« на головну 25.11.2017
Архів номерів  •  Актуальний номер » (920)
19
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОПУСТЯТЬ ДИСКРИМІНАЦІЇ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ»

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОПУСТЯТЬ ДИСКРИМІНАЦІЇ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Збагачуємо здоров`ям
Збагачуємо здоров`ям
  Дитячий відпочинок – пріоритет державного рівня
Дитячий відпочинок – пріоритет державного рівня 15 травня Уряд розглянув Кон­цепцію Дер­жавної цільової програми оздо­ровлення та від­починку дітей і розвитку мере­жі дитячих оздо­ровчих закладів на період до 2017 року та ухвалив відповідне розпо­рядження.
 
Збагачуємо здоров`ям
  В епіцентрі – оздоровлення і відпочинок дітей та молоді
В епіцентрі – оздоровлення і відпочинок дітей та молоді Про підсумки відпочинку й оздоровлення дітей шкільного віку та молоді за минулий рік, рівень захворюваності серед них, що за останнє п’ятиріччя зріс на 15%, та багато ін­шого йшлося під час парламентських слу­хань, які відбулися 3 квітня у Верховній Раді України. В заході взяв участь та виступив за­ступник Голови Федерації профспілок Украї­ни Євген Драп’ятий.
 
Збагачуємо здоров`ям
  «Жовтень» – унікальна перлина Кончі-Заспи
«Жовтень» – унікальна  перлина Кончі-Заспи Клінічний санаторій «Жовтень» роз­ташований у мальовничому передміс­ті Києва, на березі Дніпра, в лісопар­ковій зоні Кончі-Заспи. Унікальність цього закладу полягає у наданні широ­кого спектру медичних послуг: ліку­вання серцево-судинної системи й ор­ганів травлення, хвороб кістково-м’язової системи, реабілітація паці­єнтів із цереброваскулярною патоло­гією, вагітних при екстрагенітальній та акушерській патології.
 
Збагачуємо здоров`ям
  Море, сонце і вода…
Море, сонце і вода… На Запоріжжі стартує четвер­та дитяча оздо­ровча зміна. За­клади оздоровлен­ня та відпочинку, розташовані на узбережжі Азовсь­кого моря, гостин­но зустрічати­муть більше 8 тис. дітей та під­літків.
 
Збагачуємо здоров`ям
  Життя та розквіт попри все
Життя та розквіт попри все Незважаючи на труднощі сьогодення, Дніпропетров­ський обласний, міські ко­мітети галузевої проф­спілки, управління житлово-комунального господарства ОДА разом із керівниками підпри­ємств і профкомами до­кладають значних зусиль для збереження та розви­тку створеної трудовими колективами протягом багатьох років потужної соціальної бази, де праців­ники мають можливість оздоровлюватися разом із родинами за прийнятни­ми для сімейних бюдже­тів цінами.
 
Збагачуємо здоров`ям
  В епіцентрі подій – літо!
В епіцентрі   подій – літо! Море, сонце та вода – цього вже замало для того, аби привернути увагу батьків і дітей до відпочинку в тому чи іншому таборі…
 
Збагачуємо здоров`ям
  20 років «Укрпрофтуру»
20 років «Укрпрофтуру» Щороку завершення літнього туристич­ного сезону та підбит­тя його підсумків традиційно збігають­ся з підготовкою до святкування Всесвіт­нього дня туризму та Дня туризму в Украї­ні. А цей рік для нас особливий, адже 20 ро­ків тому було створе­не закрите акціонерне товариство по туриз­му та екскурсіях «Укрпрофтур», яке є ровесником незалеж­ної України.
 
Збагачуємо здоров`ям
  «Золота середина» дитячого відпочинку
«Золота середина» дитячого відпочинку У дитячих таборах уже розпочалася третя зміна, в яку оздоровлюються май­же 3 тис. дітей. Слід зазначити, що перші дві зміни оздоровлення та відпочин­ку пройшли на високому рівні. Так, у таборах смт Кирилівки полюбляють від­почивати діти не тільки із Запорізької, а й Дніпропетровської, Харківської, Сумської, Чернігівської та інших областей України.
 
Збагачуємо здоров`ям
  Чому море теплішає
Чому море теплішає Нещодавно у «Профспілкових віс­тях» було надруковане інтерв’ю з Го­ловою ФПУ Василем Хара, яке уваж­но прочитали й у колективі кримсь­кого санаторію «Лівадія» Укрпрофоздоровниці. І, зрозуміло, не тільки тому, що цей санаторій згадується в інтерв’ю.
 
Збагачуємо здоров`ям
  Профспілкові оздоровниці зустрічають дітей
Профспілкові оздоровниці  зустрічають дітей Настала чудова літня пора – екза­мени й шкільні лінійки позаду, тож тепер саме час поміркувати, де від­почивати та набиратися сил до но­вого навчального року нашим дітям так, щоб і ми були спокійні й вони активно, з користю для здоров’я від­почили. А з огляду на зростання рів­ня захворюваності, поширення хво­роб серед дітей та збільшення кіль­кості дітей-інвалідів, питання ліку­вання та оздоровлення малечі стає ще актуальнішим. Аби не «ламати» голову, куди відправити своє чадо чи куди разом з ним поїхати, ми вам допоможемо, розповівши про оздо­ровниці профспілок України, які гос­тинно запрошують дітей і підліт­ків на лікування та відпочинок.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5

НОВИНИ

23.10.2017 22:16

23.10.2017 22:15

16.10.2017 13:48

16.10.2017 13:47

11.10.2017 12:42

11.10.2017 12:42

11.10.2017 12:41

11.10.2017 12:40

02.10.2017 01:36

02.10.2017 01:35

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів
УВАГА!

В №9 за 3 березня 2011 року було надруковано статтю "Доплати дітям війни: підтримка чи знущання?", у якій йшлося про ігнорування Пенсійним фондом ЗУ "Про соціальний захист дітей війни", згідно з яким ця категорія пенсіонер в має право на надбавку у розмірі 30% мінімальної пенсії . Усіляки ділки від адвокатури пропонують пенсіонерам допомогу у складанні позовної заяви за розцінками від 150 до 370 гривень. Прагнучи заощадити пенсійні гроші, ми пропонуємо використати ШАБЛОН, за яким кожен з дітей війни може самостійно скласти позовну заяву.

Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2015©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання