« на головну 26.06.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1008)
20
Червень
 
Інтерв’ю
 
Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка

Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка


РУБРИКИ


Передплата

Статті Культура
Культура
  ЛЬВІВСЬКИЙ МІСЯЦЬ У ВРОЦЛАВІ
ЛЬВІВСЬКИЙ МІСЯЦЬ У ВРОЦЛАВІ У період між католицьким та православним Великоднем, у час примирення і пророс­тання нового, з 1 квітня про­тягом місяця конкурс «Євро­пейська столиця культури – 2016» презентує в центрі Єв­ропи сучасну, молоду і захо­плюючу Україну.
 
Культура
  «ІДЕНТИЧНІСТЬ. ЗА ЗАВІСОЮ НЕОЗНАЧЕНОСТІ»
«ІДЕНТИЧНІСТЬ. ЗА ЗАВІСОЮ НЕОЗНАЧЕНОСТІ» Таку назву має спільний мис­тецький проект північно- балтійських країн та Украї­ни, що 19 березня відкрився для широкого загалу в Наці­ональному художньому му­зеї України й обіцяє стати однією з найбільш видовищ­них демонстрацій мистецтва північно-східної частини Єв­ропи за останнє десятиліття.
 
Культура
  «НАЇВНЕ МИСТЕЦТВО» МАРІЇ ПРИМАЧЕНКО
«НАЇВНЕ МИСТЕЦТВО» МАРІЇ ПРИМАЧЕНКО Українська художниця Марія Примаченко залишила нам безцінний спадок, що викли­кає асоціації, думки та долу­чає до особливого світу – глибинного, поетичного цар­ства казки з її загадковістю та одкровеннями. Вона вчила бачити в усьому красу, її картини викликають відчут­тя нероздільної цілісності природи, всього живого, су­щого на Землі. Тому й бачила вона сенс свого життя в тому, аби творити для людей і «людям на радість».
 
Культура
  ВШАНУВАННЯ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ
ВШАНУВАННЯ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ 9 березня виповнилося 202 роки з дня народження ви­датного українського поета, художника і письменника, основоположника нової української літератури Тара­са Шевченка.
 
Культура
  ЩОДЕННИКИ МАЙДАНУ
ЩОДЕННИКИ МАЙДАНУ 20 лютого українці вдруге відзначили скорботну дату – День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день вшануван­ня подвигу учасників Рево­люції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Со­тні. Протести листопада 2013-го – лютого 2014 року знайшли своє відображення у багатьох документальних фільмах, як-от «Зима у вог­ні» режисера Євгена Афіне­євського, «Майдан» режи­сера Сергія Лозниці, «Воля або смерть» режисера Дем’яна Колодія, «Аліса, яка живе в країні війни» режи­серок Аліси Коваленко та Любові Дуракової. Про деякі з них «ПВ» уже розповідали. Віднедавна п’єса про події на Майдані з’явилася й на театральній сцені – у репер­туарі Національного акаде­мічного драматичного теа­тру ім. Івана Франка
 
Культура
  «МЕЛОДІЇ ДУШІ» МЕДИКІВ ЗАКАРПАТТЯ
«МЕЛОДІЇ ДУШІ» МЕДИКІВ ЗАКАРПАТТЯ Медики Закарпаття – над­звичайно талановиті. Про розвиток самодіяльного мистецтва в галузі незмінно дбає Закарпатська обласна організація профспілки пра­цівників охорони здоров’я (голова Володимир Турок). Тож іще одним кроком у роз­витку творчих дарувань краю став IV Обласний га­лузевий огляд-конкурс ама­торського мистецтва «Мело­дії душі», що відбувся у ДП «Клінічний санаторій «Кар­пати» ПрАТ «Укрпрофоздо­ровниця» (головний лікар Іван Кошеля).
 
Культура
  КРИМСЬКІ СТЕЖКИ
КРИМСЬКІ СТЕЖКИ Стежка. Цей образ одночас­но виник і в проекті АртПоля, й у фільмі Вінсента Муна без жодних спеціальних домов­леностей. Можливо, тому що й українські художники, і французький режисер роз­повідають про Крим, а отже – про існування непростих і завжди особистих стежок, що здатні вивести з темряви. Завдяки музиці, орнаментам, традиціям і довірі.
 
Культура
  ГЕНОТИП ВОЛЬНОСТІ
ГЕНОТИП ВОЛЬНОСТІ У Києві в Національ­ному культурно- мистецькому та му­зейному комплексі «Мистецький Арсе­нал» триває ретро­спективна виставка одного з найвідомі­ших у світі україн­ських художників – Івана Марчука.
 
Культура
  УКРАЇНСЬКИЙ ФІЛЬМ «ЗИМА У ВОГНІ: БОРОТЬБА УКРАЇНИ ЗА СВОБОДУ» НОМІНОВАНО НА «ОСКАР»
УКРАЇНСЬКИЙ ФІЛЬМ «ЗИМА У ВОГНІ: БОРОТЬБА УКРАЇНИ ЗА СВОБОДУ» НОМІНОВАНО НА «ОСКАР» 14 січня у Лос-Анджелесі оголосили спи­сок номінантів на най­престижнішу кіно­премію «Оскар». Се­ред претендентів на золоту статуетку в ка­тегорії документаль­них фільмів – стрічка про події в Україні «Зима у вогні».
 
Культура
  ДОБРА ТРАДИЦІЯ – ЩЕДРУВАТИ
ДОБРА ТРАДИЦІЯ – ЩЕДРУВАТИ Доброю традицією у Закар­патській обласній раді профспілок стала колектив­на зустріч-вітання напере­додні Нового року.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.06.2019 23:41

21.06.2019 23:38

21.06.2019 23:07

21.06.2019 23:07

10.06.2019 00:21

10.06.2019 00:20

27.05.2019 00:32

27.05.2019 00:20

27.05.2019 00:16

21.05.2019 21:43

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання