« на головну 24.11.2017
Архів номерів  •  Актуальний номер » (920)
19
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОПУСТЯТЬ ДИСКРИМІНАЦІЇ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ»

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОПУСТЯТЬ ДИСКРИМІНАЦІЇ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Що відбувається?
  «ДАЙТЕ НАМ ПРАЦЮВАТИ!», «ЛІЦЕНЗІЮ БЕЗ КОРУПЦІЇ!»
«ДАЙТЕ НАМ ПРАЦЮВАТИ!», «ЛІЦЕНЗІЮ БЕЗ КОРУПЦІЇ!» Такі гасла скандували 20 вересня біля будівлі Державної служби геології та надр України кілька со­тень представників трудо­вого колективу та проф­спілкової організації ПАТ «ЄВРАЗ СУХА БАЛКА».
 
Профпанорама
  ВІТАЛІЙ ДРАГАН: «БУТИ НАЙПОТУЖНІШИМ ГОТЕЛЕМ КРАЇНИ – ПРІОРИТЕТНЕ ЗАВДАННЯ КОЛЕКТИВУ ГОТЕЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ «ТУРИСТ»
ВІТАЛІЙ ДРАГАН: «БУТИ НАЙПОТУЖНІШИМ ГОТЕЛЕМ КРАЇНИ – ПРІОРИТЕТНЕ ЗАВДАННЯ КОЛЕКТИВУ ГОТЕЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ «ТУРИСТ» Цьогоріч готель «Турист» Приватного акціонерного товариства «Укрпрофтур» відзначає своє 30-річчя. До свого ювілею колектив го­тельного комплексу підходить із значними здобутками. Красномовно про досягнення підприємства свідчить те, що 2016 року «Турист» ви­знано кращим готельним комплексом у сегменті 3* за результатами конкурсу Kyiv Tourism Awards. Окрім того, серед найбільших міжна­родних онлайн-систем бронювань Booking.com, Expedia, HotelBeds столичний готель «Турист» є найпопулярнішим готелем за напрямком Україна. Але, безумовно, найголовнішим свідченням затребуваності є кількість гостей та відвідувачів, що суттєво зростає з кожним роком. Про розвиток ГК «Турист», а також про запоруки лідерства – наша роз­мова з директором готелю Віталієм Драганом.
 
Що відбувається?
  ГОРДІЇВ ВУЗОЛ РОЗВ’ЯЖЕ ЗАКОН
ГОРДІЇВ ВУЗОЛ РОЗВ’ЯЖЕ ЗАКОН Серед запланованих питань порядку денного, які розглянули учасники розширеного засі­дання виконкому Івано-Франківської облас­ної тристоронньої соціально-економічної ради, чи не найважче дався розгляд питання «Про ситуацію на Бурштинській ТЕС».
 
Тема номера
  НА СТАРТІ НОВОГО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ
НА СТАРТІ НОВОГО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ Осіння погода все частіше натякає на наближення холодів. Це означає, що зима не за горами. А з нею – опалювальний сезон з усіма проблема­ми. І хоча урядовці переконують, що його Україна переживе спокійно й за графіком, а в оселях буде затишно, світло й тепло, населення сприй­має таку інформацію без особливого ентузіазму. Адже опалювальний сезон в останні 3–4 роки – справжнє випробування на витривалість. Як буде нинішнього року, з’ясовували «Профспілкові вісті».
 
Регіональні новини
  МІЦНІЮТЬ ПАРТНЕРСЬКІ ЗВ’ЯЗКИ
МІЦНІЮТЬ ПАРТНЕРСЬКІ ЗВ’ЯЗКИ Понад чверть століття тривають і міцніють партнерські зв’язки профспілок Полтавщини з колегами з німецького міста Зінген. Щорічний обмін делегаціями сприяє як вирішенню злободенних питань у діяльності профспілкового та робітничого представництва на машинобудівних підприємствах ІГ Метал (земля Баден-Вюртемберг), так і засвоєнню досвіду європейських профспілок у реалізації захисної функції щодо працівників найманої праці полтавськими спілчанами.
 
Юридична сторінка
  РОБОЧЕ МІСЦЕ ДЛЯ НЕПОВНОЛІТНІХ: ПОРЯДОК ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ
РОБОЧЕ МІСЦЕ ДЛЯ НЕПОВНОЛІТНІХ: ПОРЯДОК ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ Чи мають право роботодавці офіційно працевлаштовува­ти на роботу неповнолітніх осіб? Якщо так, то яким нор­мативно-правовим актом ре­гулюються такі відносини?
 
Внутрішнє життя
  СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ У БУДІВЕЛЬНІЙ ГАЛУЗІ МИКОЛАЇВЩИНИ НА ПРИНЦИПАХ ПАРТНЕРСТВА, ЗАКОННОСТІ ТА ЗДОРОВОЇ КОНКУРЕНЦІЇ
СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ У БУДІВЕЛЬНІЙ ГАЛУЗІ МИКОЛАЇВЩИНИ НА ПРИНЦИПАХ ПАРТНЕРСТВА, ЗАКОННОСТІ ТА ЗДОРОВОЇ КОНКУРЕНЦІЇ Реалізуючи завдання дан­сько-українського проекту та вважаючи отримання результату підтвердженням його важливості, 6 вересня на Миколаївщині проведе­но одноденний пілотний тренінг для профактиву будівельної галузі.
 
Культура
  ВИЩОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ УЧИЛИЩУ № 25 ВИПОВНИЛОСЯ 30 РОКІВ
ВИЩОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ УЧИЛИЩУ № 25 ВИПОВНИЛОСЯ 30 РОКІВ Цьогоріч у липні відсвяткував 30-річний ювілей колектив Вищого професійного учили­ща № 25 м. Хмельницького.
 
Спорт
  В «АВАНГАРД» ПЛАНУЮТЬ ВДИХНУТИ ДРУГЕ ЖИТТЯ
В «АВАНГАРД» ПЛАНУЮТЬ ВДИХНУТИ ДРУГЕ ЖИТТЯ 2 роки тому київський спортивний комплекс «Авангард» по вул. Мель­никова, який раніше був базою для тренувань ДЮСШ «Сокіл» і хокей­ної збірної України, вдалося повер­нути державі. Минулого тижня в Мі­ністерстві молоді та спорту презен­тували стратегічний план розвитку спорткомплексу, яких так не виста­чає в українській столиці.
 
Актуально
  МВФ НАТЯКАЄ, УРЯД ОБІЦЯЄ
МВФ НАТЯКАЄ, УРЯД ОБІЦЯЄ У Міжнародному валют­ному фонді дійшли ви­сновку, що українці дуже мало платять за газ. Відтак тарифи треба підви­щити щонайменше на 19%. Бо ціни на газ в Україні, на думку чиновників Фонду, набагато нижчі у порівнянні із сусідні­ми країнами. Таку заяву зро­бив заступник директора-роз­порядника МВФ Девід Ліптон. На його переконання, якщо Україна прагне енергетичної незалежності, вона повинна ін­вестувати в інфраструктуру. А це, стверджує пан Ліптон, мож­ливо лише за умови, коли ціни на газ будуть відображати роз­виток подій на ринку.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

НОВИНИ

23.10.2017 22:16

23.10.2017 22:15

16.10.2017 13:48

16.10.2017 13:47

11.10.2017 12:42

11.10.2017 12:42

11.10.2017 12:41

11.10.2017 12:40

02.10.2017 01:36

02.10.2017 01:35

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів
УВАГА!

В №9 за 3 березня 2011 року було надруковано статтю "Доплати дітям війни: підтримка чи знущання?", у якій йшлося про ігнорування Пенсійним фондом ЗУ "Про соціальний захист дітей війни", згідно з яким ця категорія пенсіонер в має право на надбавку у розмірі 30% мінімальної пенсії . Усіляки ділки від адвокатури пропонують пенсіонерам допомогу у складанні позовної заяви за розцінками від 150 до 370 гривень. Прагнучи заощадити пенсійні гроші, ми пропонуємо використати ШАБЛОН, за яким кожен з дітей війни може самостійно скласти позовну заяву.

Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2015©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання