|
|
|
|
|
Статті |
![](/pic/itm.gif) |
Профспілки за кордоном |
|
|
МФТ вимагає розслідування ситуації в авіалінії NAS |
![МФТ вимагає розслідування ситуації в авіалінії NAS](/img/arts/ws1400356190.jpg) |
Профспілки Міжнародної федерації транспортників заявляють, що готові стати на захист умов праці співробітників норвезької авіалінії NAS. Членська організація МФТ, норвезька профспілка Parat давно проводять кампанію проти трудової практики, щo поширена в авіалінії NAS. Авіалінія відома тим, що намагається обійти скандинавські законодавчі вимоги завдяки застосуванню аутсорсингу – передачі контрактів на послуги зовнішнім підрядникам. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Що відбувається? |
|
|
Об’єднала спільна мета |
![Об’єднала спільна мета](/img/arts/ws1400355609.jpg) |
Новий етап утвердження демократії в Україні, суспільно-політичні зміни, зростання громадської активності, трансформаційні процеси у владних структурах поставили перед профспілками нові завдання щодо захисту прав та інтересів спілчан, вирішення складних трудових та соціально-економічних проблем у суспільстві. Саме це спонукало працівників установ, організацій та підприємств соціальної сфери до об’єднання й обстоювання своїх прав та інтересів. 14 травня 2004 року вони зібралися на установчий з’їзд і одноголосно підтримали ідею створення Профспілки працівників соціальної сфери України. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Тема номера |
|
|
ЄС відчиняє двері для українських товарів |
![ЄС відчиняє двері для українських товарів](/img/arts/ws1400355348.jpg) |
Європейський Союз в односторонньому порядку відчинив свої ринки для українських товарів. Це, звісно, не означає масштабного просування продукції з українською маркою на ринки ЄС. Однак зниження ввізного мита відкриває перед нашою державою чимало перспектив. Преференції мають на меті стимулювати український бізнес, аби він якнайкраще скористався цим інструментом. Що про це кажуть експерти, українські й зарубіжні чиновники, – на шпальтах нашого видання. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Профпанорама |
|
|
Місія профспілки – вести переговори! |
![Місія профспілки – вести переговори!](/img/arts/ws1400354713.jpg) |
У сучасному глобалізованому світі активно змінюються форми комунікації – з партнерами, працівниками, роботодавцями, профспілками, владою тощо. Наразі з’явилися нові «соціальні» медіа. Замість листів на папері ми все частіше надсилаємо мейли, а для проведення нарад використовуємо інтернет-сервіси. Проте суть комунікацій залишилася незмінною – передати іншим людям певну інформацію та отримати зворотній зв’язок. Комунікацію у сфері регулювання соціально-трудових відносин часто називають «соціальним діалогом», головною формою якого є колективні переговори на рівні підприємства, галузі, регіону, держави в цілому. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Юридична сторінка |
|
|
Набуття досвіду з виконання професійних завдань |
![Набуття досвіду з виконання професійних завдань](/img/arts/ws1400354407.jpg) |
Який порядок проходження стажування за професією студентами вишів та учнями ПТУ на підприємствах, в установах та організаціях? Хто має робити записи у трудовій книжці? ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Внутрішнє життя |
|
|
Відроджений з руїн |
![Відроджений з руїн](/img/arts/ws1400354098.jpg) |
Останніми роками ми вже звикли до критики з боку засобів масової інформації, що стосується збереження майнового комплексу Федерації профспілок України. І чомусь не помічаємо, що крім негативу існують чимало показових прикладів ефективного господарювання в системі акціонерних товариств та унітарних підприємств, створених за участю ФПУ. Одним з таких прикладів, гідних наслідування, є ДП «Санаторій «Новомосковський», що на Дніпропетровщині. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Культура |
|
|
Вогнегривий лев, золотий орел небесний... |
![Вогнегривий лев, золотий орел небесний...](/img/arts/ws1400353623.jpg) |
Усім відомий крилатий вислів Теренція: «Я людина, й ніщо людське мені не чуже». Звісно, можна вкласти який завгодно сенс у другу частину цієї фрази, та все ж віриться, що більшість цивілізованих людей погодяться, що окрім усіляких людських вад йдеться передусім про гуманізм. Адже homo й має бути гуманним. Гадаю, не в останню чергу це стосується ставлення людини до тварин, надто тих, чиє життя й здоров’я повністю від неї залежать. У принципі, це окрема, серйозна й дуже сумна тема, з огляду на дикунські вчинки деяких наших недорозвинених земляків, змальовані в ЗМІ. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Спорт |
|
|
Святкували однією командою |
![Святкували однією командою](/img/arts/ws1400353353.jpg) |
У вщерть заповненому Великому залі Палацу культури хіміків Сєвєродонецького об’єднання «Азот» за ініціативою профкому підприємства одночасно відзначили ювілеї профспілкового клубу «Хімік», від дати створення якого минуло півстоліття, а також однойменного футбольного клубу, який рівно на три п’ятиліття молодший. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Офіційно |
|
|
Заява Федерації профспілок України |
![Заява Федерації профспілок України](/img/arts/ws1399927271.jpg) |
Під час трагічних подій 2 травня в м. Одесі загинули десятки і травмовані сотні людей.
Федерація профспілок України висловлює глибоке співчуття рідним і близьким загиблих та травмованих, які стали жертвами розбрату та політичного протистояння, ескалації насильства в мирний час. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Що відбувається? |
|
|
Профспілки за єдину Україну |
![Профспілки за єдину Україну](/img/arts/ws1399926682.jpg) |
Традиційно відзначаючи День міжнародної солідарності трудящих – 1 Травня, членські організації Федерації профспілок України провели низку заходів, спрямованих на єднання трудящих навколо профспілок у боротьбі за трудові та соціальні права, за гідне життя. Цього року першотравневі заходи проводилися під гаслом «Профспілки – за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей».
У ці святкові дні на Полтавщині, у Кіровограді, Вінниці, Харкові, Луганську та інших регіонах проводилися демонстрації, відбувалися маївки, народні гуляння, святкові концерти, спортивні змагання, урочисті вшанування трудових колективів, передовиків виробництва і ветеранів праці. ![](/pic/arr.gif) |
|
Сторінки: « 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 » |
|
УВАГА!
З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.
|
НОВИНИ |
|
10.07.2024 21:02
08.07.2024 20:16
08.05.2024 21:25
08.05.2024 21:01
05.04.2024 21:44
22.03.2024 19:35
15.03.2024 18:49
15.03.2024 18:46
10.02.2024 18:02
10.02.2024 18:01
Усі новини
|
|
|
|
|
|
Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©
|
01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49 |
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання |
|
|