« на головну 17.10.2017
Архів номерів  •  Актуальний номер » (919)
12
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОПУСТЯТЬ ДИСКРИМІНАЦІЇ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ»

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОПУСТЯТЬ ДИСКРИМІНАЦІЇ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Актуально
Актуально
  ЗУСТРІЧ СОЦІАЛЬНИХ ПАРТНЕРІВ
ЗУСТРІЧ СОЦІАЛЬНИХ ПАРТНЕРІВ 9 жовтня в Кабінеті Міні­стрів України відбулася робоча зустріч, ініційована Головою СПО профспілко­вої сторони Григорієм Осо­вим, яка проходила в тристоронньому форматі за участю міністра соціальної політики України Андрія Реви і голови Ради Феде­рації роботодавців України Дмитра Олійника.
 
Актуально
  МОВНА ЛИХОМАНКА
МОВНА ЛИХОМАНКА Президент Петро Поро­шенко підписав закон України «Про освіту», прийнятий Верховною Ра­дою України 5 вересня 2017 року. «Ухвалення цього закону дозволить провести глибоку всеосяжну освітню реформу, яка підвищить якість осві­ти та конкурентоспро­можність молодого поко­ління на ринку праці. Він забезпечить реальні кро­ки до включення України до європейського освіт­нього простору», – йдеть­ся в повідомленні прес-центру Глави держави.
 
Актуально
  БЛАКИТНІ ШОЛОМИ БЕЗПЕКИ
БЛАКИТНІ ШОЛОМИ БЕЗПЕКИ Україна активно актуалізує тему миротворців ООН на своїй землі в зоні окупації і вздовж кордонів по ділян­ці ОРДЛО. Влітку про це наголо­шував Глава держави у зверненні до учасників Нормандського фор­мату. Пізніше, в посланні до пар­ламенту 7 вересня, Президент під­твердив свою думку:
 
Актуально
  МВФ НАТЯКАЄ, УРЯД ОБІЦЯЄ
МВФ НАТЯКАЄ, УРЯД ОБІЦЯЄ У Міжнародному валют­ному фонді дійшли ви­сновку, що українці дуже мало платять за газ. Відтак тарифи треба підви­щити щонайменше на 19%. Бо ціни на газ в Україні, на думку чиновників Фонду, набагато нижчі у порівнянні із сусідні­ми країнами. Таку заяву зро­бив заступник директора-роз­порядника МВФ Девід Ліптон. На його переконання, якщо Україна прагне енергетичної незалежності, вона повинна ін­вестувати в інфраструктуру. А це, стверджує пан Ліптон, мож­ливо лише за умови, коли ціни на газ будуть відображати роз­виток подій на ринку.
 
Актуально
  ПЛАН МАРШАЛЛА ДЛЯ УКРАЇНИ
ПЛАН МАРШАЛЛА ДЛЯ УКРАЇНИ У листопаді п. р. на саміті Східного партнерства Україні, найімовірніше, буде запропонований план Маршалла. Він передбачає масш­табне кредитування малого та се­реднього бізнесу. Експерти вже оцінили позитив цього плану, адже він передбачає передання Україні кредитів не в грошовій формі і не через Уряд, а через кон­кретні програми, проекти з від­новлення та розвитку. На переко­нання політологів, це абсолютно унікальна ситуація, котра повер­не Україні малий і середній біз­нес, тобто середній клас як такий. А це основа демократії, запевня­ють фахівці фінансового ринку.
 
Актуально
  СОЦІАЛЬНІ НОРМАТИВИ ЗНИЖЕНО
СОЦІАЛЬНІ НОРМАТИВИ ЗНИЖЕНО У середині серпня Уряд ого­лосив про зниження норм споживання газу для насе­лення без наявності лі­чильників. Згідно із запропонова­ними змінами, уже з 1 жовтня 2017 року діятимуть нові соціальні нор­мативи на газ: на газову плиту, себто приготування їжі – 3,3 куб. м на особу, на газову плиту, що пе­редбачає приготування їжі та піді­грів води, – 5,4 куб. м, а на газову плиту і водонагрівач – 10,5 куб. м.
 
Актуально
  ГВИНТОКРИЛ НА ІМ’Я «НАДІЯ»
ГВИНТОКРИЛ НА ІМ’Я «НАДІЯ» Найбільший виробник авіаційних двигунів і газотурбінних устано­вок – АТ «Мотор Січ» презентувало вертоліт власно­го виробництва із символічною назвою «Надія». Як зауважив президент компанії В’ячеслав Богуслаєв, це надія на розви­ток країни, на розвиток висо­ких технологій.
 
Актуально
  ЧОРНА ЧИ БІЛА?
ЧОРНА ЧИ БІЛА? Верховна Рада України ухвалила за основу про­ект про пом’якшення системи штрафів для підприємців. На переконання експертів, це підштовхне робо­тодавців на влаштування спів­робітників неофіційно, а отже, спровокує подальшу тінізацію бізнесу. Чому підприємці впер­то не бажають відбілювати зарплату? На це, вказують ана­літики ринку, є кілька причин. Та спершу варто пояснити, які переваги має біла зарплата. Відповідно до діючого законо­давства, під час прийому на ро­боту роботодавець має укласти із співробітником трудовий до­говір. Це означає узаконення відносин. Якщо договір укладе­но за всіма нормами, працівник має низку встановлених зако­ном гарантій. Найголовніші – стабільна заробітна плата і ре­гламентований робочий день.
 
Актуально
  ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ ПІДТРИМУЮТЬ КРОКИ ЩОДО РОЗВИТКУ ВІТЧИЗНЯНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ»
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ ПІДТРИМУЮТЬ КРОКИ ЩОДО РОЗВИТКУ ВІТЧИЗНЯНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ» Кабінет Міністрів України на засіданні 9 серпня ухвалив низку рі­шень, спрямованих на підтримку та розвиток вітчизняної промис­ловості. Прокоментувати ці рішення ми попросили члена Експерт­ної ради Національного комітету з промислового розвитку, Голову Федерації профспілок України Григорія Осового.
 
Актуально
  ЩО НОВИЙ КОДЕКС НАМ ГОТУЄ?
ЩО НОВИЙ КОДЕКС НАМ ГОТУЄ? Законодавці готують до другого читання законо­проект із змінами до Ко­дексу законів про працю, або як його ще називають, Тру­дового кодексу. Зміни до тру­дового законодавства за остан­ні 8 місяців вносились тричі: 6 грудня минулого року, 22 бе­резня і 6 квітня цього року. Найбільш революційною змі­ною експерти називають підви­щення з 1 січня п. р. заробітної плати з 1600 до 3200 грн. Не та­кою помітною, але важливою для людей передпенсійного віку стала зміна в КЗпП, внесе­на 6 квітня п. р. Згідно з нею співробітників не можна звіль­няти з роботи при скороченні штатів, якщо їм залишилося менше 3 років до пенсії.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

НОВИНИ

16.10.2017 13:48

16.10.2017 13:47

11.10.2017 12:42

11.10.2017 12:42

11.10.2017 12:41

11.10.2017 12:40

02.10.2017 01:36

02.10.2017 01:35

02.10.2017 01:34

02.10.2017 01:32

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів
УВАГА!

В №9 за 3 березня 2011 року було надруковано статтю "Доплати дітям війни: підтримка чи знущання?", у якій йшлося про ігнорування Пенсійним фондом ЗУ "Про соціальний захист дітей війни", згідно з яким ця категорія пенсіонер в має право на надбавку у розмірі 30% мінімальної пенсії . Усіляки ділки від адвокатури пропонують пенсіонерам допомогу у складанні позовної заяви за розцінками від 150 до 370 гривень. Прагнучи заощадити пенсійні гроші, ми пропонуємо використати ШАБЛОН, за яким кожен з дітей війни може самостійно скласти позовну заяву.

Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2015©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання