|
|
|
|
|
Статті Особистість |
![](/pic/itm.gif) |
Особистість |
|
|
ПІВВІКОВА ТРУДОВА БІОГРАФІЯ |
![ПІВВІКОВА ТРУДОВА БІОГРАФІЯ](/img/arts/ws1464425517.jpg) |
Сергію Сергійовичу Шишову, голові Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України, виповнюється 75 років. Його піввікова трудова біографія нерозривно пов’язана з історією та розвитком нашої країни. З 1984 р. він очолює Укрелектропрофспілку. Профспілковий актив, колеги високо цінують його багаторічну активну роботу в профспілках, постійну турботу про захист соціально-економічних прав та інтересів спілчан. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Особистість |
|
|
ЛІДЕР І ПРОФЕСІОНАЛ |
![ЛІДЕР І ПРОФЕСІОНАЛ](/img/arts/ws1463762414.jpg) |
26 травня голова Центральної ради Профспілки машинобудівників і приладобудівників Анатолій Володимирович Кубраченко святкує 70-річний ювілей. Анатолій Володимирович – справжній професіонал своєї справи, який завжди стоїть на захисті інтересів людини праці. Символічно, що свій ювілей іменинник святкує з майже піввіковим стажем вірного служіння профспілковій громаді. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Особистість |
|
|
«МОТОР СІЧ»: ЖИТТЯ ПІДПРИЄМСТВА ЗСЕРЕДИНИ |
![«МОТОР СІЧ»: ЖИТТЯ ПІДПРИЄМСТВА ЗСЕРЕДИНИ](/img/arts/ws1460753593.jpg) |
Запорізьке АТ «МОТОР СІЧ», яке
наступного року відзначатиме
110-річчя, є одним з найбiльших
пiдприємств, що реалiзують по-
вний цикл створення сучасних
авiацiйних двигунiв – вiд розроб-
ки, виробництва й випробування
до супроводу в експлуатацiї та
ремонту. За роки своєї діяльнос-
ті підприємство не раз засвідчу-
вало, що може вирішувати най-
складніші технічні завдання. Ви-
сокий професіоналізм його фа-
хівців дає впевненість у тому, що
«МОТОР СІЧ» буде й надалі роз-
виватися на благо тих, хто пра-
цює сьогодні та прийде завтра. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Особистість |
|
|
ТАЛАНИ ГАННИ БЕРЕЗОВСЬКОЇ |
![ТАЛАНИ ГАННИ БЕРЕЗОВСЬКОЇ](/img/arts/ws1456573405.jpg) |
Перше, що запитала Ганну Павлівну Березовську: «Чи була у школі відмінницею?» Дуже вже точна і правильна вона у житті. «Ні, – каже, – поведінкою радше норовиста…»
А такими відмінники тоді, певно, не бували у їхній тридцятій Львівській школі. На вулиці серед ровесників, як більшість на Збоїськах, – активні, згуртовані діти однієї вулиці, коли вигадували різні забави, без комп’ютера, з реальним – не віртуальним світом своїх юначих проблем і радощів. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Особистість |
|
|
ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ ЛЕГЕНДАРНИХ ГЕРОЇВ – «КІБОРГІВ» |
![ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ ЛЕГЕНДАРНИХ ГЕРОЇВ – «КІБОРГІВ»](/img/arts/ws1453491595.jpg) |
16 січня у столичному Будинку офіцерів бойові побратими зібралися на вечір пам’яті, аби віддати велику шану родинам загиблих захисників Донецького аеропорту та низько вклонитися загиблим героям – кращим воїнам, чий приклад непідробного героїзму став справжньою українською легендою. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Особистість |
|
|
ОДНОДУМЦІ, РОВЕСНИКИ, ПАРТНЕРИ |
![ОДНОДУМЦІ, РОВЕСНИКИ, ПАРТНЕРИ](/img/arts/ws1453140670.jpg) |
На державному підприємстві «Новатор», що у Хмельницькому, – подія. Знакова, пам’ятна, ювілейна. У січні перлині подільської індустрії виповнюється 50 років. За цей час на підприємстві було чимало подій – радісних і не дуже, пропущених через серце і душу кожного новаторівця. Заводчани горді за рідне підприємство, адже воно стало для них долею, життєвим причалом, оберегом кращих подій і сподівань. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Особистість |
|
|
ДІВЧИНА З ВИЩОГО СВІТУ |
![ДІВЧИНА З ВИЩОГО СВІТУ](/img/arts/ws1447491746.jpg) |
Якби висока, довговолоса, русява красуня Саша Ворошилова стала, як мріяла в шкільні роки, телезіркою, то, напевно, цілком доречно було б зараз говорити про те, як шанувальники упадають за нею. Однак нині Олександра Євгенівна (ровесниця незалежності України) займається іншою справою – вчить хлопців умурозуму. А ще – професійній майстерності. Адже вона працює майстром виробничо-технічного навчання Регіонального базового державного навчального закладу «Сєверодонецьке вище професійне училище». Крім того, дівчина ще й профспілковий лідер і спортсменка. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Особистість |
|
|
75 РОКІВ ВИТІСУЮТЬ ЛЮДИНУ З «КРИВОГО ПОЛІНА» |
![75 РОКІВ ВИТІСУЮТЬ ЛЮДИНУ З «КРИВОГО ПОЛІНА»](/img/arts/ws1446289320.jpg) |
НЕЩОДАВНО ДРОГОБИЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА ВІДЗНАЧИВ 75 РОКІВ СВОГО ЗАСНУВАННЯ ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Особистість |
|
|
ЗГАДАЙМО ПЕРШІ КРОКИ |
![ЗГАДАЙМО ПЕРШІ КРОКИ](/img/arts/ws1445077495.jpg) |
У ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК ВШАНУВАЛИ
ВЕТЕРАНІВ ПРОФСПІЛКОВОГО РУХУ ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Особистість |
|
|
Спорт – справа всього життя |
![Спорт – справа всього життя](/img/arts/ws1442008231.jpg) |
Віктор Сидорович Горбатий – із тієї нечисленної когорти, хто перетворив заняття спортом із простого захоплення на справу всього життя. Він народився у місті Городку. Життя його склалося непросто: з юних літ хлопчина пізнав, що таке скрута, безгрошів’я і тяжка праця. Проте не зламався, не втратив надію на краще, а знайшов підтримку та опору в активному способі життя. Полюбляв полювати на дичину, ганяв м’яча, бігав на ковзанах і лижах, накручував кілометри на велосипеді, мірявся інтелектом за шаховою дошкою. Не полишав своїх захоплень і після служби в армії, коли влаштувався на роботу на верстатобудівний завод у рідному Городку, згодом – на Хмельницький завод трансформаторних підстанцій (нині – ПАТ «Укрелектроапарат»). ![](/pic/arr.gif) |
|
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » |
|
УВАГА!
З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.
|
НОВИНИ |
|
10.07.2024 21:02
08.07.2024 20:16
08.05.2024 21:25
08.05.2024 21:01
05.04.2024 21:44
22.03.2024 19:35
15.03.2024 18:49
15.03.2024 18:46
10.02.2024 18:02
10.02.2024 18:01
Усі новини
|
|
|
|
|
|
Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©
|
01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49 |
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання |
|
|