« на головну 22.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1254)
04
Липень
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Спорт
Спорт
  Рекорди медиків Закарпаття
Рекорди медиків Закарпаття XIV обласна спар­такіада працівни­ків охорони здоров’я Закарпаття, до про­грами якої входило 14 видів спорту, ста­ла справжнім яскра­вим дійством як для її учасників, так і для глядачів. У прове­денні свята масовос­ті, спорту і здоров’я організаторам допо­магала обласна рада ФСТ «Спартак».
 
Спорт
  Столичні «українці» вшанували кращих
Столичні «українці» вшанували кращих Київське міське ФСТ «Укра­їна» минулого тижня під­водило риску під аналізом стану та розвитку фізичної культури і спорту у фізкуль­турних організаціях спор­тивного товариства столи­ці у 2013 році.
 
Спорт
  «Харчовики» – знову чемпіони студентської ліги
«Харчовики» – знову чемпіони студентської ліги 24 травня на столичному стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановсько­го відбулися фінальні матчі чергового сезону Студентської ліги «Динамо», яка проводиться щорічно серед сту­дентських команд вищих навчальних закладів м. Києва. Чемпіонами ІІІ се­зону стали студенти Національного університету харчових технологій.
 
Спорт
  Срібний подарунок онука
Срібний подарунок онука У квітні в стародавньому місті Гімарайнш (який назвали колискою Португалії, а рік тому – й культурною столицею континенту) синхронно відбулися чем­піонат Європи зі стрибків на батуті, у подвійному міні-трампі й акробатичній доріжці. Збірна України у загальнокомандному заліку посіла п’яте місце, здо­бувши сім медалей різного ґатунку з 28 розіграних комплектів.
 
Спорт
  Святкували однією командою
Святкували однією командою У вщерть заповнено­му Великому залі Па­лацу культури хіміків Сєвєродонецького об’єднання «Азот» за ініціативою профко­му підприємства од­ночасно відзначили ювілеї профспілково­го клубу «Хімік», від дати створення якого минуло півстоліття, а також однойменно­го футбольного клу­бу, який рівно на три п’ятиліття молодший.
 
Спорт
  Герої отримали нагороди
Герої отримали нагороди Видатні досягнення вітчизняних спортс­менів було вшановано наприкінці квітня у рамках VIII Всеукраїнської урочистої цере­монії «Герої спортивного року». Яскраве дійство, організоване Національним олім­пійським комітетом України та Міністер­ством молоді і спорту, зібрало разом ви­датних олімпійців різних поколінь, кожен з яких зробив неоцінений внесок у розвиток олімпійського руху України.
 
Спорт
  Медалі Суперліги до ювілею міста
Медалі Суперліги до ювілею міста Доля медалей жіночої волейбольної Суперліги вирішувалася у фінальних іграх чемпіонату України, що проходили минулими вхідними в спортивному комплек­сі «Олімп» м. Южного. У підсумку господарки майданчику волейболістки «Хімі­ка» стали володарками золотих нагород, дівчата з Сєвєродонецька завершили змагання на срібній сходинці п’єдесталу пошани, а «бронзу» приміряли пред­ставниці Запоріжжя.
 
Спорт
  Покращили минулорічний результат
Покращили минулорічний результат З 4 по 12 квітня в Тель-Авіві (Ізраїль) про­ходив чемпіонат Європи з важкої атле­тики. Заявка української збірної нарахо­вувала 14 спортсменів, серед яких було 8 дівчат і 6 чоловіків. З континентальної першості вони повернулися із десятьма нагородами, причому всі медалі – в акти­ві представниць слабкої статі.
 
Спорт
  Об’єднавча сила спорту
Об’єднавча сила спорту У біографії Сєвєро­донецька, який на­прикінці квітня від­значатиме своє 80-річчя, гідне міс­це посідають спор­тивні досягнення. Свого часу моло­де, швидко зроста­юче місто хіміків і кібернетиків стали називати і містом спорту – в цьому воно теж показу­вало приклад усій країні.
 
Спорт
  Інтрига набирає обертів
Інтрига набирає обертів За буремними політичними подіями останніх місяців якось непомітно минув старт весняної частини розігра­шу вітчизняної футбольної першості. Навіть уболівальни­ки, які зазвичай після тривалої перерви залюбки друж­німи компаніями приходять на перші матчі улюбленої гри мільйонів, наразі не видаються такими активними. Тим часом на смарагдових полях вирують справжні при­страсті, а інтрига довкола майбутнього переможця чем­піонату обіцяє зберігатися до останніх турів.
 

Сторінки: « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання