« на головну 26.05.2018
Архів номерів  •  Актуальний номер » (950)
17
Травень
 
Інтерв’ю
 
ГОЛОВНА МЕТА – ЗАХИСТ НАЙМАНОГО ПРАЦІВНИКА

ГОЛОВНА МЕТА – ЗАХИСТ НАЙМАНОГО ПРАЦІВНИКА


РУБРИКИ


Передплата

Статті Суспільство
Суспільство
  ФПУ добиватиметься підвищення стипендій
ФПУ добиватиметься підвищення стипендій Федерація профспілок України постійно опікується проблемами україн­ського студентства. І це не дивно, адже кожен сьомий член профспілки – студент. На цьому наголосив Голова ФПУ Юрій Кулик, виступаючи на форумі лідерів студентських профспілкових організацій «Якісна освіта – основа майбутнього», що відбувся 17 листопада в столичному Україн­ському домі.
 
Суспільство
  Фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності – 10 років
Фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності – 10 років 18 листопада в Національно­му центрі ділового та куль­турного співробітництва «Український дім» за участю представників профспілок відбулися семінар-нарада «Шляхи запровадження кон­цептуальних засад розвитку Фонду соціального страхуван­ня з тимчасової втрати пра­цездатності» й урочистості, присвячені 10-річчю утворен­ня Фонду. На семінар було за­прошено представників уря­ду, міністерств та відомств, посольств Росії та Казахста­ну, Федерації профспілок Ук­раїни, Федерації роботодавців України, Пенсійного фонду та фондів соцстрахування, НДІ праці та зайнятості насе­лення, ЗМІ.
 
Суспільство
  До проблем дитинства – з розумінням
До проблем дитинства – з розумінням Допомога тим, хто її найбільше потребує, стає особливо актуальною, якщо йдеться про дітей. Український дитячий фонд, який сприяє соціально-правовому захисту дітей в Україні та опікується питаннями благодійної допомоги, ось уже третій десяток років об’єднує тих, хто не втратив здатність до співчуття й доброти.
 
Суспільство
  В України є шанс!
В України є шанс! Нещодавно було опублі­ковано нові дані ООН щодо індексу людського розвитку за 2011 рік. Ін­декс розвитку людського потенціалу (англ. Human Development Index) – це інтегральний показник, який визначає рівень середніх досягнень країн за такими напря­мами, як здоров’я та тривалість життя, знання, гідний рівень життя населення.
 
Суспільство
  За межею… бідності
За межею… бідності Федерація профспілок України впродовж своєї діяльності послідовно відстоює позицію про необхідність ліквідації бідності серед працюю­чих. Адже це найваж­ливіший пріоритет у здійсненні економічних і соціальних реформ в Україні – соціальній де­ржаві, яка прагне до створення умов для гід­ної праці, в тому числі захисту прав людини в сфері праці, а також розвитку та активіза­ції соціального діалогу на всіх рівнях.
 
Суспільство
  Безпека праці за європейським зразком
Безпека праці за європейським зразком 2 листопада 2011 року Верховна Рада України ратифікувала Конвенцію Міжнародної організації праці № 155 про безпеку та гігієну праці на вироб­ництві. На думку депута­тів, це забезпечить адап­тацію вітчизняного зако­нодавства у сфері охорони праці до вимог ЄС, а та­кож сприятиме запрова­дженню міжнародних норм і стандартів щодо створення безпечних умов праці на виробництві. На­скільки безпечною нині є праця на українських під­приємствах, ми дізнава­лися під час прес-туру на ПАТ «Оболонь», що дня­ми відбувся у Києві.
 
Суспільство
  Теплі слова – найкраща нагорода
Теплі слова – найкраща нагорода Волинська обласна організація профспіл­ки працівників соціальної сфери до свого професійного свята організувала й прове­ла перший етап конкурсу «Краща трудо­ва династія» серед інтернатів області. У номінації «Найбільша династія» пере­можцями стала родина Наумчиків, що працює в Голобському дитячому будинку-інтернаті, «Найстарішою династією» журі назвало сім’ю Дубин-Ярощуків, що представляла Олицький психоневрологіч­ний інтернат, а перемога в номінації «За спадкоємність професії» дісталася динас­тіям Полтавських-Шкуратових з того ж інтернату та Товкачів із Руденського психоневрологічного інтернату. Про останню родину – наша розповідь.
 
Суспільство
  Із кабінетів не видно скалічених життів…
Із кабінетів не видно скалічених життів… Чимало парканів зламано, чимало мітингів та акцій проведено, однак афганці, чорнобильці та діти війни так і не отримали втішних резуль­татів. Наразі вони вимагають не просто повернення своїх грошей, а відставки Верховної Ради України! Цього разу, тобто 3 листопада, акції протесту відбувалися під стінами обласних рад. На вулиці вийшли не лише кияни, а й жителі інших міст, тож акція сколихнула усю тери­торію України.
 
Суспільство
  Невже штучно вигодовані? Плювать – так плювать, топтать – так топтать...
Невже штучно вигодовані? Плювать – так плювать, топтать – так топтать... Історія пов’язала зі словом «київський» чи­мало сталих милозвучних висловів, почи­наючи із Київської Русі: Софія Київська, Ки­ївська Лавра, київські каштани тощо – аж до Київського моря. І, до слова, Михайло Булгаков колись казав, що красивішого міс­та, ніж Київ, у світі немає!
 
Суспільство
  Держбюджет–2012: неоліберальне кріпацтво?
Держбюджет–2012: неоліберальне кріпацтво? Що нового народні депутати внесли до проекту Державного бюджету на 2012 рік, що з передвиборної програми глави держави реалізує головний фінансовий документ 2012 року, якою буде зарплата у вчителя і сту­дентська стипендія, чи закладено до Держбюджету кошти для чорно­бильців і афганців? Ці актуальні для громадян України питання були у центрі обговорення на брифінгу фахівців Федерації профспілок України, який відбувся 21 жовтня у Будинку спілок.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.05.2018 00:38

21.05.2018 00:37

14.05.2018 02:40

14.05.2018 02:40

14.05.2018 02:39

14.05.2018 02:20

27.04.2018 21:28

27.04.2018 21:27

06.04.2018 12:52

06.04.2018 12:51

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання