« на головну 20.08.2017
Архів номерів  •  Актуальний номер » (911)
17
Серпень
 
Інтерв’ю
 
ОЛЕКСАНДР ВЛАДИМИРОВ: «НАШ ОБОВ’ЯЗОК – ЗБЕРЕГТИ ЗДОРОВ’Я ЛЮДЕЙ»

ОЛЕКСАНДР ВЛАДИМИРОВ: «НАШ ОБОВ’ЯЗОК – ЗБЕРЕГТИ ЗДОРОВ’Я ЛЮДЕЙ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Актуально
Актуально
  ЧОРНА ЧИ БІЛА?
ЧОРНА ЧИ БІЛА? Верховна Рада України ухвалила за основу про­ект про пом’якшення системи штрафів для підприємців. На переконання експертів, це підштовхне робо­тодавців на влаштування спів­робітників неофіційно, а отже, спровокує подальшу тінізацію бізнесу. Чому підприємці впер­то не бажають відбілювати зарплату? На це, вказують ана­літики ринку, є кілька причин. Та спершу варто пояснити, які переваги має біла зарплата. Відповідно до діючого законо­давства, під час прийому на ро­боту роботодавець має укласти із співробітником трудовий до­говір. Це означає узаконення відносин. Якщо договір укладе­но за всіма нормами, працівник має низку встановлених зако­ном гарантій. Найголовніші – стабільна заробітна плата і ре­гламентований робочий день.
 
Актуально
  ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ ПІДТРИМУЮТЬ КРОКИ ЩОДО РОЗВИТКУ ВІТЧИЗНЯНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ»
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ ПІДТРИМУЮТЬ КРОКИ ЩОДО РОЗВИТКУ ВІТЧИЗНЯНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ» Кабінет Міністрів України на засіданні 9 серпня ухвалив низку рі­шень, спрямованих на підтримку та розвиток вітчизняної промис­ловості. Прокоментувати ці рішення ми попросили члена Експерт­ної ради Національного комітету з промислового розвитку, Голову Федерації профспілок України Григорія Осового.
 
Актуально
  ЩО НОВИЙ КОДЕКС НАМ ГОТУЄ?
ЩО НОВИЙ КОДЕКС НАМ ГОТУЄ? Законодавці готують до другого читання законо­проект із змінами до Ко­дексу законів про працю, або як його ще називають, Тру­дового кодексу. Зміни до тру­дового законодавства за остан­ні 8 місяців вносились тричі: 6 грудня минулого року, 22 бе­резня і 6 квітня цього року. Найбільш революційною змі­ною експерти називають підви­щення з 1 січня п. р. заробітної плати з 1600 до 3200 грн. Не та­кою помітною, але важливою для людей передпенсійного віку стала зміна в КЗпП, внесе­на 6 квітня п. р. Згідно з нею співробітників не можна звіль­няти з роботи при скороченні штатів, якщо їм залишилося менше 3 років до пенсії.
 
Актуально
  ДОЖИТИ ДО ОСУЧАСНЕНОЇ ПЕНСІЇ
ДОЖИТИ ДО ОСУЧАСНЕНОЇ ПЕНСІЇ Проект Закону про пен­сійну реформу, підтри­маний парламентом у першому читанні, че­кає завершального етапу у ве­ресні, коли після літньої пере­рви запрацює Верховна Рада. Якщо не з’являться більш на­гальні питання, це має відбути­ся в першій половині вересня, аби вже з 1 жовтня запустити процес осучаснення пенсій.
 
Актуально
  КЛИЧТЕ НА ПОМІЧ «ПОЛІНУ»
КЛИЧТЕ НА ПОМІЧ «ПОЛІНУ» В Україні створили полі­цейську мережу мо­більних груп «Поліна». Вона має протидіяти домашньому насильству. Під­розділи почали свою діяль­ність місяць тому у окремих районах столиці, Одеси та Сє­вєродонецька Луганської об­ласті. Якщо експеримент схвалять фахівці МВС і гро­мадськість, наступного року мобільні групи будуть функ­ціонувати по всій країні. Статистика вражає. Що­денно (!) в Україні фіксують близько 348 фактів домаш­нього насильства, а близько 60% жінок страждають від цього постійно. Є потерпілі і серед чоловіків. Досить часто від цього страждають діти. Із телеекранів чи не щотижня лунають повідомлення про смертельні випадки серед не­повнолітніх. Це, кажуть екс­перти, результат «вихован­ня» з боку батьків.
 
Актуально
  ТВЕРДА ПІДТРИМКА З-ЗА ОКЕАНУ
ТВЕРДА ПІДТРИМКА З-ЗА ОКЕАНУ Візит Президента України Петра Порошенка до США й досі залишається у полі зору не тільки по­літологів, а й пересічних гро­мадян, далеких від великої по­літики. Адже саме зустріч ліде­рів двох країн вселяє надію, що трирічна війна закінчиться. Підтвердження цьому – заява Глави нашої держави: «Я абсолютно впевнений у тому, що президент Трамп, справжній лідер та дуже хариз­матична людина, може допо­могти мені принести мир на мою землю так само, як Рейган приніс перемогу у холодній ві­йні, не зробивши жодного по­стрілу».
 
Актуально
  ЯК ТРИВАЛА РОБОТА НАД ТРУДОВИМ КОДЕКСОМ
ЯК ТРИВАЛА РОБОТА НАД ТРУДОВИМ КОДЕКСОМ Щойно Трудовий кодекс було ухвалено в першому читанні, почався три­валий процес його розгляду, підготовки до другого читання та ухвалення, внесення поправок. Для цього при Комітеті Верховної Ради України з пи­тань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення було створено Робочу групу з підготовки проекту кодексу до другого читання.
 
Актуально
  ТРУДОВИЙ КОДЕКС: НЕІДЕАЛЬНИЙ, АЛЕ РЕАЛЬНИЙ
ТРУДОВИЙ КОДЕКС: НЕІДЕАЛЬНИЙ, АЛЕ РЕАЛЬНИЙ Учасники робочої групи, представники про­фільного міністерства, парламентського комітету та профспілки переконані, що їм вдалося розробити прийнятний варіант Трудового кодексу. Але немає меж досконалості. Отже, є чим пишатися, і є над чим працювати далі.
 
Актуально
  ПРОФСПІЛКИ ІНІЦІЮЮТЬ ТРИСТОРОННІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ДООПРАЦЮВАННЯ БЮДЖЕТНОЇ РЕЗОЛЮЦІЇ
ПРОФСПІЛКИ ІНІЦІЮЮТЬ ТРИСТОРОННІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ДООПРАЦЮВАННЯ БЮДЖЕТНОЇ РЕЗОЛЮЦІЇ Уряд на своєму засіданні роз­глянув проект Основних на­прямків бюджетної політики на 2018–2020 роки. Беручи участь в обговоренні презентації Основних напрямків бюджет­ної політики на найближчі три роки, Голова СПО об’єднань профспілок, Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий наголосив, що з точки зору профспілок, у проекті до­кумента закладено грубу мето­дологічну помилку щодо пер­спектив забезпечення соціаль­них гарантій для працівників бюджетного сектору.
 
Актуально
  ЗУСТРІЧАЙ, ЄВРОПО: УКРАЇНЦІ ПОЧАЛИ ПОДОРОЖУВАТИ ДО ЄС БЕЗ ВІЗ
ЗУСТРІЧАЙ, ЄВРОПО: УКРАЇНЦІ ПОЧАЛИ ПОДОРОЖУВАТИ ДО ЄС БЕЗ ВІЗ За кілька хвилин до опівночі з 10 на 11 червня Україна завмерла в очікуванні. Саме цього дня набирав чинності безвізовий режим України з країнами ЄС. Тисячі власників біометричних пас­портів вирішили не гаяти часу і скористатися своїм правом вільного в’їзду до Європи.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

НОВИНИ

20.08.2017 01:44

16.08.2017 23:52

29.07.2017 22:11

22.06.2017 16:30

22.06.2017 16:29

22.06.2017 16:26

17.06.2017 12:33

17.06.2017 12:32

17.06.2017 12:31

10.06.2017 12:20

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів
УВАГА!

В №9 за 3 березня 2011 року було надруковано статтю "Доплати дітям війни: підтримка чи знущання?", у якій йшлося про ігнорування Пенсійним фондом ЗУ "Про соціальний захист дітей війни", згідно з яким ця категорія пенсіонер в має право на надбавку у розмірі 30% мінімальної пенсії . Усіляки ділки від адвокатури пропонують пенсіонерам допомогу у складанні позовної заяви за розцінками від 150 до 370 гривень. Прагнучи заощадити пенсійні гроші, ми пропонуємо використати ШАБЛОН, за яким кожен з дітей війни може самостійно скласти позовну заяву.

Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2015©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання