« на головну 26.06.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1008)
20
Червень
 
Інтерв’ю
 
Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка

Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка


РУБРИКИ


Передплата

Статті Культура

Музичний діалог України та Японії

Музичний діалог України та Японії

Трьома мовами – укра­їнською, англійською та японською вітали глядачів концерту Jazz House, який вже традиційно відбувся на сцені Міжнародного центру культури і мистецтв проф­спілок України 10 червня.

Ц ього разу популярний музичний проект, запо­чаткований керівни­цтвом МЦКМ («Жов­тневий палац») та відо­мим джазменом Петром Полтарє­вим, був присвячений східному джазу. Неймовірну атмосферу ду­шевності, щирих емоцій та енергій­ної музики створили співачки з Японії Єва Хадаші й Акі Оно. Вони виконали власні авторські пісні, що надало вечору незрівнянного колориту та незабутнього настрою.

Разом з артистами на запрошен­ня в. о. директора МЦКМ Юрія Бо­бира до м. Києва приїхали члени Японсько-української асоціації культурного обміну, діячі мис­тецтв, представники ділових кіл та громадських організацій Країни Вранішнього Сонця. Метою своєї ді­яльності вони вбачають побудову дружніх відносин між нашими кра­їнами, чому зокрема сприяє любов до джазу, – музики, яка об’єднує мешканців різних континентів.

Українських виконавців цього разу представляли заслужена ар­тистка України, переможниця пре­стижного джазового конкурсу в То­кіо Ольга Войченко, відомий джа­зовий баяніст, композитор та аран­жувальник, заслужений артист України Костянтин Стрельченко, справжній віртуоз-балалаєчник Денис Кінчев, талановиті викона­виці київської Школи джазового та естрадного мистецтв, а також ши­роковідома «Музична лаборато­рія» – творчий колектив МЦКМ, джаз-бенд під керівництвом Вади­ма Корсака.

Тригодинне музичне свято від­булось. А вже на початку осені че­каємо на його продовження: перед шанувальниками джазу знову свої двері гостинно відчинить Жовтне­вий палац – мистецький центр профспілок, який має добрі тради­ції та зміцнює культурні зв’язки між народами.

ОЛЕКСІЙ КОРЕЦЬКИЙ,

ПРЕС-ЦЕНТР ФПУ

ФОТО АВТОРА

 

Профспілки Харківщини мають таланти!

Турбота про забезпечен­ня духовних, соціально-культурних прав та інтер­есів трудящих і членів їх сімей є одним із завдань профспілок Харківської області. Їхня діяльність спрямована на розви­ток аматорської твор­чості, відродження й примноження надбань на­ціональної культури, ху­дожньої спадщини укра­їнського народу.

З цією метою Об’єднанням профспілок Харківської об­ласті було створено проект – фестиваль майстрів народної творчості «Профспілки Хар­ківщини мають таланти!». 30 травня він проходив утретє для працюючих членів профспілок та їхніх дітей.

Понад 300 учасників фестивалю де­монстрували свою майстерність у різно­манітних жанрах і номінаціях: народне та сучасне музичне мистецтво, хорео­графічне, театральне, образотворче та декоративно-прикладне мистецтво.

Напередодні Дня захисту дітей осо­блива увага була прикута до дітей чле­нів профспілок – творчих колективів, виконавців, юних художників і руко­дільниць. Для цього в програмі фести­валю окремим блоком передбачений виступ юних талантів. Також у рамках фестивалю відбувся конкурс майстрів образотворчого та декоративно-при­кладного мистецтва.

Після закінчення дійства голова ОПХО Сергій Тесленко подякував усім за чудове свято, побажав творчих успі­хів, великого натхнення та здійснення найзаповітніших мрій.

Фестиваль триває. Наступного року на сцені змагатимуться найкращі творчі колективи та виконавці від профспілкової студентської молоді.

СВІТЛАНА МАТВІЙЧУК,

ГОЛОВНИЙ ФАХІВЕЦЬ

ВІДДІЛУ ОРГАНІЗАЦІЙНО- МАСОВОЇ РОБОТИ ОПХО

17.06.2018ДОДАТИ КОМЕНТАР 2000
Ваше ім'я:
Коментар:
  введіть цифри на картинці
УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.06.2019 23:41

21.06.2019 23:38

21.06.2019 23:07

21.06.2019 23:07

10.06.2019 00:21

10.06.2019 00:20

27.05.2019 00:32

27.05.2019 00:20

27.05.2019 00:16

21.05.2019 21:43

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання