« на головну 13.04.2021
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1098)
18
Березень
 
Інтерв’ю
 
Як себе проявили в цьому кризовому році профспілки? Що вдалося у відстоюванні прав трудящих?

Як себе проявили в цьому кризовому році профспілки? Що вдалося у відстоюванні прав трудящих?


РУБРИКИ


Передплата

Статті Актуально
Актуально
  СКАСОВАНО ПОВТОРНИЙ АРЕШТ МАЙНА ПРОФСПІЛОК
СКАСОВАНО ПОВТОРНИЙ АРЕШТ МАЙНА ПРОФСПІЛОК Ми знову перемогли! Київ­ський апеляційний суд ска­сував ухвалу Печерського суду про повторний арешт нерухомості профспілок.
 
Актуально
  ЗАХИСТ ТРУДОВИХ ПРАВ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ COVID-19
ЗАХИСТ ТРУДОВИХ ПРАВ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ COVID-19 У рамках реалізації проєкту «Захист трудових прав пра­цівників під час епідемії коронаві­русу» 28 січня в Будинку профспілок відбувся вебі­нар для правових інспекто­рів, технічних інспекторів праці та інших фахівців з питань охорони праці член­ських організацій Федерації профспілок України, на яко­му було презентовано посіб­ник «Пандемія коронавіру­су: правові механізми захис­ту трудових та соціальних прав працівників».
 
Актуально
  ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ ОБЧИСЛЮВАТИМУТЬ ПО-НОВОМУ
ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ ОБЧИСЛЮВАТИМУТЬ ПО-НОВОМУ Кабінет Міністрів схвалив для внесення до Верховної Ради проєкт закону Украї­ни про заходи щодо упо­рядкування системи роз­рахунків розмірів прожиткового міні­муму, соціальних виплат, грошових платежів і стягнень та плати за надан­ня адміністративних послуг (адміні­стративного збору).
 
Актуально
  БЮДЖЕТНИКАМ ПІДВИЩЕНО ЗАРПЛАТИ
БЮДЖЕТНИКАМ ПІДВИЩЕНО ЗАРПЛАТИ Згідно з постановою, прийнятою 20 січ­ня на засіданні Ка­бінету Міністрів України, затвер­джено нову тарифну ставку для розрахунку зарплат співробітникам бюджетної сфери.
 
Актуально
  ЗУПИНИМО ТАРИФНИЙ ГЕНОЦИД!
ЗУПИНИМО ТАРИФНИЙ ГЕНОЦИД! 15 січня усією Укра­їною прокотила­ся хвиля протес­тів проти здир­ницького підви­щення тарифів на комунальні послуги. Це була потужна всеукраїнська акція, активну участь в якій взяли територіаль­ні профспілкові об’єднання, профспілкові активісти в регіо­нах країни. Люди рішуче проде­монстрували владі свій протест проти грабіжницького підви­щення цін і тарифів, готовність протистояти будь-яким спробам порушити законні права, погір­шити становище людини праці.
 
Актуально
  У ПЕРІОД КАРАНТИНУ ВЛАДА МАЄ ВСТАНОВИТИ МОРАТОРІЙ НА ПІДВИЩЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ТАРИФІВ
У ПЕРІОД КАРАНТИНУ ВЛАДА МАЄ ВСТАНОВИТИ МОРАТОРІЙ НА ПІДВИЩЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ТАРИФІВ З вимогою знизити тарифи за комірне Україною прокотилася хвиля про­тестів. Профспілкові організації до­лучалися до протестних акцій на місцях. Федерація профспілок України та її член­ські організації вкотре звернулись до Пре­зидента України й Уряду з вимогою невід­кладно скасувати рішення, що призвели до підвищення цін і тарифів.
 
Актуально
  ЗАПРОВАДЖЕННЯ НАКОПИЧУВАЛЬНОЇ ПЕНСІЙНОЇ СИСТЕМИ Є ПЕРЕДЧАСНИМ
ЗАПРОВАДЖЕННЯ НАКОПИЧУВАЛЬНОЇ ПЕНСІЙНОЇ СИСТЕМИ Є ПЕРЕДЧАСНИМ Голова СПО об’єднань профспі­лок, Голова ФПУ Григорій Осовий у листі до Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політи­ки та захисту прав ветера­нів порушив питання про необхідність суттєвого доопрацювання проєкту Закону України «Про вне­сення змін до деяких за­конодавчих актів Украї­ни щодо накопичуваль­ної професійної пенсійної системи» (реєстр. № 4408).
 
Актуально
  ПРОФСПІЛКОВА «ХВИЛЯ ПРОТЕСТУ» ПРОКОТИЛАСЯ УКРАЇНОЮ
ПРОФСПІЛКОВА «ХВИЛЯ ПРОТЕСТУ» ПРОКОТИЛАСЯ УКРАЇНОЮ 3 грудня в регіонах України відбулися пу­блічні заходи, вуличні протестні дії в рамках Всеукраїнської акції протесту профспілок, мета яких – продемонструва­ти обурення наступом влади на права трудящих та профспілок.
 
Актуально
  ПМГУ ПРОТИ ЗАКОНОПРОЄКТУ ПРО ДЕРЕГУЛЯЦІЮ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН
ПМГУ ПРОТИ ЗАКОНОПРОЄКТУ ПРО ДЕРЕГУЛЯЦІЮ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН Нещодавно Урядом було презентовано проєкт закону «Про внесення змін до де­яких законодавчих актів України щодо дерегу­ляції трудових відносин».
 
Актуально
  В УКРАЇНІ МАЄ БУТИ ПЕРЕГЛЯНУТО СТРАТЕГІЮ РОЗВИТКУ ПРОМИСЛОВОСТІ
В УКРАЇНІ МАЄ БУТИ ПЕРЕГЛЯНУТО СТРАТЕГІЮ РОЗВИТКУ ПРОМИСЛОВОСТІ Важливі питання щодо захисту прав праців­ників усіх галузей економіки та бюджет­ної сфери, зокрема в умовах карантинних обме­жень, введених Урядом через пандемію СОVID-19, обговоре­но 5 листопада на засіданні Ради Федерації профспілок України.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.03.2021 19:41

21.03.2021 19:40

09.03.2021 00:35

09.03.2021 00:34

09.03.2021 00:34

09.03.2021 00:33

09.03.2021 00:22

24.01.2021 21:07

24.01.2021 21:06

02.01.2021 15:47

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання