« на головну 23.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1254)
04
Липень
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Культура

В ГОСТЯХ У КАЗКИ

В ГОСТЯХ У КАЗКИ

Доброю традицією для профспілок Рівненщини стало про­ведення головної профспілкової ялинки для дітей спілчан. От і цьогорічне відзначення Новорічно-Різдвяних свят, ор­ганізоване профспілками області, було насиченим та бага­тогранним. Новорічні ранки під егідою профспілок розпоча­лися ще від дня Святого Миколая, а 30 грудня, напередодні Нового року, відбулася головна профспілкова ялинка.

Привітати із святом малечу та батьків завітали організато­ри новорічного ранку – профспілкові очільники всіх галузевих обкомів. Вітальне слово виголосив голова ФПО Микола Шер­шун, побажавши від імені членів Президії Федерації профспілок об­ласті всім присутнім миру, радості та благополуччя у прийдешньому році: «Нехай цей рік буде кращим за рік, що минає! Нехай негаразди оминають усіх нас! Хай у житті буде більше яскравих і барвистих момен­тів, взаємної любові, щастя і добра!».

Дійство біля ялинки відбувалося в теплій атмосфері свята, залишив­ши в серцях малечі незабутні вра­ження та святковий настрій. Після «золотого снігу», який посипався згори, казкові герої запросили дітей до глядацької зали на виставу «День народження кота Леопольда». І як завжди ведеться на подібних святку­ваннях, усім дітлахам після завер­шення свята дістався солодкий по­дарунок від Діда Мороза.

Жанна АРСЕНІЧЕВА

 

РІЗДВЯНА МАЙСТЕРНЯ

Ввечері 20 грудня діти профспілкових ак­тивістів м. Луцька зібралися в навчально-методичному-центрі профспілок на різд­вяну майстерню з виготовлення новоріч­них прикрас.

Шишки, жолуді, дерев’яні заго­товки після оформлення ме­тодом новорічного декупа­жу дитячі руки перетворю­вали на чобітки з гостинця­ми, веселих сніговиків, героїв мультфільмів.

Майстер-класом керувала відома у профспілках майстриня Оксана Самчук, яка проводить успіш­ні творчі заняття в групах профактивістів, що на­вчаються в НМЦ.

Робота з виготовлення новорічних прикрас по- справжньому захопила дітей. Кожна іграшка була особливою, адже в творчості малечу ніхто не об­межував. Після закінчення роботи діти милували­ся виробами і хотіли похвалитися «шедеврами» з рідними. Але на пропозицію віднести прикраси до військового шпиталю відгукнулися всі, навіть найменші. І того ж тижня на дверях палат наших героїв-захисників з’явились веселі сніговички та новорічні персонажі, а шишки й жолуді наповни­ли лікарняне приміщення ароматом зимового лісу. І все це із щирими почуттями та любов’ю.

Галина ДАНИЛЕНКО


ВШАНУВАЛИ ТАЛАНОВИТОГО БАЛЕТМЕЙСТЕРА

У перший день Нового 2017 року своє 95-ліття відзначив Михайло Сусліков – легенда вітчизяної хореографії, народ­ний артист України, багаторічний ху­дожній керівник заслуженого самоді­яльного ансамблю танцю України «Юність Закарпаття» обласного Будин­ку культури профспілок.

Профспілки Закарпаття вшановували тала­новитого балетмейстера у Будинку куль­тури профспілок, з яким пов’язана вся його творча діяльність. Михайла Львовича те­пло привітали голова Закарпатської облпрофради Володимир Фленько, заслужений працівник куль­тури України Юрій Глеба, директор обласного Бу­динку культури профспілок Ганна Табакович, донька знаного хореографа – заслужений праців­ник культури України Людмила Петрецька, яка продовжує батьківські творчі починання. Ювіля­ру було вручено відзнаки профспілок та держав­них структур, а також матеріальну винагороду.

Михайло Сусліков щиро подякував за теплий прийом і привітання, висловивши впевненість, що нове покоління у хореографічному мистецтві гідно продовжуватиме його славні традиції.

Сергій БАРАНЧИКОВ

15.01.2017ДОДАТИ КОМЕНТАР 2000
Ваше ім'я:
Коментар:
  введіть цифри на картинці
УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання