« на головну 22.09.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1071)
17
Вересень
 
Інтерв’ю
 
Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців

Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців


РУБРИКИ


Передплата

Статті Актуально
Актуально
  «ПІВДЕНМАШ» ОТРИМАЄ 342 МЛН ГРН НА ПОГАШЕННЯ ЗАРПЛАТНИХ БОРГІВ
«ПІВДЕНМАШ» ОТРИМАЄ 342 МЛН ГРН НА ПОГАШЕННЯ ЗАРПЛАТНИХ БОРГІВ 26 серпня Уряд на своєму засідан­ні розглянув низку питань, що безпосеред­ньо опрацьовувалися СПО об’єднань профспілок у рам­ках чинної Генеральної угоди, якою передбачено співпрацю профспілок та урядовців у роз­робці та реалізації економіч­ної політики держави.
 
Актуально
  Без права на помилку! Декларація політичної партії «Авангард народу»
Без права на помилку! Декларація політичної партії «Авангард народу» Сьогодні, коли світ не встиг по­бороти наслідки кризи 2008 року, ми постали перед но­вим викликом – кризою, спри­чиненою пандемією COVID-19. Україні потрібно подолати по­стійне порушення та звужен­ня прав своїх громадян, коли діючою владою системно вно­сяться та приймаються у «тур­борежимі» антинародні зако­нопроєкти. Саме розбудова соціальної держави здатна за­безпечити ефективні меха­нізми підтримки людини, не­ухильне виконання законів, захищати та відстоювати інтер­еси своїх громадян. Потрібні рішучі зміни для побудови но­вого справедливого проєкту майбутнього, в який повірять українці. Ми маємо гаранту­вати добробут громадян і за­безпечити соціальний та еко­номічний прогрес, щоб жодна людина чи територія не зали­шилась осторонь.
 
Актуально
  Президент ініціював підвищення мінімальної зарплати
Президент ініціював підвищення мінімальної зарплати 6 серпня Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради зако­нопроєкт «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» за реєстр. № 3963, яким ініці­йовано підвищення мінімальної заробітної плати з 1 вересня ц.р. до 5 тис. грн.
 
Актуально
  Українські та глобальні профспілки узгодили спільний план дій
Українські та глобальні профспілки узгодили спільний план дій 10 червня відбулася робоча міжнародна онлайн-зустріч керівництва Федерації проф­спілок України, низки всеукраїнських галузевих профспілок та структурних підроз­ділів ФПУ з керівництвом Міжнародної конфедерації профспілок, Пан’європейської регіональної ради МКП, Європейської конфедерації профспілок, Вашингтонського офісу МКП, який опікується питаннями діяльності міжнародних фінансових інститу­тів та Міжнародної організації праці, щодо координації дій українських та глобальних профспілок, зарубіжних національних профцентрів з метою недопущення прийнят­тя законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)», реєстр. № 2681.
 
Актуально
  Солідарна хвиля протесту: законопроєкту № 2681 рішуче «ні»!
Солідарна хвиля протесту: законопроєкту № 2681 рішуче «ні»! По всій Україні шириться су­против антипрофспілковому законопроєкту № 2681 «Про внесення змін до деяких зако­нодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)».
 
Актуально
  Долати негаразди в економіці потрібно спільними і скоординованими зусиллями
Долати негаразди в економіці потрібно спільними і скоординованими зусиллями На звернення сторін ро­ботодавців і профспі­лок 30 квітня відбулася консультативно-дорад­ча нарада в Міністерстві економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства під голо­вуванням міністра Ігоря Петрашка.
 
Актуально
  ЗАЯВА ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БЕЗПЕКИ І ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я НА РОБОТІ
ЗАЯВА  ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ  СПІЛОК  УКРАЇНИ ДО  ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ  БЕЗПЕКИ І ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я      НА РОБОТІ Україна і 185 країн світу, що входять до Міжнародної організації праці, 28 квітня відзначають Всесвітній день безпеки і охорони здоров’я на роботі.
 
Актуально
  Не коронавірус страшний і смертельний, а те, що робиться під його прикриттям
Не коронавірус страшний і смертельний, а те, що робиться під його прикриттям Володимир САЄНКО, заступник Голови Федерації профспілок України:
 
Актуально
  Люди залишаться без засобів до існування: профспілки закликали Уряд пом’якшити заходи карантину
Люди залишаться без засобів до існування: профспілки закликали Уряд пом’якшити заходи карантину Профспілки Луганщини закликали Ка­бінет Міністрів України змінити умови карантину, щоб дати малому і серед­ньому бізнесу можливість працюва­ти. Відповідне звернення Федерації профспілок Луганської області було направлено Прем’єр-міністру Денису Шмигалю очільником профспілок об­ласті Валерієм Чернишом.
 
Актуально
  МОП попереджає про поглиблення нерівності в умовах поширення Covid-19
МОП попереджає про поглиблення нерівності в умовах поширення Covid-19 Як зазначає Міжнародна організація праці, почина­ючи з 80-х років минулого століття, у багатьох кра­їнах відбувається погли­блення прірви у рівні до­ходів, що призводить до несприятливих соціаль­но-економічних наслідків. Пандемія Covid-19 різко висвітлила проблему не­рівності, наслідками якої є не тільки більш високі ри­зики для окремих груп на­селення щодо заражен­ня вірусом, а й проблеми наявності достатніх ре­сурсів для подолання за­хворювання та здатності впоратися із серйозними економічними наслідками хвороби в подальшому.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

22.09.2020 01:03

22.09.2020 01:02

22.09.2020 00:56

22.09.2020 00:45

14.09.2020 19:00

14.09.2020 18:57

14.09.2020 18:56

30.08.2020 14:34

30.08.2020 14:34

30.08.2020 14:33

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання