« на головну 25.04.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1248)
04
Квітень
 
Інтерв’ю
 
ВІКТОРІЯ СІРЕНКО: «КОЖЕН З НАС, ЯК МОЖЕ, ВНОСИТЬ СВІЙ ВНЕСОК, НАБЛИЖАЮЧИ ПЕРЕМОГУ»

ВІКТОРІЯ СІРЕНКО: «КОЖЕН З НАС, ЯК МОЖЕ, ВНОСИТЬ СВІЙ ВНЕСОК, НАБЛИЖАЮЧИ ПЕРЕМОГУ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Спорт

Срібний подарунок онука

Срібний подарунок онука У квітні в стародавньому місті Гімарайнш (який назвали колискою Португалії, а рік тому – й культурною столицею континенту) синхронно відбулися чем­піонат Європи зі стрибків на батуті, у подвійному міні-трампі й акробатичній доріжці. Збірна України у загальнокомандному заліку посіла п’яте місце, здо­бувши сім медалей різного ґатунку з 28 розіграних комплектів.

Семен Перцовський

спеціально для «ПВ»

Однією з героїнь нещодав­нього великого спортивно­го свята, який профспілко­вий комітет і керівництво Сєверодонецького об’єднання «Азот» присвятили 80-річчю рідного міста, стала Ніна Петрівна Руцька. Розповідаючи про неї, голо­ва профкому «Азоту», член Ради ФПУ Валерій Черниш каже, що вона не тільки ветеран праці, одна з кра­щих електромонтерів та голів цехо­вих комітетів профспілки містоут­ворюючого підприємства, а й «голо­вна спортивна бабуся».

І справді, навіть зараз, у доволі поважному віці Ніна Петрівна пере­магає у всеукраїнських і навіть між­народних змаганнях своїх ровесни­ків, організовує спортивну роботу у профспілковій організації ветера­нів, що діє в об’єднанні «Азот». Та нині найприємнішими для неї ста­ли привітання зі значним досягнен­ням онука Олександра Руцького. Своїми виступами вже у 16 років він заслужив звання майстра спорту.

Утім, не відстають від свого коле­ги й партнери по збірній. Так, справ­ді «космічним» стрибуном можна назвати товариша Сашка по луган­ській команді Олега Аксамитного. Він у Португалії став чемпіоном Єв­ропи серед юніорів у стрибках на акробатичній доріжці. А юніорська команда (вихованці Луганського об­ласного вищого училища фізичної культури – Олег Аксамитний, Олек­сандр Руцький, Олексій Руденко та Олександр Шахов) отримала срібні нагороди на акробатичній доріжці та в подвійному міні-трампі.

У дорослих на акробатичній доріж­ці вінничанин Віктор Кифоренко ви­боров бронзову медаль. Третьою ста­ла й наша команда у цьому виді зма­гань – разом із Віктором Кифоренком виступали Леонід Пантело, Станіс­лав Стаценко та Микита Стаценко. У цій же програмі серед дівчат україн­ки Катерина Баєва, Олена Орлова та Дар’я Алексєєва теж зійшли на «брон­зову» сходинку п’єдесталу пошани.

У стрибках на батуті киянка Ма­рина Кийко та харків’янка Наталія Москвіна здобули титул віце-чемпіонок континенту. А в індиві­дуальних стрибках на батуті Мари­на замкнула чільну трійку.

У фінальних змаганнях команд дорослих зі стрибків на подвійних міні-батутах українці участь не бра­ли, тож завершили змагання з од­ним «золотом», двома срібними на­городами і чотирма «бронзовими».

 

 

 ЗАКАРПАТСЬКИЙ «СПАРТАК» ВІДЗНАЧИВ КРАЩИХ

  На засіданні ради Закарпатської обласної організації ФСТ «Спартак» підбито підсумки обласного огляду-конкурсу на краще прове­дення фізкультурно-оздоровчої роботи се­ред галузевих профспілок у 2013 році.

  З урахуванням усіх показ­ників перше місце прису­джено обласній організа­ції профспілки працівни­ків охорони здоров’я (голова Володимир Турок). Другою, зо­всім трохи поступившись ме­дикам, стала обласна профор­ганізація працівників держав­них установ (голова Марія Пе­течук), а третє місце поділили між собою профорганізації За­карпатської дирекції УДППЗ «Укрпошта» (голова Василь Гецко) та Державної фінансо­вої інспекції в Закарпатській області (голова Михайло Пло­вайко). Призери нагороджені кубками та дипломами облас­ної організації ФСТ «Спартак», які вручили виконуючий обов’язки голови облорганіза­ції Микола Щадей і колишній голова, член обласної ради ФСТ «Спартак» Антон Яцина.

Також на засіданні було ого­лошено підсумки ІІІ Всеукра­їнського конкурсу серед спор­тивних журналістів «Спартак» спортивний–2013». У номіна­ції «За відданість спартаків­ському фізкультурно-спортивному руху» лауреатом став завідувач відділу організаційно-гуманітарної роботи За­карпатської облпрофради, член президії облради ФСТ «Спартак» Сергій Баранчиков. Його також відзначено куб­ком та дипломом Централь­ної ради ФСТ «Спартак».

За інформацією Закарпатської облпрофради

 

 

НАШІ РАПІРИСТКИ – КРАЩІ В ЄВРОПІ

У столиці Румунії, де проходив ко­мандний Кубок Європи з фехтування, наша збірна рапіристок у складі Оль­ги Лелейко, Катерини Ченцової, Олек­сандри Сенюти та Катерини Деордіє­вої стала переможницею турніру.

Розіграш командного Кубка Європи, на відміну від етапів світового Куб­ка, проводиться між збір­ними командами євро­пейських клубів фехту­вання, а не між націо­нальними збірними кра­їн. Тож у Бухаресті у пів­фіналі українки (збірна команда київської Школи вищої спортивної май­стерності) з рахунком 45:41 вибороли перемо­гу у господарів турніру (збірної команди фехту­вального клубу «CSA Steaua»). А у вирішальній зустрічі наші дівчата з аналогічним рахунком виявилися сильнішими за француженок (клуб «Bourg la Reine»).

Варто додати, що мину­лими вихідними на п’ятому Міжнародному турнірі «Trofeului Pellegrini», який також приймав Бухарест, киянки Катери­на Ченцова та Ольга Ле­лейко вибороли «золото» та «бронзу» відповідно.

 

БРИНЗАК ЗАЛИШИВСЯ ПРЕЗИДЕНТОМ ФБУ

 Наприкінці минулого тижня відбулася звітно-виборна конференція Федера­ції біатлону України, на якій керівником організації було переобрано Володими­ра Бринзака, а почесним президентом ФБУ обрано Миколу Томенка.

У роботі конференції взя­ли участь президент На­ціонального олімпійсько­го комітету України Сер­гій Бубка, народний де­путат Микола Томенко, заступник міністра моло­ді та спорту Ніна Ума­нець, керівництво Феде­рації та представники об­ласних федерацій. Під час засідання було підби­то підсумки чотирирічної роботи, окреслено нові цілі та завдання, а також затверджено склад ке­рівних органів.

Не слід забувати, що біат­лон – це провідний зимо­вий вид спорту в Україні, входить до п’ятірки най­кращих біатлонних феде­рацій світу. А останнє чо­тириріччя українського бі­атлону стало найбільш насиченим на яскраві та історичні досягнення. Учасники конференції од­ностайно оцінили роботу Федерації як успішну і пе­реобрали Володимира Бринзака на новий чоти­рирічний термін, почес­ним президентом Феде­рації біатлону України об­рано Миколу Томенка.

 

 

 РЕБРОВ ОЧОЛИВ «ДИНАМО»

Під час прес-конференції за підсумками сезону 2013–2014, яка відбулася наприкін­ці минулого тижня, президент київського «Динамо» Ігор Суркіс оголосив про при­значення головним тренером команди Сергія Реброва. Контракт підписано на три роки, за підсумками наступної національної першості команда повинна по­трапити до Ліги чемпіонів.

Цьогоріч кияни вперше в історії проведення національних першостей зали­шилися без медалей, посівши лише четверту сходинку у турнірній таблиці після «Шахтаря», «Дніпра» й «Металіста». І лише вигравши у гірників з ра­хунком 2:1 фінал національного Кубка, «біло-блакитні» під орудою Сергія Реброва, який керував командою у статусі «в.о.» головного тренера, трохи підсолодили гірку пігулку тривалої серії невдач для уболівальників ко­манди. Востаннє найтитулованіша команда країни перемагала у чемпіо­наті країни 5 років тому, а Кубком не володіла на один сезон довше.

 

 

24.05.2014ДОДАТИ КОМЕНТАР 2000
Ваше ім'я:
Коментар:
  введіть цифри на картинці
УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

12.01.2024 20:50

12.01.2024 20:49

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання