« на головну 23.05.2018
Архів номерів  •  Актуальний номер » (950)
17
Травень
 
Інтерв’ю
 
ГОЛОВНА МЕТА – ЗАХИСТ НАЙМАНОГО ПРАЦІВНИКА

ГОЛОВНА МЕТА – ЗАХИСТ НАЙМАНОГО ПРАЦІВНИКА


РУБРИКИ


Передплата

Статті Актуально
Актуально
  Короткий зліт, м’яка посадка
Короткий зліт, м’яка посадка На державному під­приємстві «Антонов» уже 2 роки в цілко­витій секретності бу­дують новий військо­во-транспортний літак «Ан-188». Завісу таємни­чості зняли партнери – турецькі фахівці. Макет літака показали на авіа­шоу в Анталії. Під час міжнародного аерокос­мічного салону Євра­зія–2018 ухвалено істо­ричне рішення: Україна та Туреччина спільно створять середній вій­ськово-транспортний літак. Фірмові корот­кі зліт та посадка, і ціл­ковита автономність на непідготовлених аеро­дромах. Вантажопід­йомність до 50 тонн.
 
Актуально
  Зміна формату
Зміна формату 30 квітня АТО на Донба­сі завершилась. На замі­ну їй прийшла Операція об’єднаних сил, пропи­сана в Законі про реінте­грацію Донбасу. Військові аналітики зазначають, що це просто зміна формату, відтак ООС і АТО трива­тимуть паралельно. Поря­док здійснення бойових дій в окупованому Донба­сі не змінюється. Військо­ві, як і раніше, не можуть вести вогонь у відповідь, техніка не вдосконалю­ється, активних бойових дій ЗСУ не проводять.
 
Актуально
  «Роботу, зарплату, гідне життя!». Першотравень у Києві
«Роботу, зарплату, гідне життя!». Першотравень у Києві Зранку 1 травня було перекрито вулицю Хре­щатик, і центр Києва заповнили профспілко­ві активісти Київської міської ради профспі­лок, представники всеукраїнських профспілок, спілчани, які приїхали з Черкащини і Київської області, а також активісти Соціал-демократич­ної партії та Партії зелених, до яких приєдна­лися небайдужі кияни.
 
Актуально
  Безпека харчових продуктів та життя: японський проект в Україні
Безпека харчових продуктів та життя: японський проект в Україні Як казав Гіппократ, яко­го вважають батьком ме­дицини, ми є тим, що ми їмо. Нині в світі спостері­гається підвищений по­пит на безпечні продукти харчування. Це правиль­ний шлях до поліпшен­ня здоров’я і підвищен­ня якості життя, впевнені фахівці. Особливо важ­ливо це для людей, які живуть на територіях, за­бруднених радіонукліда­ми внаслідок техногенної катастрофи на Чорно­бильській АЕС 1986 року.
 
Актуально
  На порозі об’єднання церков
На порозі об’єднання церков Верховна Рада прого­лосувала за проект по­станови, яким підтри­мала президентське звернення до Вселен­ського патріарха Вар­фоломія про надання Томосу щодо авто­кефалії Української православної церкви (УПЦ).
 
Актуально
  ВАЛЮТА ВИХОДИТЬ З ДЕКРЕТУ
ВАЛЮТА ВИХОДИТЬ З ДЕКРЕТУ Президент України Петро Порошенко вніс до Вер­ховної Ради проект Зако­ну України «Про валюту» і попередив народних обранців, що документ потребує невідклад­ного розгляду. Заодно наголосив, що новий закон має істотно по­легшити життя не тільки бізнесу, а й пересічним громадянам. Прем’єр-міністр України Володи­мир Гройсман вніс законопроект до пакета з 35 «реформаторських» законів і теж сподівається на опе­ративне його ухвалення.
 
Актуально
  ПЛАН НА «П’ЯТИДЕНКУ»
ПЛАН НА «П’ЯТИДЕНКУ» Початок березня позна­чився не тільки него­дою, а й газовою пані­кою. «Нафтогаз Укра­їни» спішно закликав насе­лення «прикрутити» крани й економити, знизивши темпе­ратуру в оселях. Терміново закрили школи і дитячі сад­ки. Уряд оголосив «план на п’ять днів», який передбачав спеціальний режим спожи­вання газу для підприємств. Причиною для таких екстре­них заходів, повідомляли в Кабінеті Міністрів, стало зниження тиску в газотран­спортній системі з боку Росії.
 
Актуально
  УКРАЇНА В IRENA: ДОЛУЧАЙМОСЯ ДО СВІТОВИХ ТРЕНДІВ
УКРАЇНА В IRENA: ДОЛУЧАЙМОСЯ ДО СВІТОВИХ ТРЕНДІВ Україна стала повноправним членом Міжнародного агент­ства з відновлюваних джерел енергії (IRENA). Це означає, що ми приєднуємося до елітного клу­бу світових гравців ринку відновлю­ваної енергетики. І, як результат, це призведе до поліпшення інвестицій­ного іміджу держави, дасть можли­вість залучати кращі світові практи­ки та «зелені» інвестиції.
 
Актуально
  МІТКИ НА ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНІЙ КАРТІ
МІТКИ НА ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНІЙ КАРТІ Упродовж минулого року Україна подолала нелегкий відрізок євроінтеграційного шляху. Завдяки змінам у за­конодавстві та реформам у різних сферах життя країна отримала без­візовий режим, набрала чинності Угода про асоціацію між Україною та ЄС, для малого та середнього біз­несу з’явилась можливість участі в європейській програмі COSME.
 
Актуально
  ПОПЕРЕДУ БУРКІНА- ФАСО
ПОПЕРЕДУ БУРКІНА- ФАСО Україна посіла 112-те місце в світовому рейтингу рів­ня життя британського аналітичного центру The Legatum Prosperity Index. Країни оцінюють на основі результатів опитувань за так званим індек­сом процвітання, який розрахо­вується за такими показниками: стан економіки, соціальної сфе­ри, влади, підприємництва, охо­рони здоров’я та персональної свободи громадян.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.05.2018 00:38

21.05.2018 00:37

14.05.2018 02:40

14.05.2018 02:40

14.05.2018 02:39

14.05.2018 02:20

27.04.2018 21:28

27.04.2018 21:27

06.04.2018 12:52

06.04.2018 12:51

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання