|
|
|
|
|
Статті |
![](/pic/itm.gif) |
Суспільство |
|
|
Вимушені переселенці отримуватимуть адресну допомогу |
![Вимушені переселенці отримуватимуть адресну допомогу](/img/arts/ws1413796491.jpg) |
З метою отримання узагальненої інформації про всі потреби переселенців та забезпечення їх матеріальною допомогою для покриття витрат на проживання, в тому числі оплату житлово-комунальних послуг, Кабінет Міністрів України 1 жовтня 2014 року прийняв низку важливих рішень. Про організацію роботи органів соціальної сфери щодо захисту переселенців та надання соціальної підтримки населенню при оплаті житлово-комунальних послуг повідомила міністр соціальної політики Людмила Денісова. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Регіональні новини |
|
|
Соціальний захист лісівників |
![Соціальний захист лісівників](/img/arts/ws1413796252.jpg) |
Збереження і примноження лісових масивів Прикарпаття має неабияке значення для економіки та здоров’я людини. Про це дбають 2,6 тис. трудівників лісової галузі. Що найбільше їх хвилює сьогодні, який соціальний захист вони мають? ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Тема номера |
|
|
Вудка для злидаря |
![Вудка для злидаря](/img/arts/ws1413796035.jpg) |
Як краще зарадити бідним людям? Періодично передавати їм валізи з елементарно необхідними речами, дарувати комп’ютери дитячим будинкам, збирати з миру по нитці, щоб виручити тих, хто потрапив у біду, чи виробити і, головне, постійно витримувати відповідну державну стратегію подолання бідності як такої? Відповідь для абсолютної більшості громадян очевидна. 17 жовтня – Міжнародний день боротьби із бідністю. Отже, варто проаналізувати успіхи та невдачі держави у цій царині. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Профпанорама |
|
|
Профспілковий міст над прірвою кризи |
![Профспілковий міст над прірвою кризи](/img/arts/ws1413795828.jpg) |
«Не дай вам Боже, жити в часи перемін» – ще до нашої ери повчав Конфуцій своїх учнів. В істинності цього афоризму на власному досвіді довелося пересвідчитись не одному поколінню, силою обставин утягнутому у вир тих чи інших суспільно-політичних пертурбацій. Не уникло цього й сучасне українське суспільство, яке всі 23 роки національно-державної незалежності відчуває глобальні зміни на власній шкірі (далеко не кожній спільноті випадає пережити розвал імперій, створення незалежних держав, революцій у власній країні). ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Юридична сторінка |
|
|
Допомога сім’ям з дітьми |
![Допомога сім’ям з дітьми](/img/arts/ws1413795687.jpg) |
Моя 17-річна сестра не має роботи та перебуває на четвертому місяці вагітності. Які документи їй необхідно подати для оформлення допомоги при народженні дитини? До якої установи слід звертатися? ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Різне |
|
|
Під таким «соусом» |
![Під таким «соусом»](/img/arts/ws1413795360.jpg) |
Що не кажіть, а кулінарія та їжа подарували світу чимало виразних фразеологізмів із різним змістовно-емоційним забарвленням, якими охоче користуємося за слушної нагоди: «не все котові масляна», «дурне сало без хліба», «характер з перчиком», «риба гниє з голови» тощо. В англійців, скажімо, є вираз «to be worth one’s salt», дослівно «бути гідним (чиєїсь) солі», а фактично ідіома означає «недаремно одержувати зарплату». Або французький – «ne pas être dans son assiette» перекладається дослівно «бути не в своїй тарілці», а означає почуватися некомфортно, мати поганий настрій. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Спорт |
|
|
Освітяни відзначилися масовістю |
![Освітяни відзначилися масовістю](/img/arts/ws1413795216.jpg) |
Фінальні змагання ХІІ обласної спартакіади працівників закладів та установ освіти Закарпаття, організаторами якої виступили департамент освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації, галузевий обком профспілки за сприяння обласної ради ФСТ «Україна», відбулися на стадіоні «Карпати» в м. Хусті. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Що відбувається? |
|
|
За гідну працю і добробут людини |
![За гідну працю і добробут людини](/img/arts/ws1413219272.jpg) |
«Невідкладно розпочати діалог Уряду із соціальними партнерами для визначення практичних завдань, строків, індикаторів та механізмів реалізації основної мети реформ – досягнення європейських стандартів життя, передусім у сферах зайнятості, оплати, безпеки праці, оподаткування, соціального розвитку, ефективного виробничого та трудового потенціалу країни, для успішної конкуренції на світових ринках», – закликали учасники Всеукраїнського форуму профспілок «За гідну працю і добробут людини», що відбувся 7 жовтня у Київському міському Будинку вчителя з нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Що відбувається? |
|
|
Асоціація з ЄС має враховувати права та інтереси українських працівників |
![Асоціація з ЄС має враховувати права та інтереси українських працівників](/img/arts/ws1413218943.jpg) |
Соціальні аспекти євроінтеграції, наслідки підписання Угоди про асоціацію з ЄС для економіки та громадян України, чому Уряд ігнорує трудові права при формуванні дорожньої карти імплементації цієї Угоди – ці та інші актуальні питання обговорено під час конструктивної та жвавої фахової дискусії, яку нещодавно провела ФПУ за участі спеціалістів Національного інституту стратегічних досліджень. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Внутрішнє життя |
|
|
«Податкова реформа для громадян – батіг без пряника?» |
![«Податкова реформа для громадян – батіг без пряника?»](/img/arts/ws1413218399.jpg) |
Круглий стіл під такою назвою відбувся у редакції «ПВ». У дискусії взяли участь заступник Голови Федерації профспілок України Сергій Кондрюк, керівник департаменту апарату ФПУ Людмила Остапенко, заступник директора Департаменту доходів і зборів з фізичних осіб – начальник Управління адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб Державної фіскальної служби України Сергій Наумов, заступник начальника Науково-дослідного центру з проблем оподаткування при Національному університеті ДПС України, д. е. н. професор Костянтин Швабій, провідні фахівці апарату ФПУ. Під час заходу присутні обмінялися думками щодо того, чому профспілки вважають, що податкова реформа для громадян – батіг без пряника, що очікує громадян у сфері податків наступного року, чи заплановано Урядом у перспективі підвищення розміру ЄСВ для працівників і якою має бути справедлива податкова політика щодо пересічних громадян – платників податків. ![](/pic/arr.gif) |
|
Сторінки: « 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 » |
|
УВАГА!
З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.
|
НОВИНИ |
|
10.07.2024 21:02
08.07.2024 20:16
08.05.2024 21:25
08.05.2024 21:01
05.04.2024 21:44
22.03.2024 19:35
15.03.2024 18:49
15.03.2024 18:46
10.02.2024 18:02
10.02.2024 18:01
Усі новини
|
|
|
|
|
|
Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©
|
01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49 |
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання |
|
|