« на головну 25.12.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1263)
21
Листопад
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата





Статті Внутрішнє життя
Внутрішнє життя
  Спорт буде жити
Спорт буде жити «На неодноразові звернення ФПУ до Прем’єр-міністра Миколи Азарова, віце-прем’єр-міністра – міністра соціальної політики Сергія Тігіпка Мінсоцполітики запропонувало Фонду соціального страхування з тим­часової втрати працездатності здійснювати фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл в обсягах, передбачених бюджетом фонду на 2011 рік», – про це на понеділковій апаратній нараді повідомила заступ­ник Голови ФПУ Тетяна Гулечко.
 
Внутрішнє життя
  Майно ФПУ: історичний аспект
Майно ФПУ: історичний аспект Триває масштаб­на кампанія, роз­горнута органа­ми прокуратури навколо майна Федерації про­фесійних спілок України та її членських органі­зацій. На адресу ФПУ, її членських організацій та заснованих (ство­рених) нею суб’єктів господа­рювання, особис­то Голови ФПУ, членів Президії, керівників Всеук­раїнських профспілок від органів прокуратури та її представників надходять чис­ленні запити, ви­моги та приписи, іноді категорич­ного характеру, й погрози про тер­мінове надання інформації, а та­кож відбувається безпосереднє втручання в гос­подарську діяль­ність профспілок.
 
Внутрішнє життя
  Майновий комплекс: за що битва?
Майновий комплекс: за що битва? Після оголошення Україною незалеж­ності держава протягом 20 років пла­номірно обмежувала свою допомогу сис­темі оздоровлення та відпочинку. Ті са­наторії та туристичні комплекси, що передавалися в комунальну власність, було ліквідовано або перепрофільовано.
 
Внутрішнє життя
  Юристи визнали: майно ФПУ не є державним
Юристи визнали: майно ФПУ не є державним Незалежна Українська держава, дотримуючись поло­жень Загальної декларації прав людини і Європейської конвенції про захист прав людини та основних свобод, за­декларувала у своїй Конституції, що громадяни мають право на участь у професійних спілках для захисту тру­дових і соціально-економічних прав та інтересів.
 
Внутрішнє життя
  Останній острів соціальної справедливості
Останній острів соціальної справедливості Здавалося б, зі зміною влади і становлен­ням конструктивного соціального діалогу Федерації профспілок України з Президен­том і урядом рейдерським атакам на ФПУ і профспілкове майно, які тривають ось уже кілька років, час припинитися. Але, ма­буть, майно профспілок – настільки ласий шматок для сильних світу сього, що просто так відмовлятися від нього рейдери не зби­раються. І останні події підтверджують це.
 
Внутрішнє життя
  Рейдерство «в законі»
Рейдерство «в законі» Незважаючи на законність володіння ФПУ профспілковим май­ном, органи влади намагаються будь-яким чином отримати його, черговий раз вносячи на розгляд до парламенту проект За­кону України «Про правовий режим майна загальносоюзних гро­мадських об’єднань (організацій) колишнього Союзу РСР».
 
Внутрішнє життя
  Палиці в колесах ГМК
Палиці в колесах ГМК Нещодавно за ініціативою Профспілки металургів і гірників України в Києві відбу­лися засідання двох парламентських комітетів – із питань промислової і регуля­торної політики та підприємництва, а також із соціальної політики та праці. Мета цих заходів полягала в тому, аби привернути увагу законодавців і громадсь­кості до необхідності вирішення проблемних питань, що накопичилися в галузі.
 
Внутрішнє життя
  Є ще порох у порохівницях
Є ще порох у порохівницях Позачергове засідання Президії, що відбулося минулого тижня, та виконання затвердже­них на ньому рішень стали однією з головних тем обговорення на понеділковій апаратній нараді у Федерації профспілок України. Ішло­ся, зокрема, про проведення пікетування Ад­міністрації Президента України з єдиною метою – підтримати звернення ФПУ до Пре­зидента Віктора Януковича про застосуван­ня ним права вето до Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення ре­формування пенсійної системи».
 
Внутрішнє життя
  На Олімпі пера і слова
На Олімпі пера і слова Днями відбулося урочисте нагородження переможців журналістського кон­курсу на найкраще висвітлення теми профспілкового руху, діяльності ФПУ, її членських організацій у регіональних, галузевих та багатотиражних ЗМІ.
 
Внутрішнє життя
  «Полювання» на активістів
«Полювання» на активістів У № 27 «ПВ» ми розповідали, як після піке­тування представниками Федерації профспілок України Генеральної прокуратури в зв’язку з неправомірним втручанням пра­воохоронних органів у їх статутну діяль­ність розпочалися переслідування найак­тивніших учасників мітингу, які відкрито висловлювали свою позицію. Зокрема, йшло­ся про голову обласної профспілкової органі­зації працівників харчової та переробної промисловості ПАК України Галину Кар­натову. Однак, хоч як це прикро, її прізвище не єдине в списку «репресованих».
 

Сторінки: « 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

17.12.2024 21:58

17.12.2024 21:57

25.11.2024 20:08

25.11.2024 20:07

25.11.2024 20:06

25.11.2024 19:49

11.11.2024 21:24

11.11.2024 21:23

25.10.2024 21:44

11.10.2024 22:50

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів






 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання