« на головну 22.09.2018
Архів номерів  •  Актуальний номер » (965)
30
Серпень
 
Інтерв’ю
 
Юрій Піжук: «Ключовим при проведенні реформ має бути принцип справедливості»

Юрій Піжук: «Ключовим при проведенні реформ має бути принцип справедливості»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Збагачуємо здоров`ям
Збагачуємо здоров`ям
  «Золота середина» дитячого відпочинку
«Золота середина» дитячого відпочинку У дитячих таборах уже розпочалася третя зміна, в яку оздоровлюються май­же 3 тис. дітей. Слід зазначити, що перші дві зміни оздоровлення та відпочин­ку пройшли на високому рівні. Так, у таборах смт Кирилівки полюбляють від­почивати діти не тільки із Запорізької, а й Дніпропетровської, Харківської, Сумської, Чернігівської та інших областей України.
 
Збагачуємо здоров`ям
  Чому море теплішає
Чому море теплішає Нещодавно у «Профспілкових віс­тях» було надруковане інтерв’ю з Го­ловою ФПУ Василем Хара, яке уваж­но прочитали й у колективі кримсь­кого санаторію «Лівадія» Укрпрофоздоровниці. І, зрозуміло, не тільки тому, що цей санаторій згадується в інтерв’ю.
 
Збагачуємо здоров`ям
  Профспілкові оздоровниці зустрічають дітей
Профспілкові оздоровниці  зустрічають дітей Настала чудова літня пора – екза­мени й шкільні лінійки позаду, тож тепер саме час поміркувати, де від­почивати та набиратися сил до но­вого навчального року нашим дітям так, щоб і ми були спокійні й вони активно, з користю для здоров’я від­почили. А з огляду на зростання рів­ня захворюваності, поширення хво­роб серед дітей та збільшення кіль­кості дітей-інвалідів, питання ліку­вання та оздоровлення малечі стає ще актуальнішим. Аби не «ламати» голову, куди відправити своє чадо чи куди разом з ним поїхати, ми вам допоможемо, розповівши про оздо­ровниці профспілок України, які гос­тинно запрошують дітей і підліт­ків на лікування та відпочинок.
 
Збагачуємо здоров`ям
  Храм здоров’я святкує ювілей
Храм здоров’я  святкує ювілей 50-річчя профспілкового санаторію «Хмільник» – це не одноденне свято з оркестром, вітаннями та кон­цертною програмою, а результат щоденної наполегливої праці всього колективу. Напевно, не лише теплі слова, що лунали в святковому залі Палацу культури санаторію на честь ювілею, а й нагороди, вручені колективу й окремим працівни­кам, свідчать про сумлінну працю і належний рівень цього закладу. Серед поважних гостей, які особис­то привітали один з найкращих санаторіїв України, були Голова ФПУ Василь Хара, голова ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» Микола Су­бота, колеги з інших українських санаторіїв, урядовці різного рівня. Також теплі слова на адресу сана­торію лунали від Прем’єр-міністра Миколи Азарова і Голови Верховної Ради Володимира Литвина, багатьох інших відомих людей… Щоправда, їхні вітання були пере­дані листівками.
 
Збагачуємо здоров`ям
  Курортний рай
Курортний рай Україна багата на різноманітні природні ресурси, які використовують у лікувально-оздоровчих цілях. М’який клімат, мінеральні води, мулові і торф’яні лікувальні грязі,теплі моря, гірські та степові ландшафти, лісові масиви, річки й озера створюють сприятливі умови для лікування багатьох захворювань.Практично немає хвороб, показаних для санаторно-курортного лікування, яких би не можна було лікувати на курортах України і, зокрема, в оздоровницях закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України (ЗАТ «Укрпрофоздоровниця»).
 
Збагачуємо здоров`ям
  Зберегти реабілітаційну систему
Зберегти реабілітаційну систему Санаторно-курортна справа, в якій одне з голо­вних місць по­сідає віднов­лювальне лі­кування, є частиною державної по­літики, що дає змогу цілеспрямо­вано й ефективно здійснювати профілактику захворювань та, відповідно, зменшувати витрати із бюджету на оплату лікарняних листків. Медична реабілітація на­самперед спрямована на збережен­ня здоров’я нації та трудового по­тенціалу України.
 
Збагачуємо здоров`ям
  На краю прірви: робимо рішучий крок уперед?
На краю прірви: робимо рішучий крок уперед? Стан справ із розвитком спорту зазвичай якнайповні­ше характеризує як сьогодення, так і перспективи будь-якої країни. Регулярні заняття фізкультурою гаранту­ють, що нація в переважній більшості здорова, а відтак і спроможна до трудових звершень, натомість спорт високих досягнень як надбудова на базі масового забезпе­чує країні репутаційні та інвестиційні дивіденди. Тож зазвичай у розвинених країнах навіть не виникає пи­тання, масовим чи професійним спортом опікуватися – бо це нерозривно пов’язані елементи, хоч кожен і має свою специфіку. Разом з тим в Україні навіть на 20-му році незалежності влада, здається, досі не затямила, які ризики чекають на країну, де проблеми фізкультури й спорту відсуваються на …надцяте місце.
 
Збагачуємо здоров`ям
  Пропозиції ради керівників до Президії ФПУ, Верховної Ради та Кабінету міністрів України
Пропозиції ради керівників до Президії ФПУ, Верховної Ради та Кабінету міністрів України 1. Поновити норму частини 3 статті 12 Закону України «Про плату за землю», на­каз МоЗ України від 01.10.1998 № 289 «Про за­твердження Переліку спе­ціалізованих санаторіїв з реабілітації хворих, які звільняються від сплати зе­мельного податку» та вклю­чення до цього переліку са­наторно-курортних за­кладів товариства.
 
Збагачуємо здоров`ям
  У режимі жорсткої економії
У режимі жорсткої економії 22 лютого Рада керівників ЗАТ «Укрпрофоздоровни­ця» підбила підсум­ки фінансово-госпо­дарської діяльності за 2010 рік і обгово­рила питання ви­живання у складних умовах і збереження санаторно-курорт­ної системи за від­сутності фінансу­вання та значної затримки пла­тежів Виконавчою дирекцією Фонду со­ціального страху­вання з тимчасової втрати працездат­ності (ФССТВП).
 
Збагачуємо здоров`ям
  На який курорт поїхати?
На який курорт  поїхати? Активний ритм життя, щоденні стреси та перенапруження виклика­ють у людини одне бажання – відпочити та зберегти безцінний дару­нок – здоров’я! Тож санаторно-курортне лікування та оздоровлення не втрачає своєї актуальності. Лідером на українському ринку санатор­но-курортного оздоровлення є ЗАТ «Укрпрофоздоровниця», яка об’єднує більш як 85 закладів, розташованих у різних регіонах України.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

03.09.2018 00:04

03.09.2018 00:04

18.08.2018 23:39

18.08.2018 23:37

18.08.2018 23:29

18.08.2018 23:28

05.08.2018 00:18

22.07.2018 00:58

22.07.2018 00:39

08.07.2018 02:28

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання