« на головну 10.12.2023
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1235)
09
Листопад
 
Інтерв’ю
 
ЮРІЙ БАЛАНЮК: «УЖЕ ЗАРАЗ МИ ПРАЦЮЄМО ЗАДЛЯ ВІДБУДОВИ НАШОЇ КРАЇНИ

ЮРІЙ БАЛАНЮК: «УЖЕ ЗАРАЗ МИ ПРАЦЮЄМО ЗАДЛЯ ВІДБУДОВИ НАШОЇ КРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Культура
Культура
  «ПІЗНАЙТЕ ПРАВДУ, І ВОНА ВАС ВИЗВОЛИТЬ» (З ЄВАНГЕЛІЯ)
«ПІЗНАЙТЕ ПРАВДУ, І ВОНА ВАС ВИЗВОЛИТЬ» (З ЄВАНГЕЛІЯ) Цього року, в час Великого Посту, сповіді, покаяння, прощення, очищення і при­готування до Великого Дня, cпочатку розп’яття і слідом – Воскресіння Ісуса Христа, ми відзначаємо 203-ту річ­ницю з Дня народження Тараса Шевченка.
 
Культура
  STANKOVYCH FEST: ВІДКРИТТЯ НОВИХ ЗІРОК
STANKOVYCH FEST: ВІДКРИТТЯ НОВИХ ЗІРОК На Закарпатті завершився перший Міжнародний кон­курс-фестиваль мистецтв Stankovych fest, мета якого – підтримка творчо обдарова­ної молоді та відкриття нових зірок.
 
Культура
  «ГАГАРІН І БАРСЕЛОНА»: СУЧАСНА ПРОЗА НА ТЕАТРАЛЬНІЙ СЦЕНІ
«ГАГАРІН І БАРСЕЛОНА»: СУЧАСНА ПРОЗА НА ТЕАТРАЛЬНІЙ СЦЕНІ Київський академічний Молодий театр ініціював проект «Про-ЗА-Театр», мета якого – популяризувати сучасну українську малу прозу на сценічних майданчиках. І не тільки у форматі етюдів, фрагментів, окремої вистави, а й широкого кола інших заходів. Однією з важливих подій проекту стала прем’єра вистави «Гагарін і Барселона».
 
Культура
  ПРОФСПІЛКОВИЙ ЗАХИСТ УЧАСНИКІВ АТО
ПРОФСПІЛКОВИЙ ЗАХИСТ УЧАСНИКІВ АТО У січні вийшла з друку книга «Трудові та соціально-еконо­мічні права учасників АТО: за­безпечення та профспілковий захист». Автори видання – го­лова Української федерації профспілкових організацій – профспілки працівників під­приємств з іноземними інвес­тиціями, господарських това­риств, організацій та установ Вацлав Янчевський та його заступник Олександр Крисюк відповіли на запитання «ПВ».
 
Культура
  «ПРОЦЕС» – СПЕЦПОДІЯ БЕРЛІНСЬКОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ
«ПРОЦЕС» – СПЕЦПОДІЯ БЕРЛІНСЬКОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ 11 лютого на Берлінському міжнародному кінофестива­лі відбудеться світова прем’єра фільму про справу Олега Сенцова «Процес».
 
Культура
  ДНІ УКРАЇНСЬКОГО КІНО В БРЮССЕЛІ
ДНІ УКРАЇНСЬКОГО КІНО В БРЮССЕЛІ Протягом 20–22 січня Брюссель побачив кращі вітчизняні фільми, показ яких відбувся у рамках щорічних Днів українського кіно. У Центрі образотворчих мистецтв BOZAR, одному з найпрестижніших культурних осередків бельгійської столиці, було представлено п’ять фільмів, об’єднаних темою «Кордони».
 
Культура
  СВЯТЕ ВОДОХРЕЩА
СВЯТЕ ВОДОХРЕЩА Як співається в коляді: «А той третій празник – Святе Водохреща». Хрещення Господнє – третє і завершальне велике свято Різдвяно-Новорічного циклу, яке в народі має назву Йор­дан, або Водохреща. Православні та греко-католицькі християни відзначають його 19 січня.
 
Культура
  В ГОСТЯХ У КАЗКИ
В ГОСТЯХ У КАЗКИ Доброю традицією для профспілок Рівненщини стало про­ведення головної профспілкової ялинки для дітей спілчан. От і цьогорічне відзначення Новорічно-Різдвяних свят, ор­ганізоване профспілками області, було насиченим та бага­тогранним. Новорічні ранки під егідою профспілок розпоча­лися ще від дня Святого Миколая, а 30 грудня, напередодні Нового року, відбулася головна профспілкова ялинка.
 
Культура
  МУЗЕЙ НАФТОПРОМИСЛОВИХ СЕКРЕТІВ
МУЗЕЙ НАФТОПРОМИСЛОВИХ СЕКРЕТІВ Багатий прикарпатський край. На історико- культурну спадщину, родючі землі, працьо­витих людей… А ще – на оспіваних у творах Івана Франка нафтовиків, що своєю сумлін­ною працею нині пишуть історію нафтової промисловості України й Прикарпаття.
 
Культура
  РІК, ЩО ПРИНЕСЕ БЕЗПЕРЕРВНИЙ РУХ УГОРУ, УСПІХ ТА ГАРМОНІЮ
РІК, ЩО ПРИНЕСЕ БЕЗПЕРЕРВНИЙ РУХ УГОРУ, УСПІХ ТА ГАРМОНІЮ Якщо вірити східному гороскопу, то 2017 рік символізуватиме Червоного Вогняного Півня. Півень – найяскравіший знак китайського гороскопу, адже пісня цього птаха віщує світа- нок. Він втілює молодість, силу, надію і чистоту, а також уособлює героя, зберігача і за- хисника життя. Його вирізьблене зображення раніше розміщували на даху будинків, і він завжди чатував на небезпеку, уважно вдивляючись у горизонт. Люди вірили, що вночі цей дерев’яний вартовий розганяє привидів – армію сил темряви.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

02.12.2023 18:55

02.12.2023 18:54

02.12.2023 18:52

02.12.2023 18:49

01.11.2023 18:44

01.11.2023 18:38

09.10.2023 21:08

09.10.2023 21:07

09.10.2023 21:06

25.09.2023 20:30

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання