« на головну 26.06.2017
Архів номерів  •  Актуальний номер » (903)
22
Червень
 
Інтерв’ю
 
ІГОР БАБІЙ: «ГОЛОВНА ПРОБЛЕМА ГАЛУЗІ – ПРОСТІЙ ВИРОБНИЦТВА»

ІГОР БАБІЙ: «ГОЛОВНА ПРОБЛЕМА ГАЛУЗІ – ПРОСТІЙ ВИРОБНИЦТВА»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Актуально
Актуально
  ЯК ТРИВАЛА РОБОТА НАД ТРУДОВИМ КОДЕКСОМ
ЯК ТРИВАЛА РОБОТА НАД ТРУДОВИМ КОДЕКСОМ Щойно Трудовий кодекс було ухвалено в першому читанні, почався три­валий процес його розгляду, підготовки до другого читання та ухвалення, внесення поправок. Для цього при Комітеті Верховної Ради України з пи­тань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення було створено Робочу групу з підготовки проекту кодексу до другого читання.
 
Актуально
  ТРУДОВИЙ КОДЕКС: НЕІДЕАЛЬНИЙ, АЛЕ РЕАЛЬНИЙ
ТРУДОВИЙ КОДЕКС: НЕІДЕАЛЬНИЙ, АЛЕ РЕАЛЬНИЙ Учасники робочої групи, представники про­фільного міністерства, парламентського комітету та профспілки переконані, що їм вдалося розробити прийнятний варіант Трудового кодексу. Але немає меж досконалості. Отже, є чим пишатися, і є над чим працювати далі.
 
Актуально
  ПРОФСПІЛКИ ІНІЦІЮЮТЬ ТРИСТОРОННІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ДООПРАЦЮВАННЯ БЮДЖЕТНОЇ РЕЗОЛЮЦІЇ
ПРОФСПІЛКИ ІНІЦІЮЮТЬ ТРИСТОРОННІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ДООПРАЦЮВАННЯ БЮДЖЕТНОЇ РЕЗОЛЮЦІЇ Уряд на своєму засіданні роз­глянув проект Основних на­прямків бюджетної політики на 2018–2020 роки. Беручи участь в обговоренні презентації Основних напрямків бюджет­ної політики на найближчі три роки, Голова СПО об’єднань профспілок, Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий наголосив, що з точки зору профспілок, у проекті до­кумента закладено грубу мето­дологічну помилку щодо пер­спектив забезпечення соціаль­них гарантій для працівників бюджетного сектору.
 
Актуально
  ЗУСТРІЧАЙ, ЄВРОПО: УКРАЇНЦІ ПОЧАЛИ ПОДОРОЖУВАТИ ДО ЄС БЕЗ ВІЗ
ЗУСТРІЧАЙ, ЄВРОПО: УКРАЇНЦІ ПОЧАЛИ ПОДОРОЖУВАТИ ДО ЄС БЕЗ ВІЗ За кілька хвилин до опівночі з 10 на 11 червня Україна завмерла в очікуванні. Саме цього дня набирав чинності безвізовий режим України з країнами ЄС. Тисячі власників біометричних пас­портів вирішили не гаяти часу і скористатися своїм правом вільного в’їзду до Європи.
 
Актуально
  ЗЕЛЕНИЙ. СИНІЙ. ВІДПОЧИНОК? ЧЕРВОНИЙ
ЗЕЛЕНИЙ. СИНІЙ. ВІДПОЧИНОК? ЧЕРВОНИЙ Міністерство охорони здоров’я планує запро­вадити державний га­рантований пакет ме­дичних послуг, що складати­меться із «зеленого», «синього» і «червоного» списків. «Зеле­ний» список – це ліки і послуги, які на 100% оплачуватиме дер­жава. «Це екстрена медична до­помога, адже людина не повинна думати про гроші, якщо щось стається; первинна медич­на допомога та паліативна», – зазначив заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковто­нюк. «Синій» передбачатиме формат співоплати – частково оплачуватиме держава, частко­во – самі пацієнти.
 
Актуально
  МЕДИЦИНІ ПОТРІБНА ДІЄВА РЕФОРМА
МЕДИЦИНІ ПОТРІБНА ДІЄВА РЕФОРМА Законопроект щодо медичної реформи вже був у порядку ден­ному Верховної Ради України. Було проведено велику кількість засідань робочої групи, де мали змогу висловитися всі депутати, експерти і лікарі. Усі мали шанс подати свої правки. Міністерство охорони здоров’я та депутати обговорювали кожну правку без прив’язки до імені автора або його політичної сили. Більш того, ці законопроекти було розгля­нуто та схвалено Національною радою реформ.
 
Актуально
  ЛІНІЯ КРИЗОВОЇ ДОПОМОГИ
ЛІНІЯ КРИЗОВОЇ ДОПОМОГИ В Україні готують до впровадження національ­ну лінію допомоги для людей, які лишились на самоті із своїми пробле­мами – переживають осо­бисту кризу або думають про самогубство.
 
Актуально
  ЯК НЕ ПЕРЕТВОРИТИСЯ НА ТЕРИТОРІЮ БЕЗ МАЙБУТНЬОГО
ЯК НЕ ПЕРЕТВОРИТИСЯ НА ТЕРИТОРІЮ БЕЗ МАЙБУТНЬОГО У той час, коли в країні найви­щий рівень корупції, тінізації та рейдерства у земельних від­носинах, а аграрна політика протягом багатьох років прово­дилась на користь аграрних олігархічних кланів, а не селя­нина, Уряд не залишає спроб усе ж таки протягнути через Верховну Раду законопроект, яким буде відкрито ринок землі сільськогосподарського при­значення. Зрозуміло, що якби не спогади про те, що стало з попереднім президентом і вла­дою, коли вони пішли проти волі українців, то вказівка МВФ була виконана значно швидше.
 
Актуально
  ЇХНЄ МАЙБУТНЄ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД НАС
ЇХНЄ МАЙБУТНЄ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД НАС День захисту дітей припа­дає на перший день літа. Він був дуже популяр­ним у колишньому Сою­зі. І нині дехто намагається від­межуватися від нього і покласти край «комуністичним традиціям». При цьому опоненти свята забува­ють, що День захисту дітей – між­народний. Це взагалі одне з най­старіших свят. Рішення про його запровадження було ухвалено Міжнародною демократичною фе­дерацією жінок на спеціальній се­сії ООН у листопаді 1949 року, і вже наступного року його почали відзначати десятки країн. ООН оголосив захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритет­них напрямів своєї діяльності.
 
Актуально
  ЗАЗ ПІДКОРЮЄ ЄВРОПУ
ЗАЗ ПІДКОРЮЄ ЄВРОПУ Українські автовиробни­ки вийшли на європей­ський ринок. Польща за­купила 11 міських автобу­сів виробництва Запо­різького автомобільного заводу. Два з них уже курсують вулицями польського містечка Оборники.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

НОВИНИ

22.06.2017 16:30

22.06.2017 16:29

22.06.2017 16:26

17.06.2017 12:33

17.06.2017 12:32

17.06.2017 12:31

10.06.2017 12:20

10.06.2017 12:19

03.06.2017 00:26

27.05.2017 10:57

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів
УВАГА!

В №9 за 3 березня 2011 року було надруковано статтю "Доплати дітям війни: підтримка чи знущання?", у якій йшлося про ігнорування Пенсійним фондом ЗУ "Про соціальний захист дітей війни", згідно з яким ця категорія пенсіонер в має право на надбавку у розмірі 30% мінімальної пенсії . Усіляки ділки від адвокатури пропонують пенсіонерам допомогу у складанні позовної заяви за розцінками від 150 до 370 гривень. Прагнучи заощадити пенсійні гроші, ми пропонуємо використати ШАБЛОН, за яким кожен з дітей війни може самостійно скласти позовну заяву.

Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2015©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання