« на головну 20.08.2022
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1167)
21
Липень
 
Інтерв’ю
 
ООН УПЕРШЕ ВШАНУВАЛА ВИСОКИМИ МІЖНАРОДНИМИ НАГОРОДАМИ МЕДПРАЦІВНИКІВ-ЛІКВІДАТОРІВ ЧАЕС

ООН УПЕРШЕ ВШАНУВАЛА ВИСОКИМИ МІЖНАРОДНИМИ НАГОРОДАМИ МЕДПРАЦІВНИКІВ-ЛІКВІДАТОРІВ ЧАЕС


РУБРИКИ


Передплата

Статті Актуально
Актуально
  Українські медійники в Японії: три події одного ранку в Сайтамі
Українські медійники в Японії: три події одного ранку в Сайтамі В офісі громадської організації «Японський фонд майбутніх поколінь» (Japan Offspring Fund – JOF) кожний день наповнений подіями – різними за змістом, але об`єднаними єдиною метою досягнення позитивного результату. Саме цього прагне злагоджена команда, лідер якої – редактор журналу Джунічі Ковака.
 
Актуально
  ВЕРХОВНА РАДА МОЖЕ СХВАЛИТИ ДВА ЗАКОНИ ЗІ ЗМІНАМИ ДО ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА
ВЕРХОВНА РАДА МОЖЕ СХВАЛИТИ ДВА ЗАКОНИ ЗІ ЗМІНАМИ ДО ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА Як уже повідомля­лося у попередніх випусках «ПВ», Ко­мітет Верховної Ради України з пи­тань соціальної по­літики та захисту прав ветеранів на засіданні рекомен­дував парламента­рям прийняти у дру­гому читанні та в ці­лому два законо­проєкти щодо регу­лювання трудових відносин.
 
Актуально
  ЯК ПРОТИДІЯТИ ДИСКРИМІНАЦІЇ ПРАЦЮЮЧИХ СТУДЕНТІВ?
ЯК ПРОТИДІЯТИ ДИСКРИМІНАЦІЇ ПРАЦЮЮЧИХ СТУДЕНТІВ? Інформаційно-про­світницький проєкт «Запобігання та протидія дискримі­нації працюючих студентів на робо­чому місці», який мав стартувати сумнозвісного 24 лютого 2022 року, розпочав свою ро­боту 30 травня.
 
Актуально
  МІЖНАРОДНІ ПАРТНЕРИ ПІДТРИМУЮТЬ БОРОТЬБУ УКРАЇНСЬКИХ ПРОФСПІЛОК
МІЖНАРОДНІ ПАРТНЕРИ ПІДТРИМУЮТЬ БОРОТЬБУ УКРАЇНСЬКИХ ПРОФСПІЛОК 23 травня у столич­ному Будинку проф­спілок відбулась зу­стріч керівництва Федерації профспі­лок України із за­ступником гене­рального секретаря Глобального союзу IndustriALL Кемалем Озканом.
 
Актуально
  ОСВІТЯНИ ЗАКАРПАТТЯ НАДАЛИ ЗСУ ДОПОМОГУ НА 2,7 МЛН ГРН
ОСВІТЯНИ ЗАКАРПАТТЯ НАДАЛИ ЗСУ ДОПОМОГУ НА 2,7 МЛН ГРН Із перших днів воєн­ної агресії РФ проти нашої країни Закар­патська обласна, те­риторіальні органі­зації профспілки працівників освіти і науки (голова облпрофорганізації, член Ради ФПУ Те­тяна Повханич) ак­тивно долучились до збору коштів на підтримку україн­ських військових.
 
Актуально
  INDUSTRIALL МАЄ ОЧИСТИТИСЯ ВІД СПІВУЧАСНИКІВ ВОЄННИХ ЗЛОЧИНІВ
INDUSTRIALL МАЄ ОЧИСТИТИСЯ ВІД СПІВУЧАСНИКІВ ВОЄННИХ ЗЛОЧИНІВ Профспілки України звернулися до керівництва Глобального сою­зу IndustriALL з вимогою про ви­ключення Федерації незалежних профспілок Росії (ФНПР) з міжнародної профспілкової спільноти. 14 квітня профспілки України надіслали до IndustriALL вже другого листа.
 
Актуально
  ВІД КРИТИКИ ПАТЕРНАЛІЗМУ ДО БЕЗПРАВНОСТІ ТРУДЯЩИХ
ВІД КРИТИКИ ПАТЕРНАЛІЗМУ ДО БЕЗПРАВНОСТІ ТРУДЯЩИХ Чому захищати трудові права в Україні стало складніше?
 
Актуально
  ВИЗНАЧИЛИСЬ ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ КОЛДОГОВІР
ВИЗНАЧИЛИСЬ ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ КОЛДОГОВІР Під час засідання Ради Федерації профспілок Укра­їни 16 грудня представникам трудових колективів та профспілкових організа­цій – переможців Всеукра­їнського конкурсу на кра­щий колективний договір було вручено Знак «За кращий колективний до­говір» та почесні дипло­ми. Нагороди вручив Го­лова СПО об’єднань проф­спілок, Голова ФПУ Гри­горій Осовий.
 
Актуально
  ЯКОЮ МАЄ БУТИ ЗАРПЛАТА?
ЯКОЮ МАЄ БУТИ ЗАРПЛАТА? Нещодавно (тепер уже колиш­ній) віцепрем’єр Олексій Резніков заявив, що «члени українського уряду не повинні отримувати заробіт­ну плату менш ніж 100 тис. грн на мі­сяць». І тут же обґрунтував: «Міністр – це політична посада». За його слова­ми, він на роботі фактично постійно: «Коли ти навіть на лікарняному – маєш право голосувати під час засі­дань уряду. Навіть якщо ти формаль­но у відпустці – тебе можуть у будь-який момент відкликати. А рівень відповідальності… Ну, вищий важко придумати».
 
Актуально
  ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА ДЕРЖБЮДЖЕТ–2022 У ПЕРШОМУ ЧИТАННІ
ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА ДЕРЖБЮДЖЕТ–2022 У ПЕРШОМУ ЧИТАННІ Верховна Рада Украї­ни у першому читан­ні підтримала про­єкт Закону про Дер­жавний бюджет України на 2022 рік. Доку­мент підтримали 264 народні депутати. Йдеться про ухва­лений проєкт Постанови Вер­ховної Ради № 6000-П «Про ви­сновки та пропозиції до про­єкту Закону України про Дер­жавний бюджет України на 2022 рік». Це рішення і є схва­ленням проєкту Держбюдже­ту на наступний рік за основу.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

07.08.2022 21:30

06.08.2022 11:16

06.08.2022 11:12

25.06.2022 00:49

25.06.2022 00:48

25.06.2022 00:47

25.06.2022 00:02

10.06.2022 23:35

10.06.2022 23:34

10.06.2022 22:38

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання