« на головну 19.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1253)
20
Червень
 
Інтерв’ю
 
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»

СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»


РУБРИКИ


Передплата





Статті
Інтерв`ю
  Розмова з Василем МОЙСЮКОМ, головою Центральної ради профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України
Розмова з Василем МОЙСЮКОМ, головою Центральної ради профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України Відсутність перспектив розвитку позбавляє нафтопереробну галузь майбутнього
 
Спецвипуск
  Верховенство принципу соціальної справедливості як зброя в боротьбі з бідністю
Верховенство принципу соціальної справедливості як зброя в боротьбі з бідністю У 2000 році на Саміті Тисячоліття Україна підписала Декларацію Тисячоліття ООН, від­так – узяла на себе зобов’язання досягти Цілей Тисячоліття в галузі розвитку до 2015 року. Підписання Україною цього надзвичайно важливого документа – не тільки ви­знання першочерговості розв’язання існуючих проблем людського розвитку та їх важливості для подальшого процвітання нації, а й ознака взяття на себе державою відповідальності за стан і перспективи розвитку людського потенціалу.
 
Спецвипуск
  Що багатий не заплатить, то з бідного тричі візьмуть
Що багатий не заплатить, то з бідного тричі візьмуть Профспілки вважають, що справедлива сис­тема оподаткування має сприяти, з одного боку, зростанню доходів громадян, а з іншо­го – інтенсивному розвитку виробництва. Як наслідок, збільшаться податкові надходжен­ня до бюджетів. Оптимального ефекту в цьо­му питанні можна досягти тільки шляхом зба­лансування інтересів бізнесу і громадян.
 
Тема номера
  Чи позбудемось філософії бідності?
Чи позбудемось філософії бідності? Близько 7 млн українців живуть за межею бідності. Це дані Державного комітету статистики за ли­пень 2013 року. І між іншим, це 16,3% усього насе­лення країни. Хоча експерти по-різному оцінюють масштаби бідності, посилаючись на різноманітні методи підрахунків, Україна стабільно очолює рей­тинги найбідніших країн. Напередодні Міжнарод­ного дня боротьби з бідністю, що відзначається 17 жовтня, «Профспілкові вісті» аналізували причи­ни злиденного життя наших співгромадян. А та­кож чому одні програми, спрямовані на подолання цього ганебного явища, дієві, а інші – ні.
 
Спецвипуск
  Перспективи соціальної безпеки та справедливості в Україні
Перспективи соціальної безпеки та справедливості в Україні 8–9 жовтня в Будинку спілок відбулася міжна­родна конферен­ція «Які перспек­тиви соціальної безпеки та спра­ведливості в Україні?»
 
Спецвипуск
  Нерівність – продукт політичних сил
Нерівність – продукт політичних сил Добре відомо, що в останні роки в заможних країнах, надто у США, не­рівність доходів і достатку поглиби­лася, а після Вели­кої депресії – ще більше. А як в ін­ших країнах сві­ту? Як складають­ся справи у бідних країнах чи краї­нах із середніми доходами? Нерів­ність поглиблюєть­ся чи, може, ситуа­ція поліпшується? Ми рухаємося у бік справедливого світу чи, може, на­впаки?
 
Регіональні новини
  Наш голова профкому
Наш голова профкому На ДП «Миколаїв­ський науково-виробничий центр стандартизації, ме­трології та серти­фікації», який очолює Іри­на Романенко, обсяги дохо­дів підприємства зроста­ють із року в рік за рахунок розширення кола замовни­ків та освоєння нових ви­дів послуг. На підприєм­стві діє міцна профспілко­ва організація, яку очолює Інна Бражнікова. Вона пра­цює на підприємстві з 1996 року й увесь цей час брала активну участь у роботі профкому, тож у червні 2010-го на профспілкових зборах її було обрано голо­вою профорганізації.
 
Культура
  Життя на всі «лади»
Життя на всі «лади» Видатний український компо­зитор, музикознавець, Герой України, народний артист України, лауреат премії ім. Т. Г. Шевченка, кандидат мистецтвознавства, професор двох Національних музичних академій – Києва і Львова, художній керівник Національної опери України Мирослав Михайлович Скорик 13 липня ц. р. відзначив своє 75-ліття.
 
Спорт
  Традиція змагатись
Традиція змагатись Певно, немає жодної області в Україні, де б профспілкова спар­такіада мала понад 20-річну історію. А між тим, справжнім свя­том спорту і здоров’я стала ХХІІІ обласна міжгалузева спартакі­ада профспілок Закарпаття, у фінальних змаганнях якої взяли участь 17 команд галузевих профспілок та профспілкових комі­тетів підприємств – загалом близько 450 учасників.
 
Що відбувається?
  Кроки до гідної праці
Кроки до гідної праці З нагоди Дня дій за гід­ну працю, за підтримки Федерації профспілок України та Організації ветеранів України від­булися публічні слухан­ня з питань активізації ролі соцпартнерів у по­доланні соціальної не­справедливості та ста­новленні гідної праці в Україні, а також шляхів вирішення проблем у цій сфері.
 

Сторінки: « 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів






 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання