Розмова з Олексієм РОМАНЮКОМ, Головою ЦК профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України
З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.