« на головну 23.05.2018
Архів номерів  •  Актуальний номер » (950)
17
Травень
 
Інтерв’ю
 
ГОЛОВНА МЕТА – ЗАХИСТ НАЙМАНОГО ПРАЦІВНИКА

ГОЛОВНА МЕТА – ЗАХИСТ НАЙМАНОГО ПРАЦІВНИКА


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Резонанс
  ТОРБИНКИ ЗАМІСТЬ ГАМАНЦІВ
ТОРБИНКИ ЗАМІСТЬ ГАМАНЦІВ Національний банк України презентував монети номі­налом 1, 2, 5 та 10 грн, які мають поступово замінити паперові банкноти. Чекати лиши­лось недовго. Вже 27 квітня бу­дуть введені в обіг монети номі­нальною вартістю 1 і 2 грн. Моне­ти номінальною вартістю 5 і 10 грн будуть вводитися в обіг у 2019–2020 роках.
 
Інтерв`ю
  ГОЛОВНА МЕТА – ЗАХИСТ НАЙМАНОГО ПРАЦІВНИКА
ГОЛОВНА МЕТА – ЗАХИСТ НАЙМАНОГО ПРАЦІВНИКА У березні Київська обласна рада профспілок відзначає своє 100-річчя. За цей час проф­спілками Київщини було зроблено велику роботу щодо соціально-економічного і правового захисту членів профспілок, обстоювання їхніх конституційних прав і свобод. Про досягнення та завдання, які ще належить вирішувати профспілкам столичного регіону, розповідає голова Київської обласної ради профспілок Валентин КОНОНЕНКО.
 
Тема номера
  ПОДАТКОВІ ПРАВИЛА: РЕАЛІЇ, ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРСПЕКТИВИ
ПОДАТКОВІ ПРАВИЛА: РЕАЛІЇ, ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРСПЕКТИВИ Так повелося, що стосунки між владою і бізнесом в Україні мають да­леко не дружній характер. Держава за допомогою фіскальних служб вигадувала усілякі методи тиску, створювала непрозорі умови прове­дення перевірок. Бізнес відповідав тіньовими схемами. У таких зма­ганнях перемога одного досягалась за рахунок іншого, в результаті у Пенсійному фонді зростала діра, а у програші опинялась уся країна. Ситуація б мала змінитись із упровадженням нових правил гри: вве­денням податку на виведений капітал замість податку на прибуток. Бізнесові кола були готові до обіцяної новації вже з 1 січня п. р. Однак зміни відклали щонайменше до наступного року.
 
Юридична сторінка
  ГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО: ВИДИ, ПРАВА УЧАСНИКІВ
ГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО: ВИДИ, ПРАВА УЧАСНИКІВ Що означає поняття господар­ське товариство і які права ма­ють його учасники?
 
Профпанорама
  СЕСІЯ КОМІСІЇ ООН: РОЗШИРЕННЯ ПРАВ І МОЖЛИВОСТЕЙ СІЛЬСЬКИХ ЖІНОК ТА ДІВЧАТ
СЕСІЯ КОМІСІЇ ООН: РОЗШИРЕННЯ ПРАВ І МОЖЛИВОСТЕЙ СІЛЬСЬКИХ ЖІНОК ТА ДІВЧАТ 12 березня у штаб-квартирі ООН (м. Нью-Йорк) розпочала роботу 62-га сесія Комісії ООН зі становища жінок.
 
Актуально
  УКРАЇНА В IRENA: ДОЛУЧАЙМОСЯ ДО СВІТОВИХ ТРЕНДІВ
УКРАЇНА В IRENA: ДОЛУЧАЙМОСЯ ДО СВІТОВИХ ТРЕНДІВ Україна стала повноправним членом Міжнародного агент­ства з відновлюваних джерел енергії (IRENA). Це означає, що ми приєднуємося до елітного клу­бу світових гравців ринку відновлю­ваної енергетики. І, як результат, це призведе до поліпшення інвестицій­ного іміджу держави, дасть можли­вість залучати кращі світові практи­ки та «зелені» інвестиції.
 
Резонанс
  ДО СУСІДІВ ПО ХЛІБ-СІЛЬ
ДО СУСІДІВ ПО ХЛІБ-СІЛЬ Традиції їздити до сусідньої Польщі на закупівлі вже ба­гато років. Раніше наші спів­вітчизники мусили везти звідти крупу, сир і ковбасу, бо в українських магазинах були напів­порожні полиці. Тепер від достатку в супермаркетах мерехтить в очах. Так само, як і від цін. Ще 2–3 роки тому деякі аналогічні товари мож­на було придбати в Польщі у кілька разів дешевше. Люди купували там будівельні матеріали, побутову тех­ніку, одяг, продукти. Це й не дивно, бо за кордоном можна було купити якісніший товар за нижчу ціну, ще й з високим рівнем сервісу та обслу­говування.
 
Профспілки за кордоном
  ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРАВО ВЛАСНОСТІ І ЇЇ ЗАХИСТ ЗАКОНОМ НЕ МОЖЕ БУТИ ПРИВІЛЕЄМ ЛИШЕ ДЛЯ ОЛІГАРХІЧНОГО БІЗНЕСУ ТА ДЕРЖАВИ, А Й МАЄ СТОСУВАТИСЯ БУДЬ-ЯКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ЧИ ГРОМАДЯНИНА»
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРАВО ВЛАСНОСТІ І ЇЇ ЗАХИСТ ЗАКОНОМ НЕ МОЖЕ БУТИ ПРИВІЛЕЄМ ЛИШЕ ДЛЯ ОЛІГАРХІЧНОГО БІЗНЕСУ ТА ДЕРЖАВИ, А Й МАЄ СТОСУВАТИСЯ БУДЬ-ЯКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ЧИ ГРОМАДЯНИНА» 6 березня Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий взяв участь у 12-му засі­данні Виконавчого комітету Пан’європейської регіональної ради Міжнародної конфедерації профспілок (ПЄРР), що відбу­лася у приміщенні Європей­ського економічно-соціального комітету у Брюсселі.
 
Що відбувається?
  РІШУЧА ВІДСІЧ НАСТУПУ НА ПРАВА ПРОФСПІЛОК
РІШУЧА ВІДСІЧ НАСТУПУ НА ПРАВА ПРОФСПІЛОК 28 лютого Голо­вою Федерації профспілок Украї­ни Григорієм Осо­вим оперативно скликано засідан­ня Президії ФПУ, на якому в гострій та критичній фор­мі було обговоре­но ситуацію щодо посилення насту­пу на права проф­спілок, зокрема спроби владних структур привлас­нити будинки профспілок на місцях, які остан­нім часом стали все частішими.
 
Профпанорама
  ПРОФСПІЛКИ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ ВИМАГАЮТЬ ВІДНОВЛЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЦІН НА СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩІ ПРОДУКТИ ТА СКАСУВАННЯ РІШЕННЯ ПРО ПЕРЕХІД НА НОВІ ТАРИФИ ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРОФСПІЛКИ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ ВИМАГАЮТЬ ВІДНОВЛЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЦІН НА СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩІ ПРОДУКТИ ТА СКАСУВАННЯ РІШЕННЯ ПРО ПЕРЕХІД НА НОВІ ТАРИФИ ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ У зв’язку з посиленням напруги в суспільстві, викликаним подальшим зростанням цін, а та­кож підвищенням з 1 квітня п.р. тарифів на електроенергію, що призведе до подальшого зростання вартості життя працюючих та всього населення, президія Дніпропетров­ського облпрофоб’єднання прийняла Звер­нення до керівників держави – Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, Голови Верховної Ради Андрія Парубія, а також Голови Феде­рації профспілок України Григорія Осового з приводу подальшого зростання вартості життя і падіння життєвого рівня трудящих.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.05.2018 00:38

21.05.2018 00:37

14.05.2018 02:40

14.05.2018 02:40

14.05.2018 02:39

14.05.2018 02:20

27.04.2018 21:28

27.04.2018 21:27

06.04.2018 12:52

06.04.2018 12:51

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання