|
|
|
|
|
Статті Збагачуємо здоров`ям |
![](/pic/itm.gif) |
Збагачуємо здоров`ям |
|
|
Профспілкові оздоровниці зустрічають дітей |
![Профспілкові оздоровниці зустрічають дітей](/img/arts/ws1307040350.jpg) |
Настала чудова літня пора – екзамени й шкільні лінійки позаду, тож тепер саме час поміркувати, де відпочивати та набиратися сил до нового навчального року нашим дітям так, щоб і ми були спокійні й вони активно, з користю для здоров’я відпочили. А з огляду на зростання рівня захворюваності, поширення хвороб серед дітей та збільшення кількості дітей-інвалідів, питання лікування та оздоровлення малечі стає ще актуальнішим. Аби не «ламати» голову, куди відправити своє чадо чи куди разом з ним поїхати, ми вам допоможемо, розповівши про оздоровниці профспілок України, які гостинно запрошують дітей і підлітків на лікування та відпочинок. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Збагачуємо здоров`ям |
|
|
Храм здоров’я святкує ювілей |
![Храм здоров’я святкує ювілей](/img/arts/ws1306440078.jpg) |
50-річчя профспілкового санаторію «Хмільник» – це не одноденне свято з оркестром, вітаннями та концертною програмою, а результат щоденної наполегливої праці всього колективу. Напевно, не лише теплі слова, що лунали в святковому залі Палацу культури санаторію на честь ювілею, а й нагороди, вручені колективу й окремим працівникам, свідчать про сумлінну працю і належний рівень цього закладу. Серед поважних гостей, які особисто привітали один з найкращих санаторіїв України, були Голова ФПУ Василь Хара, голова ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» Микола Субота, колеги з інших українських санаторіїв, урядовці різного рівня. Також теплі слова на адресу санаторію лунали від Прем’єр-міністра Миколи Азарова і Голови Верховної Ради Володимира Литвина, багатьох інших відомих людей… Щоправда, їхні вітання були передані листівками. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Збагачуємо здоров`ям |
|
|
Курортний рай |
![Курортний рай](/img/arts/ws1302808613.jpg) |
Україна багата на різноманітні природні ресурси, які використовують у лікувально-оздоровчих цілях. М’який клімат, мінеральні води, мулові і торф’яні лікувальні грязі,теплі моря, гірські та степові ландшафти, лісові масиви, річки й озера створюють сприятливі умови для лікування багатьох захворювань.Практично немає хвороб, показаних для санаторно-курортного лікування, яких би не можна було лікувати на курортах України і, зокрема, в оздоровницях закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України (ЗАТ «Укрпрофоздоровниця»). ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Збагачуємо здоров`ям |
|
|
Зберегти реабілітаційну систему |
![Зберегти реабілітаційну систему](/img/arts/ws1300390600.jpg) |
Санаторно-курортна справа, в якій одне з головних місць посідає відновлювальне лікування, є частиною державної політики, що дає змогу цілеспрямовано й ефективно здійснювати профілактику захворювань та, відповідно, зменшувати витрати із бюджету на оплату лікарняних листків. Медична реабілітація насамперед спрямована на збереження здоров’я нації та трудового потенціалу України. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Збагачуємо здоров`ям |
|
|
На краю прірви: робимо рішучий крок уперед? |
![На краю прірви: робимо рішучий крок уперед?](/img/arts/ws1299783888.jpg) |
Стан справ із розвитком спорту зазвичай якнайповніше характеризує як сьогодення, так і перспективи будь-якої країни. Регулярні заняття фізкультурою гарантують, що нація в переважній більшості здорова, а відтак і спроможна до трудових звершень, натомість спорт високих досягнень як надбудова на базі масового забезпечує країні репутаційні та інвестиційні дивіденди. Тож зазвичай у розвинених країнах навіть не виникає питання, масовим чи професійним спортом опікуватися – бо це нерозривно пов’язані елементи, хоч кожен і має свою специфіку. Разом з тим в Україні навіть на 20-му році незалежності влада, здається, досі не затямила, які ризики чекають на країну, де проблеми фізкультури й спорту відсуваються на …надцяте місце. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Збагачуємо здоров`ям |
|
|
Пропозиції ради керівників до Президії ФПУ, Верховної Ради та Кабінету міністрів України |
![Пропозиції ради керівників до Президії ФПУ, Верховної Ради та Кабінету міністрів України](/img/arts/ws1299181511.jpg) |
1. Поновити норму частини 3 статті 12 Закону України «Про плату за землю», наказ МоЗ України від 01.10.1998 № 289 «Про затвердження Переліку спеціалізованих санаторіїв з реабілітації хворих, які звільняються від сплати земельного податку» та включення до цього переліку санаторно-курортних закладів товариства. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Збагачуємо здоров`ям |
|
|
У режимі жорсткої економії |
![У режимі жорсткої економії](/img/arts/ws1299181335.jpg) |
22 лютого Рада керівників ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» підбила підсумки фінансово-господарської діяльності за 2010 рік і обговорила питання виживання у складних умовах і збереження санаторно-курортної системи за відсутності фінансування та значної затримки платежів Виконавчою дирекцією Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (ФССТВП). ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Збагачуємо здоров`ям |
|
|
На який курорт поїхати? |
![На який курорт поїхати?](/img/arts/ws1297369035.jpg) |
Активний ритм життя, щоденні стреси та перенапруження викликають у людини одне бажання – відпочити та зберегти безцінний дарунок – здоров’я! Тож санаторно-курортне лікування та оздоровлення не втрачає своєї актуальності. Лідером на українському ринку санаторно-курортного оздоровлення є ЗАТ «Укрпрофоздоровниця», яка об’єднує більш як 85 закладів, розташованих у різних регіонах України. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Збагачуємо здоров`ям |
|
|
Курорт Саки. Бальнеогрязьовий санаторій ім. АКАДЕМІКА М. Н. Бурденка |
![Курорт Саки. Бальнеогрязьовий санаторій ім. АКАДЕМІКА М. Н. Бурденка](/img/arts/ws1295728400.jpg) |
Саки – стародавній курорт Криму, що розвинувся на базі власних унікальних природних лікувальних ресурсів: Сакського солоного озера з лікувальними грязями й ропою, термальних мінеральних вод і морського узбережжя з піщаними пляжами. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Збагачуємо здоров`ям |
|
|
Дорослі турботи задля щасливого дитинства |
![Дорослі турботи задля щасливого дитинства](/img/arts/ws1294319776.jpg) |
Щороку ФПУ проводить Всеукраїнський огляд профспілок і трудових колективів на кращу організацію оздоровлення й відпочинку дітей.
Поглиблення економічної кризи нині спонукало всіх учасників оздоровчого процесу до більш раціонального використання коштів. ![](/pic/arr.gif) |
|
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 |
|
УВАГА!
З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.
|
НОВИНИ |
|
10.07.2024 21:02
08.07.2024 20:16
08.05.2024 21:25
08.05.2024 21:01
05.04.2024 21:44
22.03.2024 19:35
15.03.2024 18:49
15.03.2024 18:46
10.02.2024 18:02
10.02.2024 18:01
Усі новини
|
|
|
|
|
|
Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©
|
01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49 |
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання |
|
|