|
|
|
|
|
Статті Культура |
![](/pic/itm.gif) |
Культура |
|
|
«ГАГАРІН І БАРСЕЛОНА»: СУЧАСНА ПРОЗА НА ТЕАТРАЛЬНІЙ СЦЕНІ |
![«ГАГАРІН І БАРСЕЛОНА»: СУЧАСНА ПРОЗА НА ТЕАТРАЛЬНІЙ СЦЕНІ](/img/arts/ws1487414265.png) |
Київський академічний Молодий театр ініціював проект «Про-ЗА-Театр», мета якого – популяризувати сучасну українську малу прозу на сценічних майданчиках. І не тільки у форматі етюдів, фрагментів, окремої вистави, а й широкого кола інших заходів. Однією з важливих подій проекту стала прем’єра вистави «Гагарін і Барселона». ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Культура |
|
|
ПРОФСПІЛКОВИЙ ЗАХИСТ УЧАСНИКІВ АТО |
![ПРОФСПІЛКОВИЙ ЗАХИСТ УЧАСНИКІВ АТО](/img/arts/ws1486810822.png) |
У січні вийшла з друку книга «Трудові та соціально-економічні права учасників АТО: забезпечення та профспілковий захист». Автори видання – голова Української федерації профспілкових організацій – профспілки працівників підприємств з іноземними інвестиціями, господарських товариств, організацій та установ Вацлав Янчевський та його заступник Олександр Крисюк відповіли на запитання «ПВ». ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Культура |
|
|
«ПРОЦЕС» – СПЕЦПОДІЯ БЕРЛІНСЬКОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ |
![«ПРОЦЕС» – СПЕЦПОДІЯ БЕРЛІНСЬКОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ](/img/arts/ws1486199785.jpg) |
11 лютого на Берлінському міжнародному кінофестивалі відбудеться світова прем’єра фільму про справу Олега Сенцова «Процес». ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Культура |
|
|
ДНІ УКРАЇНСЬКОГО КІНО В БРЮССЕЛІ |
![ДНІ УКРАЇНСЬКОГО КІНО В БРЮССЕЛІ](/img/arts/ws1485715586.jpg) |
Протягом 20–22 січня Брюссель побачив кращі вітчизняні фільми, показ яких відбувся у рамках щорічних Днів українського кіно. У Центрі образотворчих мистецтв BOZAR, одному з найпрестижніших культурних осередків бельгійської столиці, було представлено п’ять фільмів, об’єднаних темою «Кордони». ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Культура |
|
|
СВЯТЕ ВОДОХРЕЩА |
![СВЯТЕ ВОДОХРЕЩА](/img/arts/ws1484993946.jpg) |
Як співається в коляді: «А той третій празник – Святе Водохреща». Хрещення Господнє – третє і завершальне велике свято Різдвяно-Новорічного циклу, яке в народі має назву Йордан, або Водохреща. Православні та греко-католицькі християни відзначають його 19 січня. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Культура |
|
|
В ГОСТЯХ У КАЗКИ |
![В ГОСТЯХ У КАЗКИ](/img/arts/ws1484501789.jpg) |
Доброю традицією для профспілок Рівненщини стало проведення головної профспілкової ялинки для дітей спілчан. От і цьогорічне відзначення Новорічно-Різдвяних свят, організоване профспілками області, було насиченим та багатогранним. Новорічні ранки під егідою профспілок розпочалися ще від дня Святого Миколая, а 30 грудня, напередодні Нового року, відбулася головна профспілкова ялинка. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Культура |
|
|
МУЗЕЙ НАФТОПРОМИСЛОВИХ СЕКРЕТІВ |
![МУЗЕЙ НАФТОПРОМИСЛОВИХ СЕКРЕТІВ](/img/arts/ws1483784706.jpg) |
Багатий прикарпатський край. На історико- культурну спадщину, родючі землі, працьовитих людей… А ще – на оспіваних у творах Івана Франка нафтовиків, що своєю сумлінною працею нині пишуть історію нафтової промисловості України й Прикарпаття. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Культура |
|
|
РІК, ЩО ПРИНЕСЕ БЕЗПЕРЕРВНИЙ РУХ УГОРУ, УСПІХ ТА ГАРМОНІЮ |
![РІК, ЩО ПРИНЕСЕ БЕЗПЕРЕРВНИЙ РУХ УГОРУ, УСПІХ ТА ГАРМОНІЮ](/img/arts/ws1482586553.png) |
Якщо вірити східному гороскопу, то 2017 рік символізуватиме Червоного Вогняного Півня.
Півень – найяскравіший знак китайського гороскопу, адже пісня цього птаха віщує світа-
нок. Він втілює молодість, силу, надію і чистоту, а також уособлює героя, зберігача і за-
хисника життя. Його вирізьблене зображення раніше розміщували на даху будинків, і він
завжди чатував на небезпеку, уважно вдивляючись у горизонт. Люди вірили, що вночі цей
дерев’яний вартовий розганяє привидів – армію сил темряви. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Культура |
|
|
ЯК ТЕБЕ ЗВАТИ? |
![ЯК ТЕБЕ ЗВАТИ?](/img/arts/ws1481921837.jpg) |
Неочікувано Україна стала частиною глобальної гуманітарної кризи. Проблема, про яку ми раніше знали лише з новин, відтепер є частиною нашого життя. Понад мільйон людей залишили свої будинки на сході України і переїхали до інших міст країни – Києва, Дніпра, Харкова. Багато залишилися в Луганській та Донецькій областях, але все одно змушені були переїхати, залишивши все, що в них було, та взявши із собою тільки найнеобхідніше. Найчастіше це трохи більше, ніж власні традиції, цінності та звички. Для декого нематеріальні цінності – це все, що в нього залишилося. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Культура |
|
|
З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ |
![З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ](/img/arts/ws1480759493.jpg) |
Доля звела нас із ним на Майдані. Була Революція гідності, була чергова спроба «беркутні» «зачистити» центр Києва, чергова спроба московії знову загнати українців у свою «азіопу». Українці мали свою власну думку. Поруч із нами, киянами, стояли закарпатці й галичани, чернігівці й харків’яни, кримці й одесити. Був серед нас і Сергій Мартинюк. Із Балти – є таке місто на півночі Одещини. ![](/pic/arr.gif) |
|
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » |
|
УВАГА!
З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.
|
НОВИНИ |
|
10.07.2024 21:02
08.07.2024 20:16
08.05.2024 21:25
08.05.2024 21:01
05.04.2024 21:44
22.03.2024 19:35
15.03.2024 18:49
15.03.2024 18:46
10.02.2024 18:02
10.02.2024 18:01
Усі новини
|
|
|
|
|
|
Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©
|
01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49 |
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання |
|
|