« на головну 23.05.2018
Архів номерів  •  Актуальний номер » (950)
17
Травень
 
Інтерв’ю
 
ГОЛОВНА МЕТА – ЗАХИСТ НАЙМАНОГО ПРАЦІВНИКА

ГОЛОВНА МЕТА – ЗАХИСТ НАЙМАНОГО ПРАЦІВНИКА


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Тема номера
  МОНЕТИЗАЦІЯ ПО-УКРАЇНСЬКИ
МОНЕТИЗАЦІЯ ПО-УКРАЇНСЬКИ Урядом прийнято рішення про вдосконалення механізму монетизації субсидій, що був запроваджений в Україні з 1 січня 2018 року. Доку­ментом удосконалено механізм перерахування субвенції з держав­ного бюджету на оплату пільг та житлових субсидій. Однак через чергові новації від Уряду в галузі оплати за житлово-комунальні по­слуги, попри райдужні обіцянки посадовців, українці змушені очіку­вати на ще одне «затягування пасків».
 
Інтерв`ю
  МІСІЯ – ЗАХИЩАТИ ТА РЯТУВАТИ ДІТЕЙ
МІСІЯ – ЗАХИЩАТИ ТА РЯТУВАТИ ДІТЕЙ У лютому 2019 року Київська міська дитяча клінічна лікарня № 1 відзначатиме своє 30-річчя. Роки діяль­ності були наповнені розвитком, боротьбою за дитя­че здоров’я. Сьогодні цей провідний медичний за­клад столиці відомий своїми висококваліфікованими лікарями, чуйним і уважним середнім і молодшим медперсоналом, сучасним діагностичним і лікуваль­ним обладнанням, ефективними технологіями.
 
Юридична сторінка
  ГРАФІК ВІДПУСТОК НА ПІДПРИЄМСТВІ
ГРАФІК ВІДПУСТОК НА ПІДПРИЄМСТВІ Для чого на підприємстві скла­дають графік надання відпус­ток? Якими є форми цього доку­мента? Чи обов’язково потрібно складати графік відпусток, коли в колективі кілька праців­ників? Яке покарання несуть керівники за його відсутність?
 
Особистість
  І ДАВ СВЯТЕ ПИСЬМО – СВОЙОГО «КОБЗАРЯ»!
І ДАВ СВЯТЕ ПИСЬМО – СВОЙОГО «КОБЗАРЯ»! Шановні читачі, дорогі спілчани! У період з 9 березня – Дня народжен­ня Тараса Григоровича Шевченка до 22 травня – дня перепоховання Кобзаря (перевезення тіла із Санкт -Петербурга у Канів – на Батьківщину) щорічно в Україні і багатьох країнах світу прохо­дять державні і громадські урочистос­ті, мистецькі і культурно-освітні захо­ди з вшанування Тараса Шевченка – Пророка і Провісника Української дер­жавності, Духовного Гетьмана новіт­ньої України.
 
Актуально
  МІТКИ НА ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНІЙ КАРТІ
МІТКИ НА ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНІЙ КАРТІ Упродовж минулого року Україна подолала нелегкий відрізок євроінтеграційного шляху. Завдяки змінам у за­конодавстві та реформам у різних сферах життя країна отримала без­візовий режим, набрала чинності Угода про асоціацію між Україною та ЄС, для малого та середнього біз­несу з’явилась можливість участі в європейській програмі COSME.
 
Внутрішнє життя
  НОВІ НАПРЯМИ УКРАЇНСЬКО-ДАНСЬКОЇ СПІВПРАЦІ
НОВІ НАПРЯМИ УКРАЇНСЬКО-ДАНСЬКОЇ СПІВПРАЦІ 20 лютого у Федерації проф­спілок України відбулась ро­боча зустріч з представниками місії експертів Міжнародної організації праці (МОП) та ор­ганізацій профспілок Данії з метою обговорення актуальних питань, пов’язаних з відкрит­тям нового проекту МОП за фі­нансування Уряду Данії, спря­мованого на вдосконалення механізмів управління ринком праці, розвиток професійних навичок його учасників, зміц­нення соціального діалогу та процесу ведення колективних переговорів.
 
Що відбувається?
  НОВА ПОЛІТИКА ЦІН І ТАРИФІВ НА СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩІ ТОВАРИ І ПОСЛУГИ: ЧИ ЗБЕРЕЖЕНО ПРИНЦИПИ СОЦІАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ?
НОВА ПОЛІТИКА ЦІН І ТАРИФІВ НА СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩІ ТОВАРИ І ПОСЛУГИ: ЧИ ЗБЕРЕЖЕНО ПРИНЦИПИ СОЦІАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ? 15 лютого у Міжнародному центрі культури та мистецтв ФПУ, в рамках відзначення Всесвітнього дня соціальної справедливості, Федерація про­фесійних спілок України провела засідання круг­лого столу на тему «Нова політика цін і тарифів на соціально значущі товари і послуги: чи збережено принципи соціальної справедливості?».
 
Профпанорама
  ПРОФСПІЛА ВУГІЛЬНИКІВ ВИСУНУЛА ВИМОГИ ВЛАДІ І ПОГРОЖУЄ АКЦІЯМИ ПРОТЕСТУ
ПРОФСПІЛА ВУГІЛЬНИКІВ ВИСУНУЛА ВИМОГИ ВЛАДІ І ПОГРОЖУЄ АКЦІЯМИ ПРОТЕСТУ Визнати соціально-економічну політику держави та програмні заходи, що здійснюються протягом тривалого часу стосовно вугіль­ної промисловості та її працівників, незадовільними, – про це йдеться у постанові пленуму ЦК Профспілки працівників вугільної промисловості, що відбувся 19 лютого у м. Києві. Учасники засідання звернулися до Президента, Прем’єр-міністра, міністра енерге­тики та вугільної промисловості України з вимогою негайно вжити заходів щодо підвищення ефективності вугільної галузі, захисту соціально-економічних прав її працівників.
 
Тема номера
  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ: СУЧАСНИЙ ТРЕНД ЧИ НЕОБХІДНІСТЬ?
ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ: СУЧАСНИЙ ТРЕНД ЧИ НЕОБХІДНІСТЬ? Програми щодо часткової компенсації витрат на придбання та встановлення енергозберігаючого обладнання, утеплення будин­ків, заміни вікон і дверей працюють в Україні вже не перший рік. Попит на них є, про що свідчить статистика. Експерти на підставі цифр роблять висновки, що Україна, нарешті, стає на рейки енер­гоощадливості. Платити за комунальні послуги менше не можна доти, доки люди не навчаться витрачатись на енергоефективність – такий вердикт аналітиків енергетичної галузі. І вони не втомлю­ються наголошувати, що долучитись до глобальних тенденцій з енергоефективності можна і треба, починаючи з власної оселі.
 
Актуально
  ПОПЕРЕДУ БУРКІНА- ФАСО
ПОПЕРЕДУ БУРКІНА- ФАСО Україна посіла 112-те місце в світовому рейтингу рів­ня життя британського аналітичного центру The Legatum Prosperity Index. Країни оцінюють на основі результатів опитувань за так званим індек­сом процвітання, який розрахо­вується за такими показниками: стан економіки, соціальної сфе­ри, влади, підприємництва, охо­рони здоров’я та персональної свободи громадян.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.05.2018 00:38

21.05.2018 00:37

14.05.2018 02:40

14.05.2018 02:40

14.05.2018 02:39

14.05.2018 02:20

27.04.2018 21:28

27.04.2018 21:27

06.04.2018 12:52

06.04.2018 12:51

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання