« на головну 18.07.2018
Архів номерів  •  Актуальний номер » (958)
05
Липень
 
Інтерв’ю
 
ГОЛОВНА МЕТА – ЗАХИСТ НАЙМАНОГО ПРАЦІВНИКА

ГОЛОВНА МЕТА – ЗАХИСТ НАЙМАНОГО ПРАЦІВНИКА


РУБРИКИ


Передплата

Статті Актуально
Актуально
  Любить Європа наші продукти
Любить Європа наші продукти У Міністерстві аграрної політики і продовольства оприлюднили статистику: експорт продуктів до кра­їн Європейського Союзу зріс до 2,8 млрд дол. США. Приріст валютної вируч­ки, за даними перших 4 мі­сяців року, становить 145 млрд доларів. Це означає, що зовнішньоторговель­ний обіг аграрних і хар­чових товарів збільшився майже на 14% у порівнян­ні з аналогічним періодом минулого року.
 
Актуально
  Профспілки не мають бути статистами у роботі фондів соцстраху
Профспілки не мають бути статистами у роботі фондів соцстраху Рішуча заява СПО об’єднань профспілок проти порушення принци­пу паритетності в управ­лінні фондами соціально­го страхування викликала суспільний резонанс. Сто­рона роботодавців об­говорила позицію проф­спілок на засіданні свого СПО на національному рівні, куди було запро­шено Григорія Осового як Голову СПО об’єднань профспілок і Володими­ра Саєнка як голову прав­ління Фонду соціального страхування України.
 
Актуально
  Квота – соціальна відповідальність роботодавців
Квота – соціальна відповідальність роботодавців Попри те, що в суспільстві та державі, серед робо­тодавців немає однознач­них підходів до залучен­ня осіб з інвалідністю на ринок праці, їх працевла­штування, ці питання ста­ють дедалі актуальніши­ми. Експерти кажуть, що працевлаштування та­ких осіб є викликом сьо­годення та посиленням професіоналізації ринку праці. Відтак роботодав­ці мають реагувати на су­часні тенденції.
 
Актуально
  Квоти на роботу
Квоти на роботу Як реакція на зростаючу трудову імміграцію уряд Литви оголосив, що пла- нує ввести квоти для дея- ких професій для неква- ліфікованих робітників з-за кордону. Конкретні пропозиції будуть пред- ставлені восени. І спря- мовані на те, аби Литву не заполонила дешева робоча сила. Передусім, з України, адже до таких заходів спонукало інтен- сивне зростання масшта- бів імміграції з України.
 
Актуально
  Оцінювання по-новому
Оцінювання по-новому Міністерство освіти і науки розробило нову модель оцінювання в перших класах і наді­слало її в школи, що пілотують новий стан­дарт початкової осві­ти. У відомстві споді­ваються на зворотний зв’язок від педагогів. Це дасть змогу вчас­но внести коректи­ви, щоб запровадити нову форму оцінюван­ня усім першим класам нового 2018/2019 року.
 
Актуально
  Принципи незмінні
Принципи незмінні Уряд України пропонує Міжнародному валют­ному фонду декіль­ка варіантів формули ціни на газ. Відповідні переговори пройшли у Вашингтоні. Як заявив міністр Кабінету Міні­стрів Олександр Са­єнко, у Києва достат­ньо шансів, аби знайти спільний з МВФ під­хід для встановлення критеріїв формуван­ня ціни на газ. Голо­вне, наголошує чинов­ник, що «є консенсус із МВФ у тому, що ми говоримо щодо самої формули, не змінюючи принципів».
 
Актуально
  Будинку профспілок Закарпаття – бути!
Будинку профспілок Закарпаття – бути! Профспілки вийшли на захист соціально-економічних та майнових прав
 
Актуально
  Короткий зліт, м’яка посадка
Короткий зліт, м’яка посадка На державному під­приємстві «Антонов» уже 2 роки в цілко­витій секретності бу­дують новий військо­во-транспортний літак «Ан-188». Завісу таємни­чості зняли партнери – турецькі фахівці. Макет літака показали на авіа­шоу в Анталії. Під час міжнародного аерокос­мічного салону Євра­зія–2018 ухвалено істо­ричне рішення: Україна та Туреччина спільно створять середній вій­ськово-транспортний літак. Фірмові корот­кі зліт та посадка, і ціл­ковита автономність на непідготовлених аеро­дромах. Вантажопід­йомність до 50 тонн.
 
Актуально
  Зміна формату
Зміна формату 30 квітня АТО на Донба­сі завершилась. На замі­ну їй прийшла Операція об’єднаних сил, пропи­сана в Законі про реінте­грацію Донбасу. Військові аналітики зазначають, що це просто зміна формату, відтак ООС і АТО трива­тимуть паралельно. Поря­док здійснення бойових дій в окупованому Донба­сі не змінюється. Військо­ві, як і раніше, не можуть вести вогонь у відповідь, техніка не вдосконалю­ється, активних бойових дій ЗСУ не проводять.
 
Актуально
  «Роботу, зарплату, гідне життя!». Першотравень у Києві
«Роботу, зарплату, гідне життя!». Першотравень у Києві Зранку 1 травня було перекрито вулицю Хре­щатик, і центр Києва заповнили профспілко­ві активісти Київської міської ради профспі­лок, представники всеукраїнських профспілок, спілчани, які приїхали з Черкащини і Київської області, а також активісти Соціал-демократич­ної партії та Партії зелених, до яких приєдна­лися небайдужі кияни.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

08.07.2018 02:28

08.07.2018 02:28

08.07.2018 02:27

08.07.2018 02:08

25.06.2018 02:08

25.06.2018 02:07

25.06.2018 01:49

18.06.2018 00:15

11.06.2018 21:19

11.06.2018 21:18

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання