« на головну 18.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1253)
20
Червень
 
Інтерв’ю
 
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»

СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»


РУБРИКИ


Передплата





Статті
Актуально
  КОМУ ВІЙНА, КОМУ МАТІНКА
КОМУ ВІЙНА, КОМУ МАТІНКА УКРАЇНА – СЕРЕД ЛІДЕРІВ ЗА РІВНЕМ КОРУПЦІЇ В ОБОРОННІЙ СФЕРІ
 
Що відбувається?
  НІЧНА ВАРТА
НІЧНА ВАРТА ГОЛОВНИЙ КОШТОРИС КРАЇНИ ЗНОВУ ПРОТИСНУТЬ ПІД РАНОК?
 
Людина і праця
  «ВІД КРИЗИ ДО ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ»: ПРОФСПІЛКИ ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ З РОБОТОДАВЦЯМИ
«ВІД КРИЗИ ДО ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ»: ПРОФСПІЛКИ ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ З РОБОТОДАВЦЯМИ 2 грудня на X з’їзді Федера­ції роботодавців України, що проходив під гаслом «Відродимо Україну ра­зом!», було підписано Ме­морандум між сторонами профспілок і роботодавців щодо реалізації Плану мо­дернізації України «Від кризи до економічного зростання».
 
Інтерв`ю
  ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ЛЮДИНА, ЇЇ ЖИТТЯ І ГІДНІСТЬ, ПРАВА ТА СВОБОДИ Є НАЙВИЩОЮ ЦІННІСТЮ КОЖНОЇ ДЕРЖАВИ»
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ЛЮДИНА, ЇЇ ЖИТТЯ І ГІДНІСТЬ, ПРАВА ТА СВОБОДИ Є НАЙВИЩОЮ ЦІННІСТЮ КОЖНОЇ ДЕРЖАВИ» 10 грудня весь світ від­значає Міжнародний день захисту прав люди­ни. Цей день встановле­но Генеральною Асамб­леєю ООН в 1950 році на честь прийняття 10 груд­ня 1948 року Загальної декларації з прав люди­ни – першого в світі до­кумента, що сформулю­вав положення про пра­ва людини. Про те, що означає цей день для на­ціонального профспіл­кового руху, «ПВ» розпо­вів Голова Федерації профспілок України Гри­горій Осовий.
 
Спецвипуск
  ОПЛАТА ПРАЦІ: ПРОБЛЕМИ СЬОГОДЕННЯ
ОПЛАТА ПРАЦІ: ПРОБЛЕМИ СЬОГОДЕННЯ Непродумані струк­турні реформи при­звели до катастро­фічного падіння рівня життя працівників та їхніх сімей унаслідок стрімкого знецінення трудових доходів і за­ощаджень, зростання цін і тарифів, деваль­вації гривні.
 
Спецвипуск
  КОНСТИТУЦІЙНІ ПРАВА ПРАЦІВНИКІВ МАЮТЬ БУТИ ПОНОВЛЕНІ
КОНСТИТУЦІЙНІ ПРАВА ПРАЦІВНИКІВ МАЮТЬ БУТИ ПОНОВЛЕНІ Порушуючи гарантії та вимоги статті 43 Конституції і законів України, протягом усіх років незалеж­ності в Україні не тільки не вирішується питання повернення затриманої заробітної плати працівникам, а й навпаки, обсяг зарплатних боргів зростає та має тен­денцію до масовості.
 
Тема номера
  УСІМ МИРОМ НА ПОРЯТУНОК ПЛАНЕТИ
УСІМ МИРОМ НА ПОРЯТУНОК ПЛАНЕТИ Нарешті людство збагнуло, яку загрозу становить на­шому спільному дому глобальне потепління. Делегації майже двохсот країн під час Конференції ООН із про­блем глобальних змін клімату спрямовують свої зусилля на розв’язання цієї невідкладної проблеми. На порядку денному саміту – питання про ухвалення нового до­кумента, який прийде на зміну Кіотському протоколу. З урахуванням політичних аспектів перемовини про­суваються повільно, однак усі чекають бодай якогось компромісу. З-поміж усіх результатів саміту «Профспіл­кові вісті» цікавить позиція України в цьому питанні.
 
Спецвипуск
  ЧЛЕНСЬКІ ВНЕСКИ – В ПЕРШУ ЧЕРГУ!
ЧЛЕНСЬКІ ВНЕСКИ – В ПЕРШУ ЧЕРГУ! Яким чином задовольня­ються вимоги профспілко­вих організацій щодо стяг­нення заборгованості із сплати членських внесків з юридичних осіб, стосовно яких у господарському суді розглядається справа про банкрутство?
 
Спецвипуск
  КАТАЛІЗАТОРИ ПОЗИТИВНИХ ЗМІН
КАТАЛІЗАТОРИ ПОЗИТИВНИХ ЗМІН ВАСИЛЬ МОЙСЮК, ГОЛОВА ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ХІМІЧНИХ ТА НАФТОХІМІЧНИХ ГАЛУЗЕЙ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ: «Враховуючи ситуацію, ЦР профспілки опера­тивно реагувала на стан хімічного вироб­ництва, що набув критичного ха­рактеру. Спільно із Союзом хімі­ків вона неодноразово направляла звернення до Прем’єр-міністра та Президента України щодо загрози припинення діяльності підпри­ємств із виробництва мінеральних добрив та зростання соціальної на­пруги в регіонах, в яких ці підпри­ємства розташовані. Варто зазна­чити, що реакція Уряду в цьому випадку була позитивною. В ре­зультаті підприємства з виробни­цтва азотних добрив збережено, а частина провідних підприємств галузі продовжує реалізацію ін­вестиційних проектів, які зорієн­товані насамперед на скорочення енергоспоживання та зниження собівартості виробництва продук­ції.
 
Що відбувається?
  ЩОМІСЯЦЯ ДЕРЖАВА КРАДЕ У СТУДЕНТА 505 ГРИВЕНЬ
ЩОМІСЯЦЯ ДЕРЖАВА КРАДЕ У СТУДЕНТА 505 ГРИВЕНЬ Саме такою є різни­ця між прожитко­вим мінімумом із розрахунку на одну особу (1330 грн) і академічною сти­пендією студента вищого навчально­го закладу III–IV рівнів акредитації (825 грн).
 

Сторінки: « 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів






 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання