« на головну 21.02.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1040)
13
Лютий
 
Інтерв’ю
 
Ян Віллем Гаудріаан: «Європейський та міжнародний профспілковий рух підтримує вимоги українських профспілок у сфері праці»

Ян Віллем Гаудріаан: «Європейський та міжнародний профспілковий рух підтримує вимоги українських профспілок у сфері праці»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Актуально
Актуально
  У топах розчарувань
У топах розчарувань За результатами дослі­дження GfK Purchasing Power Europe, Україна посіла останнє місце за купівельною спромож­ністю громадян серед 42 країн Європи. У 2019 році українець у своєму розпорядженні має суму в 1830 євро на рік (після вирахування податків), що у 8 разів нижче, ніж у середньому в Європі.
 
Актуально
  Україна в смартфоні?! Якою є ситуація насправді
Україна в смартфоні?! Якою є ситуація насправді «Україна в смартфоні», – цей гарний вислів Президен­та України Володимира Зеленського можна сприймати як мету для створення високорозвинутого суспільства. Це шлях, яким активно рухаються Японія, Китай, Шве­ція, США й інші передові держави. Дійсно, інформаційні технології потрібні кожному. З їх допомогою, наприклад, здійснюють розрахунки в маркетах, з банками, одержу­ють необхідну інформацію. Водночас не полишають дум­ки, чи не вважає частина земляків, насамперед молодь, що вислів «Україна в смартфоні» означає, що всі мають придбати смартфони: натиснув кнопку – є робоче міс­це, іншу – сучасна зарплата, ще одну – холодильник, за­повнений харчами та ін.
 
Актуально
  Григорій Осовий: «Зміна взаємовідносин працівника і роботодавця має враховувати інтереси обох сторін»
Григорій Осовий: «Зміна взаємовідносин працівника і роботодавця має враховувати інтереси обох сторін» 16 жовтня на засі- данні Генеральної ради Міжнародної конфедерації проф- спілок, що об’єднує у своїх лавах по- над 207 млн членів у всьому світі, ви- ступив віце-прези- дент МКП , Голова Федерації профспі- лок України Григо- рій Осовий.
 
Актуально
  Кошторис країни має бути соціально спрямованим
Кошторис країни має бути соціально спрямованим Наразі постає необхідність у консолідації зусиль профспілок усіх рівнів у боротьбі за формування оптимальної соціальної складової Держбюджету України на 2020 рік, захист трудових прав праців­ників у новій редакції Трудового кодексу, віднов­лення права працівників на страйк, належне забез­печення принципів гідної праці та впровадження в Україні європейських норм життя. Про це йшлося на засіданні Президії Федерації профспілок Украї­ни 3 жовтня у столичному Будинку профспілок.
 
Актуально
  Центр профспілкових знань Ваsis: інноваційні підходи до навчання профактиву
Центр профспілкових знань Ваsis: інноваційні підходи до навчання профактиву Для Профспілки праців­ників державних установ України відкриття Цен­тру профспілкових знань Ваsis, що відбулось 20 травня, – знакова подія, до якої йшли тривалий час.
 
Актуально
  Що ховається за гендерними розривами в оплаті праці?
Що ховається за гендерними розривами в оплаті праці? У рамках реалізації Програми Гідної пра­ці МОП для України на 2016–2019 роки та Про­екту МОП «Оплата пра­ці в Україні: технічна допомога задля подо­лання заборгованос­ті із заробітної плати, встановлення мінімаль­ної заробітної плати та рівного винагороджен­ня» 23 травня відбу­лася презентація Гло­бальної доповіді МОП «Заробітна плата у світі в 2018–2019 роках. Що ховається за гендерни­ми розривами в оплаті праці?».
 
Актуально
  Григорій Осовий: «Питання гідної праці – пріоритетне для ФПУ та профспілкових органів усіх рівнів»
Григорій Осовий: «Питання гідної праці – пріоритетне для ФПУ та профспілкових органів усіх рівнів» Ключові тези висту­пу Голови Федерації профспілок України Григорія Осового на засіданні Ради ФПУ 16 травня.
 
Актуально
  Майбутнє сфери праці: як його покращити?
Майбутнє сфери праці: як його покращити? Міжнародне співтовари­ство, і насамперед світ праці, цьогоріч широ­ко відзначають 100-річчя Міжнародної організації праці – єдиної тристорон­ньої структури ООН, у ро­боті якої на рівних правах беруть участь представ­ники урядів, роботодав­ців і найманих працівни­ків в особі профспілок.
 
Актуально
  Пропозиції щодо фінансового зміцнення профспілок та більш ефективного використання профспілкових коштів
Пропозиції щодо фінансового зміцнення профспілок та більш ефективного використання профспілкових коштів Постановою VІІ з’їзду Федера­ції профспілок України було прийнято рішен­ня про утворен­ня в усіх член­ських організаціях ФПУ фондів солідарних дій.
 
Актуально
  Міжнародна діяльність ФПУ в інтересах членів профспілок
Міжнародна діяльність ФПУ в інтересах членів профспілок Приймаючи Стратегію діяльності «Євро­пейський вибір», з’їзд ФПУ виходив з того, що Європейський Союз – ядро формуван­ня нової спільності народів, єдність якої в розмаїтті. Причому формування такої єд­ності не можна пояснити лише економіч­ними причинами, хоча, звичайно, бажання жити в багатій Європі є одним з важливих мотивів прагнення в ЄС країн Центральної та Східної Європи, в тому числі України.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

29.12.2019 00:52

29.12.2019 00:48

29.12.2019 00:44

29.12.2019 00:42

29.12.2019 00:11

29.12.2019 00:09

29.12.2019 00:08

15.11.2019 21:42

15.11.2019 21:41

15.11.2019 21:38

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання