« на головну 25.02.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1244)
08
Лютий
 
Інтерв’ю
 
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: РАТИФІКАЦІЯ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ХАРТІЇ Є НАШОЮ ВИМОГОЮ І УМОВОЮ НАБУТТЯ УКРАЇНОЮ ЧЛЕНСТВА В ЄС

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: РАТИФІКАЦІЯ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ХАРТІЇ Є НАШОЮ ВИМОГОЮ І УМОВОЮ НАБУТТЯ УКРАЇНОЮ ЧЛЕНСТВА В ЄС


РУБРИКИ


Передплата

Статті Спорт
Спорт
  Заводський спорт: продовження літопису
Заводський спорт: продовження літопису Це спортивне свято у Сєверодонецьку, який зараз є адміністративним центром Луганської області, розпочалося незвично. Голова міської ради профспілок та профко­му Сєверодонецького об’єднання «Азот», член Ради ФПУ Валерій Черниш поздоро­вив численних активістів та гостей, що зі­бралися у конференц-залі заводського музею, з від­новленням роботи містоут­ворюючого підприємства...
 
Спорт
  «Новатори» визначили кращих
«Новатори» визначили кращих У фізкультурно-оздоровчому комплексі Хмельниць­кого ДП «Новатор» відбувся другий тур спартакіади, присвяченої 49-й річниці виробничої діяльності під­приємства. Організатори заходу – профспілкова орга­нізація та адміністрація ФОК «Новатор». У змаганнях взяли участь близько 300 заводчан у складі команд структурних підрозділів підприємства.
 
Спорт
  Журналісти визначили кращих
Журналісти визначили кращих Ось уже вп’ятнадцяте Асо­ціація спортивних журна­лістів України (АСЖУ) під­сумовує спортивний рік, у визначенні кращих із кращих взяли участь 579 осіб. Також варто зазначи­ти, що цього разу церемо­нія «Підсумки спортивно­го року» була присвячена й 15-літтю утворення ор­ганізації, яка об’єднала спортивних «акул пера» 26 червня 1999 року.
 
Спорт
  Призначили тренерів, заслухали звіти
Призначили тренерів, заслухали звіти Минулого тижня в Києві відбулося засідання Ради Федерації баскетбо­лу України, а також прес-конференція керівництва українського баскетбо­лу. Під час цих заходів було обговорено ситуацію у вітчизняному баскет­больному господарстві, прийнято рішення і проко­ментовано призначення тренерів збірних, а також поінформовано про підго­товку чоловічої національ­ної команди до чемпіона­ту Європи 2015 року.
 
Спорт
  Відзначили достойників
Відзначили достойників На черговому засіданні президії За­карпатської обласної ради профспілок (голова Іван Король) було розгляну­то питання про підсумки XХІV облас­ної міжгалузевої спартакіади профспі­лок, у фінальних змаганнях якої взяли участь понад 300 спортсменів у складі 15 збірних команд галузевих обкомів і облпрофрад, профспілкових комітетів
 
Спорт
  «Динамо» повернулось на вершину
«Динамо» повернулось на вершину Минулого вікенду були відіграні останні матчі цьо­горічної частини чергового розіграшу вітчизняної Прем’єр-ліги. Повноцінно матчі чемпіонату віднов­ляться з початком 15-го туру, що має відбутися на­прикінці лютого, проте на 15 січня перенесено гру 13-го туру «Металіст» – «Чорноморець». Поки не­визначеною залишається доля недільного проти­стояння лучан з харків’янами.
 
Спорт
  Курс – на дерегуляцію
Курс – на дерегуляцію Україна за майже чверть століття незалежності так і не вдалася до реформи в царині спорту. У нас палаци спорту руйнуються, перетворюються на торговельні ярмарки, а федерації ходять на уклін до чиновників, аби домовитися про фінансування свого виду спорту. Відтак найголовніше завдання, яке поставили перед собою розробники концепції реформування спорту в країні, це його дерегуляція і автономія.
 
Спорт
  Наступного року – чвертьвіковий ювілей
Наступного року – чвертьвіковий ювілей Закарпаття – єдина в Україні область, де міжгалузева спартакіада профспілок (голова облпрофради Іван Король) проводиться вже 24 роки поспіль. У цього­річних фінальних змаганнях, які вперше відбулися в спортивному комплексі «Юність», взяли участь 15 команд галузевих профспілок та профспілкових ко­мітетів – загалом понад 300 спортсменів.
 
Спорт
  Наступна ціль – титул WBС
Наступна ціль – титул WBС У суботу в німецькому Гамбурзі на арені O2 World чемпіон світу за версіями WBA, WBO, IBO і IBF у су­перважкій вазі Володимир Кличко провів черго­вий успішний захист своїх титулів. Нокаутувавши у п’ятому раунді офіційного претендента IBF болгар­ського атлета Кубрата Пулєва, українець усімнадцяте за останні вісім років захистив звання чемпіона світу.
 
Спорт
  Дебют грацій «Спартака» на Закарпатті
Дебют грацій «Спартака» на Закарпатті У спорткомплексі «Юність» м. Ужгорода за участі спортсменів з Києва, Волинської, Харківської, Київської та Закарпатської об­ластей відбувся чемпіонат ФСТ «Спартак» із художньої гімнастики. На думку фахів­ців, дебютний чемпіонат «художниць»-спартаківок на Закарпатті було організова­но на високому рівні.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

12.01.2024 20:50

12.01.2024 20:49

24.12.2023 14:26

24.12.2023 14:21

24.12.2023 14:20

12.12.2023 21:10

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання