|
|
|
|
|
Статті |
![](/pic/itm.gif) |
Профпанорама |
|
|
Що на зміну заводській трубі? |
![Що на зміну заводській трубі?](/img/arts/ws1381065514.jpg) |
За останні роки на Дніпропетровщині, котра споконвіку була одним з головних локомотивів економіки, припинили своє існування радіозавод, заводи пресів, комбайновий, гірничошахтного устаткування, лакофарбовий, «Дніпрофарм», потужний Дніпровський машинобудівний завод, кілька великих підприємств легкої промисловості, згортається виробництво й у металургійній галузі. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Юридична сторінка |
|
|
Додаткова робота працівників держпідприємств |
![Додаткова робота працівників держпідприємств](/img/arts/ws1381065071.jpg) |
Як чинне законодавство регламентує роботу за сумісництвом працівників державних підприємств? ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Культура |
|
|
Діаманти не для диктатури пролетаріату |
![Діаманти не для диктатури пролетаріату](/img/arts/ws1381063657.jpg) |
Чи вдячна пам’ять, чи цікавість, а чи притаманний людині дослідницький дух зберегли чимало прізвищ у «народних» назвах різних міських будівель. У Києві – «будинок Мороза», «будинок Городецького», «будинок Уварової» тощо. Та в цьому ареалі «історичної пам’яті» не надто пощастило тим, хто, мабуть, заслуговує на таку пам’ять найбільше. Адже довгий час фасад відомого музею по вулиці Терещенківській прикрашала безлика вивіска: «Державний музей західного й східного мистецтва». Проте колись заклад називався власним іменем: Музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків! Це подружжя й створило його. А після революції, за вказівкою радянських органів, імена видатних меценатів з назви було вилучено – «через відсутність за Ханенками революційних заслуг». ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Спорт |
|
|
В Алушті визначили кращих |
![В Алушті визначили кращих](/img/arts/ws1381063275.jpg) |
За сприяння Нацдержслужби України, Міністерства в справах сім’ї, молоді та спорту, Центрального комітету Профспілки працівників державних установ України та Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» цьогоріч відбулася ювілейна XV Всеукраїнська спартакіада серед збірних команд держслужбовців областей, Автономної Республіки Крим, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Профспілки за кордоном |
|
|
Делегація ФПУ взяла участь у роботі 12-го Конгресу об’єднання профспілок Грузії |
![Делегація ФПУ взяла участь у роботі 12-го Конгресу об’єднання профспілок Грузії](/img/arts/ws1380381791.jpg) |
Як повідомляє Департамент міжнародної роботи апарату ФПУ, у Кобулеті (Грузія) відбувся 12-й конгрес Об’єднання профспілок Грузії. У його роботі взяла участь делегація Федерації профспілок України на чолі з Головою Юрієм Куликом. До складу делегації також входив керівник Департаменту міжнародної роботи апарату ФПУ Василь Шилов. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Людина і праця |
|
|
«Безпека праці: навантаження на бізнес чи фактор зростання української економіки?» |
![«Безпека праці: навантаження на бізнес чи фактор зростання української економіки?»](/img/arts/ws1380381668.jpg) |
24 вересня у Будинку спілок відбувся круглий стіл «Безпека праці: навантаження на бізнес чи фактор зростання української економіки?». Організатори цього заходу – Федерація профспілок України, редакції журналів «Охорона праці» і «Промислова безпека» мали на меті провести оцінку стану фінансування питання організації охорони праці, а також напрацювати спільні рекомендації для досягнення позитивних результатів у економічній діяльності підприємств за рахунок належної організації охорони праці, запобігання промисловим аваріям, виробничому травматизму та професійним захворюванням. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Спецвипуск |
|
|
Звернення Голови ФПУ Юрія Миколайовича КУЛИКА з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана |
![Звернення Голови ФПУ Юрія Миколайовича КУЛИКА з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана](/img/arts/ws1380381398.jpg) |
У всьому світі 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Україна підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 року щорічно відзначає це свято. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Спецвипуск |
|
|
Стан та пропозиції щодо вирішення проблем соціального захисту ветеранів праці |
![Стан та пропозиції щодо вирішення проблем соціального захисту ветеранів праці](/img/arts/ws1380381141.jpg) |
В Україні проживає 13,6 млн пенсіонерів, основна частина яких отримує пенсії відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Нині мінімальний розмір пенсії за віком, за наявності у жінок – 30 років, а у чоловіків – 35 років страхового стажу, встановлюється на рівні прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб, який із 1 січня ц. р. становить 894 грн (з 1 грудня ц. р. – 949 грн). На жаль, середній розмір пенсії надзвичайно низький і на 1 червня 2013 року становив 1478 грн. При цьому майже 10 млн осіб отримують пенсію до 1500 грн. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Інтерв`ю |
|
|
Розмова з Юрієм Куликом, Головою ФПУ |
![Розмова з Юрієм Куликом, Головою ФПУ](/img/arts/ws1380381031.jpg) |
Соціальний захист людей похилого віку – пріоритетне завдання людства ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Особистість |
|
|
Згадати всіх! |
![Згадати всіх!](/img/arts/ws1380380882.jpg) |
Є в поета Роберта Рождественського сильна, глибока поема «Реквієм», присвячена загиблим на фронтах Великої Вітчизняної війни. Але слова з неї: «Вспомним всех поименно... это надо – живым!», гадаю, щонайбезпосередніше стосуються наших ветеранів. Профспілкових. Так, згадати всіх! Поіменно. Поки живі, поки ще з нами. Це необхідно їм як хвиля життєдайної сили. Це необхідно молодим спілчанам – щоби пам’ятали попередників, брали приклад з їхнього ентузіазму, чесності й самовідданості. Давно знаю нашого колегу, ветерана-профспілковця, радника Голови ФПУ з питань роботи з ветеранами Михайла Гнатовича Селіхова. І скільки знаю, він постійно й активно опікується справами ветеранів профспілок. ![](/pic/arr.gif) |
|
Сторінки: « 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 » |
|
УВАГА!
З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.
|
НОВИНИ |
|
10.07.2024 21:02
08.07.2024 20:16
08.05.2024 21:25
08.05.2024 21:01
05.04.2024 21:44
22.03.2024 19:35
15.03.2024 18:49
15.03.2024 18:46
10.02.2024 18:02
10.02.2024 18:01
Усі новини
|
|
|
|
|
|
Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©
|
01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49 |
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання |
|
|