« на головну 12.04.2021
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1098)
18
Березень
 
Інтерв’ю
 
Як себе проявили в цьому кризовому році профспілки? Що вдалося у відстоюванні прав трудящих?

Як себе проявили в цьому кризовому році профспілки? Що вдалося у відстоюванні прав трудящих?


РУБРИКИ


Передплата

Статті Людина і праця
Людина і праця
  Є ГОСПОДАРІ НА СЕЛІ
Є ГОСПОДАРІ НА СЕЛІ У селі Бурти Кагарлицького району, що на Київщині, діє агрофірма «Перемога», яка забезпечує робочими місця­ми та заробітком близько двохсот буртян. Основні на­прями діяльності підприєм­ства – тваринництво і рос­линництво – забезпечують невпинне надходження ко­штів до місцевого бюджету.
 
Людина і праця
  ЄВГЕН ДРАП’ЯТИЙ, ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ФПУ: «НАСТУПНІ 5 РОКІВ МАЮТЬ СТАТИ РОКАМИ ПЕРЕМОГИ ПОВАГИ ДО ЛЮДИНИ ПРАЦІ!»
ЄВГЕН ДРАП’ЯТИЙ, ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ФПУ: «НАСТУПНІ 5 РОКІВ МАЮТЬ СТАТИ РОКАМИ ПЕРЕМОГИ ПОВАГИ ДО ЛЮДИНИ ПРАЦІ!» «Шановні спілчани, поважні читачі! Настав новий, зна­ковий для проф­спілкового руху, 2016 рік. Цьогоріч відбудеться VII з’їзд Федерації про­фесійних спілок України, на якому ми підіб’ємо підсумки п’ятирічної роботи, поділимося власними напра­цюваннями, досвідом праці та бо­ротьби, окреслимо шлях і завдання на майбутнє.
 
Людина і праця
  «ВІД КРИЗИ ДО ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ»: ПРОФСПІЛКИ ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ З РОБОТОДАВЦЯМИ
«ВІД КРИЗИ ДО ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ»: ПРОФСПІЛКИ ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ З РОБОТОДАВЦЯМИ 2 грудня на X з’їзді Федера­ції роботодавців України, що проходив під гаслом «Відродимо Україну ра­зом!», було підписано Ме­морандум між сторонами профспілок і роботодавців щодо реалізації Плану мо­дернізації України «Від кризи до економічного зростання».
 
Людина і праця
  ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК: РЕФОРМИ МАЮТЬ ҐРУНТУВАТИСЯ НА ЗАБЕЗПЕЧЕННІ СОЦІАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ
ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК: РЕФОРМИ МАЮТЬ ҐРУНТУВАТИСЯ НА ЗАБЕЗПЕЧЕННІ СОЦІАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ 16 жовтня у Клубі Кабі­нету Міністрів відбулося засідання Національної тристоронньої соціаль­но-економічної ради, де основними питаннями для обговорення стали реформування податко­вої системи та системи оплати праці.
 
Людина і праця
  Профспілкові ЗМІ чесно й об’єктивно висвітлюватимуть хід примирних процедур у рамках національного колективного трудового конфлікту
Профспілкові ЗМІ чесно й об’єктивно висвітлюватимуть хід примирних процедур у рамках національного колективного трудового конфлікту 14 травня в Академії праці, соці­альних відносин і туризму відбувся семінар-нарада з відповідальними за інформаційну роботу в членських ор­ганізаціях ФПУ, редакторами проф­спілкових друкованих видань та Інтернет-ресурсів.
 
Людина і праця
  5 млн осіб в Україні де-факто не мають роботи
5 млн осіб в Україні де-факто не мають роботи Статистика ринку праці не ві­дображає реального ста­ну речей, – про це заявив голова правління Фонду загальнообов’язкового держав­ного соціального страхування України на випадок безробіт­тя, заступник Голови Федера­ції профспілок України Сергій Кондрюк на прес-конференції «Стан ринку праці України. Нові підходи у діяльності Держав­ної служби зайнятості», що від­булася 9 квітня в прес-центрі Українського національного ін­формаційного агентства «Укрін­форм». У заході також взяв участь голова державної служ­би зайнятості Ярослав Кашуба.
 
Людина і праця
  У трудових колективах оздоровниць назрівають невдоволення та протестні настрої
У трудових колективах оздоровниць назрівають невдоволення та протестні настрої Трудові колективи дочірніх підприємств та акціонер­них товариств, створених за участю ПрАТ «Укрпрофоз­доровниця», стурбовані ситуацією, що викликана від­сутністю в цьогорічному державному бюджеті України фінансування витрат на санаторно-курортне лікування, повідомляє Інформаційно-аналітичний центр ФПУ.
 
Людина і праця
  Профспілкова позиція щодо рівня мінімальної заробітної плати
Профспілкова позиція щодо рівня мінімальної заробітної плати Замороження номінального розміру мінімальної заробітної плати на рівні 1218 грн (станом на грудень 2013 року) відбувається на тлі зрос­тання цін на товари та послуги, підвищення комунальних тарифів, де­вальвації гривні.
 
Людина і праця
  Атомники вимагають виплатити борги із заробітної плати
Атомники вимагають виплатити борги із заробітної плати Чорнобильська об’єднана органі­зація Профспілки працівників атом­ної енергетики та промисловос­ті 21 січня прове­ла акцію протесту під стінами Будин­ку Уряду. Праців­ники підприємств зони відчужен­ня протестували проти боргів із фі­нансування чор­нобильських під­приємств.
 
Людина і праця
  Трудовий кодекс України: базові принципи від профспілок
Трудовий кодекс України: базові принципи від профспілок Голова Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні Григо­рій Осовий надіслав Прем’єр-міністру Украї­ни Арсенію Яценюку листа, в якому визначено позицію профспілок щодо урядового проек­ту Трудового кодексу. Такі ж листи надіслано на адресу Міністерства соціальної політики та СПО роботодавців України.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.03.2021 19:41

21.03.2021 19:40

09.03.2021 00:35

09.03.2021 00:34

09.03.2021 00:34

09.03.2021 00:33

09.03.2021 00:22

24.01.2021 21:07

24.01.2021 21:06

02.01.2021 15:47

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання