« на головну 15.11.2018
Архів номерів  •  Актуальний номер » (973)
25
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
Степан Кривов’язий: «Кабмін уже четвертий рік не передбачає в бюджеті жодної копійки на лісо- господарські заходи»

Степан Кривов’язий: «Кабмін уже четвертий рік не передбачає в бюджеті жодної копійки на лісо- господарські заходи»


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Тема номера
  Трансплантологія: нові реалії
Трансплантологія: нові реалії 17 травня Верховна Рада підтримала ухвалення Зако- ну України про трансплантацію людських органів та ін- ших анатомічних матеріалів людини. Проект пройшов за підтримки 255 народних депутатів. У документі за- кріплено принципове положення цієї прогресивної для країни норми – отримання згоди донора на операцію. Іншими словами, кожен громадянин має право погоди- тися або відмовитися від вилучення його органів та бі- ологічного матеріалу для трансплантації у разі смерті. Щоб система трансплантації працювала прозоро і не призвела до наслідків, якими лякають популісти, за- конодавцям необхідно ще багато чого доопрацювати і створити. Насамперед, забезпечити прозорість волеви- явлення людей і гарантувати конфіденційність і меха- нізми захисту інформації донорів та реципієнтів. Про те, чи достатньо тільки законодавчого врегулю- вання операцій із трансплантації органів, ідеться на шпальтах нашого видання.
 
Регіональні новини
  У пріоритеті – захищені працівники
У пріоритеті – захищені працівники На базі ДП «Фастівське лісове господарство» відбулося виїзне засідання президії Київської об- ласної ради профспілок, на яко- му було розглянуто питання про роботу первинної профспілко- вої організації підприємства з укладення та контролю за вико- нанням трудового договору.
 
Юридична сторінка
  ПОВНОВАЖЕННЯ ПРОФСПІЛОК ЩОДО ПРАВА ГРОМАДЯН НА ПРАЦЮ
ПОВНОВАЖЕННЯ ПРОФСПІЛОК ЩОДО ПРАВА ГРОМАДЯН НА ПРАЦЮ Які повноваження мають профспіл- ки, їхні об’єднання щодо захисту прав громадян на працю та здійснен- ня громадського контролю за додер- жанням законодавства про працю?
 
Профпанорама
  Зберігати та розвивати традиції
Зберігати та розвивати традиції У Дніпропетровському Будинку профспілок відбувся урочистий захід, присвячений 100-річчю утворення технічної інспек- ції праці профспілок. На нього було запрошено ветеранів і нині діючих працівників цієї сфери.
 
Культура
  «Черкащанка»: танець крізь роки
«Черкащанка»: танець крізь роки Народний самодіяльний ансамбль «Черкащан- ка» Черкаського націо- нального університету ім. Б. Хмельницького від- значив 65-річний ювілей. Його історія – це історія любові до своєї справи, наполегливості та робо- ти над собою, історія та- лановитих особистос- тей і цілих династій, які пов’язали своє життя з чаруючою магією танцю.
 
Спорт
  Пробіг під каштанами
Пробіг під каштанами 3 червня на Михайлівській площі м. Києва відбулась 26-та спортивно-благодій- на акція «Пробіг під каштанами» під гаслом «Біжу заради маленьких сердець». На запрошення адміністрації ДП «Готельний комплекс «Турист» ПрАТ «Укрпроф- тур» представники апарату Федерації професійних спілок України із задоволен- ням взяли участь у зазначеній акції.
 
Офіційно
  РЕЗОЛЮЦІЯ мирного зібрання на захист порушених прав членів профспілкових організацій ФПУ та трудового колективу ПрАТ «ДНІПРОТУРИСТ»
РЕЗОЛЮЦІЯ мирного зібрання на захист порушених прав членів профспілкових організацій  ФПУ  та трудового колективу ПрАТ «ДНІПРОТУРИСТ» За період 2011-2013 років злочинною владою колишнього Президента Януковича та Генерального прокурора Пшонки і колишнього голови Вищого господарського суду України Татькова В.І., його заступника Ємельянов А.С., незаконними судовим рішення було позбавлено ПрАТ «ДНІПРОТУРИСТ» права власності на будівлю готелю «Рассвєт». Незаконність вказаних судових рішень підтверджується кримінальним провадження № 42013110000001050 порушеного Генеральною прокуратурою України 29.11.2013 року проти вказаних осіб, в ході розслідування якого, 17.03.2017 р. ПрАТ «ДНІПРОТУРИСТ» визнано потерпілим у даному кримінальному провадженні та копія висновку комп’ютерно-технічної експертизи знаходиться у матеріалах досудового розслідування.
 
Актуально
  Оцінювання по-новому
Оцінювання по-новому Міністерство освіти і науки розробило нову модель оцінювання в перших класах і наді­слало її в школи, що пілотують новий стан­дарт початкової осві­ти. У відомстві споді­ваються на зворотний зв’язок від педагогів. Це дасть змогу вчас­но внести коректи­ви, щоб запровадити нову форму оцінюван­ня усім першим класам нового 2018/2019 року.
 
Резонанс
  До середньоєвропейських цін
До середньоєвропейських цін Українці витрачають на їжу більшу частину своїх прибутків – зовсім не по- європейськи, адже в роз­винених державах все на­впаки. Там дорожче коштує проїзд, одяг, але не продукти харчування. Та якщо порівняти, скільки витрачають на харчі німці та українці, результат буде дещо несподіваним.
 
Профспілки за кордоном
  Посилення впливу трудящих. Змінити правила
Посилення впливу трудящих. Змінити правила Днями в Лондоні завершило свою роботу 18-те засідання Генеральної ради Міжнарод­ної конфедерації профспілок (МКП), у якому взяв участь Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

26.10.2018 20:54

26.10.2018 20:54

26.10.2018 20:53

26.10.2018 20:41

26.10.2018 20:41

15.10.2018 00:24

15.10.2018 00:24

15.10.2018 00:23

07.10.2018 00:12

07.10.2018 00:11

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання