« на головну 20.10.2018
Архів номерів  •  Актуальний номер » (971)
11
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
Степан Кривов’язий: «Кабмін уже четвертий рік не передбачає в бюджеті жодної копійки на лісо- господарські заходи»

Степан Кривов’язий: «Кабмін уже четвертий рік не передбачає в бюджеті жодної копійки на лісо- господарські заходи»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Культура

СВЯТО ТАНЦЮ ТА ВЕСНИ

СВЯТО ТАНЦЮ ТА ВЕСНИ

14 травня, у День матері, Міжнародний центр культури і мистецтв профспілок «Жовтневий палац» подару­вав своїм відвідувачам неза­бутнє свято танцю та весни.

Я к повідомляє прес-центр ФПУ, кон­церт ансамблю народного танцю «Горлиця» профспілкового МЦКМ був присвячений 50-річчю творчого шляху цього славетного, відомого далеко за кордонами нашої держави колективу.

Півстоліття тому його заснував відо­мий соліст столичного балету, знавець характерних танців, заслужений праців­ник культури України, професор Сергій Васильович Зайцев. За цей час ансамбль неодноразово був відзначений шануваль­никами і ставав лауреатом всеукраїн­ських та міжнародних танцювальних конкурсів і фестивалів. Красу українсько­го народного танцю та рівень майстернос­ті виконавців високо оцінили в багатьох країнах світу, де гастролював ансамбль «Горлиця».

Унікальність цього самобутнього ко­лективу полягає в прагненні постійно шу­кати власний шлях у народно-сценічній хореографії, спираючись на щедрі багат­ства нашого національного фольклору. У його репертуарі колоритні танці «Зали­цяльники», «Несе Галя воду», «Їхали коза­ки», «Підківочки», «Кадриль на ослінчи­ках» і, звичайно, полум’яний, віртуозний «Гопак».

У день народження ювілярів прийшли привітати їхні колеги з танцювальних та співочих ансамблів інших культурно- мистецьких закладів, керівництво Феде­рації профспілок України.

 

ПРОФСПІЛКИ – УЧАСНИКАМ АТО:

В ЄДНОСТІ НАША СИЛА!

У квітні керівництво ПрАТ « Укрпрофоздоровниця» зустрічалося з бійцями АТО, які відпочивали в санаторно-ку­рортних комплексах Товариства.

Н асамперед, воїни подякували керівни­цтву за надану можливість оздорови­тись, за теплоту і турботу персоналу са­наторіїв. Зокрема, Іван Татауров, який відпочивав в санаторії «Карпати», зазначив, що він побував наче у казці, відпочив психоло­гічно – душею. Відаді Ісрафілов, який відпочи­вав у санаторії «Сонячне Закарпаття», запро­понував укласти меморандум між ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» і батальйоном ім. Генерала Кульчицького. Відпочивати мають не тільки поранені бійці, було б добре, аби таких не було взагалі, а й інші хлопці. Багато з тих, хто при­ходить з війни, не можуть знайти себе в мирно­му житті, тому психологічна реабілітація вкрай потрібна.

У свою чергу, голова Наглядової ради ПрАТ«Укрпрофоздоровниця» Олексій Рома­нюк подякував хлопцям за мужність і нескоре­ність та зазначив, що під час бойових дій ко­жен має займатись своєю справою. Один із зброєю в руках захищає, інший, як лікар у са­наторії, надає допомогу. Тому в єдності наша сила!

Голова Правління ПрАТ «Укрпрофоздоровни­ця» Микола Субота зазначив, що санаторії «Укрпрофоздоровниці» першими почали нада­вати допомогу постраждалим євромайданів­цям. Санаторії це робили самостійно і безко­штовно. Як взяли темп тоді, так і тримаємо його до цієї пори!

Радник Голови ФПУ, голова Благодійного ме­дичного фонду «Лелеко» Сергій Мартинюк ви­словив вдячність воїнам за їхній героїзм. Це важливо, бо інколи забувають говорити слова подяки тим, хто допомагає!

Зустріч пройшла в дружній атмосфері, її учас­ники домовились надалі спільно відстоювати законні права ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» в усіх інстанціях.

Благодійний медичний фонд «Лелеко»

20.05.2017ДОДАТИ КОМЕНТАР 2000
Ваше ім'я:
Коментар:
  введіть цифри на картинці
УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

15.10.2018 00:24

15.10.2018 00:24

15.10.2018 00:23

07.10.2018 00:12

07.10.2018 00:11

29.09.2018 23:52

29.09.2018 23:52

29.09.2018 23:37

29.09.2018 23:36

03.09.2018 00:04

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання