« на головну 23.05.2018
Архів номерів  •  Актуальний номер » (950)
17
Травень
 
Інтерв’ю
 
ГОЛОВНА МЕТА – ЗАХИСТ НАЙМАНОГО ПРАЦІВНИКА

ГОЛОВНА МЕТА – ЗАХИСТ НАЙМАНОГО ПРАЦІВНИКА


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Спорт
  ДО БІРМІНГЕМА – ЧЕРЕЗ СУМИ
ДО БІРМІНГЕМА – ЧЕРЕЗ СУМИ 9–11 лютого у легкоатлетичному манежі Сумського держуніверситету тривав головний старт зимового національного легкоатлетичного сезону – чемпіонат України у приміщенні. Ці змагання стали для бага­тьох наших атлетів вирішальними перед світовою першістю, яку 1–4 березня прийматиме Бірмінгем (Велика Британія).
 
Актуально
  КРАЩЕ НЕ ХВОРІТИ
КРАЩЕ НЕ ХВОРІТИ Лікуватися в нинішньо­му році стане дорожче. Єдине, що експерти фармакологічного рин­ку точно не вказують, на який відсоток. Називають і 5, і 10, і навіть 25%. Причина такого зростання – курс долара. «Вже в лютому очікуємо підвищен­ня вартості ліків на 3–5%, оскільки постачальники заво­зять нові партії товарів за більш високим курсом валю­ти», – запевняє генеральний ди­ректор КП «Фармація» Руслан Світлий.
 
Резонанс
  НІЧОГО ОСОБИСТОГО. ПРОСТО БОРГИ
НІЧОГО ОСОБИСТОГО. ПРОСТО БОРГИ Роботодавці по всій Україні за­боргували своїм працівникам 2,3 млрд грн. У Державній службі статистики повідо­мляють, що наразі найвища забор­гованість у Донецькій, Луганській та Харківській областях. Якщо з першими двома більш або менш зрозуміло, бо там тривають воєнні дії, то Харківська область – прикрий випадок, наголошують експерти.
 
Внутрішнє життя
  ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!
ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ! 9 лютого відзначає ювілейний день народження Голова Федерації проф­спілок України Григорій Васильо­вич ОСОВИЙ.
 
Профспілки за кордоном
  V З’ЇЗД КОНФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК АЗЕРБАЙДЖАНУ: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ ТА КОНСОЛІДАЦІЇ У СУСПІЛЬСТВІ
V З’ЇЗД КОНФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК АЗЕРБАЙДЖАНУ: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ ТА КОНСОЛІДАЦІЇ У СУСПІЛЬСТВІ У заході взяли участь 1300 делегатів від галузевих профспілкових орга­нізацій, офіційні особи держави та уряду, 85 профспілкових лідерів та активістів з 30 країн.
 
Що відбувається?
  ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ВЛАДА ПОСИЛЮЄ НАСТУП НА МАЙНОВІ ПРАВА ПРОФСПІЛОК»
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ВЛАДА ПОСИЛЮЄ НАСТУП НА МАЙНОВІ ПРАВА ПРОФСПІЛОК» Профспілки обурені діями органів прокуратури Полтавської області, які силоміць виселяють посеред зими працівників обласної ради і комітетів профспілок з Будинку спілок, який свого часу було збудовано за кошти спілчан.
 
Профпанорама
  МИКОЛА СТАРОДУБ: «ЮВІЛЕЙ – ЦЕ ПРИВІД ЗАЗИРНУТИ В МИНУЛЕ, ПРОАНАЛІЗУВАТИ ЗРОБЛЕНЕ, І НА ЦІЙ ОСНОВІ ВИБУДОВУВАТИ МАЙБУТНЄ»
МИКОЛА СТАРОДУБ: «ЮВІЛЕЙ – ЦЕ ПРИВІД ЗАЗИРНУТИ В МИНУЛЕ, ПРОАНАЛІЗУВАТИ ЗРОБЛЕНЕ, І НА ЦІЙ ОСНОВІ ВИБУДОВУВАТИ МАЙБУТНЄ» «Останніми десятиліт­тями в галузі відбува­лись бурхливий роз­виток технічного пе­реобладнання, переоснащення, впро­вадження новітніх технологій, стали­ся великі зміни в організаційній структурі, запроваджено нові серві­си, нові види сучасних послуг і стан­дарти обслуговування. Галузь переналаштувалась на цифрове телекомунікаційне облад­нання, мобільний зв’язок, у більшос­ті міських поштових відділень всі операції комп’ютеризовано, за новіт­німи технологіями працює підгалузь частотного регулювання, готується до впровадження цифрового телера­діомовлення.
 
Що відбувається?
  ЧИ СТАНЕ ЗАКОН ОБОВ’ЯЗКОМ ДЛЯ ЧИНОВНИКА?
ЧИ СТАНЕ ЗАКОН ОБОВ’ЯЗКОМ ДЛЯ ЧИНОВНИКА? Два роки тому, 29 січня 2016 року, голова Катеринопільської райдержадміністрації Черкась­кої області Ольга Ніколенко видала розпорядження про ліквідацію відділу освіти (структур­ного підрозділу самої адміністрації). Події, що відбувалися після того, викликали гучний ре­зонанс не лише в Катеринопільському районі Черкаської області, а й далеко за його межами.
 
Тема номера
  УКРАЇНСЬКИЙ РИНОК ПРАЦІ: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ
УКРАЇНСЬКИЙ РИНОК ПРАЦІ: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ Зазвичай саме в лютому активізується ринок праці. Багато укра­їнців сподіваються зайняти своє місце під сонцем. Тим більше, що економіка країни, якщо вірити урядовцям, демонструє зростання, хоч і не таке значне, як того хотілося б. Однак питання зайнятості населення, заробітної плати та інші проблеми розвитку ринку пра­ці перебувають у сфері не лише суто економічних, а й соціально- політичних інтересів і широкого загалу, і політиків.
 
Що відбувається?
  НЕГАЙНО ЛІКВІДУВАТИ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ІЗ ЗАРПЛАТИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ХОЛДИНГУ OSTCHEM!
НЕГАЙНО ЛІКВІДУВАТИ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ІЗ ЗАРПЛАТИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ХОЛДИНГУ OSTCHEM! З такою вимогою звернулась Центральна рада Профспілки працівників хімічних та на­фтохімічних галузей промис­ловості України до голови ради Групи компаній Group DF Дмитра Фірташа та генераль­ного директора OSTCHEM Олександра Халіна.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.05.2018 00:38

21.05.2018 00:37

14.05.2018 02:40

14.05.2018 02:40

14.05.2018 02:39

14.05.2018 02:20

27.04.2018 21:28

27.04.2018 21:27

06.04.2018 12:52

06.04.2018 12:51

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання