« на головну 16.12.2017
Архів номерів  •  Актуальний номер » (927)
07
Грудень
 
Інтерв’ю
 
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «РЕКОМЕНДАЦІЇ ПЛАТФОРМИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА УКРАЇНА – ЄС БУДУТЬ СПРИЯТИ УСПІШНОМУ ВИКОНАННЮ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ»

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «РЕКОМЕНДАЦІЇ ПЛАТФОРМИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА УКРАЇНА – ЄС БУДУТЬ СПРИЯТИ УСПІШНОМУ ВИКОНАННЮ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Актуально
Актуально
  ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙ ВІЙСЬКОВИМ: ВІДПОВІДНИЙ ПРОЕКТ ОЧІКУЄ РОЗГЛЯДУ РНБО
ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙ ВІЙСЬКОВИМ: ВІДПОВІДНИЙ ПРОЕКТ ОЧІКУЄ РОЗГЛЯДУ РНБО Після впровадження пенсій­ної реформи за бортом за­лишилися військові пенсі­онери. Адже виявилося, що їхні і без того мізерні виплати після набуття чинності нововве­день стали нижчими, ніж у ци­вільних. У Мінсоцполітики пообі­цяли врегулювати питання за до­помогою спеціально розробленого законопроекту.
 
Актуально
  СПЛАЧУЄМО ЗА ПРОЇЗД!
СПЛАЧУЄМО ЗА ПРОЇЗД! Проект платних доріг в Україні наближається до реальності. Його зби­раються втілити в жит­тя в рамках нової Національної транспортної стратегії до 2030 року. Її от-от мають ухвалити. Днями міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що перші концесійні дороги мо­жуть почати будувати вже на­ступного року. Для запуску про­екту потрібно, аби Верховна Рада найближчим часом ухва­лила відповідне законодавство. Закон потрібен як самій Украї­ні, так і потенційним концесіо­нерам, які хочуть мати право­вий захист на період реалізації проекту. Якщо закон ухвалять, Україна стане в один рядок з провідними країнами Європи і світу, для яких концесійні доро­ги – звична буденність.
 
Актуально
  ГАЗОВЕ ПРОТИСТОЯННЯ
ГАЗОВЕ ПРОТИСТОЯННЯ Міжнародний валютний фонд наполягає на тому, аби ціна на газ була максимально на­ближеною до ринкової. Це означає, що ціну на газ треба підвищувати на 17–18%. З урахуван­ням податків, націнок постачальників та тран­спортних витрат кінце­ва ціна для населення може скласти 8032 грн за тисячу кубів.
 
Актуально
  ЗУСТРІЧ СОЦІАЛЬНИХ ПАРТНЕРІВ
ЗУСТРІЧ СОЦІАЛЬНИХ ПАРТНЕРІВ 9 жовтня в Кабінеті Міні­стрів України відбулася робоча зустріч, ініційована Головою СПО профспілко­вої сторони Григорієм Осо­вим, яка проходила в тристоронньому форматі за участю міністра соціальної політики України Андрія Реви і голови Ради Феде­рації роботодавців України Дмитра Олійника.
 
Актуально
  МОВНА ЛИХОМАНКА
МОВНА ЛИХОМАНКА Президент Петро Поро­шенко підписав закон України «Про освіту», прийнятий Верховною Ра­дою України 5 вересня 2017 року. «Ухвалення цього закону дозволить провести глибоку всеосяжну освітню реформу, яка підвищить якість осві­ти та конкурентоспро­можність молодого поко­ління на ринку праці. Він забезпечить реальні кро­ки до включення України до європейського освіт­нього простору», – йдеть­ся в повідомленні прес-центру Глави держави.
 
Актуально
  БЛАКИТНІ ШОЛОМИ БЕЗПЕКИ
БЛАКИТНІ ШОЛОМИ БЕЗПЕКИ Україна активно актуалізує тему миротворців ООН на своїй землі в зоні окупації і вздовж кордонів по ділян­ці ОРДЛО. Влітку про це наголо­шував Глава держави у зверненні до учасників Нормандського фор­мату. Пізніше, в посланні до пар­ламенту 7 вересня, Президент під­твердив свою думку:
 
Актуально
  МВФ НАТЯКАЄ, УРЯД ОБІЦЯЄ
МВФ НАТЯКАЄ, УРЯД ОБІЦЯЄ У Міжнародному валют­ному фонді дійшли ви­сновку, що українці дуже мало платять за газ. Відтак тарифи треба підви­щити щонайменше на 19%. Бо ціни на газ в Україні, на думку чиновників Фонду, набагато нижчі у порівнянні із сусідні­ми країнами. Таку заяву зро­бив заступник директора-роз­порядника МВФ Девід Ліптон. На його переконання, якщо Україна прагне енергетичної незалежності, вона повинна ін­вестувати в інфраструктуру. А це, стверджує пан Ліптон, мож­ливо лише за умови, коли ціни на газ будуть відображати роз­виток подій на ринку.
 
Актуально
  ПЛАН МАРШАЛЛА ДЛЯ УКРАЇНИ
ПЛАН МАРШАЛЛА ДЛЯ УКРАЇНИ У листопаді п. р. на саміті Східного партнерства Україні, найімовірніше, буде запропонований план Маршалла. Він передбачає масш­табне кредитування малого та се­реднього бізнесу. Експерти вже оцінили позитив цього плану, адже він передбачає передання Україні кредитів не в грошовій формі і не через Уряд, а через кон­кретні програми, проекти з від­новлення та розвитку. На переко­нання політологів, це абсолютно унікальна ситуація, котра повер­не Україні малий і середній біз­нес, тобто середній клас як такий. А це основа демократії, запевня­ють фахівці фінансового ринку.
 
Актуально
  СОЦІАЛЬНІ НОРМАТИВИ ЗНИЖЕНО
СОЦІАЛЬНІ НОРМАТИВИ ЗНИЖЕНО У середині серпня Уряд ого­лосив про зниження норм споживання газу для насе­лення без наявності лі­чильників. Згідно із запропонова­ними змінами, уже з 1 жовтня 2017 року діятимуть нові соціальні нор­мативи на газ: на газову плиту, себто приготування їжі – 3,3 куб. м на особу, на газову плиту, що пе­редбачає приготування їжі та піді­грів води, – 5,4 куб. м, а на газову плиту і водонагрівач – 10,5 куб. м.
 
Актуально
  ГВИНТОКРИЛ НА ІМ’Я «НАДІЯ»
ГВИНТОКРИЛ НА ІМ’Я «НАДІЯ» Найбільший виробник авіаційних двигунів і газотурбінних устано­вок – АТ «Мотор Січ» презентувало вертоліт власно­го виробництва із символічною назвою «Надія». Як зауважив президент компанії В’ячеслав Богуслаєв, це надія на розви­ток країни, на розвиток висо­ких технологій.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

НОВИНИ

10.12.2017 05:38

10.12.2017 05:37

02.12.2017 13:26

02.12.2017 13:25

23.10.2017 22:16

23.10.2017 22:15

16.10.2017 13:48

16.10.2017 13:47

11.10.2017 12:42

11.10.2017 12:42

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів
УВАГА!

В №9 за 3 березня 2011 року було надруковано статтю "Доплати дітям війни: підтримка чи знущання?", у якій йшлося про ігнорування Пенсійним фондом ЗУ "Про соціальний захист дітей війни", згідно з яким ця категорія пенсіонер в має право на надбавку у розмірі 30% мінімальної пенсії . Усіляки ділки від адвокатури пропонують пенсіонерам допомогу у складанні позовної заяви за розцінками від 150 до 370 гривень. Прагнучи заощадити пенсійні гроші, ми пропонуємо використати ШАБЛОН, за яким кожен з дітей війни може самостійно скласти позовну заяву.

Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2015©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання