плати й т. ін. Про хід засідання та прийняті рішен­ня розповіли члени правління Пен­сійного фонду – представники проф­спілкової сторони.
 
Людина і праця
  У ФПУ ПІДГОТУВАЛИ ПЛАН ДІЙ ІЗ ЗАХИСТУ ПРАВ МЕДИКІВ ЧЕРКАЩИНИ НА СВОЄЧАСНУ І ПОВНУ ОПЛАТУ ПРАЦІ
У ФПУ ПІДГОТУВАЛИ ПЛАН ДІЙ ІЗ ЗАХИСТУ ПРАВ МЕДИКІВ ЧЕРКАЩИНИ НА СВОЄЧАСНУ І ПОВНУ ОПЛАТУ ПРАЦІ 28 лютого за ініціативи Центру захисту трудових і профспілко­вих прав ФПУ відбулось засідан­ня спеціально створеної робочої групи, до складу якої увійшли заступник Голови ФПУ Володи­мир Саєнко, народний депутат України Сергій Рудик, керівник Центру Людмила Литвиненко, голова профкому підприємства «Орізон» м. Сміли Сергій Пого­нін, голова первинної профорга­нізації СМСЧ-14 Василь Довбня, представники трудового колек­тиву СМСЧ-14, голова Федерації незалежних профспілок України Сергій Павленко та експерт Всеукраїнської профспілки праців­ників права Олександр Кухарук.
 
Людина і праця
  ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ЦИФРУ У 3200 ГРН ПРОФСПІЛКИ РОЗГЛЯДАЮТЬ ЛИШЕ ЯК ВІДПРАВНУ ТОЧКУ ДЛЯ ПОЧАТКУ РЕФОРМИ ОПЛАТИ ПРАЦІ»
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ЦИФРУ У 3200 ГРН ПРОФСПІЛКИ РОЗГЛЯДАЮТЬ ЛИШЕ ЯК ВІДПРАВНУ ТОЧКУ ДЛЯ ПОЧАТКУ РЕФОРМИ ОПЛАТИ ПРАЦІ» 24 лютого у Клубі Кабінету Міністрів України відбулося засідання Національної тристо­ронньої соціально-економічної ради за участю Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Під час засідання було розглянуто питання «Про підсумки соціально-еко­номічного розвитку України у 2016 році та завдання на 2017 рік у контексті Середньо­строкового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року», а також «Щодо прозорості встановлення цін на газ, тарифів на гарячу воду, опалення, електроенергію, впливу їх на платоспроможність населення та економіку країни». Пропонуємо читачам «ПВ» співдоповідь від профспілкової сторони Голови СПО об’єднань профспілок, Голови Федерації профспілок України Григорія Осового.
 
Людина і праця
  РЕФОРМА ОПЛАТИ ПРАЦІ: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ ТА ПОДАЛЬШІ ДІЇ
РЕФОРМА ОПЛАТИ ПРАЦІ: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ ТА ПОДАЛЬШІ ДІЇ 20 лютого з нагоди від­значення Всесвітнього дня соціальної справед­ливості у столичному го­телі «Турист» Федерація профспілок України провела круглий стіл «Реформа оплати праці. Перші результати та по­дальші дії».
 
Людина і праця
  СПІЛЬНІ ЗУСИЛЛЯ – НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГІДНОЇ ПРАЦІ
СПІЛЬНІ ЗУСИЛЛЯ – НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГІДНОЇ ПРАЦІ 22 червня під час засі­дання Президії Федера­ції профспілок України підписано угоду про співпрацю між ФПУ і Держслужбою України з питань праці.
 
Людина і праця
  НА АВІАЗАВОДІ ПРОТЕСТУЮТЬ ПРОТИ НОВОГО ДИРЕКТОРА
НА АВІАЗАВОДІ ПРОТЕСТУЮТЬ ПРОТИ НОВОГО ДИРЕКТОРА 17 червня біля дер­жавного підприєм­ства «Завод 410 ци­вільної авіації» від­бувся мітинг-протест трудового колективу. Люди обурені звіль­ненням з посади ге­нерального директо­ра підприємства Сер­гія Подрєзи та при­значенням нового ке­рівника. Працівники вважають, що голо­вна причина конфлік­ту – боротьба за май­же півмільярдний ін­дійський контракт.
 
Людина і праця
  ПІДВИЩУВАТИ СОЦІАЛЬНУ ЗАХИЩЕНІСТЬ КОЛЕКТИВІВ І ПРАЦІВНИКІВ
ПІДВИЩУВАТИ СОЦІАЛЬНУ ЗАХИЩЕНІСТЬ КОЛЕКТИВІВ І ПРАЦІВНИКІВ 26 травня на базі ДП «Канівське лісо­ве господарство» відбулася нарада за участю головних економістів і голів первинних профор­ганізацій лісгоспів Черкащини.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

01.11.2023 18:44

01.11.2023 18:38

09.10.2023 21:08

09.10.2023 21:07

09.10.2023 21:06

25.09.2023 20:30

29.08.2023 21:07

18.08.2023 22:02

18.08.2023 22:01

21.07.2023 20:38

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання