« на головну 02.12.2023
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1232)
26
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
МАКСИМ БАЛАНЕНКО: «СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕДООЦІНЕНИМИ»

МАКСИМ БАЛАНЕНКО: «СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕДООЦІНЕНИМИ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Суспільство

УКРАЇНСЬКІ МЕДІЙНИКИ В ЯПОНІЇ: ТРИ ПОДІЇ ОДНОГО РАНКУ В САЙТАМІ

УКРАЇНСЬКІ МЕДІЙНИКИ В ЯПОНІЇ: ТРИ ПОДІЇ ОДНОГО РАНКУ В САЙТАМІ

В офісі громадської організації «Японський фонд майбутніх поколінь» (Japan Offspring Fund – JOF) кожен день наповне­ний подіями – різними за змістом, але з єдиною метою досяг­нути позитивного ре­зультату. Саме цього прагне злагоджена ко­манда на чолі з лідером – редактором журналу Джунічі Ко­вакою.

За 3 доби перебування тут члени делегації НСЖУ і Все­українського БФ «Журна­лістська ініціатива» в цьому переконувалися не раз. Ось і нинішнього ранку пошта до­ставила бандероль – пода­рункові значки із зображен­ням національного прапора України. Як виявилося, це за­мовлення зроблено з нагоди Дня Конституції України й у межах підготовки до концер­ту світової слави українця – скрипаля Олега Криси. Саме JOF опікувався організацією концерту в Сайтамі (Токій­ська агломерація), що відбув­ся 7 липня.

Ще одна приємна подія до­дала радісних емоцій співро­бітникам офісу: на електро­нну адресу громадської орга­нізації надійшли світлини з Піщаниці Овруцького райо­ну на Житомирщині. Учні місцевої школи вирішили сфотографуватися з подарун­ками й сувенірами, надісла­ними з Японії. Це не просто світлини вдячності, за ними майже 10 років реальної бла­годійної допомоги жителям району, що межує із зоною відчуження аварійної ЧАЕС. Добре розуміючи психологіч­ний стан дітей, які опинили­ся в реаліях жахливої війни, що враз змінила звичне мир­не життя, Ковака-сан як му­дра людина прагне принести хоч трішки позитиву юним поліщукам. Дивлячись на фото учнів, які вже не один рік особисто знають цього енергійного японця, учасни­ка різноманітних шкільних заходів, розумієш, наскільки важлива народна диплома­тія. Крім сувенірної продук­ції, він запропонував пер­шим виконавцям пісні «Ця земля – моя земля» грошові премії.

Три події впродовж годи­ни відбулися цього ранку в офісі JOF у Сайтамі. Усі – по­зитивні. Насамкінець май­стер айкідо Такеда Йошіно­бу, особистий друг очільника фонду, дізнавшись про бла­городну мету візиту медій­ників і громадських діячів з України, що нині протисто­їть рашистській навалі, пере­дав із власних заощаджень тисячу доларів США на під­тримку українських журна­лістів.

ЛЮДМИЛА МЕХ, КИЇВ – ТОКІО

 

РАЗОМ З УКРАЇНОЮ

Ідея проведення запливу на від­критій воді виникла у тренера КДЮСШ ППО Хмельницької АЕС, активного громадського діяча Анатолія Олійника з метою зібрати кошти на підтримку військових-земляків, які захищають рідну країну від агресора.

Благодійний захід «Разом з Україною» пройшов у Нетішині з нагоди Дня Консти­туції. Учні спортивної групи КДЮСШ ППО ХАЕС стали учасниками запливу. На дистанції близько 600 м, яка пролягала від «Собачого острова» до міського пля­жу, свою майстерність в плаванні проде­монстрували діти 11–15 років. За словами тренера, для юних спортсменів подолати таку відстань не становило труднощів, адже тут займаються діти, які з легкістю пропливають по 2–3 км. Подолавши дис­танцію, учасники фінішували на березі, де на них чекав символічний прапор України.

ПРЕС-СЛУЖБА АТОМПРОФСПІЛКИ

 

БЛАГОДІЙНИЙ ТУРНІР З ПЛЯЖНОГО ВОЛЕЙБОЛУ

На спортивних майданчиках Ужгородського стадіону «Авангард» протягом 2 днів проходив благодійний турнір з пляжного волейболу на підтримку Збройних Сил України. Загалом було зібрано 10 тис. грн, повідомив Сергій Баранчиков, прес-центр Закарпатської облпрофради.

 

ФУТБОЛЬНИЙ МАРАФОН МИРУ

Понад місяць футбольні фанати Кам’янського стежили за ходом благодійного турніру «Футболь­ний марафон миру».

Мета цих незвичних змагань – збір коштів на допомогу ЗСУ. До участі в них долучилися 12 аматорських колективів та збірних промислових підприємств, зокрема команда «ПМГУ Метінвест Промсервіс», яка тренується і виступає у першості Кам’янського за підтримки профспілкового комітету ПМГУ «КАМЕТ-СТАЛЬ».

Представники команди-переможця «Газовик» були відзначені головною нагородою – великим кубком та меда­лями. Футболістам команди-фіналіста «Дзержинець» вручили медалі, кубок та футбольний м’яч. Кубки вдячності за участь у змаган­нях приймали спортсмени команд «ПМГУ Метінвест Промсервіс», «Юж­кокс», «Дніпровський кар’єр», «Тайм», «Атлетик», «Петриківка». Як зазнача­лося під час церемонії нагородження, сьогодні немає ні тих, хто програв, ані переможців. Багато хто з присутніх зробив свій посильний внесок у підтримку ЗСУ. Зібрані кошти буде передано нашим захисникам. .

ПРЕС-СЛУЖБА ПМГУ

07.08.2022ДОДАТИ КОМЕНТАР 2000
Ваше ім'я:
Коментар:
  введіть цифри на картинці
УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

01.11.2023 18:44

01.11.2023 18:38

09.10.2023 21:08

09.10.2023 21:07

09.10.2023 21:06

25.09.2023 20:30

29.08.2023 21:07

18.08.2023 22:02

18.08.2023 22:01

21.07.2023 20:38

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання