« на головну 18.08.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1008)
20
Червень
 
Інтерв’ю
 
Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка

Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка


РУБРИКИ


Передплата

Статті Профпанорама

Діалог соціальних партнерів

Діалог соціальних партнерів

14 листопада, напередодні професійного свята праців­ників радіо і телебачення, за ініціативи Профспілки пра­цівників культури України, в рамках соціального партнер­ства у Національній суспіль­ній телерадіокомпанії Укра­їни (ПАТ «НСТУ») відбулася зустріч з обговорення про­блемних питань галузі.

П рофспілкову сторону представляли голова Профспілки працівників культури України Людмила Перели­гіна, заступник голови Профспілки Галина Гайдук, керівники територі­альних організацій Профспілки, голови первин­них профспілкових організацій Центральної дирекції та регіональних філій ПАТ «НСТУ».

Під час конструктивної розмови з вико­навчим директором телерадіокомпанії Олек­сандром Лієвим профспілковці обговорили питання недофінансування суспільного те­лерадіомовлення з Державного бюджету України на поточний і наступний роки та ви­світлили проблеми кожної філії телерадіо­компанії. Слід зазначити, що було отримано запевнення керівництва телерадіокомпанії щодо збереження її кадрового потенціалу в наступному році, подальшої плідної співпраці з Профспілкою і обов’язкового вирі­шення соціальних проблем працюючих.

Голова Профспілки Людмила Перелигіна привітала медійників з професійним святом та вручила профспілковим активістам від­знаки Федерації профспілок України та Профспілки працівників культури України. Зокрема, виконавчому директору ПАТ «НСТУ» Олександру Лієву було вручено по­чесний знак ФПУ «За розвиток соціального партнерства».

У своєму виступі виконавчий директор ПАТ «НСТУ» зосередив увагу присутніх на необхідності існування в компанії проф­спілкової організації, оскільки саме проф­спілки є конструктивним опонентом робо­тодавця, адже співпрацюючи з профспіл­кою, роботодавець отримує соціального партнера, помічника, який діє за законом і несе всю повноту відповідальності. «За до­помогою профспілки він вирішує не тільки соціальні завдання, а й питання функціону­вання закладу в цілому. Тож не потрібно бо­ятися наявності профспілкової організації, оскільки профспілка впорядковує рішення безлічі питань і проблем. Тому я, – зазначив Олександр Лієв, – написав заяву та вступив до лав первинної профспілкової організації ПАТ «НСТУ».

В урочистій обстановці йому та ще 15 фа­хівцям Центральної дирекції ПАТ «НСТУ» було вручено профспілкові квитки.

ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Людмила Перелигіна, голова Профспілки працівників культури України:

«Вітаючи всіх вас, хочу від імені Проф­спілки працівників культури України засвідчити свою глибоку пошану та щиру подяку колективу медіасфери за вірність Профспілці і побажати всім міцного здоров’я, плідної ефективної роботи, випусків новин тільки пози­тивних, програм, які тішать і душу, і серце, а кожному колективу – уваги та дружнього ставлення від влади. Кож­ному працівнику бажаю гідної зарпла­ти, а усім нам – щасливого майбутньо­го та мирного неба».

 


Розвиток партнерських відносин та співпраці

26 листопада підписано Меморандум про співробітництво між первинною профспілко­вою організацією працівників ПрАТ «Укргаз­банк» та Всеукраїнською профспілкою вироб­ничників і підприємців.

М еморандум спрямований на розвиток партнерських від­носин та співпраці між профспілками для забезпечення їх ефективної та солідарної діяльності із захисту соціаль­но-економічних і трудових прав членів профспілок, задля зміцнення профспілкового руху.

Голова профспілки ПрАТ «Укргазбанк» Олексій Крихтін висло­вив впевненість у плідній співпраці, враховуючи напрацьований досвід та потужні програми, які впроваджує банк для підтримки малого та середнього бізнесу, а саме: поповнення оборотного капі­талу та фінансова підтримка інвестиційних проектів для МСБ, кре­дитування на закупівлю нового обладнання, сільськогосподарської техніки та транспортних засобів, програми розвитку в рамках співпраці з Німецько-Українським фондом.

Сторони домовились тісно співпрацювати над упровадженням та дотриманням Десяти принципів Глобального договору ООН та Цілей Сталого Розвитку. А також спільно провадити широку кампанію під­тримки та участі у програмі «Соціальний профспілковий квиток» ФПУ.

ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА ВИРОБНИЧНИКІВ І ПІДПРИЄМЦІВ

 


Серед пріоритетів – збереження та розвиток трудового потенціалу України

Актуальні питання підви­щення ролі та ефективності дій Профспілки у збережен­ні та розвитку трудового потенціалу України обго­ворили учасники наради-за­сідання профспілкового ак­тиву Української федерації профспілкових організацій – профспілки працівників підприємств з іноземни­ми інвестиціями, господар­ських товариств, організа­цій та установ (УФПО).

В ів засідання голова Профспіл­ки Вацлав Янчевський.

З інформацією про сучасний стан збереження та розвитку трудового потенціалу України виступив кандидат економічних наук, професор Київського національного еко­номічного університету ім. Вадима Гетьмана Анатолій Гриценко.

З доповіддю на тему «Про скорочення чисельності або штату працівників: за­конодавство, судова практика, проф­спілковий захист» виступив голова Профспілки Вацлав Янчевський.

Цю тему розвинула заступник голов­ного редактора журналу Державної фіс­кальної служби України «Вісник» Ніна Василюк. Вона поінформувала про стан погашення заборгованості компенсацій­них виплат працівникам, призваним на військову службу, та про хід проведення спільних перевірок Держпраці та ДФС із питань легалізації трудових відносин.

Про хід реалізації програми «Відро­дження льонарства на Поліссі» розповів директор ТОВ «Льонагропром» Олексій Зарицький.

Під час наради відбулись презентація компанії «ТЕСЛА ЕНЕРГО» (м. Жито­мир), як лідера з упровадження перспек­тивних технологічних рішень в галузі енергозбереження, та нагородження профспілковими відзнаками Федерації профспілок України.

ПРЕС-ЦЕНТР ФПУ

02.12.2018ДОДАТИ КОМЕНТАР 2000
Ваше ім'я:
Коментар:
  введіть цифри на картинці
УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.06.2019 23:41

21.06.2019 23:38

21.06.2019 23:07

21.06.2019 23:07

10.06.2019 00:21

10.06.2019 00:20

27.05.2019 00:32

27.05.2019 00:20

27.05.2019 00:16

21.05.2019 21:43

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання