« на головну 22.02.2018
Архів номерів  •  Актуальний номер » (937)
15
Лютий
 
Інтерв’ю
 
ІРИНА ПАХУЛЬСЬКА: «ПРОФСПІЛКА – ЦЕ ВМІННЯ БУТИ ЗГУРТОВАНИМИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНИМИ…»

ІРИНА ПАХУЛЬСЬКА: «ПРОФСПІЛКА – ЦЕ ВМІННЯ БУТИ ЗГУРТОВАНИМИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНИМИ…»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Спорт
Спорт
  Черкащани визначають кращих
Черкащани визначають кращих У перерві між травневими свята­ми у Долині троянд м. Черкаси об­ласним фестивалем «Мама, тато, я – спортивна сім’я» стартувала ХХІІ Спартакіада профспілок Чер­кащини. Долучилися до прове­дення свята управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержад­міністрації та Черкаський облас­ний центр фізичного здоров’я на­селення «Спорт для всіх».
 
Спорт
  Шість медале й рачіце
Шість медале й рачіце З 30 квітня по 3 травня у чеському містечку Рачіце тривав чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное, в якому за медалі зма­галися кількасот спортсменів із 34 країн Ста­рого світу. Українська збірна, яку на змаганнях представляли 20 спортсменів, повернулася з континентальної першості із шістьма нагоро­дами в активі, з яких одна золота, дві срібні і три бронзові.
 
Спорт
  Українці підкорили подіум у Тбілісі
Українці підкорили подіум у Тбілісі Днями у столиці Грузії завер­шилися змагання чемпіона­ту Європи з важкої атлетики, на яких близько 300 майстрів виборювали нагороди кон­тинентального ґатунку. У за­гальному заліку за підсумка­ми змагань не було рівних збірній України, яка у Тбілі­сі здобула три золоті та одну срібну нагороди.
 
Спорт
  Столичні комунальники визначають кращих
Столичні комунальники визначають кращих Київська міська профспілка працівників ЖКГ і сфери послуг провела частину зма­гань, що входять до програми галузевої Спартакіади. Спілчани впродовж лютого-березня виборювали першість у турнірах з настільного тенісу, чоловічого та жіночо­го волейболу, кульової стрільби.
 
Спорт
  Дитячі лікарі – найвправніші лижники
Дитячі лікарі – найвправніші лижники Медики Закарпаття особистим прикладом пропагують здоровий спосіб життя, беру­чи активну участь у масових спортивних заходах, а в цьому їм допомагає облас­на рада ФСТ «Спартак». Справжнім святом спорту та здоров’я стали галузеві змагання з гірськолижного спорту серед працівни­ків закладів та установ охорони здоров’я і санаторно-курортних закладів краю, які відбулися на гірськолижній трасі в с. По­ляна Свалявського району. За перемогу на трасах змагалися близько 70 спортсменів у складі 25 команд.
 
Спорт
  «Спартак» бере масовістю та майстерністю
«Спартак» бере масовістю та майстерністю Попри проблеми з фінансуванням, Закарпатська обласна рада ФСТ «Спартак», яку очолює енер­гійний молодий керівник Микола Щадей, на­магається тримати руку на пульсі спортивного життя краю. Серед основних напрямів діяльнос­ті – залучення працівників до масової фізкульту­ри та спорту, популяризація здорового способу життя, максимальна реалізація здібностей об­дарованої молоді у дитячо-юнацькому спорті, спорті вищих досягнень тощо.
 
Спорт
  Спортивні вершини медиків Закарпаття
Спортивні вершини медиків Закарпаття Закарпатська обласна організація проф­спілки працівників охорони здоров’я (го­лова Володимир Турок) по праву пиша­ється спортивним спрямуванням спілчан. Адже медики Закарпатського краю ак­тивно займаються масовою фізкульту­рою та спортом, незмінно беруть участь у змаганнях, особистим прикладом про­пагують здоровий спосіб життя.
 
Спорт
  Учасники змагань попрощалися до наступного року
Учасники змагань попрощалися до наступного року За ініціативою президії районної організації Проф­спілки працівників освіти і науки України Меліто­поля уся робота в первинних профспілкових ор­ганізаціях проводиться під девізом «За здоровий спосіб життя». Тут культивується мода на здоров’я, спілчани постійно беруть участь у спортивних зма­ганнях з різних видів спорту. Традиційно наприкін­ці січня відбувся турнір із шашок і шахів.
 
Спорт
  Заводський спорт: продовження літопису
Заводський спорт: продовження літопису Це спортивне свято у Сєверодонецьку, який зараз є адміністративним центром Луганської області, розпочалося незвично. Голова міської ради профспілок та профко­му Сєверодонецького об’єднання «Азот», член Ради ФПУ Валерій Черниш поздоро­вив численних активістів та гостей, що зі­бралися у конференц-залі заводського музею, з від­новленням роботи містоут­ворюючого підприємства...
 
Спорт
  «Новатори» визначили кращих
«Новатори» визначили кращих У фізкультурно-оздоровчому комплексі Хмельниць­кого ДП «Новатор» відбувся другий тур спартакіади, присвяченої 49-й річниці виробничої діяльності під­приємства. Організатори заходу – профспілкова орга­нізація та адміністрація ФОК «Новатор». У змаганнях взяли участь близько 300 заводчан у складі команд структурних підрозділів підприємства.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

31.01.2018 18:13

31.01.2018 18:13

31.01.2018 17:29

31.12.2017 19:03

31.12.2017 19:01

10.12.2017 05:38

10.12.2017 05:37

02.12.2017 13:26

02.12.2017 13:25

23.10.2017 22:16

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання