« на головну 05.12.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1030)
21
Листопад
 
Інтерв’ю
 
Шість переваг платіжної картки «Профспілковий квиток»

Шість переваг платіжної картки «Профспілковий квиток»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Збагачуємо здоров`ям
Збагачуємо здоров`ям
  Унікальна Закарпатська «Гармонія»
Унікальна Закарпатська «Гармонія» Родзинкою дитячого оздоровлення в Закарпатті є літня школа-табір «Гармонія» для творчо обдарованих дітей, що діє у селищі Чинадієве Мукачівського району. Організували її управління культури Закарпатської облдержадміністрації (начальник Юрій Глеба) і галузевий обком проф­спілки (голова Наталія Товтин). Дитячий заклад працює уже 22 роки по­спіль, а незмінним керівником школи творчості й відпочинку є ентузіаст культурно-мистецької ниви, директор Чинадіївської дитячої школи мис­тецтв Михайло Фендик.
 
Збагачуємо здоров`ям
  У Закарпатській філії ПАТ «Укртелеком» дбають про дітей
У Закарпатській філії ПАТ «Укртелеком» дбають про дітей Адміністрація За­карпатської філії ПАТ «Укртеле­ком» (директор Сергій Ярмолен­ко) спільно з профспілко­вою організацією (голова Петро Паук), незважаючи на фінансово-економічні проблеми, постійно дба­ють про оздоровлення ді­тей своїх працівників. На утриманні філії – замісь­кий стаціонарний дитя­чий оздоровчий заклад «Зв’язківець», який роз­ташований у гірському селі Турички Перечин­ського району.
 
Збагачуємо здоров`ям
  Санаторії «Приазовкурорту» – дітям
Санаторії «Приазовкурорту» – дітям Протягом останніх років запорізькі са­наторії ПрАТ «Приазовкурорт» здій­снюють оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобиль­ської катастрофи, в тому числі органі­зованих груп дітей та дітей з батьками.
 
Збагачуємо здоров`ям
  Гаряча пора оздоровлення
Гаряча пора оздоровлення 3 липня в Будинку спілок відбулася зустріч заступника Голови Федерації професійних спілок України Євгена Драп’ятого з пред­ставниками регіональних засобів масової ін­формації. Основними темами обговорен­ня були питання соціального захисту людини праці, оздоровлення та відпочинку дітей, а також молодіжної політики, зокрема будівництва житла для молоді.
 
Збагачуємо здоров`ям
  ...А добре відпочивати – ще краще!
...А добре відпочивати – ще краще! Табір «Алый парус», розта­шований в екологічно чис­тій курортній зоні Рибаків­ка неподалік Чорного моря поряд із сосновим бором. Щорічно він може прийняти на відпочинок більше тисячі дітей ві­ком від 6 до 15 років. На його тери­торії площею 8 га розташовані комфортабельні корпуси, спорт­майданчик і стадіон з футбольним полем, тенісні і більярдні столи, кінотеатр тощо. Тут організоване повноцінне п’ятиразове харчуван­ня: у раціоні гарячі, м’ясні та мо­лочні страви, свіжі фрукти й овочі, сири та ковбаси, натуральні соки і кондитерські вироби. Щоденний дитячий відпочинок на морському пляжі поєднується із спортивними заходами. Діти беруть участь у ці­кавих театралізованих виставах, іграх, конкурсах тощо.
 
Збагачуємо здоров`ям
  Оздоровлення санаторно-курортної системи профспілок
Оздоровлення санаторно-курортної системи профспілок У «Миргородкурорті» на Полтавщині відбулася нарада правління ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» з головними лікарями профспілкових оздоровниць, у якій взяли участь Голова Федерації професій­них спілок України Юрій Кулик та члени наглядо­вої ради.
 
Збагачуємо здоров`ям
  Дитячий відпочинок – пріоритет державного рівня
Дитячий відпочинок – пріоритет державного рівня 15 травня Уряд розглянув Кон­цепцію Дер­жавної цільової програми оздо­ровлення та від­починку дітей і розвитку мере­жі дитячих оздо­ровчих закладів на період до 2017 року та ухвалив відповідне розпо­рядження.
 
Збагачуємо здоров`ям
  В епіцентрі – оздоровлення і відпочинок дітей та молоді
В епіцентрі – оздоровлення і відпочинок дітей та молоді Про підсумки відпочинку й оздоровлення дітей шкільного віку та молоді за минулий рік, рівень захворюваності серед них, що за останнє п’ятиріччя зріс на 15%, та багато ін­шого йшлося під час парламентських слу­хань, які відбулися 3 квітня у Верховній Раді України. В заході взяв участь та виступив за­ступник Голови Федерації профспілок Украї­ни Євген Драп’ятий.
 
Збагачуємо здоров`ям
  «Жовтень» – унікальна перлина Кончі-Заспи
«Жовтень» – унікальна  перлина Кончі-Заспи Клінічний санаторій «Жовтень» роз­ташований у мальовничому передміс­ті Києва, на березі Дніпра, в лісопар­ковій зоні Кончі-Заспи. Унікальність цього закладу полягає у наданні широ­кого спектру медичних послуг: ліку­вання серцево-судинної системи й ор­ганів травлення, хвороб кістково-м’язової системи, реабілітація паці­єнтів із цереброваскулярною патоло­гією, вагітних при екстрагенітальній та акушерській патології.
 
Збагачуємо здоров`ям
  Море, сонце і вода…
Море, сонце і вода… На Запоріжжі стартує четвер­та дитяча оздо­ровча зміна. За­клади оздоровлен­ня та відпочинку, розташовані на узбережжі Азовсь­кого моря, гостин­но зустрічати­муть більше 8 тис. дітей та під­літків.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

15.11.2019 21:42

15.11.2019 21:41

15.11.2019 21:38

31.10.2019 20:26

31.10.2019 20:25

31.10.2019 20:24

31.10.2019 18:40

18.10.2019 15:09

18.10.2019 15:08

18.10.2019 15:07

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання