« на головну 10.12.2023
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1235)
09
Листопад
 
Інтерв’ю
 
ЮРІЙ БАЛАНЮК: «УЖЕ ЗАРАЗ МИ ПРАЦЮЄМО ЗАДЛЯ ВІДБУДОВИ НАШОЇ КРАЇНИ

ЮРІЙ БАЛАНЮК: «УЖЕ ЗАРАЗ МИ ПРАЦЮЄМО ЗАДЛЯ ВІДБУДОВИ НАШОЇ КРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Актуально
Актуально
  ЯК НАВЧАТИМУТЬСЯ ДІТИ У РІЗНИХ ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ
ЯК НАВЧАТИМУТЬСЯ ДІТИ У РІЗНИХ ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ В Україні розпочався но­вий навчальний рік. У низці закладів освіти вже готові укриття, у яких діти та вчителі змо­жуть сховатися у разі ра­кетної загрози.
 
Актуально
  ПРОФСПІЛКИ НЕ СТОЯТЬ ОСТОРОНЬ ЛЮДСЬКИХ БІД І ПРОБЛЕМ
ПРОФСПІЛКИ НЕ СТОЯТЬ ОСТОРОНЬ ЛЮДСЬКИХ БІД І ПРОБЛЕМ Минулого тижня ЦР Профспілки працівників соціальної сфери на засі­данні, що відбулось у Ки­єві, у Будинку профспі­лок, обговорила питання щодо особливості діяль­ності організацій Проф­спілки в умовах воєнного стану, а також ухвалила низку інших актуальних питань.
 
Актуально
  ПОПРИ НЕГАРАЗДИ ВІЙСЬКОВОГО ЧАСУ – БУДІВЕЛЬНИКИ ПРАЦЮЮТЬ
ПОПРИ НЕГАРАЗДИ ВІЙСЬКОВОГО ЧАСУ – БУДІВЕЛЬНИКИ ПРАЦЮЮТЬ 13 серпня – День буді­вельника, який ми, на жаль, відзначаємо в умо­вах воєнного стану.
 
Актуально
  ФПУ – ЗА ПІДТРИМКУ НАСЕЛЕННЯ В УМОВАХ ЗРОСТАННЯ ТАРИФІВ
ФПУ – ЗА ПІДТРИМКУ НАСЕЛЕННЯ В УМОВАХ ЗРОСТАННЯ ТАРИФІВ ФПУ отримала відповідь Міненерго щодо підвищення тарифів на електричну енергію для по­бутових споживачів.
 
Актуально
  ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: ЧИ УСПІШНА НАЙГОЛОВНІША РЕФОРМА КРАЇНИ?
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: ЧИ УСПІШНА НАЙГОЛОВНІША РЕФОРМА КРАЇНИ? Черговий етап рефор­ми децентралізації в Україні розпочався наприкінці 2014 року.
 
Актуально
  РЕФОРМА ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ
РЕФОРМА ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ Анотація. У цій статті децентралізація розглядається не через призму подій, що вже відбулися, не з точки зору аналізу та критики наявних результатів, і не як завершений процес у сфері реформ державного управління. Низка подій, що відбулися й відбуваються останнім часом, насамперед – війна росії проти України, поставила питання аналізу того, як децентралізація має впоратися з відновленням громад після перемоги України/
 
Актуально
  ЄС: РЕФОРМИ В УКРАЇНІ ПОВИННІ ВІДПОВІДАТИ МІЖНАРОДНИМ ТРУДОВИМ СТАНДАРТАМ І ПРИНЦИПАМ СОЦІАЛЬНОГО ДІАЛОГУ
ЄС: РЕФОРМИ В УКРАЇНІ ПОВИННІ ВІДПОВІДАТИ МІЖНАРОДНИМ ТРУДОВИМ СТАНДАРТАМ І ПРИНЦИПАМ СОЦІАЛЬНОГО ДІАЛОГУ Європейський Союз занепокоєний супе­речливими трудовими реформами в Україні та заявляє, що вони повинні відповідати міжнародним трудо­вим стандартам і принципам соціального діалогу.
 
Актуально
  ДЖО БАЙДЕН У ПРОФСПІЛКИ ВІРИТЬ, А НАША ВЛАДА ЇХ ДИСКРИМІНУЄ
ДЖО БАЙДЕН У ПРОФСПІЛКИ ВІРИТЬ, А НАША ВЛАДА ЇХ ДИСКРИМІНУЄ Останні кілька років поспіль деякі політики та представники влади в публічних виступах у най­кращих традиціях партійно-номенклатурної системи радянщини «вішають ярлики» на профспілки України, щоб виправдати ліберальне ре­формування трудових відносин та обмежити роль профспілкового руху в Україні. Ці державні діячі не приховують свої ганебні цілі: «Ми будемо наїжджати на права най­маних працівників та дискримінувати їх». Зара­ди справедливості слід за­значити, що багато хто з них – теж вихідці з радян­щини. Саме в ті часи вони здобували освіту, почина­ли трудову діяльність, були комсомольцями, чле­нами партії, а також і профспілки.
 
Актуально
  ПРОФСПІЛКА – ЦЕ МИ
ПРОФСПІЛКА – ЦЕ МИ ВІЙСЬКОВІ ДБАЮТЬ ПРО УКРАЇНУ, А МИ МАЄМО ПОДБАТИ ПРО НИХ
 
Актуально
  ПОТРІБНО ЗРОБИТИ ВСЕ МОЖЛИВЕ ДЛЯ ЗАХИСТУ ПРАЦЮЮЧОЇ ЛЮДИНИ ВІД ЗУБОЖІННЯ
ПОТРІБНО ЗРОБИТИ ВСЕ МОЖЛИВЕ ДЛЯ ЗАХИСТУ ПРАЦЮЮЧОЇ ЛЮДИНИ ВІД ЗУБОЖІННЯ Федерація профспілок України провела дискусію на тему «Праця в умовах воєнного стану в Україні».
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

02.12.2023 18:55

02.12.2023 18:54

02.12.2023 18:52

02.12.2023 18:49

01.11.2023 18:44

01.11.2023 18:38

09.10.2023 21:08

09.10.2023 21:07

09.10.2023 21:06

25.09.2023 20:30

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання