« на головну 27.11.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1079)
12
Листопад
 
Інтерв’ю
 
Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців

Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців


РУБРИКИ


Передплата

Статті Актуально
Актуально
  В УКРАЇНІ МАЄ БУТИ ПЕРЕГЛЯНУТО СТРАТЕГІЮ РОЗВИТКУ ПРОМИСЛОВОСТІ
В УКРАЇНІ МАЄ БУТИ ПЕРЕГЛЯНУТО СТРАТЕГІЮ РОЗВИТКУ ПРОМИСЛОВОСТІ Важливі питання щодо захисту прав праців­ників усіх галузей економіки та бюджет­ної сфери, зокрема в умовах карантинних обме­жень, введених Урядом через пандемію СОVID-19, обговоре­но 5 листопада на засіданні Ради Федерації профспілок України.
 
Актуально
  НЕ ДОПУСТИТИ ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНОГО ЛОКДАУНУ, ЩО ПРИЗВЕДЕ ДО ПАРАЛІЧУ ЕКОНОМІКИ Й ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЛЮДЕЙ
НЕ ДОПУСТИТИ ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНОГО ЛОКДАУНУ, ЩО ПРИЗВЕДЕ ДО ПАРАЛІЧУ ЕКОНОМІКИ Й ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЛЮДЕЙ Ключові тези виступу Голови Федерації профспілок України Григорія Осового на засіданні Ради ФПУ 5 листопада
 
Актуально
  ДОГОВІР «НА ВІСІМ ГОДИН»
ДОГОВІР «НА ВІСІМ ГОДИН» Мінекономіки розро­блено проєкт Зако­ну України «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо вре­гулювання деяких нестан­дартних форм зайнятості», що надійшов на розгляд СПО об’єднань профспілок.
 
Актуально
  Наталія Землянська: Коронавірус порушив питання, про які профспілки говорять вже давно
Наталія Землянська: Коронавірус порушив питання, про які профспілки говорять вже давно "Пункт перший: роботодавець завжди правий. Пункт другий: якщо роботодавець помиляється, дивись пункт перший". Цю загальну ідею трудових відносин весь 2019 рік просувала третьяково-милованівська неоліберальна команда. Профспілки з переговорами, протестами і залученням міжнародних експертів стверджували протилежне, що «нападати і дискримінувати» не є людиноцентриською політикою
 
Актуально
  ПАН’ЄВРОПЕЙСЬКІ ПРОФСПІЛКИ МОНІТОРЯТЬ СИТУАЦІЮ В УКРАЇНІ
ПАН’ЄВРОПЕЙСЬКІ ПРОФСПІЛКИ МОНІТОРЯТЬ СИТУАЦІЮ В УКРАЇНІ Засідання 15-го Виконавчого комітету Пан’європейської регіональної ради (ПЄРР) Міжнародної конфедерації профспілок відбулось у вір­туальному форматі. У центрі уваги форуму було обговорення наслід­ків пандемії COVID-19, що спрово­кувала кризу в економіці та систе­мі охорони здоров’я, а також полі­тики профспілок з відновлення і формування сталості.
 
Актуально
  30 РОКІВ НА ЗАХИСТІ ПРАЦІВНИКІВ УКРАЇНИ
30 РОКІВ НА ЗАХИСТІ ПРАЦІВНИКІВ УКРАЇНИ Напередодні 30-ї річниці ФПУ варто пригадати шлях, який пройшов наці­ональний профспілковий рух, створивши найпотуж­ніше громадське об’єднання України.
 
Актуально
  «ПІВДЕНМАШ» ОТРИМАЄ 342 МЛН ГРН НА ПОГАШЕННЯ ЗАРПЛАТНИХ БОРГІВ
«ПІВДЕНМАШ» ОТРИМАЄ 342 МЛН ГРН НА ПОГАШЕННЯ ЗАРПЛАТНИХ БОРГІВ 26 серпня Уряд на своєму засідан­ні розглянув низку питань, що безпосеред­ньо опрацьовувалися СПО об’єднань профспілок у рам­ках чинної Генеральної угоди, якою передбачено співпрацю профспілок та урядовців у роз­робці та реалізації економіч­ної політики держави.
 
Актуально
  Без права на помилку! Декларація політичної партії «Авангард народу»
Без права на помилку! Декларація політичної партії «Авангард народу» Сьогодні, коли світ не встиг по­бороти наслідки кризи 2008 року, ми постали перед но­вим викликом – кризою, спри­чиненою пандемією COVID-19. Україні потрібно подолати по­стійне порушення та звужен­ня прав своїх громадян, коли діючою владою системно вно­сяться та приймаються у «тур­борежимі» антинародні зако­нопроєкти. Саме розбудова соціальної держави здатна за­безпечити ефективні меха­нізми підтримки людини, не­ухильне виконання законів, захищати та відстоювати інтер­еси своїх громадян. Потрібні рішучі зміни для побудови но­вого справедливого проєкту майбутнього, в який повірять українці. Ми маємо гаранту­вати добробут громадян і за­безпечити соціальний та еко­номічний прогрес, щоб жодна людина чи територія не зали­шилась осторонь.
 
Актуально
  Президент ініціював підвищення мінімальної зарплати
Президент ініціював підвищення мінімальної зарплати 6 серпня Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради зако­нопроєкт «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» за реєстр. № 3963, яким ініці­йовано підвищення мінімальної заробітної плати з 1 вересня ц.р. до 5 тис. грн.
 
Актуально
  Українські та глобальні профспілки узгодили спільний план дій
Українські та глобальні профспілки узгодили спільний план дій 10 червня відбулася робоча міжнародна онлайн-зустріч керівництва Федерації проф­спілок України, низки всеукраїнських галузевих профспілок та структурних підроз­ділів ФПУ з керівництвом Міжнародної конфедерації профспілок, Пан’європейської регіональної ради МКП, Європейської конфедерації профспілок, Вашингтонського офісу МКП, який опікується питаннями діяльності міжнародних фінансових інститу­тів та Міжнародної організації праці, щодо координації дій українських та глобальних профспілок, зарубіжних національних профцентрів з метою недопущення прийнят­тя законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)», реєстр. № 2681.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.11.2020 00:04

21.11.2020 00:03

21.11.2020 00:02

20.11.2020 23:55

09.11.2020 19:45

09.11.2020 19:44

09.11.2020 19:43

04.11.2020 22:12

04.11.2020 22:11

27.10.2020 13:22

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання