« на головну 15.12.2017
Архів номерів  •  Актуальний номер » (927)
07
Грудень
 
Інтерв’ю
 
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «РЕКОМЕНДАЦІЇ ПЛАТФОРМИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА УКРАЇНА – ЄС БУДУТЬ СПРИЯТИ УСПІШНОМУ ВИКОНАННЮ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ»

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «РЕКОМЕНДАЦІЇ ПЛАТФОРМИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА УКРАЇНА – ЄС БУДУТЬ СПРИЯТИ УСПІШНОМУ ВИКОНАННЮ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Культура

ЇХ ДОЛІ ПОВ’ЯЗАНІ З ПЕРЕМОГОЮ ТА ПРОФСПІЛКАМИ

ЇХ ДОЛІ ПОВ’ЯЗАНІ З ПЕРЕМОГОЮ ТА ПРОФСПІЛКАМИ

Уже традиційно напередодні 9 Травня Голова ФПУ Григорій Осовий, підтримуючи ініціативу профкому первинної профспілкової організації Федерації профспілок України, відвідує ветеранів війни і праці, колишніх працівників укра­їнських профспілок.

Я к повідомляє прес-центр ФПУ, цього року 5 травня разом з головою профкому апарату ФПУ Марією Гриценко Григо­рій Осовий побував удома у Марії Миколаївни Пенкіної, Лідії Михай­лівни Гараніної, Віри Олексіївни Ян­ковської та ін. Усі вони пройшли важ­кий воєнний шлях на фронтах Другої світової війни, багато років свого життя присвятили профспілковій ро­боті, мають чимало нагород за досяг­нення у праці та військові подвиги.

Григорій Осовий від щирого серця побажав ветеранам здоров’я і довголіт­тя, шани від молодого покоління тру­дівників, їхніх дітей та онуків. Профком ФПУ підготував та передав ко­лишнім співробітникам ФПУ подарун­ки до свята, квіти та цінні подарунки.

Спілкування пройшло у теплій, емоційній атмосфері.

Представники ФПУ отримали від літних людей щиру подяку за увагу до них, за пам’ять про минуле нашої держави, яка разом з іншими країна­ми здобула перемогу над нацизмом у Другій світовій війні.

 

АНСАМБЛЬ «ВЕСЕЛКА» – ПЕРЕМОЖЕЦЬ ФЕСТИВАЛЮ У ТРУСКАВЦІ

У м. Трускавці, що на Львівщині, відбувся Всеукраїнський мистецький фестиваль- конкурс «Витоки-Dance». На ньому висо­ку майстерність продемонстрував зраз­ковий дитячий ансамбль народного тан­цю «Веселка» Закарпатського обласного будинку культури профспілок.

В иступаючи в номінації «Народний та­нець», юні танцюристи Закарпаття отри­мали першу премію та сертифікат на без­коштовну участь у міжнародному конкур­сі «Слов’янський вінець» у Болгарії. Конкурсний виступ ансамблю «Веселка» на фестивалі вклю­чав два народні танці, а на гала-концерті наші танцюристи виконали словацький народний та­нок «Замутовський».

Художній керівник дитячого ансамблю «Весел­ка», заслужений працівник культури України Людмила Петрецька нагороджена двома відзна­ками організаторів фестивалю – «Кращий худож­ній керівник» та «За збереження національних традицій».

Запам’яталася й культурна програма фестивалю, яка включала екскурсію містом-курортом з відві­данням дельфінарію та бюветів відомих лікуваль­них вод «Юзя» і «Нафтуся», дитячу дискотеку тощо.

Сергій БАРАНЧИКОВ,

завідувач відділу організаційно-гуманітарної роботи Закарпатської облпрофради

 

ВОНИ ЗАПОВІЛИ НАМ ЖИТИ!

Під таким гаслом за ініціативи Черкасько­го міського комітету Профспілки праців­ників освіти і науки України на базі облас­ного Центру дитячої та юнацької творчості 4 травня пройшов концерт-вітання учас­ників бойових дій, ветеранів війни, дітей війни, ветеранів освітянської галузі міста.

Д іти подарували ветеранам квіти і слова вітання. Хвилиною мовчання вшанува­ли при­сутні світлу пам’ять усіх, хто загинув в боротьбі за нашу Україну.

Своїми спогада­ми поділився учасник Другої світової війни, полковник у від­ставці, ветеран педагогічної праці Олег Сергійо­вич Чернишов, який 17-річним юнаком у 1943 році розпочав військову службу, пройшов тяжкими дорогами війни, нагороджений багатьма ордена­ми і медалями.

Чудовий концерт підготували працівники та ви­хованці Центру дитячої та юнацької творчості. Своїми піснями та хореографічними композиція­ми порадували ветеранів юні учасники народного художнього колективу ансамблю народного тан­цю «Веселка», зразкового шоу-балету «Магія», зразкової студії сучасної музики «Сузір’я», зразко­вої вокальної студії «Прима», танцювально-спор­тивного клубу «Жемчуг». Глядачі підтримували юних аматорів сцени тривалими оплесками.

12.05.2017ДОДАТИ КОМЕНТАР 2000
Ваше ім'я:
Коментар:
  введіть цифри на картинці
НОВИНИ

10.12.2017 05:38

10.12.2017 05:37

02.12.2017 13:26

02.12.2017 13:25

23.10.2017 22:16

23.10.2017 22:15

16.10.2017 13:48

16.10.2017 13:47

11.10.2017 12:42

11.10.2017 12:42

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів
УВАГА!

В №9 за 3 березня 2011 року було надруковано статтю "Доплати дітям війни: підтримка чи знущання?", у якій йшлося про ігнорування Пенсійним фондом ЗУ "Про соціальний захист дітей війни", згідно з яким ця категорія пенсіонер в має право на надбавку у розмірі 30% мінімальної пенсії . Усіляки ділки від адвокатури пропонують пенсіонерам допомогу у складанні позовної заяви за розцінками від 150 до 370 гривень. Прагнучи заощадити пенсійні гроші, ми пропонуємо використати ШАБЛОН, за яким кожен з дітей війни може самостійно скласти позовну заяву.

Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2015©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання